Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: New Posts?
Anime-Club Forum > Forum > Probleme tehnice
cioby2k
am selectat in browser sa raman logat .
problema este ca atunci cand vreau sa vad forumul nu imi apare nici o bulinuta colorata sa imi spuna ca sunt posturi noi de la ultima vizita (cu toate ca sunt)

Browser: Firefox v3.6.13
iNeko

Offtopic: lol at u'r avatar, i got 1 2
user posted image
Fili
QUOTE(cioby2k @ Jan 17 2011, 12:55 PM)
am selectat in browser sa raman logat .
problema este ca atunci cand vreau sa vad forumul nu imi apare nici o bulinuta colorata sa imi spuna ca sunt posturi noi de la ultima vizita (cu toate ca sunt)

Browser: Firefox v3.6.13
*



Eu de obicei ma uit pe index si vad posturile din ziua respectiva, in ordine cronologica. E mai simplu decat sa ma uit pe tot forumul, cautand buline wink.gif
Botan
Eu nici nu stiu de ce buline vorbesti.. laugh.gif

Eu am tema ape green cu meniu, by the way, si se pare (n-am stiut niciodata) ca forumurile cu posturi noi au patratul ala din fata lor colorat, pe cand la celelelte e mai transparent...I guess the option works for me.

Apropo, si eu folosesc numai pagina de index, si sa stii ca exista optiunea "Vezi toate mesajele noi" chiar sub posturile noi de acolo, si daca dai click, cred ca vezi tot ce-ai ratata cat timp ai fost plecat..de la ultima vizita. tongue.gif
zeri
Si daca toate esueaza foloseste Today's active topics din josul paginii cand esti in indexul forumului.
cioby2k
QUOTE(Botan @ Jan 17 2011, 05:45 PM)
Apropo, si eu folosesc numai pagina de index, si sa stii ca exista optiunea "Vezi toate mesajele noi" chiar sub posturile noi de acolo, si daca dai click, cred ca vezi tot ce-ai ratata cat timp ai fost plecat..de la ultima vizita. tongue.gif
*



Problema este ca nu pot folosi aceasta optiune. Mesajele sunt deja marcate ca si citite (si nu cred ca ma apuc sa citesc forumul in somn)

QUOTE(Zeri)
Si daca toate esueaza foloseste Today's active topics din josul paginii cand esti in indexul forumului.


Multumesc pentru alternativa zeri, dar ar fi mult mai frumos daca as reusit sa vad doar mesajele noi
Kratozz
La mine bulinele lucreaza, si am optiunea logat tot timpul tongue.gif
I believe it's end user problem, deoarece e un caz singular, si nu poate fi duplicat. smile.gif i guess reinstarting computer won;t wrk biggrin.gif
cred ca e vorba de cookies aici..

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.9.2.13) Gecko/20101203 Firefox/3.6.13 (.NET CLR 3.5.30729)
NOTORIOUS
reinstarting = the most awesome new word ohmy.gif
zeri
cookies is the problem and also delicious
Fili
user posted image
cioby2k
tocmai am sters toate prajiturile. sa vedem rezultatul...
cioby2k
stergerea prajiturilor nu a avut nici un efec... in afara de faptul ca mi s-a facut pofta de prajituri
NOTORIOUS
QUOTE
stergerea prajiturilor nu a avut nici un efec... in afara de faptul ca mi s-a facut pofta de prajituri


...mission accomplished!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.