Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


MaNGAshop.ro

2 Pages < 1 2 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Vand Figurine


mayan
post Nov 1 2011, 10:15 PM
Post #21


Incepator
**

Group: Members
Posts: 20
Joined: 24-October 11
Member No.: 10.717
Points: 152
Gender:



15 ron fiecare.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Baka man
post Nov 1 2011, 11:22 PM
Post #22


The Baka man ^^
*****

Group: Members+
Posts: 667
Joined: 21-March 07
From: Ploiesti
Member No.: 3.986
Points: 1.803
Gender:



Daca am tinut eu bine minte, figurinele alea au costat cu MULT sub 15 ron. Nici macar luate impreuna nu se apropei de pretul ala.
Si pentru cei interesati, am inteles ca au fost cumparate din Europa (complexul comercial)


Ce incerci tu sa faci e foarte urat si sper sa nu ti le cumpere nimeni, mai ales la acest pret foarte umflat. E o chestie de obraz, ceva ce multa lume pare sa nu mai detina
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

mayan
post Nov 2 2011, 03:06 PM
Post #23


Incepator
**

Group: Members
Posts: 20
Joined: 24-October 11
Member No.: 10.717
Points: 152
Gender:



QUOTE(Baka man @ Nov 1 2011, 11:22 PM)
Daca am tinut eu bine minte, figurinele alea au costat cu MULT sub 15 ron. Nici macar luate impreuna nu se apropei de pretul ala.
Si pentru cei interesati, am inteles ca au fost cumparate din Europa (complexul comercial)
Ce incerci tu sa faci e foarte urat si sper sa nu ti le cumpere nimeni, mai ales la acest pret foarte umflat. E o chestie de obraz, ceva ce multa lume pare sa nu mai detina
*



Tu nu numai ca esti nesimtit, insa ma si acuzi de lucruri nefondate.

In primul rand, ai idee cati bani mi-am cheltuit eu ca sa castig la concurs ? Cate incercari nereusite oare ?

In al doilea rand, ai dovezi ca au fost luate de undeva sub pretul meu ? Eu nu am gasit nicaieri pe net asemenea figurine in Romania, asa ca presupun ca vorbesti si tu ca sa mai faci un post. Sper sa postezi mai cu inteligenta data viitoare cand te bagi in seama. Please
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

rogueman999
post Nov 2 2011, 07:27 PM
Post #24


Honorific Member
******

Group: Members+
Posts: 830
Joined: --
From: Bucharest
Member No.: 782
Points: 1.756
Gender:




Ok, chill. N-are rost sa va certati.

In Chinatown le-am luat din pura intamplare la pret de dumping, pentru ca acolo erau vandute pe post de "papusi", in nici un caz de figurine anime. Faza a fost de minune... si noi si chinezul eram convinsi ca facem o afacere nemaipomenita si ca celalalt habar n-are valoarea reala. Pentru ca el vindea jucarii, iar noi cumparam personaje Eva.

Stocul respectiv din pacate _nu_ este reinnoibil (am intrebat de mai multe ori). Cand am fost ultima data mai erau figurine de genul asta, dar nu foarte multe. Dupa ce se termina pretul va fi exact cu cat este dispusa lumea sa le vanda - adica pretul uzual al unor figurine de genul asta.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Baka man
post Nov 2 2011, 07:28 PM
Post #25


The Baka man ^^
*****

Group: Members+
Posts: 667
Joined: 21-March 07
From: Ploiesti
Member No.: 3.986
Points: 1.803
Gender:



Tu nu numai ca esti nesimtit, dar nici macar nu stii sa te exprimi corect.

Informatiile mele sunt direct de la sursa, de la Kratozz, cel care le-a oferit ca premiu :)

Iar daca faptul ca ma deranjeaza incercarea ta de a vinde niste figurine in valoare de cativa lei la un pret cu mult umflat la doar o saptamana dupa ce s-a incheiat conventia ti se pare ceva "nesimtit"... sa fii sanatos. Se presupune ca ai noroc, daca intelegi unde bat ;)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

mayan
post Nov 2 2011, 08:02 PM
Post #26


Incepator
**

Group: Members
Posts: 20
Joined: 24-October 11
Member No.: 10.717
Points: 152
Gender:



QUOTE(Baka man @ Nov 2 2011, 07:28 PM)
Tu nu numai ca esti nesimtit, dar nici macar nu stii sa te exprimi corect.

Informatiile mele sunt direct de la sursa, de la Kratozz, cel care le-a oferit ca premiu :)

Iar daca faptul ca ma deranjeaza incercarea ta de a vinde niste figurine in valoare de cativa lei la un pret cu mult umflat la doar o saptamana dupa ce s-a incheiat conventia ti se pare ceva "nesimtit"... sa fii sanatos. Se presupune ca ai noroc, daca intelegi unde bat ;)
*



M-am exprimat foarte corect, daca tu nu intelegi... well. :]

Cred ca faptul ca se gasesc atat de rar ar trebui sa te faca sa intelegi ce inseamna cativa lei. Eu nu stiu cine este Kratozz, asa ca ma scuzi, insa nu prea imi pasa.

Te-ai bagat aici cu ura, ca sa ne demonstrezi ca poti sa dai cu pumnul in piept si sa acuzi pe altul ca face o afacere murdara. Serios ? facem in felul urmator, daca tu imi faci rost de o figurina ca asta la pret mai mic de 15 lei, insa aceeasi figurina, eu ti le dau pe gratis. Mai bine incerci pe ebay, sa vezi ce inseamna afacere.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

LordMethos
post Nov 2 2011, 08:08 PM
Post #27


wandering shade
**********

Group: V.I.P.
Posts: 1.163
Joined: --
From: Iron Tower of Zebdora
Member No.: 364
Points: 2.120
Gender:



Ca you drop it already ?

Oricum nimeni nu le va cumpara la banii aia, asa ca lasati omu in pace si cu timp o sa scada pretul ori .. va face ceva inteligent si le va baga pe ibei.

PS
romanii e sarci nene, nu vezi ca se plang si pentru 10ron amarati bilet intrare festival, fa si tu pomana :)

cheers.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

mayan
post Dec 1 2011, 09:26 AM
Post #28


Incepator
**

Group: Members
Posts: 20
Joined: 24-October 11
Member No.: 10.717
Points: 152
Gender:



User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages < 1 2
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 16th April 2024 - 02:01 PM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |