Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Drama... You Vote
Anime-Club Forum > Ro Anime > General Anime
Taromon
Aceta este pentru drame:))
darczon69
I hate you so much right now dry.gif .

(glumesc, ofc).

Cum pot sa aleg intre Elfen Lied, NGE si Clannad? Oh well...Clannad it is...nu am plans la celelalte doua. biggrin.gif
Taromon
altfel, nu stiu cum sa le fac laugh.gif laugh.gif laugh.gif
O sa fie pentru: Actiune, Drame, Comedi, Sport, Bloody, Horror si Echi tongue.gif
Himitsu23
Best Drama ever: School Days.
No vote from me here... You should try SD, but be warned! Brace yourself! It will f*ck your world most heinously!
darczon69
QUOTE(Himitsu23 @ Jan 22 2012, 09:31 PM)
Best Drama ever: School Days.
No vote from me here... You should try SD, but be warned! Brace yourself! It will f*ck your world most heinously!
*



Abia astept sa apara odata School Days HQ visual animated novel...cred ca va fi singurul eroge pe care il cumpar (am facut precomanda biggrin.gif).
cg1700
QUOTE(darczon69 @ Jan 22 2012, 10:53 PM)
Abia astept sa apara odata School Days HQ visual animated novel...cred ca va fi singurul eroge pe care il cumpar (am facut precomanda biggrin.gif).
*


Cum exact ai procedat? Ca parca incepe sa ma bata si pe mine gandul sa cumpar Sumaga cand o sa apara. (sau daca nu Sumaga atunci aproape sigur Muramasa daca va fi vreodata publicat in engleza of course).
Himitsu23
QUOTE(darczon69 @ Jan 22 2012, 09:53 PM)
Abia astept sa apara odata School Days HQ visual animated novel...cred ca va fi singurul eroge pe care il cumpar (am facut precomanda biggrin.gif).
*


Tell me about it... Cred ca dupa ce voi face rost de VN, n-o sa mai ies din casa pana nu ajung la toate cele 7 ending-uri ale Kotonoha-i si cele 2 cu ele ambele. Poate o sa incerc si ending-ul cu Setsuna... but if it involves making Kotonoha suffer, I don`t think I could make to the end...De vreo 2 ani de cand am vazut anime-ul astept VN-ul. Chiar daca e la fel de Hentai pe cat e Drama si Romance, it`s a MUST HAVE! biggrin.gif

OFFTOPIC:
@darczon Ti-am citit si capitolul 3. Kill Mario!!! I hated azztards like him all my life!!!
Intre timp eu am ajuns la 3 pagini si la chapter 2 with my own (I can dare to call it) masterpiece biggrin.gif
darczon69
Oho, multumesc biggrin.gif Nu am asemenea planuri pentru Mario: he's my favourite love-to-hate character...think Makoto biggrin.gif. Si cred ca toti cunoastem un asemenea individ smile.gif.

Cat despre fan-ficul tau...as vrea sa spun ca vreau sa il citesc, dar daca bagi chestii din manga...I'll wait sad.gif...me no me gusta spoilerz... cool.gif

@cg1700 si Himitsu23

Referitor la VN, am dat precomanda de pe J-list...payed cu credit card. Nu am mai facut asta niciodata, deci nu stiu cat de seriosi sunt, dar am citit numai vorba bune despre ei. In plus, transportul nu e chiar atat de scump. Cu tot cu produsul in sine, ajung undeva la 50 de dolari.
cg1700
Oh, prin J-List. Ok then. Sincer nu stiam ca asigura livrare si la noi in tara. Cat despre daca sa ai incredere in ei sau nu, nu ar trebui sa te ingrijorezi. Sunt folositi in mod constant de cei de pe 4chan si nu am auzit pe nimeni sa se planga pana acum. In plus proprietarul J-List e si proprietarul JAST.
darczon69
Asa se pare ca asigura. E prin air-mail din japonia: vreo 20 de dolari fara asigurare si 30 cu.

Cum am mai zis, inca nu am comandat nimic de la ei, fiindca nu imi permit sa dau 20 de dolari pe prostii, doar ca sa ii "testez", asa ca risc si dau o comanda mai mare wink.gif.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.