Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Noroc...
Anime-Club Forum > Forum > Membri noi
Calu`
Ma numesc CALtalin si am 17 ani si habar nu am cum am ajuns aici.Mi se spune calu pentru ca mi se spune calu,imi place numaru 8.Ascult jazz si hip-hop dar si alte genuri de muzica...rock si altele care nu stiu ce rost ar avea sa le enumar.Sa vad ce sa mai zic...In timpu liber beau,citesc,mai joc un fotbal cu tovarasii si fac box.Ma intereseaza filozofia,religia si alte chestii care nu au nici o importanta in ziua de azi.Pffff...imi plac animeurile chiar daca nu mai am rabdare sa ma uit...sa zic ca preferatu meu e death note urmat de bleach,ghost in the shell,naruto,kids on the slope si altele...Cred ca mi-am facut cont in speranta sa gasesc ceva oameni normali cu care sa mai vorbesc una alta...Peace.
Yoyo
First!
Succes la gasit oameni normali aici. biggrin.gif
Calu`
QUOTE(Yoyo @ Dec 27 2012, 12:43 AM)
First!
Succes la gasit oameni normali aici. biggrin.gif
*




dupa cum ai spus-o...n-am nimerit bine.
dopamine
QUOTE(Calu` @ Dec 27 2012, 12:41 AM)
Ma numesc CALtalin si am 17 ani si habar nu am cum am ajuns aici.Mi se spune calu pentru ca mi se spune calu,imi place numaru 8.Ascult jazz si hip-hop dar si alte genuri de muzica...rock si altele care nu stiu ce rost ar avea sa le enumar.Sa vad ce sa mai zic...In timpu liber beau,citesc,mai joc un fotbal cu tovarasii si fac box.Ma intereseaza filozofia,religia si alte chestii care nu au nici o importanta in ziua de azi.Pffff...imi plac animeurile chiar daca nu mai am rabdare sa ma uit...sa zic ca preferatu meu e death note urmat de bleach,ghost in the shell,naruto,kids on the slope si altele...Cred ca mi-am facut cont in speranta sa gasesc ceva oameni normali cu care sa mai vorbesc una alta...Peace.
*


Cred ca ti-ai facut sperante aiurea. 'normal' n-are ce cauta aici.
Te intereseaza o anumita religie sau religia in general ? Ce parere ai de budism ? esti al treilea membru nou pe ziua de azi. N-am mai vazut asa ceva, the end of the world must be near or something.
Anyway... Bine ai venit ! and have fun ^^
Calu`
QUOTE(dopamine @ Dec 27 2012, 12:47 AM)
Cred ca ti-ai facut sperante aiurea. 'normal' n-are ce cauta aici.
Te intereseaza o anumita religie sau religia in general ? Ce parere ai de budism ? esti al treilea membru nou pe ziua de azi. N-am mai vazut asa ceva, the end of the world must be near or something.
Anyway... Bine ai venit ! and have fun ^^
*




Depinde ce intelegi prin "normal".Pe mine lumea,societatea in care traiesc nu ma considera "normal".Dar eu ma consider "normal" in felul meu si in felul in care ar trebuie sa fie toata lumea dar nu ii.Ma intereseaza religia in general.De budism nu stiu ce sa zic,esti a doua persoana care ma intreaba asta.Fiecare religie are anumite invataturi care pot fi folosite in diferite situatii.
BloodSamurai
Huhuhuhuhuhuhuh (ras stil daff duck sau duck dodgers)!!!
Au sarit fetele pe cal!

[sau rasul e din cauza sampaniei]

Glumesc man... be cool.
Deci Cataline bine ai venit si take it easy.... asa sunt fetele pe aici "spicy" de uneori iti ia rasuflarea tongue.gif.

Eu sunt BS aka BloodSamurai .. dar nu conteaza asta .
Din "no'ul" tau miros un ardelean cumva sau ma insel???

Daca tot zici ca faci box stii de animeul Hajime No Ippo (e cu box si e cool) sau Grappler Baki (e cu mma , arte martiale , kung fu etc)?? Daca nu le stii atunci recomand puternic sa le vizionezi.

Un mic hint: nu declara ca bei... not cool 4 the babes man!!!!!

Noroc,
Calu`
QUOTE(BloodSamurai @ Dec 27 2012, 12:55 AM)
Huhuhuhuhuhuhuh (ras stil daff duck sau duck dodgers)!!!
Au sarit fetele pe cal!

Glumesc man... be cool.
Deci Cataline bine ai venit si take it easy.... asa sunt fetele pe aici "spicy" de uneori iti ia rasuflarea tongue.gif.

Eu sunt BS aka BloodSamurai .. dar nu conteaza asta .
Din "no'ul" tau miros un ardelean cumva sau ma insel???

Daca tot zici ca faci box stii de animeul Hajime No Ippo (e cu box si e cool) sau Grappler Baki (e cu mma , arte martiale , kung fu etc)?? Daca nu recomand.

Noroc,
*


ai mirosit bine,intentionat am pus "no`ul".Fi sanatos.
Mumusan
well ... Welcome and make your stay comfortable.
elpreda
QUOTE(Calu` @ Dec 27 2012, 12:41 AM)
blablabla In timpu liber beau, blablabla ma intereseaza filozofia,religia blablabla
*


In that case welcome to the forum! Sometimes it may seem like nothing is going on here, but in truth the lurkers are a refresh the page contest.
Also, daca esti intr-adevar interesat de filosofie there's plenty of juicy stuff to watch and read, just look around, ask questions and that kind of stuff.
Calu`
QUOTE(elpreda @ Dec 27 2012, 01:21 AM)
In that case welcome to the forum! Sometimes it may seem like nothing is going on here, but in truth the lurkers are a refresh the page contest.
Also, daca esti intr-adevar interesat de filosofie there's plenty of juicy stuff to watch and read, just look around, ask questions and that kind of stuff.
*





ce fain ai scris:)).Ar fi fain sa gasesc pe cineva cu care sa vorbesc chestii de viata and shit like that.Salut.
Akashiro Kitadawa
Sal man! Sper sa te simti bine la noi! Si sa-ti faci prieteni pe aici!

Hmm... "oameni normali"? Termenul "normal" mereu a fost ceva relativ. Oameni "interesanti" o sa gasesti destui pe aici.

QUOTE
Ar fi fain sa gasesc pe cineva cu care sa vorbesc chestii de viata and shit like that.Salut.



"Chestii de viata"? Astea sunt intrebari existentiale ? Sau vrei sa gasesti pe cineva sa vorbesti despre religie in general?

Daca vrei, putem avea cateva discutii pe tema asta, daca esti interesat. Nu sunt mare expert in religii, but i know a few stuff.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.