Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


bakemonotoyz.ro

12 Pages « < 8 9 10 11 12 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Cum Vă Uitaţi La Anime ?, Vă place să vă uitaţi la anime singuri ?

Cum vă uitaţi la Anime ?
 
[ 115 ] ** [53.74%]
[ 9 ] ** [4.21%]
[ 36 ] ** [16.82%]
[ 54 ] ** [25.23%]
Total Votes: 214
Guests cannot vote 

cg1700
post May 22 2012, 11:41 AM
Post #181


Slacker
******

Group: Members+
Posts: 852
Joined: 30-May 10
Member No.: 9.743
Points: 2.402
Gender:



QUOTE
si fete in bikini de inecat si resuscitare. {Stalker is in the house}  :twisted:  :twisted:
*


That sounds really creepy.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Marse
post May 22 2012, 06:24 PM
Post #182


Incepator
**

Group: Members
Posts: 29
Joined: 20-May 12
Member No.: 10.968
Points: 73
Gender:



Sincer....foarte rar ma uit cu cineva,poate asta pt ca nici nu sunt atat de multe persoane care sa aprecieze anime'urile.Un fost coleg de apartament se uita cu mine la Naruto,insa asta a durat o perioada relativ scurta de cateva zile (i s'au parut fff interesante episoadele in care a aparut prima oara Itachi,la scurt timp dupa chuunin exams,si a avut niste lupte interesante in care erau implicati Kakashi,Guy,Kisame si desigur...Itachi :D) dar cam atat.Anyway,prefer sa ma uit singur si daca am cu cine sa povestesc ulterior anumite situatii interesante,e cu atat mai bine....
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

BloodSamurai
post May 23 2012, 11:41 AM
Post #183


High Class Member
*****

Group: Members+
Posts: 569
Joined: 3-November 11
From: Bucuresti - Sibiu
Member No.: 10.730
Points: 1.582
Gender:



QUOTE(cg1700 @ May 22 2012, 11:41 AM)
That sounds really creepy.
*



E un fel de"Needless"-to say :P :P :P .
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Nagisa-chan
post May 23 2012, 07:42 PM
Post #184


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 230
Joined: 1-June 11
From: Nicaieri
Member No.: 10.518
Points: 431
Gender:



QUOTE
si fete in bikini de inecat si resuscitare. {Stalker is in the house} 


dafuq? Adica ineci o tipa ca sa ii faci respiratie gura la gura? Sa apessi cu mainile pe pieptul ei? Da, e creepy. Daca moare? Asta te face necrofil..I guess
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Yoyo
post May 23 2012, 08:02 PM
Post #185


Sense Offender
****

Group: Members+
Posts: 453
Joined: 17-April 12
Member No.: 10.948
Points: 1.122
Gender:



Daca moare e bine, nu mai opune rezistenta! :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

darczon69
post May 23 2012, 09:16 PM
Post #186


Yume no naka...
******

Group: Members+
Posts: 965
Joined: 27-August 11
From: Shirakawa
Member No.: 10.644
Points: 2.179
Gender:



QUOTE(BloodSamurai @ May 23 2012, 11:41 AM)
E un fel de"Needless"-to say  :P  :P  :P .
*



(IMG:http://weknowmemes.com/wp-content/uploads/2012/01/i-see-what-you-did-there.png)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

AbyssFiend
post May 24 2012, 04:49 PM
Post #187


Yep, that tasted purple!
***

Group: Members+
Posts: 128
Joined: 18-June 11
Member No.: 10.547
Points: 297
Gender:



Cat timp mai e calda inca mai merge... dar nu stiu in ce conversatie ma bag x_x
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Akashiro Kitadawa
post May 30 2012, 05:37 PM
Post #188


Prime Archon of the Imperium & High Judicator
****

Group: Members+
Posts: 353
Joined: 28-May 12
From: Gondolin aka Bucharest
Member No.: 10.973
Points: 201
Gender:



De obicei ma uit singur, asta in mare parte datorandu-se faptului ca amicilor mei nu prea le plac animeurile.

Si de uitat la hentaiuri in grup... nu am facut asa ceva inca.Suna interesant in teorie, dar preferabil sa te uiti cu o persoana de gen opus daca te uiti in 2.Daca te uiti 2 sau mai multi baieti la hentaiuri, inseamna ca ai prea mult timp liber sau vrei sa razi.
Hentaiul e ca vinul bun, trebuie sa-l respecti :D.Poti sa-l si imparti cu cineva dar preferabil il consumi singur, degustandu-l in liniste, pentru ai capta aroma.Doamne ce ciudat a sunat asta :D.

Sa nu inteleaga lumea gresit ca oi fi cine stie ce cunoscator :D.Sunt si eu necunoscator la fel ca celalalt.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Himitsu23
post May 31 2012, 07:53 PM
Post #189


hoping for a brighter life
****

Group: Members+
Posts: 449
Joined: 28-October 11
From: Somewhere else
Member No.: 10.722
Points: 1.347
Gender:



QUOTE(Akashiro Kitadawa @ May 30 2012, 05:37 PM)
Si de uitat la hentaiuri in grup... nu am facut asa ceva inca.Suna interesant in teorie, dar preferabil sa te uiti cu o persoana de gen opus daca te uiti in 2.Daca te uiti 2 sau mai multi baieti la hentaiuri, inseamna ca ai prea mult timp liber sau vrei sa razi.
Hentaiul e ca vinul bun, trebuie sa-l respecti :D.Poti sa-l si imparti cu cineva dar preferabil il consumi singur, degustandu-l in liniste, pentru ai capta aroma.Doamne ce ciudat a sunat asta :D.

Sa nu inteleaga lumea gresit ca oi fi cine stie ce cunoscator :D.Sunt si eu necunoscator la fel ca celalalt.
*


Well, I doubt most girls look at hentai alone, dapai cu baieti... Am auzit o poveste de la o colega cum ca fostului ei ii placeau si chiar o obliga si pe ea sa se uite cu el la hentai, si da, ei nu ii placea deloc. Whatever, ar putea fi singura exceptie din lume, nu zic ca nu :)) Dar sfatul meu este ca in caz ca ai sau iti vei face o prietena, nu incerca. Nu iti spun din proprie experienta... Hell, eu am avut doar 1 gf pana acum si am urmarit (eu a 2a oara) School Days impreuna... dar just don't...just in case.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

aleerea
post May 31 2012, 10:29 PM
Post #190


Incepator
**

Group: Members
Posts: 15
Joined: 28-October 09
Member No.: 9.135
Points: 33
Gender:



Eu vizionez anime-urile singura, cu casti si cu chipsuri, cola etc in jur pentru ca prieteni mei sunt anti-cartoon sau ceva de genul, noi nici macar filme nu reusim sa vedem impreuna... decat la cinema (si aia rar). In plus, daca vizionezi un film sau o serie buna cu cineva care intreba din 3 in 3 minute 'Da ala cine-i? Si de ce e acolo? Si ce face?' si tot asa, mai bine singur, in intuneric si pace...
Oricum, eu cum am colege de camera care se uita la alte genuri de filme (telenovele) sau emisiuni ... si nici una din ele nu e fan anime, nu am pe cine sa conving sa facem un all night stand pentru o serie sau ceva de genul.

Ar fi intresant ca un baiat sa invite o tipa la un hentai (fara ca ea sa stie ce e!) ... desi cred ca toata lumea isi imagineaza ce va urma ... ca nu sunt prea multe posibilitati ... maxim 3! :))
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Mumusan
post May 31 2012, 10:51 PM
Post #191


Lone Wolf
******

Group: Members+
Posts: 789
Joined: 2-February 08
From: Winter Night
Member No.: 6.124
Points: 1.063
Gender:



uhh how i wish i'd had some anime freaks in my hood, din pacate am parte de cocalari trance-rizati, care urmaresc filme ieftine ce par cool in opinia lor obscura, si tot in opinia lor la desene(ca ei nu le zic anime) se uita doar copii, ce le-as pune niste hentai la surioarele lor, pe alta parte putini prieteni pe care ii am, ii conving le placa sau chiar le plac anime-uriile
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Akashiro Kitadawa
post Jun 1 2012, 12:05 AM
Post #192


Prime Archon of the Imperium & High Judicator
****

Group: Members+
Posts: 353
Joined: 28-May 12
From: Gondolin aka Bucharest
Member No.: 10.973
Points: 201
Gender:



QUOTE
Ar fi intresant ca un baiat sa invite o tipa la un hentai (fara ca ea sa stie ce e!) ... desi cred ca toata lumea isi imagineaza ce va urma ... ca nu sunt prea multe posibilitati ... maxim 3! )


Uite o propunere foarte interesanta.Desi nu as risca.Trebuie o persoana cu viziuni largi si mai ales sa-i placa animeurile.Si mai ales presupun ca baiatul si fata sa fie destul de bine cunoscuti pentru ca sa-ti permiti sa-i pui hentaiuri sa te uiti impreuna cu ea.

Nu cred ca inviti o fata la prima sau a 2 intalnire si sa-i pui hentaiuri :D :D :D.

Si de fapt cred ca sunt doar 2 posibilitati.Ori da ori nu :D.Pentru ca chiar iti intelege "bunele intentii" si totusi te refuza cu delicatete, totul devine foarte aiurea dupa si implicit, varianta a 3, cea de mijloc cade sau e nula ca valoare.


QUOTE
Well, I doubt most girls look at hentai alone, dapai cu baieti... Am auzit o poveste de la o colega cum ca fostului ei ii placeau si chiar o obliga si pe ea sa se uite cu el la hentai, si da, ei nu ii placea deloc. Whatever, ar putea fi singura exceptie din lume, nu zic ca nu ) Dar sfatul meu este ca in caz ca ai sau iti vei face o prietena, nu incerca. Nu iti spun din proprie experienta... Hell, eu am avut doar 1 gf pana acum si am urmarit (eu a 2a oara) School Days impreuna... dar just don't...just in case.


Asa ceva nu as face in viata vietilor mele.Sa oblig o fata sa faca ce nu-i place.Nu trebuie sa-mi dai sfaturi de genul asta.Imi dau si eu seama :D.Astea le faci intr-o relatie de min 1-2 ani si mai ales cu discutii si tatonari in prealabil.

Si pana la urma, ce imi trebuie sa ma uit la hentaiuri cu prietena.Chiar si ideea in sine e weird lol.Sunt atatea animeuri si eu pun hentaiuri ?:D
Vizionatul in 2 a hentaiurilor mi se pare mai mult terapie pentru cuplurile care duc lipsa de imaginatie (nu vreau sa jignesc pe nimeni zicand asta).
Adica nu zic nu, dar asta e pentru relatiile mai avansate in care te-ai plictisit de uitat la animeuri si mai vrei sa "condimentezi" din cand in cand cu ceva mai "piperat".

Dar nu "hop, de abia ne cunoastem, hai sa bagam hentaiul" :D.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

darczon69
post Jun 1 2012, 10:56 AM
Post #193


Yume no naka...
******

Group: Members+
Posts: 965
Joined: 27-August 11
From: Shirakawa
Member No.: 10.644
Points: 2.179
Gender:



Referitor la aceasta chestie, tocmai efectuez un experiment cu o prietena. I-am spus ca ii fac o selectie "interesanta" atat de hentai manga cat si de hentai anime in sine. :) Bineinteles, se va uita singura, in confortul casei proprii :P.

Dupa un chestionar extrem de exhaustiv in care am decis ca cel mai bun gen de h-manga (pe care il am :P) este simple, happy, schoolgirl, small to medium breasts h-manga, am reusit sa gasesc vreo 4 titluri potrivite pt incepatori, fara "fluide" exagerate si cu arta fantastica :D.

A mai mentionat si faptul ca ii place S&M, dar...avand in vedere ca eu nu studiez respectivul gen, nu am avut ce sa ii recomand ca h-manga, dar ca hentai cred ca Bible Black (prima parte) ii va indeplini toate cerintele: awesome (uncensored :D) art, all kinds of sex si chiar si storyline :).

Will come back with the results :D.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Akashiro Kitadawa
post Jun 1 2012, 04:53 PM
Post #194


Prime Archon of the Imperium & High Judicator
****

Group: Members+
Posts: 353
Joined: 28-May 12
From: Gondolin aka Bucharest
Member No.: 10.973
Points: 201
Gender:



QUOTE(darczon69 @ Jun 1 2012, 10:56 AM)
Referitor la aceasta chestie, tocmai efectuez un experiment cu o prietena. I-am spus ca ii fac o selectie "interesanta" atat de hentai manga cat si de hentai anime in sine. :) Bineinteles, se va uita singura, in confortul casei proprii :P.

Dupa un chestionar extrem de exhaustiv in care am decis ca cel mai bun gen de h-manga (pe care il am :P) este simple, happy, schoolgirl, small to medium breasts h-manga, am reusit sa gasesc vreo 4 titluri potrivite pt incepatori, fara "fluide" exagerate si cu arta fantastica :D.

A mai mentionat si faptul ca ii place S&M, dar...avand in vedere ca eu nu studiez respectivul gen, nu am avut ce sa ii recomand ca h-manga, dar ca hentai cred ca Bible Black (prima parte) ii va indeplini toate cerintele: awesome (uncensored :D) art, all kinds of sex si chiar si storyline :).

Will come back with the results :D.
*




Cu totii asteptam rezultatele experimentului dumneavoastra, Dl. Profesor Dr. Darczon69! :D

Serios vorbind, mi se pare interesant de notat ca sunt si fete care nu le repugna ideea de hentai.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

BloodSamurai
post Jun 2 2012, 09:04 AM
Post #195


High Class Member
*****

Group: Members+
Posts: 569
Joined: 3-November 11
From: Bucuresti - Sibiu
Member No.: 10.730
Points: 1.582
Gender:



QUOTE(Mumusan @ May 31 2012, 10:51 PM)
ce le-as pune niste hentai la surioarele lor, pe alta parte putini prieteni pe care ii am, ii conving le placa sau chiar le plac anime-uriile
*



:lol: :twisted: buna faza cu surioarele. Acum depinde si de fratii lor cat de hardcore muscles heads sunt (presimt oase rupte). Dar mai stii s-ar putea unele din "surioare" sa le surada ideile din hentaiuri si sa puna in aplicare cu "tine" (ce o fi pus deja in aplicare in secret in liceu) :twisted: :lol:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

BloodSamurai
post Jun 2 2012, 09:19 AM
Post #196


High Class Member
*****

Group: Members+
Posts: 569
Joined: 3-November 11
From: Bucuresti - Sibiu
Member No.: 10.730
Points: 1.582
Gender:



QUOTE(darczon69 @ Jun 1 2012, 10:56 AM)
dar ca hentai cred ca Bible Black (prima parte) ii va indeplini toate cerintele: awesome (uncensored :D) art, all kinds of sex si chiar si storyline :).

Will come back with the results :D.
*



Cred ca ar merge si Immoral Sisters sau G-Spot Express :rolleyes: :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

BloodSamurai
post Jun 2 2012, 09:33 AM
Post #197


High Class Member
*****

Group: Members+
Posts: 569
Joined: 3-November 11
From: Bucuresti - Sibiu
Member No.: 10.730
Points: 1.582
Gender:



QUOTE(Nagisa-chan @ May 23 2012, 07:42 PM)
dafuq? Adica ineci o tipa ca sa ii faci respiratie gura la gura? Sa apessi cu mainile pe pieptul ei? Da, e creepy. Daca moare? Asta te face necrofil..I guess
*



Yep :D , se pare ca cu "frumosul" mai intimi+romantic plus seriile favorite ale "lor" de Disney nu prea a mers.
Dar altfel "ele" merg la "club-disco" si dam din fund pe toate genurile (inclusiv manele) si ne frecam cu "grasi-burtosi" care poarta tricouri tip "grande puto madre" :unsure:
Fetele sunt "complicate" (cu femeile e mai lejer stiu ele ce vor , cam directe). Cred ca "baietii yaoi" duc o viata mai "linistita" (pana la un anumit punct) :lol: :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Yuriko
post Jun 2 2012, 12:06 PM
Post #198


paranoia agent
*****

Group: Members+
Posts: 545
Joined: 3-March 10
From: Akita
Member No.: 9.530
Points: 1.316
Gender:



Triple post combo!
Guys, you are all grown man, luati si purtati discutia asta in Hentai Section, unde sunt sigura ca aveti cu totii acces. Sunt si eu interesata de our mad scientist's results, dar prefer sa le citesc in tihna sectiunii hentai.
Ca sa nu mai zica lumea ca anime=hentai si sa nu afectam mintile inocente ale copiilor care vin sa vorbeasca despre cum se uita ei la Naruto aici :lol: Onegai?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

darczon69
post Jun 2 2012, 12:58 PM
Post #199


Yume no naka...
******

Group: Members+
Posts: 965
Joined: 27-August 11
From: Shirakawa
Member No.: 10.644
Points: 2.179
Gender:



QUOTE(BloodSamurai @ Jun 2 2012, 09:19 AM)
Cred ca ar merge si Immoral Sisters sau G-Spot Express  :rolleyes:  :P
*




No. A zis "nu" la incest...There goes half of my collection > . > I-am trimis torrentele. Astept rezultatul :D

/offtopic
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Akashiro Kitadawa
post Jun 2 2012, 04:22 PM
Post #200


Prime Archon of the Imperium & High Judicator
****

Group: Members+
Posts: 353
Joined: 28-May 12
From: Gondolin aka Bucharest
Member No.: 10.973
Points: 201
Gender:



QUOTE(Yuriko @ Jun 2 2012, 12:06 PM)
Triple post combo!
Guys, you are all grown man, luati si purtati discutia asta in Hentai Section, unde sunt sigura ca aveti cu totii acces. Sunt si eu interesata de our mad scientist's results, dar prefer sa le citesc in tihna sectiunii hentai.
Ca sa nu mai zica lumea ca anime=hentai si sa nu afectam mintile inocente ale copiilor care vin sa vorbeasca despre cum se uita ei la Naruto aici :lol: Onegai?
*




Avem o sectiune Hentai ?:o

Yuriko are dreptate.Avem si minori pe aici.Desi nu s-a zis nimik "18+"in threadul acesta.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

12 Pages « < 8 9 10 11 12 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 08:55 PM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |