Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Am Venit
Anime-Club Forum > Forum > Membri noi
alinuta
buna,sunt alina si am 16 ani
imi plac muuult manga si figurinele
anime asa si asa
cam asta am de spus,nu e mult dar nu sunt o persoana prea interesanta laugh.gif
Kirigakure
bine ai venit printre noi biggrin.gif , dar am dori si noi dak se poate sa ne pui o lista cu anime-urile preferate 4-5 ... daca desezeni sau canti la un instrument biggrin.gif



WELCOME tongue.gif
alinuta
pai,ok
desenez,binisor zic eu
nu fac chestii originale,ma uit pe net si reproduc personaje

animeurile mele fav sunt blood+, chobits, love hina,fruits basket, ghost in the shel...etc
BloodSamurai
Ciao Alina biggrin.gif !
Daca iti plac manga-urile atunci pune si favoritele tale.
Apoi detalii despre tine : inaltime, greutate, culoarea ochilor, culoarea parului, stilul tunsorii, cum te imbraci deobicei, dimensiuni etc ............. Glumesc (desi nu strica icon_twisted.gif ).
Ce muzica asculti, hobby si de unde esti , si daca ai prieteni tot fani anime+manga rolleyes.gif
Ciao (again).
alinuta
vai,vai ce de intrebari!

paaaai,o sa spun doar ca nu arat de 16 ani
arat de vreo 12-13 rolleyes.gif
nu mai spun cate pb am din cauza asta

ok,prieteni fani am doar o fata,o colega de liceu

manga imi place fruits basket,angel sanctuary, death note, GTS, ...
BloodSamurai
Hmm dry.gif . Bucurate de tinerete daca ai gene bune si arati ca la 12-13 ani laugh.gif . Nu va trece mult timp si vei arata ca la 16 ani tongue.gif . Dupa un timp o sa vrei sa arati mai tanara.

Si eu am avut o perioada cand aratam cu 4 ani mai tanar. Si acum uneori cand sunt barbierit si tuns scurt arat ca la 22 de ani (exact sunt un "mos" de 26 de ani, faza cu 12-13 ani m-a facut sa ridic sprancenele [in ce sens nu declar]).

Da multi avem soarta de a avea cel mult 1-3 colegi-prieteni care impart acest hobby de vizionat anime-manga (din pacate , erau mai bine mai multi, acum cine stie cu acest club poate se schimba treaba).

Hmm daca iti plac baietii care joaca baschet atunci recomand si animeul si mangaul SLAM DUNk.
alechan92
sal...bine ai venit pe forum ^^

faza cu "arat de vreo 12-13" o inteleg,eu am 19 si lumea nu imi da mai mult de 15-16 smile.gif

oricum...sunt curioasa cum desenezi,poate vei posta ceva pe forum biggrin.gif
MsMouse [:S]
hey alina ! bun venit pe forum biggrin.gif si eu vreau sa te intreb ce muzica asculti si de unde esti biggrin.gif
iar faza ca arati mai mica decat esti, stiu cum e...si eu am tot 16 ani dar lumea imi zice ca nu-mi da mai mult de 13...si la fata si mai ales ca sunt si foarte scunda...consolari nu am sa-ti ofer dar macar stii ca nu esti singura ! smile.gif)
darczon69
Cum ar spune pedobear: "That's not a bad thing icon_twisted.gif ".

Glumesc, bineinteles. smile.gif

Bine ai venit printre noi! biggrin.gif

Ce gen de manga citesti? Ce parere ai avut despre GITS? Artisti preferati? smile.gif
BloodSamurai
Nu e bine fetelor. Aveti intre 16-20 de ani si declarati ca va percepe lumea ca 12-13 ani , ba o sa cred ca lumea devine "lolicon" sau vreti sa fiti mai tinere tongue.gif . La naiba incep eu sa devin loliconist asa biggrin.gif . Oricum happy anime / manga hunting.
alinuta
pai muzica nu prea ascult tongue.gif
dar cand o fac imi plac formatii romanesti mai vechi gen asia si bambi biggrin.gif

la manga imi place mai mult genul shojo
si...stiu ca nu sunt singura
la chestia cu anii,dar tot e greu
TGeorgeMihai
user posted image
Kirigakure
Voi va plangeti ca lumea va da ani in minus smile.gif) macar pe voi va cred mai tineri decat sunteti ... mie lumea imi pune 3-4 ani in plus biggrin.gif

App alinuta .. o sa pui niste desene create de tine pe forum ? biggrin.gif
Nagisa-chan
bine ai venit alinuta. Poti posta cateva din desenele tale? Si mie imi place mult blood+ si chobits, dar o intrare am. Cum ti s-a parut finalul de la fruits basket? Dar povestea in sine?
Garden Girl
you came lol
darczon69
QUOTE(Garden Girl @ Nov 11 2011, 08:27 PM)
you came lol
*




Chiar ma intrebam daca cineva cu mintea la fel de perversa ca mine se va gandi sa spuna asta icon_twisted.gif .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.