Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


bakemonotoyz.ro

7 Pages < 1 2 3 4 5 > »  
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Anime Noi (2006-2007), Continuarea lui "Anime noi (2005-2006)"


Trickster
post Apr 15 2007, 10:41 AM
Post #41


communication impaired
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 1.286
Joined: --
From: The bright side of life
Member No.: 1.518
Points: 2.723
Gender:



Intr-adevar, destul de interesant Seirei no Moribito, inca nu m-am decis daca o sa-l urmaresc sau nu dar imi place amestecul fantasy/medieval oriental putintel mai mult decat lumea sumbra cu monstrii cam stereotipici din Claymore. Chiar interesant ca s-au nimerit sa fie mai multe anime-uri pe ideea tipa tare protejeaza copil prost :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

CeSaFacaMah?
post Apr 15 2007, 11:50 AM
Post #42


Newbie
*

Group: Members
Posts: 6
Joined: 14-April 07
From: Bucuresti
Member No.: 4.141
Points: 14
Gender:



Anime nou Afro Samurai si vad ca nimeni nu l-a mentionat.Pacat ca este prea scurt avand doar 5 ep in care este inghesuita toata actiunea ceea ce-l face cam fara nici un pic de substanta ,cu toate ca are vocea lu Samuel L Jackson .Inafara de mult sange si foarte multe lupte nu are nimic in el dar totusi il recomand pt cei care vor sa vada macel si care au chef de ceva scurt fara ploturi complicate .Ideea animelui se axeaza doar pe Razbunare si atata.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Unknown
post Apr 15 2007, 12:04 PM
Post #43


Human 0.9
***

Group: Members+
Posts: 259
Joined: 4-May 06
From: Bucuresti
Member No.: 2.514
Points: 711
Gender:



Nu a aparut pentru ca probabil nu l-a considerat nimeni demn de mentionat... a aparut cam in acelasi timp cu topicul asa ca era deja usor depasit... a, si are topic separat aci.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Tzur
post Apr 15 2007, 07:45 PM
Post #44


the researcher
**

Group: Members+
Posts: 86
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 97
Points: 82
Gender:



Kisa -> Intr-adevar Bokurano it's same 100% old s**t. Scandalos ca se poate investi atata efort in ceva cu premize atat de infecte.

Kisa -> Pe de alta parte, ar trebui sa vezi Berserk, este un clasic!!!

Shinju -> El Cazador de la Bruja, deci zici ca ep 2 e bestial ? Primul nu m-a dat pe spate, ok, o sa ma uit shi la 2 atunci

Heroic Age ??? Am citit descrierea mai de mult pe AniDB si cand am mai vazut si posterul am zis ... yeah, maybe later. M-ati facut curios, il iau totushi, sa vedem....
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Shinju
post Apr 15 2007, 08:03 PM
Post #45


pearl of anime-club...
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 959
Joined: 12-May 06
From: cluj-napoca
Member No.: 2.541
Points: 2.240
Gender:



El Cazador de la Bruja - nu am spus ca ep 2 e bestial, am spus ca am vazut 2 ep si ca pana acuma mi-a placut f mult. e singurul lucre care mi-a atras atentia din tot ce am apucat sa vad din inceputul asta de sezon. banuiesc ca pt fanii de Noir sau Avenger e exact ce doreau. imi place foarte tare cum sunt desenate personajelesi m-a atras coloana sonora.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Crystall
post Apr 15 2007, 08:34 PM
Post #46


hikari no tenshi
**********

Group: Members+
Posts: 1.079
Joined: 4-June 06
From: Buc.
Member No.: 2.623
Points: 2.797
Gender:



Touka Gettan - o poveste destul de interesanta cu ceva istorie si niste clanuri. mi-a atras atentia. 2 episoade pana acum. o sa revin cu mai multe detalii. si Kaze no Stigma - m-a atras titlul, dar inca nu am vazut primul episod.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Vebby
post Apr 17 2007, 11:20 AM
Post #47


Loaza absoluta
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 1.529
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 857
Points: 2.776
Gender:



Claymore ca tot i`a facut lumea reclama. Pai, imi place muzica, evident, grafica e dragutza. Clare e fantastica, dar totusi , de ce sunt toate femei? De ce nu sunt si barbati? Si de ce sunt numai blonde? O_o Probabil, vom afla in viitor. Dar animeul e super fain si`l voi urmari cu siguranta.

El cazador de la Bruja. Asta imi place si mai mult. Daca nu ma inseala urechea, muzica e facuta de Yuki Kajiura si am descoperit si vocea Mayei din Tenjou Tenje la un personaj :D (nu ca ar avea vreo importanta....). Aduce un pic a Slayers pers principal, dar in mare este foarte reusit. Got to see it ^_^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Kisa
post Apr 17 2007, 12:44 PM
Post #48


~*okasan*~
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 1.847
Joined: --
From: Braila
Member No.: 1.303
Points: 3.264
Gender:



Tzur, am sa ma uit la Berserk cand voi face rost de el. :P Chiar daca e un clasic, nu-l am. :P

El Cazador de la Bruja (dupa 2 eps) -> Avem gusturi diferite in materie de anime, dar pe mine m-a cam luat somnul la anime-ul asta. :P Si vorbesc la modul serios (inca simt cum mi se inchid ochii :lol: ). Am senzatia ca ori actiunea progreseaza foarte greu in acest anime, ori nu se intampla absolut nimic. :P
In schimb am sesizat si eu coloana sonora in momentele mai intense. :P
Si apropos de momente intense...
cei doi ciudatei au avut orgasm de la o motocicleta in flacari sau mi s-a parut mie?!?! :lol: :lol: :lol:


Romeo x Juliet (dupa 2 episoade) -> M-am amuzat atat de bine la aceasta noua varianta a piesei lui Shakespeare, incat i-am facut topic anime-ului. Il voi urmari sa vad ce iese pana la urma... mor sau nu? :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Vebby
post Apr 17 2007, 01:20 PM
Post #49


Loaza absoluta
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 1.529
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 857
Points: 2.776
Gender:



Pt Kisa :P

Nu era de la motocicleta, buey. Aia era un pretext ca sa o rapeasca. Pustiul in cauza o controleaza pe Ellis cu o masinarie si cei doi faceau prostii la distanta.. like theyw ere close, cu ajutorul magiei masinariei alea, sau ce`o fi :P


Romeo si Julieta este din ciclul:" cum Dumnezeu?" si probabil ca Shakespeare se cam rasuceste in mormant...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

ruxi
post Apr 17 2007, 02:36 PM
Post #50


Spam Police Reloaded... where the case, of course :)
Group Icon

Group: Members+
Posts: 885
Joined: --
From: Bucharest
Member No.: 233
Points: 1.392
Gender:



QUOTE(Kisa @ Apr 17 2007, 12:44 PM)
pana la urma... mor sau nu? :P


conform previziunilor mele: mor pe dracu! :lol: mi-am dat cu parerea si pe topic :twisted:

la ce ma uit eu: Bakumatsu Kikansetsu Irohanihoheto. iertare daca a aparut in 2006, dar cum inca nu e gata cred ca merge si la 2007. am vazut 14 episoade si pot sa zic ca-mi place chiar mult. muzica e de exceptie si povestea la fel. nu prea ma omor eu dupa faze fantasy inserate in animeuri istorice, insa, din motive pe care nu stiu sa le explic, asta chiar a reusit sa ma tina in fata monitorului.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Kisa
post Apr 17 2007, 02:56 PM
Post #51


~*okasan*~
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 1.847
Joined: --
From: Braila
Member No.: 1.303
Points: 3.264
Gender:



Dupa ce m-am trezit cu forte noi dupa somnul indus de Cazador nu pot sa nu te rog, YuliKa sa-mi explici ca la copiii mici si baka. :P
Mi-am dat si eu seama ca focul era un artificiu pentru a atrage atentia, dar unde mama ei ai vazut tu vreun aparat de facut prostii de la distanta? :lol: Eu am zis ca era de la foc pentru ca aia doi faceau ca toate cele, iar focul se stingea... Nu au mai facut, focul s-a amplificat... :huh:


ruxi dear, poate totusi mor... sau macar simuleaza moartea. ^_^

P.S. Poate e cazul unui topic pentru Cazador ca sa puteam analiza problema mai pe larg. :lol: :lol: :lol:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Tzur
post Apr 17 2007, 07:00 PM
Post #52


the researcher
**

Group: Members+
Posts: 86
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 97
Points: 82
Gender:



Ruxi -> Bakumatsu Kikansetsu Irohanihoheto, cam atatea ep am vazut si eu, e misto in sensul in care aduce aminte de Samurai Champloo...

Kisa -> Faza aia m-a amuzat si pe mine. Intr-adevar, ep 2 din Cazador m-a cam dezumflat. Cre ca vizeaza un segmet de varsta care n-ar face asemenea legatura la care ne-am gandit noi.

Heroic Age - Au facut ei ce-au facut si tot s-au mekait. Oricum, e genul de anime care te face sa vrei sa vezi ce se mai intampla sau mai exact cand ai de vazut mai multe ep noi, la el te uiti primul. Nu prea am vazut eu mult Saint Seya, dar cam p-acolo ma duce cu gandul conceptul de man-god, man-hero and man-armour si de golden race. Cel putin deocamdata se anunta un must-see.

Darker Than Black ep2 - MUUULT mai bun decat primul! M-a cam socat si neplacut sa vad ce se intampla, si placut sa vad ca nu e chiar un anime de retzeta cum se anunta. Acum astept ep 3 cu mult mai mult interes.

Kaze no Stigma s-a invrednicit cineva sa-l vada, ep 1 ? Vad ca e un Gonzo, si cam tot ce-a facut Gonzo pana acuma a fost misto intr-un anumit fel.
Doar ca de data asta, din ce se vede pe AniDB, nu se-anunta de loc cum c-ar fi ceva....
Totusi, pe de alta parte vad ca s-au apucat Shinsen Subs de el, ceea ce imi spune altceva.....
Deci, l-a vazut cineva ? Merita luat ?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

axi
post Apr 17 2007, 08:23 PM
Post #53


Sempai?!
**********

Group: Members+
Posts: 2.481
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 244
Points: 2.193
Gender:



hmm ... am browsat si eu in limita timpului disponibil prin cam toate titlurile voastre de pe aici. ce nu am aruncat sub lupa inca, asteapta frumos intr-un raft pe hardisk sa ma induplec :P. ce mai tin minte din ele arfi cam asa:

heroic age, 2 eps so far: mecha again? eroul misterios care sofeaza pe cel mai mare si mai tare robot ever? cliseu? nu stiu ... astept constructia epica, ea poate salva ceva. singurul lucru care ma face sa ma uit e faptul ca sunt fan scifi, si gasesc elemente acolo ... Fundatia sa fie :P, ca in rest :P ...
(ps. ptr baieti only:
printesa aia saraca e cam boobless :P, nu credeti? :P
)

darker than black ... n-am pareri inca ... e cam neagra imaginea din memoria mea :P ... ma pronunt mai incolo

Claymore: fantasy? mystery? magic? hmm ... claymores sunt personaje interesante? claymore: sabie de doua maini, cu doua taisuri la scotieni ... hmm ... chiar asa si arata sabia lui Clare, dar de ce numele asta generic? poate de la originea lor ... poate de la destinul "tragic" pe care il au ... yoma ending ...
povestea cu baiatul ocrotit de tipa mare si tare e cam lame ... dar nu mi se pare cliseu, poate nu ma uit eu la anime-urile care trebuie, neh kisa? :P
daca povestea nu ofera ceva nou, ci va fi numai o insiruire a aventurilor celor doi cu povesti episodice la greu si o umbra de naratiune generala, care se indreapta spre un final fericit sau nu ... nu ma va pasiona prea mult. e tiparul clasic.
dar e de vazut in general.

tokyo majin gakuen ...
hmm ... poveste intunecata si care are destul suspans. mult sange ... deh ... imi place intro-ul ... dualitatea ... vocea haosului si vocea linistii, luptei ptr ceva, sperantei ... versurile atasate fiecarei voci sunt simbolice de asemenea. imi place ca idee.
am vazut 11 eps, cred ca sunt la zi, e interesant, desi the bad guy are asa o alura de sailor moon seria 2, de nu se poate ... prea seamana ca environment si comportament cu personajele alea din regatul lunei negre, chiar si cu trimisul demonilor, si nr eroilor nostrii (5) ... cam multe chestii :P ... noroc ca vad o balta de sange, cateva brate rupte si gata cu imaginea de sailor moon :P

si cred ca ar mai fi cateva in afara de astea

reideen: boooooring, am vaz 5 eps: ca idee suna bine: civilizatii disparute and stuff .... dar ghici ce ... iar apare robotul mare si invincibil ce nu poatefi condus decat de eroul nostru ... care se bate cu niste dusmani care mi-aduc aminte de scene haioase din power rangers ... lol ... la inceput m-a atras desenul robotului, dar apoi ... cam nu prea ...
ca pct pozitive ptr mine, macar ... baiatul ala nu vrea nici de al draq sa lupte :P, trag astia de el sa ii explice ca "reideen" l-a ales pe el :))))) ... mor de ras ... ca asta nu e convins deloc de "menirea" lui divina :P
si avem si o d'soara misterioasa ... pariez pe povestea de dragoste clasica :P ... cine ce pune la bataie? :P

ikkitousen dragon destiny ... vazut 6 eps: boobs la greu ... demna continuare de ikkitousen, cu poveste la fel de palida si personaje care stralucesc doar printr-un "destin" antic pe care trebuie sa il urmeze ... sau nu :P ... si prin grafica plina de fan service. enjoy :P

mai am pe hard si incerc sa vad: nodame cantabile si el cazador de la bruja ... sper sa reusesc :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Kisa
post Apr 17 2007, 08:37 PM
Post #54


~*okasan*~
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 1.847
Joined: --
From: Braila
Member No.: 1.303
Points: 3.264
Gender:



QUOTE(axi @ Apr 17 2007, 09:23 PM)
povestea cu baiatul ocrotit de tipa mare si tare e cam lame ... dar nu mi se pare cliseu, poate nu ma uit eu la anime-urile care trebuie, neh kisa? :P
*


What did I do? :P
Mie imi place Claymore. :P

Tzur, apropos de Darker than Black/eps 2...
ma bagasera in ceata total cand au gasit cadavrul tipei.
Pana sa explice ei ce si cum, nu prea intelegeam notiunea de "doll" din acest anime. :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

axi
post Apr 17 2007, 11:17 PM
Post #55


Sempai?!
**********

Group: Members+
Posts: 2.481
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 244
Points: 2.193
Gender:



on that kazador thing :P
@yulik:
nu era bey nici o masinarie: aia era camera foto/video si nu o mai avea in mana cand "faceau prostii"

@kisa:
dap, "faceau prostii", acum sunt curios daca asta ii amplifica lui ellis puterile sau era "menita" sa o "trezeasca" ... whatever ... da e cam lame faza :P ... ptr segmentul de varsta tintit :P
cred ca ideea de baza era cum zice la inceput: tipa putea controla moleculele, deci probabil putea stinge si focul ... acum ... dc se intampla asta cand facea prostii nu stiu :P ... poate era ptr ca "saliva" pe acolo :P


yulik: Buey, esti in urma cu stirile. Du`te la topic, ca m`am lamurit acolo :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Crystall
post Apr 18 2007, 04:07 PM
Post #56


hikari no tenshi
**********

Group: Members+
Posts: 1.079
Joined: 4-June 06
From: Buc.
Member No.: 2.623
Points: 2.797
Gender:



revenind cu mai multe detalii despre Touka Gettan.... really twisted... n-am inteles mare lucru. cred ca povestea e urmarita din mai multe perspective...but it's really weird. :blink:
n-am inteles daca e vorba de reincarnare... oricum sunt niste tipe pe acolo care au niste puteri. sau poate sunt spirite?
care a mai urmarit ca sa ma lamureasca si pe mine?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Kisa
post Apr 18 2007, 04:48 PM
Post #57


~*okasan*~
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 1.847
Joined: --
From: Braila
Member No.: 1.303
Points: 3.264
Gender:



@Tzur
Kaze no Stigma (dupa un episod) -> Sincer, nu as stii ce sa-ti zic. Am trecut de la plictiseala totala la inceputul episodului, la interes destul de mare spre sfarsit.
Lucrurile sunt in felul urmator: avem una bucata familie de magi (Kanagi) care stapanesc puterea si sunt protejati de spiritele focului. Mai avem deasemenea si una bucata oaie neagra a familiei, Kazuma, care nu a reusit sa stapaneasca focul (motiv pentru care a fost alungat) si a devenit un "contractor", un mag care stapaneste vantul... ceea ce este o mare rusine pentru familie.
Problema mare apare cand un alt mag "de vant" apare si se apuca de omorat membrii clanului Kanagi. Binenteles ca, Kazuma este suspectat pentru toate crimele (de fapt, se pare ca celalalt mag vrea sa-i puna lui in carca tot) si vanat de magii focului.
Si cam asta ar fi. :P Sunt curioasa cum va evolua situatia. De ce sunt sigura, este o iubire mare, mare :lol: care va naste intre Kazuma si mostenitoarea conducerii clanului Kanagi, Ayano. :P

iDOLM@STER Xenoglossia (dupa un episod) -> Am zis sa mai incerc un mecha (tot sunt in cautarea unuia bun). Dar s-a intamplat aceeasi poveste ca si cu Bokurano. Lil' kids with big robots. <_< Oh, well...

[edit]
Murder Princess (OVA) (dupa un episod) -> Pare ceva dragut.
Alita este o printesa care fuge din castelul ei in toiul unei rebeliuni astfel incat sa nu moara toti membrii familiei ei si se intalneste cu Pharis, o vanatoare de recompense. Din cauza unei experiente aproape mortale, cele doua fete fac schimb de trupuri. Pentru a o convinge pe Pharis sa o ajute, Alita ii promite regatul ei. Binenteles ca Pharis castiga si devine noua conducatoare a regatului Foreland... si va fi numita datorita poftei sale pentru sange "murder princess".
Sounds nice. Mai sunt inca 5 episoade de aparut.

[later edit]
Tocmai browse-am pe anidb... Lucky Star urmareste cineva? Daca da, cum vi se pare? :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Shinju
post Apr 18 2007, 08:06 PM
Post #58


pearl of anime-club...
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 959
Joined: 12-May 06
From: cluj-napoca
Member No.: 2.541
Points: 2.240
Gender:



QUOTE(Kisa @ Apr 18 2007, 04:48 PM)
iDOLM@STER Xenoglossia (dupa un episod) -> Am zis sa mai incerc un mecha (tot sunt in cautarea unuia bun). Dar s-a intamplat aceeasi poveste ca si cu Bokurano. Lil' kids with big robots. <_< Oh, well...
*



am vazut primul ep...si nu mi-a ramas nimic in minte. same ol'story. mecha cu design nu extraordinar, cu suflet, logic, care se misca de la sine putere, si functioneaza doar cand sunt condusi de animiti copii alesi...suna cunoscut cumva?! plus o fata aiurita care crede ca a participat la preselectie sa fie idol de televiziune, nu Idol Master, adica sa conduca un mecha din ala si accepta sa o faca in continuare mai mult din inertie...
ideea e ca nu o sa ma ami uit. fata e stupida si actiunea mi se pare plictisitoare. well, parerea mea...

QUOTE(Kisa @ Apr 18 2007, 04:48 PM
[later edit)
Tocmai browse-am pe anidb... Lucky Star urmareste cineva? Daca da, cum vi se pare? :P
*



eu am auzit de bine...dar cred ca cel mai bine ar fi sa o intrebi pe moonsparkle :P avatarul ei spune tot...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Moonsparkle
post Apr 18 2007, 09:09 PM
Post #59


Horrific Member
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 1.839
Joined: 17-March 06
From: The Great Indoors
Member No.: 2.295
Points: 4.059
Gender:



*grins* me loves Lucky Star ^_^

First of all, openingul e mortal :D L-am ascultat inainte sa vad primul episod de o groaza de ori si l-am ascultat dupa ce am vazut primul episod de o groaza de ori. Apropo, e cantat de seiyuu celor patru main characters.

Grafica e super -> KyotoAni = The Melancholy of Haruhi Suzumiya

In rest, e uber cute amestecat cu uber funny ~ food and eating, games and anime -> otaku

Eh, anyway, eu il recomand celor care vor sa se amuze bine. :D Cel putin in cazul meu, a devenit animeul meu preferat. Sa vedem daca ma tine 24 de episoade (oh the joy :D).
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

shuin
post Apr 19 2007, 10:36 AM
Post #60


JENOVA Clone
****

Group: Members+
Posts: 418
Joined: --
From: Yakusoku no Chi
Member No.: 540
Points: 438
Gender:



Devil May Cry - avand in vedere k jocul e un action/beat'em'up (nu am jukt dekt devil may cry 1 si ala putin), ma astept k anime-ul sa urmeze linia hellsing: adik light pe partea de story, heavy on the action stuff...si multa violenta gratuita (ceea ce nu e un lucru rau in sine). O sa revin cu pareri dupa primul episod (mai e ceva pana in iunie)...

Claymore - e la moda din ce am vazut pe'aici. Am descarcat primul episod. O sa revin cu primele impresii dupa ce o sa'l vad.

Romeo x Juliet - ce m'a interesat din prima la anime-ul asta, e OST-ul compus de Hitoshi Sakimoto. Pt cei kre se joak JRPG-uri, numele ar putea fi cunoscut avand in vedere k a compus OST-urile unor jocuri faimoase k: Final Fantasy Tactics, Vagrant Story si Final Fantasy XII.
Tocmai am vazut primul episod.. sa zic ok. Mi'au placut muzik si stilul arhitectonic al orasului Neo Verona.
Apare si Will in anime..cum kre Will? William :P vedeti voi...
On a side note: opening song-ul seamana suspect d mult cu o melodie celebra lol
Referitor la "mor sau nu?" pe la inceput zice k e o poveste tragica. I'll keep my fingers crossed (it's nothing personal but i wanna see some corpses)

Blue Dragon - un anime facut dupa jocul cu acelasi nume de XBOX 360. Anime-ul va urma fidel jocul si pt k vreau sa'l joc in viitorul mai mult sau mai putin apropiat, nu o sa ma uit la anime din cauza spoilerelor. O observatie: seamana f mult cu DBZ (e si normal, character designer e Akira Toriyama)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

7 Pages < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 16th April 2024 - 06:23 PM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |