Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Salut
Anime-Club Forum > Forum > Membri noi
Lon3
Salutare la toata lumea,

Din moment ce sunt nou aici banuiesc, ca trebuie sa fac un post si aici ca si membru nou.
Ma numesc Silviu, am 20 de ani, si sunt fan anime... pana acum nu am intrat in nici o comunitate de anime-fans si am decis sa intru azi, asta si datorita faptului ca incerc sa imi pun pe picioare un proiect fansub anime mai vechi.

Altceva, hmm, va las pe voi sa ma intrebati biggrin.gif

O sa va tin la curent in legatura cu proiectul meu, daca v-a fi pus pe picioare sau nu, si daca v-a fi pus, sper sa va multumesc cu munca mea smile.gif

Regards,
Lon3 wink.gif
Yoyo
Bine ai venit.
In afara de Claymore si Berserk, ce animeuri ti-au mai placut?
Si mie imi plac mai mult cele old school.
Lon3
QUOTE(Yoyo @ Jun 8 2012, 05:08 PM)
Bine ai venit.
In afara de Claymore si Berserk, ce animeuri ti-au mai placut?
Si mie imi plac mai mult cele old school.
*



Pai, sa vedem *scotand borseta cu DVD-uri tongue.gif *

Care mi-au ajuns la suflet au fost : Fate/Stay Night, Tenjou Tenge, Mahoromatic (super), Ayashi no Ceres, Elfen Lied (super), Inu-Yasha, Yu Yu Hakusho, Burst Angel (l-a care m-am uitat mai plictisit dar la sfarsit era [sau am biggrin.gif] sa plang), Trigun ( locul 2 la favorite dupa Berserk defapt )... am vazut si vreo 200 de episoade din Naruto, care erau prima parte, dupa care m-am enervat cand au inceput sa faca ce au facut din el...

A si cand eram mai pe clasa a 7a m-am uitat la Kaleido Star, aia cred ca mi-a definit caracterul in directia animeurilor biggrin.gif smile.gif
Yoyo
Vad ca in afara de Inuyasha, n-ai mai mentionat nici un alt produs Kyoto Animation. Ai dezvoltat oarece imunitate la ele sau inca nu ai fost expus? biggrin.gif
Akashiro Kitadawa
Sal si enjoy your stay.


Lon3
QUOTE(Yoyo @ Jun 8 2012, 05:33 PM)
Vad ca in afara de Inuyasha, n-ai mai mentionat nici un alt produs Kyoto Animation. Ai dezvoltat oarece imunitate la ele sau inca nu ai fost expus? biggrin.gif
*



ah, pur si simplu nu mi-au sarit in ochi altele biggrin.gif atat, nimic altceva smile.gif in momentul in care unul o sa imi stimuleze atentia o sa il urmaresc sigur smile.gif
iNeko
ho ho ho, fan berserk si claymore, ai putea sa incerci Gantz, sigur o sa-ti placa
Lon3
QUOTE(iNeko @ Jun 8 2012, 06:03 PM)
ho ho ho, fan berserk si claymore, ai putea sa incerci Gantz, sigur o sa-ti placa
*


Multumesc de recomandare smile.gif o sa caut smile.gif
Regards
Osaki Nana93
Bun venit ! happy.gif
Lon3
QUOTE(Osaki Nana93 @ Jun 8 2012, 07:53 PM)
Bun venit ! happy.gif
*


Multumesc smile.gif
Mumusan
Yo! welcome


ah Clamore and Berserk, nice, pacat ca n-au facut mai multe episoade, poate in viitorul apropiat-indepartat, la Berserk, stiu ca a scos un film care parca e un remake a serialului TV
QUOTE(Lon3 @ Jun 8 2012, 06:18 PM)
.. am vazut si vreo 200 de episoade din Naruto, care erau prima parte, dupa care m-am enervat cand au inceput sa faca ce au facut din el...
*


Well yeah many gave up, cuz of the fillers, nu stiu daca e un ghid mai bun decat ASTA, al episoadelor, de unde incepe filler si unde se termina, la One Piece, am gasit pe pagina de wikia, dar la Naruto...
Lon3
QUOTE(Mumusan @ Jun 8 2012, 09:48 PM)
Yo! welcome
ah Clamore and Berserk, nice, pacat ca n-au facut mai multe episoade, poate in viitorul apropiat-indepartat, la Berserk, stiu ca a scos un film care parca e un remake a serialului TV

Well yeah many gave up, cuz of the fillers, nu stiu daca e un ghid mai bun decat ASTA, al episoadelor, de unde incepe filler si unde se termina, la One Piece, am gasit pe pagina de wikia, dar la Naruto...
*


Multumesc pentru efortul depus ca sa imi aduci la cunostinta, daca ma voi hotara ca merita sa ma mai uit voi cauta linkul tau smile.gif
Regards
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.