Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Heyoh!!!
Anime-Club Forum > Forum > Membri noi
Ares4ever
Hajimemashite!

Eu sunt Ares / Arry / Marius. Alegeti voi cum sa imi spuneti.
Am (aproape) 18 ani, sunt din Constanta...


Anime & Manga
Am vazut si inca citesc Naruto si Bleach (tot sper ca o sa apara ceva interesant). Prefer comedy, slice of life, ecchi, drama, supernatural, action, thriller. Nu ma dau in vant dupa blood&gore, si nici horror. Am vazut multe anime-uri din ce au fost difuzate pe Animax (acum nu mai prind), ca Gallery Fake, Death Note, Kaleido Star. Acum mananc tot ce mi se pare interesant.


Muzica
Rap, Rock, House... ascult orice. Numai nu manele!


Erm... altceva nu stiu ce sa mai zic... Imi plac puzzle-urile si filosofia. (Random much?). huh.gif
Garden Girl
Pot sa-ti zic Maurice ? You know, French version for Marius..

De fapt, nici nu stiu de ce te intreb. Maurice.

Daca ai aproape 18 ani, esti pe cale sa-ti iei permisul de conducere, presupun. Well, am un singur lucru de spus in ceea ce priveste soferii din Constanta: Sunt cel putin la fel de periculosi precum bucurestenii, caci pentru ei nu exista notiunea de "semnalizare".

Hai noapte buna.
dmf
QUOTE(Garden Girl @ Dec 18 2011, 12:58 AM)
Pot sa-ti zic Maurice ? You know, French version for Marius..

De fapt, nici nu stiu de ce te intreb. Maurice.

Daca ai aproape 18 ani, esti pe cale sa-ti iei permisul de conducere, presupun. Well, am un singur lucru de spus in ceea ce priveste soferii din Constanta: Sunt cel putin la fel de periculosi precum bucurestenii, caci pentru ei nu exista notiunea de "semnalizare".

Hai noapte buna.
*



biggrin.gif

Salut Marius smile.gif
darczon69
Salut! Si bine ai venit?

Esti la facultate? Daca nu, la ce vrei sa dai?

Ai mentionat mai multe genuri de anime-uri...poti sa dai si cateva exemple? biggrin.gif

Manga...in afara de Naruto si Bleach mai citesti si altceva?

Care sunt trupele tale preferate de muzica ? cool.gif

Studiezi, cumva, japoneza? Ce carti citesti (you mentioned ceva de filosofie...biggrin.gif)?

Have fun posting, Ares-kun. smile.gif
Ares4ever
Bun, va iau in ordine:

1. Maurice suna ciudat... dar banuiesc ca merge.
2. O sa dau de permis pe la sfarsitul primaverii. Iar eu o sa semnalizez >:) mwahahaha!
3. Salutare! smile.gif
4. Sunt inca la liceu, clasa a XI-a. Habar n-am unde o sa ma duc. Probabil info, sau ceva pe acolo...
5. Lovely Complex, Nodame Cantabile, Zero no Tsukaima, Seirei no Moribito, Air Gear, Digimon (*whistle-whistle*), Detective Conan, Inuyasha, Yuyu Hakusho, Slayers, Fullmetal Alchemist, Fullmetal Panic.
6. In mod regulat... nu, dar mai dau peste niste manga interesante din cand in cand.
7. De la noi: Cargo, Spitalul de urgenta. Straini: SoaD, Black Eyed Peas, Bowling for Soup. Cum spuneam, ascult aproape orice.
8. Incepusem sa invat, dar imi trebuie o structura pe care sa o urmez.
9. Citesc, mai ales, fantasy. Recent m-am apucat de A song of Ice and Fire, si sincer, in afara de Cercul Mincinosilor, nu am citit nimic din filosofie. Imi place totusi sa abordez temele.
darczon69
Uuu nice, si eu vroiam sa ma apuc de A song dupa ce am vazut "Game of Thrones". biggrin.gif

Mult succes pentru permis. biggrin.gif

Si, nu, nu e ciudat. Digimon RULZ ! biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.