Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


MaNGAshop.ro

 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Okaeri Nasai!!!


sakura_angelblood
post Sep 19 2007, 07:36 PM
Post #1


Newbie
*

Group: Members
Posts: 4
Joined: 19-September 07
From: Alba Iulia
Member No.: 5.190
Points: 9
Gender:



Buna! sunt...noua :lol: :lol: , k veche nu pot fi..imi plac animeurile, sunt super! si Japonia...imi pare rau k nu am inspiratie in seara aceasta sa scriu ceva mai mult si mai interesant si k imaginatia mea este la pamant deocamdata, pt k tocmai a inceput scoala..nu ca nu mi-ar placea, dar...e cam plictisitoare din punctul meu de vedere, atunci cand ai ore naspa!!! Ma numesc Agatha, aproape k am 18 ani si imi plac desenele animate:))de asemenea, imi plac lucrurile ciudate...nu conteaza cat de ciudate sunt dar sa fie...cimitirele mi se par foarte linistitoare, desi uneori cam melancolice cand ma gandesc la toti cei care au murit si au fost ingropati chiar sub pamantul pe care eu calc...Ascult rock...conteaza? multi au parere proasta despre muzik asta sau despre cei care asculta acest gen muzical...sunt la Liceul de Arte Plastice, la pictura , pt k vreau sa devin pictor..fotograf...chiar si scriitoare, desi am cam luat-o mai mult pe drumul de scriitoare decat pe altul. E un sentiment placut..Stiu ca am scris numai prostii, dar e seara..maine e scoala...si descrierile..nu sunt punctul meu forte acum, chiar daca v-as putea scrie si un roman intreg despre mine:))dar nu cred ca se va intampla. Ma bucur ca m-am inscris pe acest sait. Are un dictionar japonez-englez destul de elaborat si imi este de folos, avand in vedere ca am inceput sa incep japoneza...si este foarte greu sa inveti singur japoneza acasa, pt k are o gramatica ingrozitoare..dar e si foarte frumoasa daca o intelegi cum trebuie:P:D..Pictez..numai lucruri macabre, peisaje...si uneori abstract si chiar schite cu personaje din desene animate. Detest oamneii mincinosi, falsi...si cu impresii si care se cred stapanii lumii, cine are asa ceva...ma irita.....asta ca sa se stie in caz k o sa evit pe careva..nu imi place sa ii spun unei persoane ca nu imi place de ea..asa k prefer sa o ignor. Ignorarea e cea mai buna, pt k la un moment dat isi va da seama k nu are rost sa mai vbeasca cu mine:P...Deci ( desi nu se incepe o propozitie cu deci)...cam atat despre mine. Pupici si hugs la toti!!!!!!!!!!! :P :*:*:*:*:*:*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

sailorcorvus
post Sep 19 2007, 08:20 PM
Post #2


Class Member
****

Group: Members+
Posts: 436
Joined: 25-November 06
From: Cluj-Napoca
Member No.: 3.338
Points: 716
Gender:



Frumoasa descriere , insa ai uitat ceva foarte important.Ce serii anime ai urmarit?
In rest e o descriere completa.
Bine ai venit Agatha .
Spor la postat si distractie placuta alaturi de noi .
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

sakura_angelblood
post Sep 19 2007, 09:42 PM
Post #3


Newbie
*

Group: Members
Posts: 4
Joined: 19-September 07
From: Alba Iulia
Member No.: 5.190
Points: 9
Gender:



multumesc! pai am urmarit multe...Card Captor Sakura, Sailor Moon, DragonBall Z, Yu-gi-oh, Blood +, Angel Sanctuary...si mai sunt multe:P dar mi-ar lua ceva sa le enumar:P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Muza chan
post Sep 20 2007, 07:11 AM
Post #4


Strange kind of woman
Group Icon

Group: Admin
Posts: 2.362
Joined: 17-February 06
From: Bucuresti
Member No.: 2.189
Points: 7.661
Gender:



Ohayo! :)

Sa stii ca nu ai voie sa faci mai multe topicuri la sectiunea de prezentare. Pe celalalt ti l-am sters.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

rogueman999
post Sep 24 2007, 10:51 PM
Post #5


Honorific Member
******

Group: Members+
Posts: 830
Joined: --
From: Bucharest
Member No.: 782
Points: 1.756
Gender:



Grr... Bad Muza-chan. Scaring chibi people.
Deci. Rock rulez. Asa.
In rest, incearca te rog data viitoare sa paginezi un pic scrisul. Chiar daca asa le-ai gandit, una' dupa alta :)
La invatat japoneza cauta mp3-urile de la Pimsleur, n-au pic de gramatica si-s tare faine. Pe-aici prin Bucuresti mai sunt si cursuri... poate te vedem la facultate intr-un an doi :)
Welcome!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

painfull_days
post Sep 25 2007, 07:21 AM
Post #6


Chinatsu Arihyoshi
**

Group: Members+
Posts: 53
Joined: 10-September 07
From: iasi
Member No.: 5.130
Points: 309
Gender:



Welcome.. mishto descriere
Happy Posting
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Closed TopicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 07:43 PM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |