Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Care Trupa ?
Anime-Club Forum > Ro Anime > Anime Music
Katakura
Eu personal as vota pentru toate, insa am votot pentru D ca este trupa mea japoneza preferata biggrin.gif mai ales vocea lui Asagi si solourile lui Ruiza happy.gif
Doar votati, si daca mai aveti si alte pareri despre aveste trupa sau altele simtitiva liberi sa spuneti smile.gif
Desigur stiu ca nu toate trupele de sus au chiar acelasi stil tongue.gif
cg1700
What, no JAM Project? Ce dezamagitor.
Katakura
QUOTE(cg1700 @ Jan 29 2012, 07:58 PM)
What, no JAM Project? Ce dezamagitor.
*


Scuze nu am stiut de ei smile.gif dar acum ascult niste melodii de la ei biggrin.gif
Destul de faina melodia aia Omoide wa Okkusenman! de la JAM Project, mersi happy.gif
cg1700
Daca iti plac, sa asculti Gong. E probabil cea mai buna melodie a lor.
Mumusan
i'v been scroolling this page up and down for like 10 times dude, or may be it 20 times? don't remeber ... anyway where is Nightmare or Dir en grey sau care mai era ... o stupid alcohol makes all dizzy
Katakura
QUOTE(Mumusan @ Jan 29 2012, 10:25 PM)
i'v been scroolling this page up and down for like 10 times dude, or may be it 20 times? don't remeber ... anyway where is Nightmare or Dir en grey sau care mai era ... o stupid alcohol makes all dizzy
*


Heh eh...eeeeh....mdaaa... nu stiu prea multe trupe japoneze laugh.gif le-am bagat doar pe alea care le cunosc sad.gif
Himitsu23
AKFG, dar daca aveai si NICO Touches the Wall, pt ei as fi votat smile.gif
Mumusan
si tu parca ne intrebai daca ascultam muzica de la japonezi? eu unu variez


de la


la
WoundedFlame
Gackt este o trupă? blink.gif Nu este un cântăreț, compozitor și actor japonez? + fost membru al formației Malice Mizer?
darczon69
Bah...I'm into girl bands/singers biggrin.gif Fara Yui, Kalafina, SCANDAL sau 7!!!, I'm not voting biggrin.gif.
Katakura
QUOTE(cg1700 @ Jan 29 2012, 08:33 PM)
Daca iti plac, sa asculti Gong. E probabil cea mai buna melodie a lor.
*


laugh.gif laugh.gif laugh.gif Cred ca ai inteles gresit smile.gif) nu acei D smile.gif) ma refeream D care i trupa de JMetal si JRock, daca vrei sai vezi cum is scrie pe youtube sau nush unde D-Der Konig Der Dunkelheit, sau D-Akagi Hitsuji tongue.gif
cg1700
Cred ca vorbim de doua lucruri diferite. Tu ziceai mai sus ca ai inceput sa asculti cateva melodii de la JAM Project, asa ca eu ti-am recomandat sa ascuti Gong, care e o melodie cantata de JAM Project.
Katakura
QUOTE(cg1700 @ Jan 30 2012, 03:33 PM)
Cred ca vorbim de doua lucruri diferite. Tu ziceai mai sus ca ai inceput sa asculti cateva melodii de la JAM Project, asa ca eu ti-am recomandat sa ascuti Gong, care e o melodie cantata de JAM Project.
*


aaaa laugh.gif gomenasai laugh.gif credeam ca zici ca e o melodie de la alta trupe tongue.gif sorry for misunderstanding
Krieger-san
Atat am sa spun: MUCC.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.