Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


MaNGAshop.ro

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Warcraft 3 - Dota


Mikael
post May 31 2006, 04:01 PM
Post #1


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 113
Joined: 31-May 06
From: Brasov
Member No.: 2.611
Points: 241
Gender:



Warcraft 3 presupun ca il stie toata lumea, acuma sa va aud care jucati dota? si daca se poate sa bagati si nicku cu care intrati poate ne intalnim in vreun meci ;)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Mogadorian
post Jun 12 2006, 12:12 PM
Post #2


Touketsu Kasai
***

Group: Members+
Posts: 192
Joined: 19-April 06
From: București România
Member No.: 2.450
Points: 624
Gender:



Eu joc Warcraft III, Defenders Of The Ancients, dar inca nu am inceput sa joc pe net... momentan nu joc pe net prea mult dar... cauta-ma I3@I>_dogy... poate ne intalnim on line si-ti arat ca si noi stim sa ne omoram. Despre eroi, nu am preferati... imi plac arcasi... aaa... imi place in ultima vreme Akasha- queen of pain.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Mikael
post Jun 21 2006, 12:32 PM
Post #3


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 113
Joined: 31-May 06
From: Brasov
Member No.: 2.611
Points: 241
Gender:



pt cei interesati a fost creat :D un site pt maniaci de dota care apartine clanului meu :D http://www.clan-slk.go.ro/ cine e interesat de clanwar sau are clan si vrea sa participe la un turneu sa intre sa vada cum sta treaba B) :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

L@dy D@rkness
post Aug 30 2006, 04:56 PM
Post #4


Yinyang mistress
**

Group: Members+
Posts: 50
Joined: 28-October 05
From: Yin tranquillity
Member No.: 1.902
Points: 122
Gender:



I love war3 and dota dar nu il mai am din pacate:(( nush de ce m-am trezit k l-a sters cineva din calc si nush cum sa fac rost de el, e varianta varumeo care sta la 18 km de mine dar mai greu k are mereu treaba. Eroi preferati: Lyncatropu' Banehollow(oi fi scris bine?)-lupu meu favorit, Traxex-dupa parerea mea cel mai usor de jucat cu ea si un bun ero cu care sa incepi jocul, King Leoric, Aiushta- e tare rau de tot, Viperu iara e tare dar il urasc nush dc dar sunt unii eroi pe care nu-i sufar! cam atat de la mine despre dota, cred ca ma imbolnavesc de inima daca nu joc si eu macar o data pe net, after all it's my favorite game u know.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Lyzzard
post Sep 7 2006, 12:10 AM
Post #5


aim note hire fur iur interteiment
**

Group: Members
Posts: 23
Joined: 8-August 06
Member No.: 2.844
Points: -39
Gender:



omg ce jok misto (de fapt e mod da nu conteaza :P) e asa de k-lumea , tzin minte ca intarziam la scola ca ma jukam prea multa dota :lol: jukam ca maniacu , 4 luni numai asta am jukat pana cand m-am plictisit , da acum m-am reapucat din nou datorita eroilor noi shi a diferitelor buguri reparate .jok bine cu orce erou , iar singura preferinta care o am e bloodseekeru
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

keNnY
post Oct 8 2006, 02:57 PM
Post #6


Incepator
**

Group: Members
Posts: 19
Joined: 8-September 06
From: On my way to hell...
Member No.: 2.968
Points: 51
Gender:



Imi plac in general eroii de strenght, iar ca erou favorit e Earthshakerul...nick-ul meu e keNnY... si nu mai am clan...pentru ca s-a destramat...unul dintre jucatori a plecat in olanda... si inca unul a plecat in alt clan...asa ca deocamdata am renuntat si eu la dota pt o perioada... <_<
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

waste
post Oct 22 2006, 01:53 PM
Post #7


Kira
*****

Group: Members+
Posts: 575
Joined: 16-September 06
From: Galati
Member No.: 2.996
Points: 1.306
Gender:



I love Warcraft 3, dar nu pot juca pe net din cauza ca nu prea imi merge netul. Dar am terminat jocul de pe CD. E destul de greu la inceput, dar dupa aia e floare la urache(daca eu as fi in lumea aia, l-as omori din prima pe printul Arthas pentru ca si-a omorat tatal :o ). :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Mogadorian
post Nov 4 2006, 02:15 PM
Post #8


Touketsu Kasai
***

Group: Members+
Posts: 192
Joined: 19-April 06
From: București România
Member No.: 2.450
Points: 624
Gender:



Schimbare de nume...acum sunt Mogadorian din clanul }D.C{(Dominus clan) dar cred ca-l schimb pentru D.o.C...ma mai gandesc, eroul meu preferat e Barathrum, shi ocazional Gondar...ne vedem pe net...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Van Dan
post Jun 21 2007, 12:27 AM
Post #9


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 69
Joined: 20-June 07
Member No.: 4.501
Points: 152
Gender:



QUOTE(Mikael @ May 31 2006, 04:01 PM)
Warcraft 3 presupun ca il stie toata lumea, acuma sa va aud care jucati dota? si daca se poate sa bagati si nicku cu care intrati poate ne intalnim in vreun meci  ;)
*



uite mai intr-adevar oameni cu, care poti discuta lucruri frumoase: anime-uri, si dota.
intr-adevar cam asta este dota imi place la nebunie si mie sa-l joc numai k eu am o mica problema intru k nebunul inainte si mor. eroi preferati care ar fi: Razor, Traxex si mie (bv L@dy D@rkness), N'aix, Bone Flecher si ar mai fi. dar astia sunt principalii. d fapt ma descurc cu orice erou de range. nu-mi plac eroii de inteligenta.
si nik-ul este pintilie
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

master
post Sep 10 2007, 02:29 AM
Post #10


Incepator
**

Group: Members
Posts: 10
Joined: 14-February 07
Member No.: 3.795
Points: 26
Gender:



Nu ma gandeam ca o sa gasesc jucatori de dota pe aici, eu sunt un jucator foarte vechi de dota, joc de 3 ani la nivel foarte inalt deoarece joc in ihcs si particip cu diverse la competitii organizate de MyM si altele daca ati auzit, daca nu, nu mai continui cu balivernele.Locul unde joc nu e bnet deoarece e delay si din momentul aparitiei GG client un simulator de lan in care efectiv nu exista delay sau lag m-am decis sa renunt la bnet pt ggc.Daca o sa intrati pe acest program nick'ul meu e masteru dati un add si poate jucam mi-ar face mare placere.Cya.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Randeemuss
post Oct 7 2007, 08:44 AM
Post #11


Incepator
**

Group: Members
Posts: 23
Joined: 28-February 07
Member No.: 3.871
Points: 56
Gender:



Si eu joc tot pe GG - Client. am nickul de Randeemuss... cand vreti sa jucam, sa ma anuntati:P
Eroi favoriti: Silencer si Geomancer
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

WhiteAngel
post Dec 19 2008, 09:00 AM
Post #12


Newbie
*

Group: Members
Posts: 1
Joined: 19-December 08
Member No.: 8.066
Points: 3
Gender:



Si eu tot pe GGC joc...WhiteAngel1st e nickul... poate mai jucam vreodata

P.S: daca jucati pe GG si aveti nevoie de clan intrati aici http://fcmao.myforum.ro/
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Cruz
post Jul 1 2010, 06:25 PM
Post #13


Newbie
*

Group: Members
Posts: 9
Joined: 30-June 10
Member No.: 9.824
Points: 19
Gender:



Wow sa inteleg ca nimeni de pe forum numai joaca Dota ?

Nu ca nu ar fi de inteles cu abundenta de jocuri noi cu grafica mult mai buna aparute acum. Eu unu insa inca mai practic sportul asta din cand in cand. Desi acum e plin de map-hackeri care strica jocul odata la 20 de mecuri se mai gaseste si un meci frumos si echilibrat. Numai e ce-a fost odata.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

PhoeniX
post Jul 1 2010, 11:40 PM
Post #14


On crack
***

Group: Members+
Posts: 286
Joined: 27-January 07
From: Timisoara
Member No.: 3.667
Points: 572
Gender:



Indeed, (Warcraft 3) nu mai e ce-a fost odata. Un joc de strategie cu un story awesome... si intr-o zi a aparut dota. Hell broke lose :|
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

PuffPuffPass
post Dec 28 2012, 10:35 AM
Post #15


Incepator
**

Group: Members
Posts: 29
Joined: 26-December 12
From: Bucuresti
Member No.: 11.142
Points: 62
Gender:



Am jucat si eu o perioada buna de timp Dota. Dota este doar o harta, un mod pentru Warcraft 3. Mai nou au iesit tot felul de jocuri asemanatoare ( League of Legends, Hon etc.)

Caut playeri de Warcraft 3 TFT care inca mai apreciaza un joc de strategie pentru ceea ce este :D Deci, daca nu va este prea lene sa mutati doar o singura unitate si sa cumparati items doar pe un singur erou, va rog sa ma anuntati :) Chiar caut lume sa facem un clasic Warcraft 3..
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Akashiro Kitadawa
post Dec 28 2012, 03:20 PM
Post #16


Prime Archon of the Imperium & High Judicator
****

Group: Members+
Posts: 353
Joined: 28-May 12
From: Gondolin aka Bucharest
Member No.: 10.973
Points: 201
Gender:



QUOTE(PuffPuffPass @ Dec 28 2012, 10:35 AM)
Am jucat si eu o perioada buna de timp Dota. Dota este doar o harta, un mod pentru Warcraft 3. Mai nou au iesit tot felul de jocuri asemanatoare ( League of Legends, Hon etc.)

Caut playeri de Warcraft 3 TFT care inca mai apreciaza un joc de strategie pentru ceea ce este :D Deci, daca nu va este prea lene sa mutati doar o singura unitate si sa cumparati items doar pe un singur erou, va rog sa ma anuntati :) Chiar caut lume sa facem un clasic Warcraft 3..
*




Daca esti interesat,putem juca.Daca apucam pana in revelion, jucam, daca nu, dupa.

Doar tre sa reinstalez jocul.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

dmf
post Dec 29 2012, 08:39 AM
Post #17


High Class Member
*****

Group: Members+
Posts: 535
Joined: 28-June 07
From: Constanta
Member No.: 4.576
Points: 1.330
Gender:



Doreste cineva invite la dota2? Singura conditie e sa aveti cont de steam mai vechi de 30 zile.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Akashiro Kitadawa
post Dec 29 2012, 09:38 AM
Post #18


Prime Archon of the Imperium & High Judicator
****

Group: Members+
Posts: 353
Joined: 28-May 12
From: Gondolin aka Bucharest
Member No.: 10.973
Points: 201
Gender:



QUOTE(Akashiro Kitadawa @ Dec 28 2012, 03:20 PM)
Daca esti interesat,putem juca.Daca apucam pana in revelion, jucam, daca nu, dupa.

Doar tre sa reinstalez jocul.
*




eu am vreo 6 inviteuri :unsure: . Care iti e nicku de steam? Poate jucam :).
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

PuffPuffPass
post Dec 30 2012, 01:42 PM
Post #19


Incepator
**

Group: Members
Posts: 29
Joined: 26-December 12
From: Bucuresti
Member No.: 11.142
Points: 62
Gender:



QUOTE(Akashiro Kitadawa @ Dec 28 2012, 03:20 PM)
Daca esti interesat,putem juca.Daca apucam pana in revelion, jucam, daca nu, dupa.

Doar tre sa reinstalez jocul.
*



Din pacate nu am jocul original :( deci nu pot accesa serverele Blizzard .. Eu am versiunea free de pe Eurobattle. Iti poti descarca de acolo tot ceea ce ai nevoie si daca nu ma insel, cred ca au si un tutorial pentru asta.
Contul trebuie reactivat odata pe luna, si cum nu am mai jucat de atatia ani, mam reapucat recent de el, cred ca trebuie sa imi fac un cont nou.. Iti voi lasa nick-ul care probabil va fi tot PuffPuffPass, asta daca nu este cumva luat deja. Acum ma uit sa ma inregistrez.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Akashiro Kitadawa
post Dec 30 2012, 05:55 PM
Post #20


Prime Archon of the Imperium & High Judicator
****

Group: Members+
Posts: 353
Joined: 28-May 12
From: Gondolin aka Bucharest
Member No.: 10.973
Points: 201
Gender:



QUOTE(PuffPuffPass @ Dec 30 2012, 01:42 PM)
Din pacate nu am jocul original :( deci nu pot accesa serverele Blizzard .. Eu am versiunea free de pe Eurobattle. Iti poti descarca de acolo tot ceea ce ai nevoie si daca nu ma insel, cred ca au si un tutorial pentru asta.
Contul trebuie reactivat odata pe luna, si cum nu am mai jucat de atatia ani, mam reapucat recent de el, cred ca trebuie sa imi fac un cont nou.. Iti voi lasa nick-ul care probabil va fi tot PuffPuffPass, asta daca nu este cumva luat deja. Acum ma uit sa ma inregistrez.
*




Nu conteaza daca ai versiunea originala sau piratata ca oricum nu jucam pe Battlenet. Putem folosi Hamachi daca e. Oricum, rezolvam dupa sarbatori daca e.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 03:45 PM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |