Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Sall All As Vrea Sa Stiu Cum Pot Downolads Ftp
Anime-Club Forum > Ro Anime > Cereri
terminator100
sall all as vrea si eu sa stiu cum pot prmi drept de a downolada de la FTP ca am vazut ca acolo sunt multe anime biggrin.gif si as vrea sa stiu daca ie in RO anime de acolo biggrin.gif si pentru cei care vor sa ma ajute ms:D
Kassy
QUOTE
FTP Download

Pentru acces la FTP-ul de anime Anime-Club, trebuie sa trimiteti un mesaj privat lui Coyotee cu numele si parola care le doriti pentru acces la server.
Pentru numele de utilizator recomandam sa folositi acelasi user cu cel de pe forum.

Detaliile de conectare la server le veti primi prin PM dupa activarea contului

Apasa aici sa trimiti un mesaj privat lui Coyotee

Activarea conturilor poate dura pana la 24 de ore! Dupa ce trimeti mesajul asteptati linistiti pana va fi creat contul. In momentul in care contul a fost creat, veti primi un reply la mesajul trimis cu adresa serverului

Nota: pe acest server NU veti gasi anime-urile licentiate in Romania
In cazul in care un anime a fost licentiat in Romania si inca se gaseste pe server, va rugam anuntati-ne imediat pentru a-l scoate!
Mai jos gasiti lista cu ce puteti gasi pe server (lista actualizata la zi)
Titlurile ingrosate si scrise cu verde au fost adaugate/actualizate in ultimele 2 saptamani


Cred ca asa se procedeaza ;|
terminator100
k ms ca miai zis biggrin.gif dar nu stiu cum sai trimit mesaj lui Coyotee

ia id meu sami spui te rog biggrin.gif cum pot sai dau

baby_minune54
Kassy
Ftp downloads

Asa, deci intri pe linku asta de mai sus si unde scrie cu albastru "Apasa aici sa trimiti un mesaj lui Coyotee" dai click si se rezolva.
Tessa
Nu poti trimite mesaje private pana nu ai 35 de posturi, deci cu alte cuvinte nu ai acces la FTP download pana nu obtii nr. necesar de mesaje.
Trebuie sa arati ca vrei sa faci parte din comunitate ca sa poti obtine avantajele oferite de aceasta tongue.gif .
Moonsparkle
Correction: 30 de posturi. Go, terminator, you can do it! No spam though. We'll be watching you. ph34r.gif
terminator100
nu imi apare deloc aia daca vrei sa trimiti mesaj lui coyot nu apare deloc la mn sad.gif( pe mn ma intereseaza daca anime de la downolads ftp ie in ro traduse? daca da atunci o sa incerc sa fac rost de drept dar vreau sa stiu daca da sau nu biggrin.gif
Moonsparkle
Nu, nu e in ro traduse deci banuiesc ca nu merita sa faci doar 30 de posturi ca sa poti leechui de la noi dupa care sa dispari, nu?

De altfel poti vedea la FTP Downloads de cine e subbat anime-ul respectiv aka daca is traduse in romana sau nu.

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.