Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: E Ziua Mea (uraaa)(happy Birthday To Me)
Anime-Club Forum > Ro Anime > Cafenea
BloodSamurai
E ZIUA MEA (uraaa)(Happy Birthday to me).

user posted image


Asa cam ce cadouri virtuale (scene/poze anime) imi dati ???? [de la fete/anime-rite/femei primesc cu bucurie si poze in care probeaza bikini asa ca sa fim in atmosfera de vara].

Va salut pe voi toti fanii anime si cei inscrisi in aceasta comunitate .

Iar pe fete le strang tare la pieptul meu (lor etc . lol). Singurul moment cand poti pupacii fetele mai mici ca varsta decat sarbatoritul (cele sub 18 ani) si lumea sa nu te declare un pedo icon_twisted.gif icon_twisted.gif laugh.gif .
Krieger-san
Happy birthday, dude! Multa bafta, sanatate, taitei si ce-ti mai doresti!


Just as a side note, nu cred ca asta e singuru' moment cand poti pupaci fetele mai mici. You can do that every day of the year. Also, poti sa le faci pe ele sa doreasca sa te pupaceasca pe tine.
Also, there's nothing pedo about that. It starts getting pedo when they are really young and you trick them into it with candy.
Not that I know of...
AbyssFiend
@BloodSamurai La multi ani, iti urez multe sanatate si ai succes la puicute si sa iti faci o ferma smile.gif
@Krieger-san that's pedo-rape style:on :3
darczon69
La multi ani smile.gif

Here's a virtual cookie for you biggrin.gif

user posted image
Akashiro Kitadawa
La Multi Ani man!

Tot ce iti doresti! Si sa te insori cat mai repede! biggrin.gif tongue.gif smile.gif
Himitsu23
Multi Ani sa traiesti!

Tot ce iti doresti, Sanatate si de toate XD
Ermi
La multi ani ^^
multa sanatate si tot ce iti doresti biggrin.gif

chiar suntem multi raci pe forum biggrin.gif
BloodSamurai
Va multumesc tuturor de urari biggrin.gif. Am ajuns in s farsit acasa dupa o zi de servici in care nu am facut decat sa imi servesc colegele si colegii, sa bem suc rece pe caldura si sa vorbim nimicuri, a fost o relaxare totala.
Acum sa trag un gratar cu batranul meu dinosaur aka TATA si apoi noaptea sa imi termin raportul de activitate a santierelor (restante).
Nagisa-chan
Happy b-day! Sa inteleg ca esti rac..
BloodSamurai
QUOTE(Nagisa-chan @ Jul 7 2012, 07:32 PM)
Happy b-day! Sa inteleg ca esti rac..
*



Yep ! De ce intrebi ?!? Cumva iti plac raciii ?? (hope -fingers crossed icon_twisted.gif icon_twisted.gif laugh.gif )
TGeorgeMihai
La multi ani !!! smile.gif

Here is your present:
user posted image

Pe noi cu ce ne servesti daca iti dam cadouri ? cool.gif

PS: A cincisprezecea imagine de pe primul rand laugh.gif
Nagisa-chan
QUOTE(BloodSamurai @ Jul 7 2012, 11:48 PM)
Yep ! De ce intrebi ?!? Cumva iti plac raciii ?? (hope -fingers crossed  icon_twisted.gif  icon_twisted.gif  laugh.gif  )
*


Da sunt rac, azi e ziua mea. smile.gif
Fili
QUOTE(Nagisa-chan @ Jul 9 2012, 09:17 PM)
Da sunt rac, azi e ziua mea. smile.gif
*


La multi aaaani!!!! happy.gif
Nagisa-chan
Multumeeesc!
Yoyo
La multi ani Nagisa si (cu o oarecare intarziere), un "La multi ani" si pentru BloodSamurai!
BloodSamurai
QUOTE(Nagisa-chan @ Jul 9 2012, 09:17 PM)
Da sunt rac, azi e ziua mea. smile.gif
*



LA MULTI ANI!!! (cu intarziere si eu laugh.gif ) atentie racii trag la raci tongue.gif
BloodSamurai
QUOTE(Yoyo @ Jul 9 2012, 10:15 PM)
La multi ani Nagisa si (cu o oarecare intarziere),  un "La multi ani" si pentru BloodSamurai!
*



Thanks YoYo biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.