Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vampire Theme Community
Anime-Club Forum > Non-Anime > Diverse
shinkowa
^^
Garden Girl
Not sure I understand. Deci cum e treaba ? Ne imbracam toti in vampiri la aceste gatherings ?
shinkowa
^^
IceJack
Desi vad asemanare cu inalnirile din anii de tinerete A-C si deci posibilitatea de a genera o comunitate din asta, situatia este mult prea diferita, in mare pentru ca sunt metode mult mai lejere de a schimba/gasi ce va leaga on-line (carti, filme, etc) si metode mult mai lejere/ieftine de discutii decat iesirile.

Cu toate astea, va urez mult success.
Garden Girl
Si a dat bir cu fugitii. Cred ca A-C este o comunitate demotivata. Atat de demotivata, incat new joinerii cu asemenea idei sunt pusi pe fuga. Alta explicatie nu pot gasi. Why do piplz keep getting old ? sad.gif
IceJack
Pai daca am iesit noi inactivistii la intampinare. icon_twisted.gif

Si suntem demotivati pt ca traim intr-o lume de kkt. Doar de asta a fost AC-ul ce a fost, pentru ca oameniii demotivati au cautat ceva sa ii motiveze si au gasit oamenii cu aceeasi motivatie. Din pacate s-a cam pierdut din elan, ne-a lovit viata, sau poate generatia noua ne-a speriat inapoi in colturi, cripte si gauri.
darczon69
Nu e asta; pur si simplu respectivul individ era foarte entuziasmat de ideea lui/ei, insa nu a fost in stare sa isi apere punctul de vedere si a fugit. That's about it.

Nu conteaza ca e "incepator" sau nu; intr-un forum trebuie sa fii in stare sa te "aperi" sau sa convingi pe altii ca ai dreptate; that's why it's a forum. cool.gif
IceJack
Sa isi apere ideea de cine? Nimeni nu a atacat ideea, putinele ganduri pe idee au fost urari de succes.
Garden Girl
Also, cand vii pe un forum, tre sa fii constient ca nu toti iti accepta ideea si nu tre sa reactionezi butthurt cand primesti o sugestie. Si ca exista troli. Si sa stii sa te aperi.

Eu eram curioasa doar, caci mi s-a parut ca vrea sa faca un fel de bal mascat in care vampire lovers isi pun o pelerina si niste dinti din aia de plastic de la guma de mestecat, dinti ce imita coltii de vampir si se duc toti la o bere undeva or smth.

Also, ca tot ziceam ceva de demotivare, obisnuiam sa iau parte la weekly meetings, alea de Joia, dar cum lucrez zi-lumina... laugh.gif tot ce vreau e sa ajung mai repede acasa, sa-mi fac un dush si sa ma bag in pat, and start lurking biggrin.gif
IceJack
QUOTE(Garden Girl @ May 19 2012, 10:59 AM)
Eu eram curioasa doar, caci mi s-a parut ca vrea sa faca un fel de bal mascat in care vampire lovers isi pun o pelerina si niste dinti din aia de plasticĀ  de la guma de mestecat, dinti ce imita coltii de vampir si se duc toti la o bere undeva or smth.
*



Asta am inteles si eu. laugh.gif Dar eu deja sunt ocupat cu a NU fiu Otaku... sau activ(ist) laugh.gif
elpreda
QUOTE(IceJack @ May 18 2012, 10:29 AM)
generatia noua ne-a speriat inapoi in colturi, cripte si gauri.
*



Yes! YES! Be afraid of me human!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.