Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Salutare
Anime-Club Forum > Forum > Membri noi
Clatite
Salut...m-am gandit sa fac si topic sa ma prezint...am cont de cel putin 2 saptamani dar nu m-am prezentat (bad, bad me) edit:contul este din Oct 21 2012, 10:38 PM...dar il frecventez de 2 sapt...ma numesc Stefan am 24 ani si sunt din Bucuresti.
Am aflat despre acest site de la prea cunoscutul BloodSamurai.
Primul anime vazut a fost Saber Rider, vazut la gradinita (nu mai stiu la ce post tv...presupun ca tvr)...vad ca multi de aici sunt la facultate sau muncesc...din pacate eu am fost mai lenes cu scoala si cu munca(cu toate ca pe la 10 ani vindeam ceasuri la vitan cu tataie smile.gif) )...asa ca nu prea am fost la scoala ca nu imi placea scoala...sunt inca la liceu clasa a 13 a(wooooo me)...nu muncesc....poate daca avutul grija de fratele mai mic (8 ani) si de casa gen curatenie si facut mancare, se pune ca munca...atunci, muncesc:)))...am spus prea multe...bla bla...
Muzica...ascult mai multe genuri...in ultimul timp am ascultat mai mult SubCarpati biggrin.gif...imi plac melodiile difuzate la radio guerrilla...asa ca...ascult radio guerrilla.
Anime preferate tv:DB+DBZ my al time favorite (am gasit acu' 3-4 saptamani toate remastered de la DBNL care se vad foarte bine),Rurouni Kenshin (pt care ma trezeam la 5 dimineata sa'l vad la antena 1:)) ) dp lupta cu Shihio Makoto parca nu mai e asa fain,One Piece,FullMetal Alchemist/Brotherhood,Berserk, Soul Eater, Trigun, InuYasha, Fate/Zero,Yu Yu Hakusho, Trigun, GunGrave, Cowboy Bebop,Black Lagoon and so on and so forth...movie: Mononoke Hime | Princess Mononoke.
Anime vazute si placute, desigur(nu le mai trec si pe cele de la favorite..se intelege ca le-am vazut si le-am placut):, D.Gray Man, Darker than Black, Birdy the Mighty, RahXephon(pe care nu-l mai tin minte), Desert Punk...si tot asa...lista este lunga si sunt multe pe care nu ele mai tin minte.


This is not the end, it's the beginning. biggrin.gif
Akashiro Kitadawa
Sal Stefan! Bine ai venit! Sper sa iti placa la noi!

Parca nu te cheama tot ca pe BS?

Atunci cum o sa te deosebesc ? huh.gif

(first world problems de pe animeclub.ro biggrin.gif)
Clatite
QUOTE(Akashiro Kitadawa @ Jan 6 2013, 06:11 PM)
Sal Stefan! Bine ai venit! Sper sa iti placa la noi!

Parca nu te cheama tot ca pe BS?

Atunci cum o sa te deosebesc ? huh.gif

(first world problems de pe animeclub.ro biggrin.gif)
*


I'm not a perv? smile.gif)....eu sunt mic iar el este mare....el vorbeste mult(ca are ce), eu mai deloc(ca n-am ce) smile.gif)...eu am nick Clatite iar el BS...gasesti un mod:))
Akashiro Kitadawa
QUOTE(Clatite @ Jan 6 2013, 06:19 PM)
I'm not a perv? smile.gif)....eu sunt mic iar el este mare....el vorbeste mult(ca are ce), eu mai deloc(ca n-am ce) smile.gif)...eu am nick Clatite iar el BS...gasesti un mod:))
*




I see.Atunci "nice to meet you", dl Clatite ! smile.gif

Eu sunt Akashiro, AK pt cei de aici.
Clatite
QUOTE(Akashiro Kitadawa @ Jan 6 2013, 06:22 PM)
I see.Atunci "nice to meet you", dl Clatite ! smile.gif

Eu sunt Akashiro, AK pt cei de aici.
*


"Nice to meet you too", AK!
Silver.C
Eh, esti de ceva timp pe aici, dar sa imi bag si eu nasul si sa iti spun bine ai venit:) sper sa ramai intreg, avand in vedere nickname-ul tau smile.gif din anime-urile pe care le-ai enumerat tu am vazut putine >.<'rusine mie.
Si inca o intrebare smile.gif ce zodie esti?

:3 ne mai vedem/citim
Clatite
QUOTE(Silver.C @ Jan 6 2013, 06:40 PM)
Eh, esti de ceva timp pe aici, dar sa imi bag si eu nasul si sa iti spun bine ai venit:) sper sa ramai intreg, avand in vedere nickname-ul tau smile.gif din anime-urile pe care le-ai enumerat tu am vazut putine >.<'rusine mie.
Si inca o intrebare smile.gif ce zodie esti?

:3 ne mai vedem/citim
*


Hello! Nu este o rusine ca nu le-ai vazut...probabil ai vazut multe alte animeuri pe care eu nu le-am vazut. Sunt nascut in zodia Sagetatorului.
Mumusan
Welcome and make your stay comfortable!

Da am auzit ca a incercat sa te aduca cu forta la meet BloodSamurai, dar nu a reusit, din pacate, poate cu alta ocazie.
Clatite
QUOTE(Mumusan @ Jan 6 2013, 10:41 PM)
Welcome and make your stay comfortable!

Da am auzit ca a incercat sa te aduca cu forta la meet BloodSamurai, dar nu a reusit, din pacate, poate cu alta ocazie.
*


Merci.
Da, cu alta ocazie.
Yoyo
Si eu am auzit ca te-ai fofilat de la meet rolleyes.gif
BloodSamurai
Hehehe cam 80% din animeuri care ai precizat ca ar fi favoritele tale sunt si ale mele tongue.gif... acum normal ca noi faceam schimb de cd-uri si dvd-uri cand nu aveam net....... si in general fiecare venea cu un anime de care nu stia celalalt.
Clatite
QUOTE(BloodSamurai @ Jan 6 2013, 11:11 PM)
Hehehe cam 80% din animeuri care ai precizat ca ar fi favoritele tale sunt si ale mele tongue.gif... acum normal ca noi faceam schimb de cd-uri si dvd-uri cand nu aveam net....... si in general fiecare venea cu un anime de care nu stia celalalt.
*


Adevar graiesti biggrin.gif
Uitasem de Project ARMS...si acest anime este un FAV. biggrin.gif edit si edit smile.gif))...uit multe...am uitat Hajime no Ippo big tine favorite biggrin.gif
Yoite-San
Clatite cu Finetti~
Welcome happy.gif
BloodSamurai
QUOTE(Yoite-San @ Jan 29 2013, 12:18 PM)
Clatite cu Finetti~
Welcome happy.gif

*



Ai grija Fane ca Dani (Yoite) se da la tine !! tongue.gif Vrea sa te unga cu Finetti ..... dammm icon_twisted.gif laugh.gif tongue.gif
Yoite-San
QUOTE(BloodSamurai @ Jan 29 2013, 01:08 PM)
Ai grija Fane ca Dani (Yoite) se da la tine  !! tongue.gif Vrea sa te unga cu Finetti ..... dammm  icon_twisted.gif  laugh.gif  tongue.gif
*




URUSE!!! XD
dopamine
Welcome dry.gif
Clatite
QUOTE(Yoite-San @ Jan 29 2013, 12:18 PM)
Clatite cu Finetti~
Welcome happy.gif

*


Like this? http://4.bp.blogspot.com/--nYaE2-ESC0/TWUC...10223-00055.jpg
Thx biggrin.gif

QUOTE(BloodSamurai @ Jan 29 2013, 01:08 PM)
Ai grija Fane ca Dani (Yoite) se da la tine  !! tongue.gif Vrea sa te unga cu Finetti ..... dammm  icon_twisted.gif  laugh.gif  tongue.gif
*


Minti! dry.gif

QUOTE(Yoite-San @ Jan 29 2013, 01:42 PM)
URUSE!!! XD

*


U go girl, give him a piece of your mind smile.gif))

QUOTE(dopamine @ Jan 29 2013, 02:02 PM)
Welcome  dry.gif
*


Hello, Dopamine... dry.gif = yeah, another bastard on this forum smile.gif))
Yoite-San
QUOTE(Clatite @ Jan 29 2013, 05:09 PM)


Oh God, yes <3
user posted image
BloodSamurai
QUOTE(Yoite-San @ Jan 29 2013, 10:28 PM)
Oh God, yes <3
user posted image

*



Eram sigur ca e topita dupa Clatite (cu finetti laugh.gif laugh.gif laugh.gif ).

Dar as fi crezut ca Yoite e mai mult spre Belgian Waffles.
Yoite-San
QUOTE(BloodSamurai @ Jan 30 2013, 08:13 AM)
Eram sigur ca e topita dupa Clatite (cu finetti  laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif  ).

Dar as fi crezut ca Yoite e mai mult spre Belgian Waffles.
*



Defapt, I never had any kind of waffle, so nu stiu cum sunt alea happy.gif
Let's not go off-topic. Este chatbox pentru asta.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.