Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /usr/home/roanime/forum.anime-club.ro/forum/lofiversion/index.php on line 655
Anime-Club Forum > Bleach Haircut
Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Bleach Haircut
Anime-Club Forum > Detaliat > Bleach
uZuRu17
So... ce freze , tunsori , cuafuri sau ma rog yo ce au iei aolo aţi incerca si voi?

Sincer am facut topicul asta mai mult pt ca vreau sa imi trag o freza ca a lu Aizen (cand era cu arankani) si ma intrebam dace e practica , sa nu fiu băiatu cu sobolanu pe cap totusi =))
uZuRu17
de la BLEACH am mai avut ceva asemănător cu a lu Biyakuya , dupa care am zis sa trec la ceva mai complex ---> Ikaku
Ermi
mereu am vrut sa am parul asemanator cu al lui Goku :>

acuma serios vorbind imi place tunsoarea lui ichigo smile.gif
quite_silent
Simplest stuff rocks. Tot freza lui Izaya Orihara sau Li Shengshun le prefer :>

Oy...about that Byakuya haircut tho...ai reusit sa improvizezi clemele alea albe sau whatever they are? biggrin.gif Ca alea fac totul....i want some smile.gif)
Yoyo
QUOTE(quite_silent @ Oct 10 2012, 08:16 AM)
Simplest stuff rocks. Tot freza lui Izaya Orihara sau Li Shengshun le prefer :>

Daca n-as stii mai bine as zice ca ai ales 2 freze de cool anime dudes care seamana cu a ta. rolleyes.gif

@uZuRu17- am facut reasearch serios vreo 2 zile not, nu cred ca s-ar potrivi, i'm with q_s on this one.
BloodSamurai
biggrin.gif biggrin.gif

Hmm tunsoarea lui Maki Ichinose se poate practica (desii sigur in realitate nu va arata cool ca in anime).

user posted image
Yoyo
Ok, ok.
I sometimes wear this hairdue but without the Bleach headband logo thingy.
user posted image
quite_silent
Daca n-as stii mai bine as zice ca ai ales 2 freze de cool anime dudes care seamana cu a ta.  rolleyes.gif

erm...uhm...oops happy.gif. that might also be true. But i still like those hair styles more.
Those + Byakuya, but unfortunately ... that'd never work on me. /wrists
uZuRu17
Pai referitor la freza asemanatoare cu a lui biyakuya ar fi fost draguța o clema ca a lui, dar tot odata colegi de la sc m'ar fi facut gay, asa ca am ales ceva mai simplu, unde el avea clama eu miam facut codițe mici si multe cu... ei bine niște cârpe albe sa le zic asa... , si de când am venit la facultate m'am ras in cap , e GHEMBOS sa orbești lumea cu doasca ta biggrin.gif
quite_silent
QUOTE(uZuRu17 @ Oct 11 2012, 03:27 PM)
Pai referitor la freza asemanatoare cu a lui biyakuya ar fi fost draguța o clema ca a lui, dar tot odata colegi de la sc m'ar fi facut gay, asa ca am ales ceva mai simplu, unde el avea clama eu miam facut codițe mici si multe cu... ei bine niște cârpe albe sa le zic asa... , si de când am venit la facultate m'am ras in cap , e GHEMBOS sa orbești lumea cu doasca ta biggrin.gif
*

Lol ok smile.gif) Mi se pare mai non-gay cu cleme decat cu chilotz rupti smile.gif) Damn...sa vad daca am timp vreodata sa incerc sa improvizez ceva in genul ala atunci...speram sa ma scuteasca cineva de munca sad.gif

PS : I have an awkward sense of humor. Don't be hatin' happy.gif
Yoyo
Dude, nu stiu ce ti-a dat ideea gresita ca am putea fi cumva pe picior de egalitate sau ca ne tragem de sireturi.
I don't mingle with β ppl such as yourself wink.gif
quite_silent
Nici eu nu prea inteleg ce si cum. Poate te-ai simtit jignit or something si nu ai stiut ce vorbe sa arunci, dar nu crezi ca ai fost putin cam....taran?

uZuRu17
poate ca ma luat gura pe dinainte ca deobicei smile.gif) dar poate o fi sibdin cauza aerului de "superioritate" pe care il emani YoYo , de unde pâna unde ... nu ştiu o simt in urina smile.gif)
btw silent "dute" e ok te pricep eşti frustrat.
Totuşi aici parcă se discutau tunsori, care mai e frustrat pe mine sa imi dea pm smile.gif)
quite_silent
QUOTE(uZuRu17 @ Oct 12 2012, 12:14 AM)
btw silent "dute" e ok te pricep eşti frustrat.
Totuşi aici parcă se discutau tunsori, care mai e frustrat pe mine sa imi dea pm smile.gif)
*

Nu cred ca esti in situatia de a spune altora ce sa discute, avand in vedere manierele tale impecabile.

Cat despre mine, asta e. Nu crede ca am ceva personal cu tine. Am niste perspective incredibil de limitate. Pentru mine esti acum aceasi persoana pe care o vad in fiecare zi peste tot...la metrou, in tramvai, pe strada, oriunde. Tipul care scuipa seminte pe strada in timp ce mai scoate cate un "ce faci pisi?" . Ma rog, pot fi mai explicit, daca e nevoie, dar oricum prevad un mic ban pt mine happy.gif Dar merita laugh.gif
Ermi
user posted image
ar fi nice asa , dar e prea enervant parul lung

asa ceva am incercat si eu
user posted image
dopamine
If you don't start fist fighting, this is for nothing. Maybe the 'desu fist' spam on chat is a sign O_O

Cat despre freza lui Byakuya: Sunt tare curioasa cum iti statea cu cârpe in cap.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.