Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


bakemonotoyz.ro

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Airmaster


Animal
post Mar 11 2005, 10:47 PM
Post #1


Veteran
**********

Group: Members+
Posts: 1.316
Joined: --
From: Depends on when you are reading this.
Member No.: 404
Points: 2.147
Gender:



Airmaster un anime care are actiune 100% si e foarte misto facut si regizat.Aikawa Maki o fata de 16 ani este in primul an de liceu si este cunoscuta si sub numele de Airmaster,un luptator de strada neinvins.Ea se implica in tot felul de batai de strada foarte bine desenate si regizate care iti fac inima sa pompeze adrenalina odata cu trecerea episoadelor.
Pentru cunoscatori bataia dintre Airmaster si Lucha-master mi sa parut cea mai misto...pentru necunoscatori you have to see that fight /^_^ .
Bataile sunt first class,poveste are tot felu de imbarligaturi si nu te poti plictisi.Are o faza cam nepotrivita...si fara sens...dar in rest super...nota 10 si il recomanda...27 de episoade cu blood pumping action /^_^ + are cateva faze amuzante de mori de ras...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

SebyTheDragon
post Mar 13 2005, 12:42 AM
Post #2


Veteran
**********

Group: Members+
Posts: 1.143
Joined: --
From: Heavenly Land of the Dragons
Member No.: 19
Points: 2



Batalii SUPER. Poveste ZEEEEEEEERRRRRRRROOOOOOOOOO...Sa nu mai vorbesc de fazele penibile cu prietenele tipei care ma calcau pe nervi rau de tot...Merita vizionat doar pentru cafteli...care intradevar is faine!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Animal
post Mar 13 2005, 03:37 PM
Post #3


Veteran
**********

Group: Members+
Posts: 1.316
Joined: --
From: Depends on when you are reading this.
Member No.: 404
Points: 2.147
Gender:



Cea mai penala faza mi sa parut aia cu Mina cand a impersonat o vaca :)) am cazut dp scaun de ras ... povestea e intradevar cam ... neinspirata ..
Bataile sunt super misto facute...si merita vazute
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

RTS-Bone
post Dec 23 2005, 03:37 AM
Post #4


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 59
Joined: --
From: Canada
Member No.: 1.535
Points: 108
Gender:



Doamne, nush ce credeti voi dar eu n-am vazut porcarie mai mare in viatza mea...

Va recomand sa downloadati 1 epp sa vedeti despre cei vorba inainte sa pierdeti vremea luand toata seria..

M-am uitat putin si dupa aia am sters tot cat de repede am putut.. deja incepuse sa ma doara capu de la cum tipau proastele alea
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

bogdan
post Feb 15 2006, 11:11 PM
Post #5


High Class Member
*****

Group: Members+
Posts: 684
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 366
Points: 1.182
Gender:



hmm un anime vazut de muuult :P destul de dragut cand te plictisesti si nu ai ce face ...io se pare ca asa eram din moment ce am reusit sa-l vad pe tot ...totusi nu am avut dorinta nestavilita de al scrie si pe dvd/cd ceva.... pt fani tenjou tenge cred ca e o alegere buna i meen fani carora le-au placut bataile si nu chilotei tipelor din ten ten :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Probably me
post Feb 17 2006, 06:20 PM
Post #6


Honorific Member
******

Group: Members+
Posts: 720
Joined: 25-September 05
Member No.: 1.823
Points: 1.793
Gender:



E puţin nedreaptă comparaţia cu Tenjou Tenge... TT măcar avea o intrigă şi o poveste. Dacă a reuşit sau nu s-o redea e altceva. Īn schimb Airmaster este extrem de plictisitor din punctul ăsta de vedere. E ca şi cum ai vedea meciuri cu necunoscuţi la televizor. Poate să fie oricīt de spectaculos, dacă nu există nici o informaţie despre ei ca să te implici şi tu, mai ales după zeci de episoade, tot te plictiseşti.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

heupsche
post Jun 1 2006, 02:38 AM
Post #7


Incepator
**

Group: Members
Posts: 21
Joined: 22-May 06
From: bucuresti
Member No.: 2.575
Points: 56
Gender:



mm interesant
am vazut seria in urma ku ceva timp dar scenele de act sunt fain realizate la asta kiar nu se poate kompara ku tenjou tenge :P i liked that one too dar a nu se face comparatie sunt 2 serii total diff fiecare ku plusuri si minusuri ( a nu aminti flash backul de 20 mii ep in care ajungi sa uiti fetzele pers principale;)) )
deci in mare un anime plaku usurel asa k tot a venit vara
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 05:17 PM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |