Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Yohoho
Anime-Club Forum > Forum > Membri noi
zeratus
Salut, ma numesc Gica, si am 21 de ani si am ajuns pe acest forum pt ca nu am nici macar o persoana cu care pot sa vorbesc despre obsesia mea, ahdafafa adica placerea mea ^^. Sunt la facultate la Politehnica in Bucuresti anul 3 si inca ma uit ,mandru vreau sa zic, dupa aproape 8 ani la animeuri.
Imi plac toate tipurile de animeuri si prefer sa revad un anime bun de 4 ori decat sa vad unul prost o singura data. Ascult tot felu de genuri de muzica dar prefer rockul mai presus de toate.
Si ce pot sa mai spun decat ma bucur ca "am venit aici".
Mumusan
Welcome and make your stay comfortable!
Cat despre intalniriile acelea, oh well, trebuie sa iei numarul de contact al cuiva, spre exemplu a lui Ramziel, si sa te prezinti la ora stabilita.
dgmikep
Bun venit pe forum biggrin.gif
Esti in politehnica si nu ai cu cine sa vorbesti despre animeuri... Cauta mai bine, sunt destui tongue.gif
BloodSamurai
Bine ai venit "GiGi" tongue.gif vezi ca in Poli sunteti multi si multe asa ca mai cauta. Racoleaza fane anime pt. mine tongue.gif . tongue.gif
zeratus
QUOTE(BloodSamurai @ Jan 8 2013, 06:42 PM)
Bine ai venit "GiGi" tongue.gif vezi ca in Poli sunteti multi si multe asa ca mai cauta. Racoleaza fane anime pt. mine tongue.giftongue.gif
*


I'm now a maaaaan on a mission.Dar nu pot sa fac promisiuni.
Akashiro Kitadawa
Salut man! Bine ai venit! Sper sa te simti bine la noi ! smile.gif
Cherry
Yohoho si tie ^^ si bine ai venit ... cu cat mai multi cu atat mai bn >:)

Cam ce anime-uri iti plac (genuri si exemple) ? Ce preferi s faci in timpul liber (in afara d animeuri ... duuuh laugh.gif ) ?

P.S. Usernamul tau imi aduce aminte de Starcraft laugh.gif laugh.gif
Akashiro Kitadawa
QUOTE
P.S. Usernamul tau imi aduce aminte de Starcraft 


Ala de care iti aduce aminte, parca era Zeratul nu ?tongue.gif
zeratus
Legat de username-u meu: timp de 5 ani am trait in ignoranta crezand ca pe Zeratul il chema Zeratus, stupid I know, dar oricum cam peste tot unde imi fac cont "zeratul" e mereu luat asa ca am rams cu asta.
In timpul liber care nu prea ilmai am ca vine sesiunea ori joc cv pe pc, in principiu mmo, ma plimb prin Bucuresti fara nici o idee incotro ma duc sau ies la o bere.
Anime-uri ca idee: Code Geass,Full metal panic, Full metal Alchimist, Inuyasha, Gintama(it's wierd but EPIC), Toradora, Kimi ni Todoke, Tsubasa Chronicles cam pe astea le tot revad.
Akashiro Kitadawa
QUOTE
Anime-uri ca idee: Code Geass,Full metal panic, Full metal Alchimist, Inuyasha, Gintama(it's wierd but EPIC), Toradora, Kimi ni Todoke, Tsubasa Chronicles cam pe astea le tot revad.


Give this man an upvote! Pt ca a vazut Toradora! biggrin.gif
Cherry
Sa zic k park te-am mai vazut si pe alte forumuri dar sa nu ma intrebi kare k nu mai stiu tongue.gif

UUuuu jocuri pe pc... am inceput si eu sa frecventez:lol:

Si ti-ar recomanda Death Note ... sau Get Backers... De asemenea trigun e exceptional (in opinia mea) ... Claymore ... si desigue Monster :x
BloodSamurai
Hmm GINTAMA e THE BEST!!!!!!!! E tare cand face misto de jocurile so consolele vechi sega / nintendo etc. precum de toate animeurile inclusiv si de ei icon_twisted.gif .

GetBackers owwww Cherry il am si pe asta pe dvd .. cool multi nu am autzit cu Getbackers.. problema la mine e ca l-am lasat .. nu am vazut tot sad.gif .
zeratus
GetBackers pare foarte promitator cred ca l-am mai vazut prin niste Amv dar niciodata nu l-am depistat. Trigun, Death Note le-am vazut dar Monster si Claymore nu am reusit sa le vad,nu m-am motivat.
And I have to say this, this is a very welcoming comunity, e o schimbare imensa de la comunitatea de la LOL.
dopamine
Welcome smile.gif
BloodSamurai
QUOTE(zeratus @ Jan 9 2013, 01:13 AM)
GetBackers pare foarte promitator cred ca l-am mai vazut prin niste Amv dar niciodata nu l-am depistat. Trigun, Death Note le-am vazut dar Monster si Claymore nu am reusit sa le vad,nu m-am motivat.
And I have to say this, this is a very welcoming comunity, e o schimbare imensa de la comunitatea de la LOL.
*




Asta e o comunitate primitoare ???????? Pai ce e LOL sa nu zici Leagues of Legends etc.
Ahhh pai asa si eu pe COnsoleGamesRo si ComputerGamesRo am mai postat dar nu am intrat pe gen "Salut sunt ...." . Ci direct la solutii si vanzari atat.


Pai AICI uneori era nebunie si erau asaltate fetele minore ok ok si cele legale tongue.gif si aveau vreo 50-80 replyuri. Si unele mai kinky si multe erau tot de la fete tongue.gif lol.
dopamine
QUOTE(zeratus @ Jan 9 2013, 01:13 AM)
And I have to say this, this is a very welcoming comunity, e o schimbare imensa de la comunitatea de la LOL.
*



Yep, too bad LOL community's that suck-ish :-< this is a forum, tho O_o
Akashiro Kitadawa
Sa compari comunitatea de LoL cu anime-club.ro e ca si cum ai compara rosiile cu mandarinele.Da, tot comunitati sunt amandoua,noi suntem forum si ala e joc.

Clatite
QUOTE(zeratus @ Jan 9 2013, 01:13 AM)
GetBackers pare foarte promitator cred ca l-am mai vazut prin niste Amv dar niciodata nu l-am depistat. Trigun, Death Note le-am vazut dar Monster si Claymore nu am reusit sa le vad,nu m-am motivat.
And I have to say this, this is a very welcoming comunity, e o schimbare imensa de la comunitatea de la LOL.
*


Salut! si bine ai cazut pe la noi:D...
Claymore e super, si Monster cred ca este, il stiu doar dp reputatie, am de gand sa il vad, dar imi trebuie stare de spirit si minte agera:)))....Getbackers l-am vazut, este placut...dar putin dezamagitor (sincer nu mai tin minte ce anume m-a dezamagit ca l-am vz de mult)...dar na...parerea mea doar. biggrin.gif
Cherry
Normal k e bn la noi pe forum ^^

si get backers m-a dezamagit cu sfarsitul ... ma asteptam la ceva mai ...WOOOW ... dar a fost destul de plain

SI Monster este extraordinar... recomand :>
bughy_89
Bun venit pe forum wink.gif

Legat de GetBackers vreau sa spun ca Midou Ban e absolut exceptional. La cat mai multe caractere asa inteligente.
~DarkSmile~
Sa urez si eu primul meu bun venit. So.... Bun venit pe site. Sper sa te simti bine. Din cate am citit deja de simti.
Succes la postat!

Have a nice day ! ^^
Yoite-San
Hello and welcome to our home, hope you enjoy your stay! happy.gif
Am citit ca asculti rock... can you name a few bands~?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.