Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Recrutam Oameni Care Sunt Buni La Desenat
Anime-Club Forum > Ro Anime > General Anime
BaNkAiTo
Salut all, caut 2-3 oameni care sunt buni la desenat. Vreau sa facem un proiect, la un moment dat va voi da si salariu , daca sunteti buni. Ce conteaza este sa desenati bine , cu mana voastra.
Proiectul este: Death Note Season 2
Subiectele acestui manga, plus povestea + multe altele sunt facute deja. Imi trebuiesc, cum am spus 2-3 oameni pentru a desena manga.
Ca sa intrati in proiect trebuie sa faceti un desen la un personaj din cele de mai jos(la alegere):
- Ryuk (Ryuku)
- Rem (Remu)
- Light Yagami (Yagami Raito) /Kira
- L /L Lawliet (Eru Roraito) /Hideki Ryuga (Ryuga Hideki) /Ryuzaki (Ryuzaki) /Eraldo Coil /Danuve
- Misa Amane(Amane Misa)/Misa Misa
- Mello, Mihael Keehl(Mero, Mihaeru Keru)
- Near, Nate River (Nia, Neito Riba)
Cel mai preferabil ar trebuii sa alegeti unul mai complicat de desenat pentru a va pune in vedere talentul.

Cum am spus la acest proiect trebuiesc 2-3 oameni care sa se priceapa bine in a desena, pentru ca v-om lucra toti la fiecare pagina in parte, ne v-om corecta, etc.

Model Inscriere:
- Nume personaj:
- Opinia voastra despre acest proiect:
- Ce va face sa fiti interesati de acest proiect:
- Linkul catre desene:

NO SPAM, PLEASE.
Baka man
QUOTE(BaNkAiTo @ Jan 26 2012, 07:46 PM)
Salut all, caut 2-3 oameni care sunt buni la desenat. Vreau sa facem un proiect, la un moment dat va voi da si salariu , daca sunteti buni. Ce conteaza este sa desenati bine , cu mana voastra.
Proiectul este: Death Note Season 2
Subiectele acestui manga, plus povestea + multe altele sunt facute deja. Imi trebuiesc, cum am spus 2-3 oameni pentru a desena manga.
Astept sa dati repply cu id-ul sau emailul vostru dupa care ve-ti fi contactati si ve-ti da un test. Este un proiect serios, deci vreau sa va bagati numai daca sunteti in stare.
*



Ti-ar mai trebui si un om care sa corecteze greselile gramaticale.

Succes wink.gif

P.S. Daca desenez bine, dar cu mana altuia, se pune?
BaNkAiTo
M-am referit ca nu am nevoie de oameni care sa se inscrie si sa il puna pe tatal lui sau mama lui sau fratele lui sau oricare alt om sa deseneze pentru el.
TGeorgeMihai
Interesant, dar este ceva FanMade banuiesc, nu ? Nu de alta, chiar mi-ar placea sa vad sezonul 2 de la Death Note, dar ca orice alta "opera" panuiesc ca e patentata (Copyright), iti trebuie acordul autorului/companiei care o detine ca sa te poti folosi de acele personaje si nume in mod oficial ...

In fine, poate incluzi si Life Note smile.gif ... Succes.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.