Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Yu-gi-oh Joey The Passion Online
Anime-Club Forum > Detaliat > Yu-Gi-Oh!
rudi999
Cine este interesat sa joace yu-gi-oh joey the passion online cu alti jucatori am facut eu un network de hamachi si va astept.

Cum puteti sa jucati?
1. Downloadati hamachi http://hamachi.en.softonic.com/download

2. Sa aveti jocul joey the passion, daca nu downloadatil de aici http://thepiratebay.org/torrent/4669145/Yu...__Online_League (ARE SI HACK PENTRU TOATE CARTIILE)

3. La hamachi dati join existing network si scrieti la ID yugiohtimisoara si parola 123.

!!!TOATE CARTIILE SUNT PERMISE MAI PUTIN EXODIA!!!

P.S. : Cum sa aveti toate cartiile : Dupa ce ati downloadat jocul de pe linkul pe care lam dat doar dezarhivati "ALL CARDS.zip" si dati extract in fisierul "Yu-Gi-Oh! Power of Chaos Common" apoi deschideti fisierul REG si dati YES si ar trebui sa aveti toate cartiile.

Detalii pe rauth.rudolf (SKYPE) sau rauthrudolf (YAHOO MESSENGER).
Baka man
Oooof, de ce n-ai postat si tu topicul asta cand aveam Joey The Passion instalat si jucam aproape zilnic? sad.gif
Imi facusem pe atunci un pack bunicel, aveam si cateva strategii de joc...

Oricum, ma tenteaza ideea. Hai ca il redescarc si iti dau add pe mess biggrin.gif
Sper ca nu esti din ala care joaca la greu si e uber pro, ca nu am chef sa iau bataie in 2 minute laugh.gif
SoulReaverFo
http://www.youtube.com/watch?v=24IatkjxFSY

are toate cartile inclusiv cele mai noi aparute. Decat sa jucati ceva cu mai putin content mai bine asta oricum se foloseste Hamachi si se poate din cate am auzit Tunngle.
Sica
Salut .. daca mai joci baga maryus_shucaru
.ella.
Mai joaca cineva jocul asta? I'm quite bored right now and I wanna play.
Himitsu23
QUOTE(.ella. @ Jun 26 2012, 02:26 PM)
Mai joaca cineva jocul asta? I'm quite bored right now and I wanna play.
*


Mai imi lipseau la un moment dat doar 2 carti din varianta aceea a jocului...Ii mai aveam sipe Yugi si pe Kaiba de la care la fel, imi lipsea cele mai puternice carti precum Mirror Wall, Raigeki (cred ca trebuia sa-l bat pe Kakashi ca sa obtin cartea aia smile.gif) ) si Swords of Revealing Light.... Dar mi-am reinstalat windows-ul de vreo 10 ori de atunci si le-am pierdut pe toate.... Aveam la un moment dat un deck de 80 de carti pt orice situatie... Jucam online cu un amic, care credea ca un numar minim de carti si strategie reprezinta cheia succesului.... Din 10 meciuri mi se pare ca m-a batut si el 1 data smile.gif) Ahh,, ce vremuri.... trebuia sa ama Hamachi instalat ca sa pot sa joc online smile.gif)) Internetul era tanar atunci smile.gif)
BloodSamurai
Yo gata am instalat si eu Joey Passion si toate cartile (se pare ca eu am ales un kit de instalare la joc care nu are subfoldere asa ca a trebuit dupa vreo 5 tutoriale sa imi modific eu registrul [dar ce usor a fost]).

Asa ca pot baga si un meci cine are network facut ma bag si eu cu Hamachi biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.