Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [basics]learn Sony Vegas
Anime-Club Forum > Fan Area > AMV
Alexander
Tut 1

Am facut un prim tutorial pentru a imbunatati/imbogati comunitatea de editori, bazat pe Majestic Amv ca sa stiti care sunt tehnicile de baza in Sony Vegas.


Tut 2

Al doilea tutorial este dedicat flowului(sync-ului / sincronizarii video/muzica).

Sper sa ajute, le-am facut pentru ca Sony Vegas poate fi prins efectiv din mers, nu e un program greu, sunt insa mai multe de explicat then meets the eye, dar oricum o data ce incepeti veti putea gasi surse for advanced stuff, momentan eu am incercat sa fac ceva pentru incepatori...


Pareri, intrebari?
Garden Girl
Sony Vegas.. my first and only love.

Mi-ai facut pofta de AMV-uri... cred ca o sa ma apuc din nou de meserie, dar am nevoie de ceva mai mult spatiu pe HDD si sincer, nici timp nu prea am, dar dintre mai multe softuri de editare video pe care le-am utilizat, sincer, asta mi se pare cel mai usor de folosit. Am incercat Ulead, Adobe Premiere, Magix... adica stai, si Magix e ok, dar nu are atat de multe features. Ah, si folosit in paralel cu Particle Illusion it's quite epic. Asta daca nu am ramas eu cam in urma.. tongue.gif
darczon69
Multumesc mult biggrin.gif.

Imediat ce termin cu sesiunea, am de gand sa invat cum sa fac un AMV smile.gif Iar ale tale tutoriale ma ajuta enorm smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.