Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


bakemonotoyz.ro

5 Pages « < 2 3 4 5 > 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> revelion anime!!!!

ati participa la un revelion roanime?
 
[ 19 ] ** [39.58%]
[ 9 ] ** [18.75%]
[ 18 ] ** [37.50%]
[ 2 ] ** [4.17%]
Total Votes: 48
  

julie
post Sep 2 2004, 02:06 PM
Post #61


Newbie
*

Group: Members
Posts: 4
Joined: --
From: Timisoara/Bucuresti
Member No.: 150
Points: 2



s-ar putea sa vin si eu. daca ma inteleg bine cu voi:P vedem noi. si asa vin la buc...so we'll see. :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

axi
post Sep 2 2004, 10:17 PM
Post #62


Sempai?!
**********

Group: Members+
Posts: 2.481
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 244
Points: 2.193
Gender:



de inteles bine e clar, ca altfel nu se poate...
cand vii la bucuresti? ca sa ne pregatim ;)
ps ... sa o iei cu tine si pe cat_woman, sunteti din acelasi oras, si nu numai la bucuresti, ci si la revelion ... va asteptam :D
edit: mersi kaoru, ar trebui sa-ti urmeze mai multa lume exemplul, cam asta am vrut sa vad pe aici, nu abureli ... o sa incerc sa sun maine daca o sa am timp :(
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Scorpio
post Sep 2 2004, 10:41 PM
Post #63


Gold Saint
**********

Group: Members+
Posts: 2.862
Joined: --
From: Bucuresti ( Death Valley )
Member No.: 8
Points: 3.964
Gender:



Thor...down boy.....down boy...pussy cats don't like druling dogs...they like coolcats :twisted: . Cat despre frig...cu cat ma irece cu atat mai bine.....ma simt si eu in elementul meu....si in plus......ai spus si tu ceva destept cu hug-ul..numai ca de la un hug nu te prea incalzesti.....stii tu....calduca se formeaza la frecare si cand un curent elec trece printr-un conductor..te las pe tine sa decizi care principiu se va folosi :twisted: :D

Si axi are dreptate.....se va face o selectie naturala mai ceva ca in jungla :twisted: ......si fara nici o discriminare......ca doar perpetuarea se face cu femele nu cu masculi :twisted: :twisted: Si cum yaoi nu suntem........si inca ceva...unde ati vazut voi sandwish cu mai mult de 2 feli de paine? Hai maxim 3......nici nu se poate klumea :twisted: :twisted:

Axi....n-am uitat de cazare..de aia vb pe privat :D :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

julie
post Sep 2 2004, 11:36 PM
Post #64


Newbie
*

Group: Members
Posts: 4
Joined: --
From: Timisoara/Bucuresti
Member No.: 150
Points: 2



axi, pe cat_woman inca nu am avut ocazia sa o cunosc...desi i-am facut invitatia sa se uite prin colectia mea de manga,reviste si printre putinele cd-uri cu anime.^^" daca vrea...n-o opresc sa vina cu mine la bucuresti. desi eu vin cu parintii cu masina...si cu bagajele. eu vin la facultate. nu in trecere...asa ca o sa ma aveti in bucuresti destul timp :P deci imi fac aparitia pe la sfarsitul lunii.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

ANACONNDA
post Sep 3 2004, 09:54 AM
Post #65


Newbie
*

Group: Members
Posts: 3
Joined: --
Member No.: 356
Points: 2



baieti shi fete, e buna tare idea cu revelionul, s-ar putea sa raman in bucuresti de sarbatori, asa ca sunt multe sanse sa ma prezint shi eu (daca ma primiti).
- nu e pre devreme sa ne gandim la revelion
- poate ne gandim shi la o alta locatie, Predeal de ex. (se poate inchiria o vila pentru toata lumea!) :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Sidonix
post Sep 3 2004, 09:59 AM
Post #66


Burning Soul
**********

Group: Members+
Posts: 2.890
Joined: --
Member No.: 37
Points: 3.770
Gender:



bai Sica daca citeai bine ce se scrie pe topic vedeai ca oamenii se orienteaza spre Bran sau Predeal...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Scorpio
post Sep 3 2004, 06:41 PM
Post #67


Gold Saint
**********

Group: Members+
Posts: 2.862
Joined: --
From: Bucuresti ( Death Valley )
Member No.: 8
Points: 3.964
Gender:



Julie......si eu imi fac aparitia la finele lunii..... :D ....si ce ziceai......invitatie pt Kitty la tine acasa..... :twisted: ......ce tablou frumos.......nu-i asa axi? :D :twisted:

Anaconda......pai la Predeal e full.......e mult prea tarziu pt orice : Predeal , Sinaia , Poiana......noi sa vedem cati suntem acuma.....desi se pare ca nu sarim 10 cei care au si postat ca vin
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

axi
post Sep 4 2004, 08:02 PM
Post #68


Sempai?!
**********

Group: Members+
Posts: 2.481
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 244
Points: 2.193
Gender:



kaoru, nu am apucat inca sa ma interesez la balea lac, dar am mai discutat cu lumea si ar fi cateva probleme cu locatia asta ... prima ar fi cu transportul ...
a doua mai mare un pic ar fi cu vremea ... in zona daca ninge un pic mai mult, si in perioada aia ninge destul de des, se blocheaza orice drum de acces si ori nu putem sa ajungem ori nu mai putem pleca ... ambele variante nu sunt foarte placute, a doua ar mai fi cum ar mai fi ;) chiulesc si eu de la munca :P
nu stiu ... pe undeva pe la inceputul topicului pomeneam de un prieten din sibiu si de zona de pe linga talmaciu ... am aflat si ce si-a gasit prietenul meu: canaba 25 paturi=5 mil/noapte ... pretul nu e rau deloc ... bineinteles i-am trasat sarcina sa se intereseze sa-mi zica daca se mai gaseste ceva ... nu de alta da imi place sa existe optiuni.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Tzur
post Sep 6 2004, 06:19 PM
Post #69


the researcher
**

Group: Members+
Posts: 86
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 97
Points: 82
Gender:



Da, deci din pct meu de vedere io oricum o sa fiu la Predeal de rev asha ca daca va decidetzi pt Predeal I'll be there.

La Predeal avantajul e ca ajungi imediat cu trenul shi ca revelionul pe partie e tare mishto. Shi in rest, acolo e polul zapezii in zona, acolo de multe ori e zapada cand peste tot nu e shi poti sa bagi un ski sau o punga la ori ce ora :D

Dezavantajul ar fi pretul ..... dar poate mai gasitzi ceva convenabil ... inca ....
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

axi
post Sep 6 2004, 06:41 PM
Post #70


Sempai?!
**********

Group: Members+
Posts: 2.481
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 244
Points: 2.193
Gender:



sincer nu cred ca se mai gaseste ceva la predeal ... eh oricum tzur ... sunt doar 30 de km intre predeal si bran daca nu ma insel asa ca poti sa ne vizitezi si tu odata :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

axi
post Sep 11 2004, 11:07 AM
Post #71


Sempai?!
**********

Group: Members+
Posts: 2.481
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 244
Points: 2.193
Gender:



hmmm ... m-am interesat si la predeal, sinaia, zona aia ... pretul e aproape dublu fatza de bran ... si locuri eu zic ca s-ar mai gasi, daca vrem
anyway ... oricare ar fi situatia si orice loc am alege ... prima problema cu care ne vom confrunta e aceea a avansului ... de aceea va spun de acum ... probabil la inceputul lunii octombrie cel mai tarziu va trebui sa achitam acest avans... asa ca ma intereseaza cine e dispus sa plateasca ... in mod normal cei care vin sigur ar trebui sa dea dar nu ar fi rau nici ca cei care nu vin 100% sa incerce, poate asa se vor hotari mai repede :D
deci, banii o sa-i strang eu, modalitatile de strangere se vor stabili prin pm, privat pe irc, ym, msn etc cu mine ... cei din bucuresti ma gasesc joia la intalniri ...
cam atat am avut de zis ... astept /^_^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Miko
post Sep 27 2004, 05:26 PM
Post #72


soultaker
***

Group: Members+
Posts: 281
Joined: --
From: land of confusion
Member No.: 391
Points: 148
Gender:



eu cred ca as veni, dar daca se hotarasc lucrurile, adika cine vine, cati, unde, cum etc... :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Demona
post Sep 27 2004, 05:28 PM
Post #73


your Worst Nightmare
******

Group: Members+
Posts: 832
Joined: --
From: Hell
Member No.: 306
Points: 647
Gender:



Hai la rashnov, sa vada totzi scheletu` din pivnitza shi crucea aia imensa de pe peretele cetatzii, sub care aveam o jena sa fac poza, ca poate imi pica in cap. E super freaky` castelu`. Pacat ca vin multzi oameni ca ar fi chiar creepy. Awesome! ;)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Miko
post Sep 27 2004, 05:33 PM
Post #74


soultaker
***

Group: Members+
Posts: 281
Joined: --
From: land of confusion
Member No.: 391
Points: 148
Gender:



e o idee buna Demona, hai!o sa facem noi atmosfera my freaky
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

axi
post Sep 27 2004, 07:15 PM
Post #75


Sempai?!
**********

Group: Members+
Posts: 2.481
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 244
Points: 2.193
Gender:



hehe ... din ce s-a postat pe aici se pare ca o sa fie destule fete la revelion ...
dar tot din ce s-a postat pe aici rezulta concluzia pe care o banuiam ... pina se hotarasc cei mai multi va fi prea tarziu sa mai gasim ceva ...
v-am spus de 1000 de ori si va mai zic odata ... NU SE POT FACE REZERVARI FARA A PLATI AVANS decat daca ai pile, este o relatie apropiata, etc ... o situatie speciala ... in rest ... sa fim noi sanatosi, daca o sta cineva in nesigurantza dupa noi ...
trecand peste aceasta problema ... presupunind ca facem totusi cumva cei 4-5 oameni care au zis ca contribuie la avans ... o sa apara la un moment data alta problema ... nestiind ce si cum nu am putut lua ceva mai mare asa ca m-am hotarat la ceva cu 5 camere, teoretic 10 locuri ... presupunind ca strang ceva bani de avans si ca ramine varianta asta, dupa ce ma duc sa vad locul pot sa va spun si exact cam ce inseamna alea 10 locuri, cam cati ar mai incapea pe linga ...
asta preupunind ca pina la urma cei 15 care au spus da la poll isi respecta optiunea ... daca se intampla asta la un moment dat s-ar putea ajunge in situatia sa nu mai fie locuri ... atunci clar se va face o triere (unul care a spus ca vine sigur de la inceput va avea prioritate si apoi clar fetele vor avea prioritate :twisted: )... dar sa ajungem noi acolo :D
nu mai stiu ce sa mai zic ... demona, miko ... oricand bucurosi de lume noua, eu am vrut sa fim cat mai multi, dar o sa vedem ce-o sa iasa.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

elf_kid
post Sep 27 2004, 08:23 PM
Post #76


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 129
Joined: --
From: timisoara
Member No.: 399
Points: 72
Gender:



interesanta idea d un revelion anime....yo as veni,ar fi faina idea lu demona cu castelu,despre predeal(c pot sa spun ustura la buzunare,trebuie pile sa nu ne trezim intr-un beci cazati etc:),acum in bucurestii sau in alt oras ar fi monoton,in oras stai cea mai mare parte din an deci nu prea suna bine parerea mea....un castel ceva?sau alte locatie la munte...asha si propun sa facetzi o lista cu cine vine,unde merem k timpu poate vi se pare mult da se poate sa ne trezim fara locurii...deci axi sau cin a creat formum preia initiativa si fa o lista:)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

axi
post Sep 27 2004, 08:44 PM
Post #77


Sempai?!
**********

Group: Members+
Posts: 2.481
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 244
Points: 2.193
Gender:



oki oki ... vezi si mata poll-ul si apoi zi de liste ... oricum ideea nu e in totalitate rea... ar trebui sa fac o lista cu nume, da lista e deja aici, in posturile voastre ... dar oki ... maine o sa fac o lista ca acum mi-e lene ;)
oricum nu lista e problema ci avansul ... si locatia (respectiv nr de locuri).
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Demona
post Sep 28 2004, 07:28 AM
Post #78


your Worst Nightmare
******

Group: Members+
Posts: 832
Joined: --
From: Hell
Member No.: 306
Points: 647
Gender:



Mai intai zi shi mie cat trebuie platit avansu` shi cat e integral etc etc etc. :) Sa shtiu sa adun banu` de acuma. Ca shtii cum stau eu cu banii ca vreau sa ma mut din Arad. :) Mem` pana la urma la Rashnov? Oricum, va previn ca acolo nu e ca la Pelesh cu covoare etc. Plateshti intrarea, da` de acolo ala eshti. E cetatea mult mai mare shi toate alea alea... In fine...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

axi
post Sep 28 2004, 04:11 PM
Post #79


Sempai?!
**********

Group: Members+
Posts: 2.481
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 244
Points: 2.193
Gender:



citeste cu atentie topicul ... the answer lies within :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Demona
post Sep 28 2004, 04:15 PM
Post #80


your Worst Nightmare
******

Group: Members+
Posts: 832
Joined: --
From: Hell
Member No.: 306
Points: 647
Gender:



QUOTE(axi)
citeste cu atentie topicul ... the answer lies within :P


Tu Intelijentza! Is 6 pajini tuh de topica! Shiteshte-le tuh!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

5 Pages « < 2 3 4 5 >
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 16th April 2024 - 10:15 AM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |