Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


MaNGAshop.ro

6 Pages < 1 2 3 4 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Cate Episoade De Anime Vezi, In Medie, Pe Zi?

Cate episoade de anime vezi, in medie, pe zi?
 
[ 33 ] ** [20.50%]
[ 27 ] ** [16.77%]
[ 34 ] ** [21.12%]
[ 20 ] ** [12.42%]
[ 47 ] ** [29.19%]
Total Votes: 161
Guests cannot vote 

Emanuel
post Sep 23 2007, 11:44 AM
Post #21


High Class Member
Group Icon

Group: Members+
Posts: 698
Joined: --
From: Iasi
Member No.: 1.017
Points: 1.502
Gender:



nu cred ca am vazut vreodata mai mult de 3 eps pe zi, eventual plus un film (anime sau live). Desi sunt un fan anime inrait, imi place sa diger, sa vad seriile cate un pic. Am votat 1-2 eps, pt ca desi de regula vad cate 2-3, uneori nu ma uit de loc la anime. Pt mine asta e farmecul seriilor - sa vad incet, cate un eps.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

kittykirara
post Sep 23 2007, 12:36 PM
Post #22


I have kattitude!
***

Group: Members+
Posts: 109
Joined: 12-October 06
From: Iasi
Member No.: 3.108
Points: 235
Gender:



cam 1-2 pe zi din lipsa de timp :P
daca e vacanta mai merg si pana la 5-6 pe zi,iar in unele zile 0 dac n-am timp.
dar oricum prefer mai putine pe zi ca sa nu ma aglomerez prea mult :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

kittyshor
post Sep 23 2007, 02:56 PM
Post #23


mew mew style ^_^
***

Group: Members+
Posts: 161
Joined: 18-September 05
Member No.: 1.803
Points: 354
Gender:



;) la mine depinde de zi,de cum ma trezesc,cu fata la perna sau nu :P si de chef dar facind o medie si aproximand,cam 1-2 pe zi.
Zic ca e cel mai sanatos.Nici exgerat,nici deloc...cei drept la fiecare variaza treaba asta :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

narutya
post Sep 23 2007, 07:13 PM
Post #24


Newbie
*

Group: Members
Posts: 5
Joined: 12-September 07
Member No.: 5.145
Points: 10
Gender:



QUOTE(Emanuel @ Sep 23 2007, 01:44 PM)
nu cred ca am vazut vreodata mai mult de 3 eps pe zi, eventual plus un film (anime sau live). Desi sunt un fan anime inrait, imi place sa diger, sa vad seriile cate un pic. Am votat 1-2 eps, pt ca desi de regula vad cate 2-3, uneori nu ma uit de loc la anime.  Pt mine asta e farmecul seriilor - sa vad incet, cate un eps.
*




io in zilele de scoala ma uit la 5 da in vacanta am ajuns si la 20 :D :P lol
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Missa-chan
post Sep 25 2007, 10:23 PM
Post #25


~Y U R I~
****

Group: Members+
Posts: 358
Joined: 5-October 06
From: Jud. Hunedoara
Member No.: 3.077
Points: 847
Gender:



Eu am votat "nu vad in fiecare zi" din cauza ca nu apuc sa vizionez in fiecare zi din cauza scolii. In vacanta apucam sa ma uit la mai multe, dar acum cu scoala de dupa-amiaza nu mai prea apuc.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Emanuel
post Sep 26 2007, 10:29 AM
Post #26


High Class Member
Group Icon

Group: Members+
Posts: 698
Joined: --
From: Iasi
Member No.: 1.017
Points: 1.502
Gender:



QUOTE(narutya @ Sep 24 2007, 04:13 AM)
io in zilele de scoala ma uit la 5 da in vacanta am ajuns si la 20  :D  :P lol
*




domle, altii mai au si altceva de facut :lol: . Plus ca, vorba lui DMF - ce-i mult strica, asa as ajunge la saturatie. Si mie imi place sa diger incet, nu tot deodata :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Shinju
post Sep 29 2007, 02:15 PM
Post #27


pearl of anime-club...
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 959
Joined: 12-May 06
From: cluj-napoca
Member No.: 2.541
Points: 2.240
Gender:



hah. unul sau doua pe zi. dar trebuie sa recunosc ca nu ma uit in fiecare zi din cauze obiective. totusi sunt un privitor constant, asa ca am ales 1-2 pe zi, si nu varianta nu vad in fiecare zi.

sunt totusi perioade in care vad si cate 20 de ep pe zi, dar sunt f rare...si anime-ul respectiv trebuie sa ma prinda tare de tot.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Daianara
post Oct 5 2007, 01:04 PM
Post #28


Class Member
****

Group: Members+
Posts: 352
Joined: 22-March 07
Member No.: 3.995
Points: 864
Gender:



3-4/zi altfel nu birui cu animeuri gen 12 Kingdoms sau Monster care au peste 40 de episoade. Insa in ultima vreme, din cauza locului de munca, ajung sa ma uit doar in week-end. My big achievement for this work week is seeing the first 30' of Paprika. :lol:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Noli
post Oct 5 2007, 05:04 PM
Post #29


NLN
****

Group: Members+
Posts: 383
Joined: 10-March 07
From: Galati
Member No.: 3.922
Points: 1.103
Gender:



Am votat intre 5-10 episoade pe zi...ideea e ca uneori vad multe episoade intr-o zi,poate si mai multe de 10,dar sunt zile in care nu apuc sa vad nimic :( sau vad mai putine de 5,sau maxim 5.Atunci cand incep un anime,daca ma prinde,vreau sa-l vad cat mai repede,si asta inseamna cat mai multe episoade pe zi...doar ca uneori timpul,sau alte lucruri nu-mi permit sa-mi fac aceasta placere...dar sa ma limitez la un numar de episoade,nu pot...doar daca e un anime destul de plictisitor,cat sa nu ma faca sa-mi doresc sa vad urmatorul episod,si tot asa.Iar la serii ongoing,nu ma uit,pentru ca m-as uita la un episod,iar apoi,ar insemna sa stau o saptamana sa fierb,asteptand sa vad ce se intampla in urmatorul episod...
Deci eu cred ca mai bine profit din plin de timpul pe care il am,pentru ca sunt multe serii bune,care ma asteapta,si nu vreau sa imbatranesc cu 1 episod sau 2 pe zi... :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

cipmaster
post Oct 8 2007, 03:15 PM
Post #30


...
**

Group: Members+
Posts: 34
Joined: 23-June 07
Member No.: 4.527
Points: 77
Gender:



Am votat 1-2 pe zi, chiar daca am zile cand nu apuc sa vad deloc anime ... Si cand am timp sa fac exces de anime ma uit la 2-4 episoade dintr-o serie si apoi trec la alta serie ca sa nu ma plictisesc... asa pot sa vad 2-3 serii in paralel... iarasi nu exagerez ca le incurc :rolleyes:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Demon Spirit
post Oct 8 2007, 03:45 PM
Post #31


The shadow lurker....
***

Group: Members+
Posts: 165
Joined: 5-October 07
From: Hell's control tower
Member No.: 5.280
Points: 399
Gender:



k si majoritatea,1-2 pe zi,darn school! <_< dar,desigur,sunt si zile in care fac exces(pana la 15 ep) sau nu vad deloc :angry: (in cazul asta devin cam irascibila)....dar ce sa fac dak am scoala de la 7:30 in dimineata pana la 2(asta insemnand k ajung pe la 3 akasa) :(
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

EMy
post Oct 25 2007, 08:00 PM
Post #32


Incepator
**

Group: Members
Posts: 19
Joined: 22-October 07
Member No.: 5.400
Points: 54
Gender:



Am votat nu vad in fiecare zi fiindca chiar depinde de zi...cateodata pur si simplu am atatea pe cap ca nu apuc sa ma uit deloc...oricum in zilele alea downloadul merge intruna pt serii noi...in orice caz...cand incep sa ma uit nu pot sa ma mai opresc...o serie care are intre 20-30 ep o vad intr-o zi ^^.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Bacchante
post Oct 27 2007, 03:40 PM
Post #33


That thing which makes your life complicated
**

Group: Members+
Posts: 35
Joined: 27-October 07
From: Bucureşti
Member No.: 5.443
Points: 90
Gender:



am votat 1-2, dar nu e vorba de o medie fixa. cred ca mai degraba 3-4 pe saptamana ar fi mai aproape de adevar. cateodata, cand nu am nimic de facut, vad mai multe, un maraton anime - mai multe episoade din diverse serii ongoing pe care le urmaresc la momentul respectiv, dar e extrem de rar.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Van Dan
post Oct 27 2007, 05:40 PM
Post #34


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 69
Joined: 20-June 07
Member No.: 4.501
Points: 152
Gender:



eu am "optat" pt 1 - 2 p zi dar se intampla sa fie si mai multe dar de 1 luna mi s-a stricat calculatorul si nah... de atunci vad 0 pe zi so. abia astept sa imi iau sapt asta altul si apoi vom vedea.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

SSJ KLAUS
post Nov 6 2007, 11:41 PM
Post #35


Newbie
*

Group: Members
Posts: 4
Joined: 24-September 07
From: Bacau
Member No.: 5.217
Points: -10
Gender:



Depinde de cat de interesant e anime-ul si cat timp am la dispozitie. Daca m-a captivat pot sa urmaresc un nr. mai mare de ep pe zi. Daca nu am timp (school & stuff <_< ) mai putin. Eu am trecut media. Intre 5 si 10. B)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

bluhelios
post Nov 7 2007, 07:29 AM
Post #36


The Daydreamer
***

Group: Members+
Posts: 150
Joined: 3-November 07
From: Baia Mare\Cluj-Napoca
Member No.: 5.485
Points: 1.202
Gender:



Cateodata nu vad nici un episod dar sunt zile in care trec de 10. Depinde f mult de programul pe care il am si de cat de tare m-a captivat. Dar nu vad mai mult de o serie de 20 si de ep pe sapt deci media ar fi 3 ep pe zi.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Adela
post Nov 7 2007, 09:31 AM
Post #37


Black angel
****

Group: Members+
Posts: 429
Joined: 29-August 06
From: Dry Bone Canyon
Member No.: 2.918
Points: 606
Gender:



Eu am votat "nu vad in fiecare zi". Asta cel putin in ultima vreme. Cum a spus si bluhelios, sunt zile in care daca ma apuc sa ma uit la anime si e captivant pierd foarte mult timp, vad in jur de/peste 10 eps, sunt zile in care vad 3-4, 1-2 si zile in care nu vad niciunul. :) In mare parte asta depinde de timpul liber pe care il am si de cat de mult imi place anime-ul de care m-am apucat.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

dana2006
post Nov 7 2007, 10:36 AM
Post #38


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 212
Joined: 17-September 06
From: Targoviste
Member No.: 3.002
Points: 553
Gender:



Depinde de zi! Cand sunt f ocupata trec zile intregi fara sa vad un episod, dar imi iau revansa in weekend cand ma uit la cate 10 ep pe zi...In medie cred k vad vreo 4 pe zi...
Oricum recordul meu e de 15 episoade intr-o zi...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

cilu
post Nov 7 2007, 06:02 PM
Post #39


Nea Puiu
*****

Group: Members+
Posts: 598
Joined: --
From: Behind the teacher's desk
Member No.: 357
Points: 207
Gender:



Nu cred ca e vorba de recorduri aici... stiu ca am stat odata mai mult de jumate de zi si am vazut 30 de episoade din naruto sau pe la inceputuri cand devoram seriile de parca se termina lumea...ci mai mult de cat timp ai la dispozitie si cum zicea cineva mai sus cat de mult iti place ce vezi. Au fost saptamani in care nu am vazut nimic dar nu cred ca am pierdut contactul cu fenomenul niciodata. Am ramas si probabil voi ramane mult timp de acum inainte un animist convins chiar daca recent am dat unda verde vizionarii animatiilor cartoon, gen Family Guy, American Dad, Drawn Together, The Simpsons si Avatar the last airbender care intre noi fie vorba ma face sa ma uit la mai mult de 3 episoade pe zi cel putin in saptamana ce a trecut cand am vazut ambele sezoane terminate plus o particica din cel ongoing.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Cybele
post Nov 13 2007, 07:43 PM
Post #40


Incepator
**

Group: Members
Posts: 25
Joined: 8-November 07
Member No.: 5.526
Points: 63
Gender:



Depinde, in cursul saptamanii nu vad mai mult de 4 episoade dar in weekend ajung sa vad si cate 10. Dar totul depinde de ce am de facut in ziua respectiva ...
In vacanta ajung sa vad si cate 12-13 episoade :P
Cu toate ca cel mai mult depinde de anime-ul pe care il vizionez ... daca imi place nu ma pot desparti de monitor, daca il vad doar de dragul plictiselii nu pot sa ma uit la mai mult de 2 episoade ...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

6 Pages < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 19th March 2024 - 09:05 AM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |