Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Miss Art Gallery
Anime-Club Forum > Fan Area > Gfx
Miss aRT
Buna , ma numesc Ana Maria si lucrez de 5 ani in programul de grafica Adobe Photoshop CS3 . Desii par multi ani, lipsa de timp m-a facut sa stagnez si de aceea lucrez la un nivel mediu . Totusi , asta nu m-a impiedicat sa nu lucrez pe o categorie larga . In general sunt ordonata si voi incerca sa fiu si aici .


Afis


Afis 1

Afis 2

Afis 3

Afis 4

Afis 4


Nota *
Nu prea fac afise deoarece nu am pentru cine , singurele afise sunt pentru prietenul meu care pune ocazional muzica.



Layout


Layout Naruto

Layout CS


Nota *
Sunt singurele layoute pe care le am , prin urmare nu prea cred ca stiu inca tainele acestui tip de lucrare .



Photo manipulation


Dark Sun

Nota *
Este singura mea creatie de acest gen



Retouch


Like Angelina

Colors

Extrem Retouch

Blonde - eyes

Nota *
De obicei imi place sa duc la extrem munca in aceasta categorie . Inca incerc sa gasesc o modalitate de a crea pori digital , astfel modelul sa para cat mai real



Signature


Rukia

Sig 1

Naruto Sig

Naruto Sig

Woman sig

Like a Devil

Full woman

Elegant Half-Life

Magic Woman

Kim Hyun Joong

Flayer

Nota *
Multa lume mi-a spus ca acesta este punctul meu cel mai slaba . Adevarul este ca nu am imaginatie si am cam acelasi stil de lucrari



Wallpaper


Planet

Cutitarii

Drama QQ

Sad Moon

A from aNa


Nota *
In general sunt facute de la 0 . Ma axez mai mult pe brushuri
Himitsu23
Don't be surprised din cauza ca lumea nu a lasat commenturi aici. Sunt convins de faptul ca, la fel ca si pe mine, lucrarile tale i-au lasat speechless. Eu le-am vazut inca de aseara si ma fascineaza mai tot ce eu nu as putea sa fac. GJ and keep it up biggrin.gif
Miss aRT
Lucrari noii :X

2 bannere :[SIZE=7]

Pentru iubitul meu


Pentru un grup pe facebook


Photomanipulation :[SIZE=7]

Render

Lucrare



Extreme retouch :[SIZE=7]

Lucrare
Yoyo
Wow, felicitari pentru lucrari, arata grozav.
Ceea ce mi se pare totusi extraordinar e legat de ultima poza. Cu toate ca arata foarte bine, modelul are de fapt o anomalie scheletala la nivelui oaselor faciale pe care ai corectat-o intuitiv in parametrii normali!!!
TGeorgeMihai
Nice smile.gif
Miss aRT
Multumesc pentru aprecieri si wow yoyo , asta da comentariu smile.gif) . O sa revin cu lucrari noi
Nemui.Neko
Cred ca atunci cand ai zis ca lucrezi la nivel mediu erai doar modesta. WAW! Chiar am ramas speechless!!! Felicitari!!!!
dopamine
Super ! Imi plac mult lucrarile tale biggrin.gif Astept mai multe ^^
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.