Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


bakemonotoyz.ro

5 Pages < 1 2 3 4 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Gravitation, Serie si OAV


Vebby
post Oct 12 2005, 09:21 PM
Post #21


Loaza absoluta
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 1.529
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 857
Points: 2.776
Gender:



QUOTE(shuin @ Oct 13 2005, 04:08 AM)
din pctul meu d vedere, scopul managerului de la NG (adik Tohma ala feminizat :P )


oh my god...that was a guy??? :blink:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Aoi
post Oct 17 2005, 08:16 PM
Post #22


Unregistered









O mica intrebare din partea unui ..[cough..cough] profan :rolleyes: cat de mult difera fata de OAV-uri ?.. Just curious u know.. ;)
Go to the top of the page
+Quote Post

taikomonk
post Oct 18 2005, 02:39 AM
Post #23


Dakinii
Group Icon

Group: Members+
Posts: 120
Joined: --
Member No.: 1.675
Points: 88
Gender:



:lol: super tare !!!!! Am nimerit si eu in sfarsit unde trebuia :D Sa nu se inteleaga gresit... :twisted:
Dupa cate am vazut pe aici sunt numai fete :P ...e si normal.....cu mici exceptii :D adica shuin ...e si pana la urma care-i problema nu ?.... libertatea de exprimare... :P in definitiv nu conateaza ce esti fata sau baiat atata timp cat esti fan Shounen-ai / Shoujo-ai, e ok :D ...cred ca am fost off topic de data asta, acum revin ...on topic...Gravitation a fost al 3 anime din genul Shounen-ai pe care l-am vazut si mi-a placut, mai ales coloana sonara...scenele yaoi nu sunt prezente in el chiar deloc ...ca face parte din genul Shounen-ai, e mai mult datorita legaturii dintre cei 2, Yuki si Shuichi,....am citit discutiile voastre de aici si sunt de acceasi parere cu cei care au mentionat faptul ca este o comedie-romantica....ce sa mai trebuie sa-mi dau si eu cu parerea ca altfel nu se poate :twisted: ...pai, subiectul, super cel putin mie mi-a placut, ca are pe aici, pe acolo unele mici scapari, adica pare uneori cam melodramatic, e ok...., grafica din TV-series mai buna decat in OVA-uri, si aici asi vrea sa mentionez faptul ca Yuki si Shuichi, in Ova-uri sunt mult mai expresivi, decat in TV- series...mai ales expresiviatea ochilor... :D, in rest, ca personaje Yuki este cel care mi-a atras atentia in mod deosebit, un caracter f. bine pus in evidenta mai ales de compartamentul lui Shuichi, care e de multe ori caraghios... :D dar el este defapt cel care da caracterul comic al anime-ului, pe langa altii bineanteles...ok, pai cam atat pt. moment, dar am sa mai revin sa vad cum evolueaza discutiile pe aici <_<
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Vebby
post Oct 18 2005, 05:40 AM
Post #24


Loaza absoluta
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 1.529
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 857
Points: 2.776
Gender:



Oh..si Aoi e baiat :D si daca, Aoi, ai intrebat cat de mult difera seria de OVAuri :unsure: , seria are o grafica mult mai frumoasa si actiunea se deruleaza altfel :P u should see it....dar intr`adevar, scenele dintre Yuki shi Shuici nu sunt asa evidente ..i guess :unsure:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

taikomonk
post Oct 18 2005, 05:57 AM
Post #25


Dakinii
Group Icon

Group: Members+
Posts: 120
Joined: --
Member No.: 1.675
Points: 88
Gender:



:lol: ai dreptate VirginBlood dar, nu am spus ca, grafica din Tv series nu este reusita, am mentionat doar faptul ca, grafica din OVA-uri este mai buna in ceea cei priveste pe Yuki si Shuichi, daca ati urmarit starile prin care trec cei doi, sunt mult mai bine conturate prin garfica ce reda privirea ochilor....cat despre actiune se deruleaza mult mai placut sa spunem asa in TV series decat in OVA-uri si aici sunt de acord cu tine VirginBlood...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Aoi
post Oct 18 2005, 10:31 AM
Post #26


Unregistered









Well now .de vazut poate ca am sa o vad ..asta cand fac rost de ea :(
Go to the top of the page
+Quote Post

thira_chan
post Oct 18 2005, 11:54 AM
Post #27


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 103
Joined: --
From: Cluj-Napoca now :D -finally a student :P
Member No.: 350
Points: 121
Gender:



deci eu l-am vazut de ceva vreme am downloadat toate ep + cele 2 OVA, desi dupa ce am vazut ep. m-am uitat la OVA ^-^ Mi-a placut mult, chiar dintr-un Gravitation fan fic s-a nascut noul meu manga ... adica am luat de acolo personajul principal si am pus-o intr-o oua situatie... doar fiindca nu mi-a placut un personaj am scris o noua poveste :P anyway cui ii place yaoi, shounen-ai as recomanda acest anime ! :)


QUOTE(Aoi @ Oct 18 2005, 06:31 PM)
Well now .de vazut poate ca am sa o vad ..asta cand fac rost de ea  :(
*


Aoi eu l-am gasit pe un site torrentul si dupa ce mi-a murit winchesterul de 80 GB m-am uitat pe azures si acolo de noroc mai era URL sitelui de unde era luat ...de pe http://www.boxtorrents.com/ l-am luat acolo gasesti o multime de anime, eu de acolo downloadez toate anime de care am nevoie ^_^
si pe www.gendou.com gasesti Gravitation music daca intereseaza pe cineva ^_^ si alte anime musics aswell
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Mitsuki Chan
post Feb 21 2006, 01:58 AM
Post #28


~miracle romance~shinjite iru no~
***

Group: Members+
Posts: 233
Joined: 12-August 05
Member No.: 1.727
Points: 333
Gender:



Awsome!!!!!!!!!Mi-a placut la nebunie seria...pur si simplu adorabila.Si Shuishi era o scumpete :rolleyes:
Mi s-au stricat boxele in timp ce ma pregateam sa vad seria asa ca am vazut toate epusodele fera voci si fara melodii.Bineinteles ca ll am revazut saptamna urmatoare si am fost surprinsa de vocea lui Shuichi care ra o voce DE BAIAT.si Yuki mi-a placut foarte foarte mult,un personaj complex,cu un trecut misterios.
Totusi cred ca Yuki tinea intr adevar la Shuichi dar era prea orgolios sa arate asta :blink:
Cat despre directorul de la casa de discuri sau ce era aia,era si el indragostit de Yuki :blink: (OARE CINE II POATE REZISTA??),si cred ca era singurul care stia ca YUki l a ucis pe adevaratul Yuki(his sensei :twisted: )Nu inteleg totusi de ce,dupa ce l-a ucis,i-a luat numele...oare cum il chema inainte.....???
Ce m-a impresionat f f mult a fost atunci cand Yuki a inceput sa planga( :rolleyes: :rolleyes: -KAWAIIIIII),sa nu mai spunem ca Shuichi plangea tot timpul :blink:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Yuki-seme
post May 28 2006, 05:08 AM
Post #29


yaoi addict
**

Group: Members+
Posts: 37
Joined: 19-May 06
From: bucuresti
Member No.: 2.565
Points: 92
Gender:



eii na Trix (daca asta a fost apropoul tau :P), ca am si eu o umila parere despre animeul asta;.but you see, pentru mine orice legat de “Gravitation” se pomeneste in fiecare zii…and I think for some of my friends, it got really boring :D.
Ce as mai putea adauga…s-au spus cam toate lucrurile interesante si despre serie cat si OVA-uri.
Pentru mine a fost al doilea shounen-ai ( I still like to call it that way, even if it's just a romantic comedy). Daca m-as apuca acum sa-mi spun intreaga pledoarie despre el…v-ar lua mai putin sa vedeti animeul decat sa cititi XD. Asa ca ma rezum: ce m-a atras instantaneu au fost ochii lui Yuki (am o slabiciune pentru that kind of “anime tiger eyes”); asta a fost de ajuns pentru ca poor (now addicted)temy, sa vada intreaga serie, Ova-urile si sa citeasca o parte din manga (de restu nu prea mai am timp).

Actiunea…e intradevar, mai complexa si mai interesanta decat in majoritatea animeurilor de genu (chiar si a celor yaoi). Cu toate ca sunt fan “hotty scenes” nu cred ca as schimba nimic din scenele actuale…asa “neterminate” cum sunt, trezesc mai mult interesul si …alte simturi de’ale omului, mai ascunseXD…astfel, continuarea lor e intotdeauna dupa 12 noaptea, in somnik :lol:.
So, personaje:
Shuichi, asta e genu de personaj-erou-uke…ceva mai des intalnit in boy&boy anime. Intotdeauna sensibil si la granitza dintre dileme…si totusi singurul care stie ce vrea de la viata…cel putin asta se vede pe parcurs. Cred cel mai bine l-as descrie prin :”nelipsit ca sarea in bucate”
Yuki, tipic cool-desireble-seme…genu de young writer idolatrizat de toate femeile (in special tinere adolescente), care nu se vrea cu nimic important si la moda, da’ totusi le face pe toate ca la carte…trecutul lui il face si mai atragator, si simplul lui “sictir’ ridica nivelul de “hotness” la cote alarmante
Hiroshi, tipu asta are foarte multe de aratat (si ma refer atat la caracter cat si la fizic)…dar daca ar iesi prea mult in evidenta….ce s-ar intampla cu personajele principale??…asa ca ramane tacut acolo, remarcabil doar in momente de “Shuichi needs help”.
Tohma…ehe, dansul e personajul care intervine la momentele oportune, si “filosofia” lui aduce aiuritii pe drumul cel bun (cel putin asa vad eu); e cumnat pentru Yuki (daca tin bine minte); tine foarte mult la el (nu cred ca trece de granite de prietenie) si asta pentru ca-i stie in amanunt trecutul foarte dureros... sincer mi se pare destul de interesant…ma sperie totusi stilul vestimentar si mai ales vocea lui XD
Ryuichi…cantaret idol…un pic dus cu pluta in, afara scenei…e ceva aparte la personaju asta care atrage, nimic iesit din comun, doar simple propozitii spuse atunci cand e nevoie…de ce atat risipa nu?? XD
Sakano, fiecare anime are un “mascarici”…fost component Nittle Grasper, si mai apoi numit de Tohma, producator “Bad Luck”, isi indeplineste rolul mai mult decat hilar
Ken-san (Mr. Ken), e taticul capcaun prin serie…mereu cu arma la brau, gata sa pedepseasca bietii neascultatori si nazdravani…e de un sarcasm incredibil personajul ala :lol:--> m-a amuzat incredibil fiecare faza in care a aparut
Si ar mai fi Tatsuha, fratele mai mic al lui Yuki, o copie bruneta a lui, and obsessed with Ryuichi,… si Suguru, component Bad Luck, care mai are niscai activitate pe acolo…in rest personaje marunte.

De fete nu ma apuc sa spun, ca sincer nu am observat in amanunt aportul lor la serie, si poate as gresi catalogandule “personaje episodice”.
Mei…cam atat avusei si eu de spus…pe scurt, cum va spuneam XXD.
Pentru cei codasi, care mai gusta si genu asta de anime, si nu s-au apucat inca de vizionat: puneti mana si luati-l ca merita…va spun eu ;)…avowed fan ^___^
Hy noapte buna ca ma duc si eu sa dorm…acum !!!doamne cat e ceasul…in ultimele doua luni am devenit a night girl…asta ca invat prea mult noaptea, nu de alta :lol:…acu bate bacu la usa XXD
see ya


Edit: ee uite ca am uitat ce era mai important OST-ul…SUPERB…alt cuvant nu gasesc…si pentru cei carora le-a placut de asemenea, recomand TM Revolution daca nu ati auzit…e ceva asemanator Bad Luck…
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Kisa
post May 28 2006, 11:58 PM
Post #30


~*okasan*~
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 1.847
Joined: --
From: Braila
Member No.: 1.303
Points: 3.264
Gender:



Foarte pe scurt, Yuki-seme. :P

Mr. Ken este unul din pers favorite din serie. Nici eu nu puteam sa ma abtin sa nu rad cand aparea in peisaj blond si cu ditamai arma gata pt o mica spank-uiala. :lol:

Cat despre pers feminine, ai dreptate. Singura tipa care mi se pare ca a fost cat de cat bagata in seama mai mult, mi s-a parut a fi logodnica lui Yuki. Sincer mi-a parut putin rau pt ea. Trebuie sa fie groaznic sa fii inlocuita cu un tip. :P

O scena care m-a socat intr-o oarecare masura (exceptand cea in care i se fac pozele alea groaznice lui Shuichi) a fost cand erau Shindou si Hiroshi pe motocicleta si discutau despre relatia yaoi a primului. La un moment dat S vroia sa zica lucrurilor pe nume, dar H l-a oprit si i-a zis ceva de genul ca atunci cand iubesti nu conteaza gender-ul. I liked that. ^_^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Alinna
post Jun 3 2006, 05:45 PM
Post #31


High Class Member
*****

Group: Members+
Posts: 584
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 675
Points: 1.467
Gender:



Pai...Gravitation este una dintre seriile mele favorite in acest moment- poate si pentru ca este printre ultimele vazute...DAR sincer nu stiu daca imi place doar pentru relatia Shuichi -Yuki, cat pentru fazele amuzante.
E una dintre cele mai amuzante serii vazute de mine, in ciuda subiectului tratat.
Seria tv mi se pare mult mai reusita in comparatie cu OAV-urile. Nush...dupa atatea episoade cu Shuichi cu ochii albastru-violeti imi este cam greu sa-l vad cu ochii verzi, Hiro are alta culoare a parului ca si tipa cu parul lila care in oav e ..brunetica ...+ subiectul e ...putin tras de par..."world peace" ...
Ce mi s-a parut oarecum ciudat ...vocea lui Shuichi - ca si cea a lui Sakuma - in mod normal e mai ...:) subtirica ..in schimb atunci cand canta ...himmm..are loc o metamorfoza.
Overall personajul meu favorit este Yuki, dar asta pentru ca Hiro (care are destul potential) este oarecum neglijat pentru ca accentul cade pe Shuichi si Yuki...
Imi place Mika si nu stiu cum de au cuplat-o cu Tohma (sincer ea pare mai matura, in timp ce Tohma...nu!).
Mi-a placut enorm seria si as avea multe de spus, dar..am sa incer sa ma opresc aici.
Celor care nu l-au vazut nu pot sa le spun decat "give it a try" daca nu va place gayish relation...partea de comedie...spala seria de pacate, daca va place atunci...ce mai asteptati? :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

gattina
post Sep 6 2006, 12:01 PM
Post #32


Incepator
**

Group: Members
Posts: 22
Joined: --
Member No.: 1.275
Points: 27
Gender:



Ei bine uite-ma si pe mine... Cum Trix si alte prietene stiu ar fi imposibil pentru mine sa nu spun ceva legat de Gravitation... Anime-ul meu preferat l-am vazut de cateva ori :P... Povestea e superba condimentata cu mult umor dar si dramatism... Nu am sa mai adaug prea multe legate de poveste pentru ca toata lumea care a postat aici a vazut seria iar unii au vazut si OAV-urile asa ca nu prea are rost sa incep sa povestesc si eu...
Eu am sa spun cate ceva legate de Ost... Ost-ul de la Gravitation serie + OAV este fantastic... sunt doar 5 melodii care nu ma fac sa le ascult la nesfarsit... In cazul meu imi schimb preferintele muzicale destul de repede dar in afara de NightWish si ATB nu am melodii preferate si totusi autorii Ost-ului de la Gravitation au reusit sa faca din mine un fan ce asculta melodiile zilnic...Preferatele mele fiind: Glaring Dream, The Rage Beat(in special solo-ul cu Hiro la chitara ), Smashing Blue, Sleepless Beaty, Anti Nostalgic...daca mai imi aduc aminte multe melodii o sa scriu aproape tot OST-ul :D... Gata am incheiat ptr mument altfel nu mai ma opresc :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

waste
post Sep 22 2006, 03:00 PM
Post #33


Kira
*****

Group: Members+
Posts: 575
Joined: 16-September 06
From: Galati
Member No.: 2.996
Points: 1.306
Gender:



Ei bine, si eu am vazut animeul asta. E interesant si amuzant. Cat despre personajul favorit, nu cred ca pot alege. Oricum, merita vazut. :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Shinju
post Nov 6 2006, 12:24 AM
Post #34


pearl of anime-club...
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 959
Joined: 12-May 06
From: cluj-napoca
Member No.: 2.541
Points: 2.240
Gender:



dupa ce o colega m-a batut la cap sa vad gravitation, l-am vazut....si am ramas.... :D ...colega respectiva mi-a spus ca relatia dintre yuki si shuichi seamana cu rel dintre mine si prietenul meu, doar ca la aia e un pic exagerata....nu am crezut-o....dar cam avea dreptate. si bine-inteles ca yuki is my favourite....la ochii pe care ii are in cap....si cum e asa calm, calculat, oarecum intelept, ca sa zic asa...am constientizat pt a nu stiu cata oara ca genul asta de tipi imi plac... :D
iar shuichi....tota ziua tzupi tzupi in jurul lui (ma si vad pe mine), happy si entuziasmat, sorbind fiecare vorba a lui yuki....
m-a amuzat teribil seria, mai ales la inceput....deja spre ultimele episoade nu am mai ras, chiar daca erau faze amuzante. mi se parea situatia deja prea trista ca sa mai rad....m-a impresionat relatia lor, de ce sa nu recunosc? da, bine zicea kisa, parca, de faza aia de pe motocicleta....ca nu conteaza gender-ul....true, true, poate unii mai putin toleranti ar trebui sa se uite la gravitation sa invete o mica lectie de viatza...
si pt mine (ca si pt multi care au postat aici - am citit tot topicul) a fost primul anime shounen-ai (chiar daca e prea putin asa si mai mult romantic-comedy)si impresia lasata e fost buna, o sa mai caut si altele.
intr-adevar, ova-urile mi s-au parut si mie cam...palide....le-am vazut prima data, numai pt faptul ca au fost facute inainte de serie si mi-a parut rau. ochii lui iuki din serie nici nu se compara cu cei din ova-uri:D si sincer eu il prefer pe yuki din serie, chiar daca in ova e mai "uman"...
da, faza cand se apuca sa planga.....omg, mai mai sa-mi dea si mie lacrimile, nu alta....
o sa il recomand, clar!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

dark miko doll
post Nov 15 2006, 11:26 AM
Post #35


Incepator
**

Group: Members
Posts: 13
Joined: 2-October 06
Member No.: 3.065
Points: 36
Gender:



eu nu inteleg o chestie:gravitation unde poate fi incadrat?la romantic ptr k predomina povestea de dragoste dintre shuicy si yuki?sau ce?k nu inteleg deloc... :twisted:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Vebby
post Nov 15 2006, 11:53 AM
Post #36


Loaza absoluta
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 1.529
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 857
Points: 2.776
Gender:



User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Kisa
post Nov 15 2006, 05:35 PM
Post #37


~*okasan*~
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 1.847
Joined: --
From: Braila
Member No.: 1.303
Points: 3.264
Gender:



Dupa cum ti-a evidentiat si YuliKa, exista deja un topic pt Gravitation. Topics merged.

On-topic: La baza este un anime shounen-ai.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Narumi
post Feb 4 2007, 02:09 PM
Post #38


Class Member
****

Group: Members+
Posts: 337
Joined: 5-December 06
Member No.: 3.387
Points: 394
Gender:



Intr-adevar este un anime destul de reusit si excelent ptr. o introducere in luimea animeurilor shoujo... story___very good..., pers.:ok----- totusi, un anime Shoujo-Ai, nu yaoi....- caci din cate stiu intr-un anime yaoi absolut toate pers. sunt gay!! Dar Shuichi este confuz la inceput, nu stie dak e bn sa se iubeask cu barbati sau nu+++ ca apare sora la shuichi(femeie, bineinteles)...
Mi se pare destul de reusit animeul; muzica si story mi-a plkt cel mai mult!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Vebby
post Feb 4 2007, 04:38 PM
Post #39


Loaza absoluta
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 1.529
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 857
Points: 2.776
Gender:



QUOTE
totusi, un anime Shoujo-Ai, nu yaoi....- caci din cate stiu intr-un anime yaoi absolut toate pers. sunt gay!!

Tine`ma Doamne.
Deci.. shoujo`ai - dragoste intre fete, cu scene mai.. "cuminti"
yuri - hentai intre fete
shounen`ai - dragoste intre baieti cu scene mai "cuminti"
yaoi - hentai intre baieti.
Deci, draga Narumi, e un shounen`ai dragutz, romantic...
Cel de care zici ca e confuz e de fapt Yuki Eiri si nu e confuz saracu...tu esti cel confuz.
Si intr`un anime yaoi NU TOATE PERSONAJELE SUNT GAY!!.

Ah, si ai puteai s scrii mai lizibil... asa, ca un om care a terminat macar 4 clase? Daca esti amabil , evident...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Alinna
post Feb 4 2007, 09:40 PM
Post #40


High Class Member
*****

Group: Members+
Posts: 584
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 675
Points: 1.467
Gender:



QUOTE
Dar Shuichi este confuz la inceput, nu stie dak e bn sa se iubeask cu barbati sau nu



QUOTE(VirginBlood @ Feb 5 2007, 12:38 AM)

Cel de care zici ca e confuz e de fapt Yuki Eiri si nu e confuz saracu...tu esti cel confuz.



Oh, well, aparent si tu esti confuza ...Suichi chiar a avut o astfel de dilema pe la inceput..let me refresh ur memory...
" Nakano Hiroshi pe o motocicleta, in spatele lui un Suichi bosumflat....Hiroshi il intreaba ce-i cu el ....Suichi il intreaba daca este rau sa iubesti un barbat...Hiroshi ii raspunde ca atata timp cat iubesti nimic nu poate fi rau" ^^ iti amintesti acum? [poate iti amintesti ca - fericit - Suchi se ridica si da cu capul intrun indicator suspendat la iesirea din tunel? :lol: - that was funny]

In alta ordine de idei, cred ca ai putea sa mai lasi din sarcasm acasa, o fi el bun da' cu masura...dupa cum vezi ...mai toti avem momente de....confuzie
^^ [ nu de alta, dar "tonul" strica tot farmecul acelor explicatii frumoase si pe intelesul oricui]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

5 Pages < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 08:46 PM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |