Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Zona X Fansub
Anime-Club Forum > Fan Area > Fansub RO
Claymore :X
Stiuu, acuma va ganditi ca am schimbat continutul site-ului de 2 ori in 5 luni. La inceput apareau anime online subtitrate de alti, acum traducem anime. Acum asa va ramane , promit eu.

Fansubul este la inceput, sunt 3 membri in echipa administrativa, eu - Kirano - Traducator, Encoder, Editor Karaoke, mihai233 - traducator, encoder si Hamoro - traducator.

CINE DORESTE SA INTRE IN ECHIPA ADMINISTRATIVA PENTRU A TRADUCE/ENCODA/UPLOADA anime-uri il rog sa scrie aici pe forum, pentru tradus anime este foarte simplu, doar sa stiti limba engleza.

Ne-am bucura daca a-ti intrat si va-ti lasa parerea despre site aici.

si de ce nu, sa fim unul dintre grupurile de fansub de pe care va procurati anime-urile.

suntem la inceput, orice critica in limita bunului simt este bine venita, orice comunitate/grup fansub a plecat de jos .

Momentan nu voi face schimbari la site , dar propuneti-ne aici ce ar trebui adaugat / modificat si in urmatoarea schimbare de "infatisare" a site-ului vom adauga.

Multumesc, sper sa tineti cont de acest articol.

ps: am invatat destul de greu sa encodez si sa traduc biggrin.gif
Claymore :X
LINK-UL ESTE : http://zonax.in
Claymore :X
... hmm vad ca nu prea sunteti interesti smile.gif)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.