Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


MaNGAshop.ro

6 Pages < 1 2 3 4 5 > »  
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> brolly


Majin
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #41


<< 魔神 Senpai >>
**********

Group: Members+
Posts: 1.138
Joined: --
From: << Above you ! >>
Member No.: 28
Points: 505
Gender:



cyber...cand brolli face cunostinta cu soarele nostru krapa..moare...nu mai revine...trece prin soare si dupa aia poc!..moare...cooler se prajeste in coroana solara si revine apoi sub forma de metal cooler...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

CyBeR
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #42


Sick of this world
**********

Group: Members+
Posts: 1.341
Joined: --
From: Eternal Purgatory
Member No.: 35
Points: 1.030
Gender:



Mersi pt informatia pe care o aveam deja dar tot nu m-ai contrazis.Eu am intrebat daca prima lupta nu-i mai buna?
Mie unul mi se pare penibil momentul in care Cooler se intoarce in forma metal.Parca lupta nu mai avea aceeasi semnificatie,acelasi farmec.E la fel de stresant ca si Buu care nu mai moare.
Cer sa nu mi atraga atentia ca deviez rau de la subiect fiindca stiu deja.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Majin
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #43


<< 魔神 Senpai >>
**********

Group: Members+
Posts: 1.138
Joined: --
From: << Above you ! >>
Member No.: 28
Points: 505
Gender:



mie mia placut mai mult al doilea film cu brolli ..cand e pe terra...cat despre cooler...a fost mai tare in forma de metal cooler...a vost l vs 2 ssj.....si a rezistat destul de binisor...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

CyBeR
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #44


Sick of this world
**********

Group: Members+
Posts: 1.341
Joined: --
From: Eternal Purgatory
Member No.: 35
Points: 1.030
Gender:



Bun,hai sa incheiem discutia asta.E clar ca fiecare dintre noi are ideile lui fixe si nu poate fi convins de altceva.
Mie mi se pare stresant Metal Cooler din acelasi motiv ca si Buu si cand apar cam un milion de Cooleri chiar e culmea!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

LSsjBrolli
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #45


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 20
Joined: --
From: Piatra Neamt
Member No.: 34
Points: 2



ce cauta cooler la topicul despre brolli??? pt cooler este un topic freeza vs cooler
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Majin
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #46


<< 魔神 Senpai >>
**********

Group: Members+
Posts: 1.138
Joined: --
From: << Above you ! >>
Member No.: 28
Points: 505
Gender:



de ce nu citewsti postarile anterioare??ai fi inteles!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Omu-Negru
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #47


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 68
Joined: --
Member No.: 137
Points: 2



Poate sa-mi spuna si mie cineva ce se intampla in cel de-al treiela film cu Brolly? Il am pe hard dar are o grafica de kkt asa ca nervii mei n-au suportat mai mult de trei minute din el.
Este adevarat ca pe Brolly il cloneaza nu stiu cine si ca bate la baietii nostri de le suna apa in cap ?
Faza cu bataia as intelege-o , dar clonarea? Come on ... Nu puteau s-o lase moarta si sa-l lase pe Brolly sa se odihneasca in haos?
Poate gasesc taria (nu ma refer la alcool) sa ma uit la film ,desi grafica sux!
Dar pana atunci poate ma lamureste cineva!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Bawmwolle
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #48


Unregistered









Oh, God! :twisted: Iar incepem cu discutia asta rasuflata despre rasuflatul de Brolly?Cui ii pasa ce se intampla in al treilea film?Toate sunt la fel de aberante si de trase de par.
Go to the top of the page
+Quote Post

Majin
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #49


<< 魔神 Senpai >>
**********

Group: Members+
Posts: 1.138
Joined: --
From: << Above you ! >>
Member No.: 28
Points: 505
Gender:



sethi..am o sugestie pt tine:nu mai posta aici pe topicul brolli!!e clar ca tie nuti place de el!dar asta nu inseamna ca noi trebuie sa ne oprim din postat!!!
omu-negru..in bio brolli un crcetator ia niste sange din locul prabusirii lui brolli in filmul return of brolli si vrea sa faca o clona....goten si trunks afla de planurile cercetatorului si intra in lab lui...clona lui brolli {imperfecta inca} se trezeste si il vede pe goten{care seamana leit cu tatsu}si se enerveaza....urmeaza batalia clasica,brolli moare si toata lumea merge akasa fericita!!!the end!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Omu-Negru
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #50


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 68
Joined: --
Member No.: 137
Points: 2



Mersi pentru clarificare .
Sethi, M_Vejita are dreptate ! Spui intr-una ca nu-l poti suferi pe Brolly dar tu ,totusi,postezi in draci aici ! Daca-l urasti atat de mult , de ce te mai obosesti sa intri si sa postezi ? Si daca nu-ti convine faptul ca noi purtam "o discutie rasuflata despre rasuflatul de Brolly" nu te mai baga,si lasa-ne sa ne continuam postarea, ca poate noi nu consideram acest subiect atat de idiot precum il consideri tu!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

CyBeR
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #51


Sick of this world
**********

Group: Members+
Posts: 1.341
Joined: --
From: Eternal Purgatory
Member No.: 35
Points: 1.030
Gender:



Sethi,mai las-o moarta,da chiar moarta.Nici mie nu-mi place personajul discutat dar totusi nu devin asa de stresant in legatura cu acest lucru.Nu-ti place,asta e,lasa-i pe altii in pace.Am acelasi sfat pe care m-am saturat sa il tot dau lui M_Vejita:FII MAI FLEXIBIL CU PARERILE ALTORA.
-------------------------------------------------------------------------------------
Inapoi la oaia de Brolly(intelegeti la ce ma refer).Filmul cu Bio Brolly e destul de interesand dar tot e fumata ideea.Mi-ar fi placut sa-l vad pe porcul de Goku(daca asa mananca)cum se pune cu Brolly in Iad :twisted:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Omu-Negru
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #52


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 68
Joined: --
Member No.: 137
Points: 2



Era interesant sa vedem o lupta intre Brolly si Goku ssj 4. Asta da bataie frate!!!! As fi platit bani multi s-o vad !
Parerea mea e ca a fost cam neglijat in Gt , ca majoritatea celorlalte personaje in afara de Goku ! Puteau sa-l mai bage si pe el in seama ca doar era legendarul super sayia-jin ce draq !
Dar cred ca ar fi enervat pe multi aceasta reintoarcere a sa . Deja lumea spune ca s-a saturat de el.
Cred ca era o idee mai buna daca-l faceau personaj de serie, si nu de film ! Ar fi fost mai bine caracterizat si poate mai bine inteles! Nu stiu, zic si io!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Majin
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #53


<< 魔神 Senpai >>
**********

Group: Members+
Posts: 1.138
Joined: --
From: << Above you ! >>
Member No.: 28
Points: 505
Gender:



cred ca cel mai stresat de intoarcerea lui brolli ar fi sethi!!!!!akum vb serios,daca brolli ar fi luptat cu kakarotto ssj4,ar fi pieardut!daca ar fi ajuns brolii ssj2 sar fi luptat cu kakarotto la ssj4 de la egal la egal!!daca ajungea brolli la ssj 3...kaput kakarotto!!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

CyBeR
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #54


Sick of this world
**********

Group: Members+
Posts: 1.341
Joined: --
From: Eternal Purgatory
Member No.: 35
Points: 1.030
Gender:



Poftim o intrebare intrebatoare:ce s-ar intampla intr-o lupta intre Gogetta SSJ 4 si Brolly un SSJ 1 sau 2.Cred ca ar lu-a pe coaja rau de tot Brolly.

Ah,uite inca o intrebare misto:ce ar iesi din fuziunea lui Gogetta SSJ4 cu un eventual Brolly SSJ 4.Poate ar iesi sfarsitul universului.Problema e ca ar dura cam 2 min fuziunea lor(cata putere frate).
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Omu-Negru
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #55


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 68
Joined: --
Member No.: 137
Points: 2



O lupta corecta din punctul meu de vedere ar fi intre Gogeta ssj4 si Brolly ssj3.Deja lui Brolly ssj4 nimeni nu-i mai sta in fata !( Tu ai sta in fata unui meteorit sau unui val tsunami ? Exemplele date de mine au jumatate dintr-un sfert din forta lui Brolly ! Asa ca ... )
Alt lucru interesant ar fi sa se faca o bataie generala, sa se vada care personaj negativ e cel mai puternic ! Nu spun ca Brolly ar fi acela , dar sigur s-ar clasa in top 3.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Majin
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #56


<< 魔神 Senpai >>
**********

Group: Members+
Posts: 1.138
Joined: --
From: << Above you ! >>
Member No.: 28
Points: 505
Gender:



nu cred ca brolli apuca ssj3....daca era ssj2 avea suficient ki sa se faca golden ozuru si dupa aia direct ssj4..sau poate din ssj2 in ssj4..la ki-ul lui!!!!mai ales ca ii crestea mereu!!!!!!fuziune din 3 tipi nu se face!!!nu crad ca ar fi acceeptat vejita si kakarotto!!!!iar gojita o lua de la ssj4 brolli!!!!vb totusi de brolli....
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Omu-Negru
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #57


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 68
Joined: --
Member No.: 137
Points: 2



Gandeste-te putin!
Daca Brolly la nastere avea power-levelul de 10.000, la 20 de ani si in forma de ssj2, cat crezi ca avea?
Putea sa se transforme in Ougon Oozaru dar nu a avut de ce , pentru ca oricum le-a aratat celorlalti ce inseamna durerea! :twisted:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Bejiita
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #58


Bored Dude
**

Group: Members+
Posts: 96
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 122
Points: 69
Gender:



Omule aici cred ca o sa te contrazic . Brolly nu cred ca sa facut SSJ 4 pt .ca nu a avut o motivatie atat de mare pe care a avut-o Goku .
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Majin
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #59


<< 魔神 Senpai >>
**********

Group: Members+
Posts: 1.138
Joined: --
From: << Above you ! >>
Member No.: 28
Points: 505
Gender:



nu prea a avut motivatie.......eu cred ca a a avut!ura lui pt kakarotto o depaseste pe cea a lui vejita!!!dar nu a fost nevoit!!doar ssj2 a vost deajuns!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

CyBeR
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #60


Sick of this world
**********

Group: Members+
Posts: 1.341
Joined: --
From: Eternal Purgatory
Member No.: 35
Points: 1.030
Gender:



Brolly nu a dat ochii cu un SSJ 4.Daca s-ar intampla acest lucru cred ca un SSJ2 Brolly nu ar mai fi de ajuns pentru un SSJ4 Goku.Atunci ar fi avut toata motivatia necesara sa avanseze chiar si peste nivelul SSJ3,ceea ce cred ca ar fi putin cam "OVERKILL" pentru Univers.
De fapt de ce nu ajunge Brolly la SSJ4 pana la urma?
Avea coada,antrenamentul necasar pentru a trece de la Monster Ape la SSJ4.Atunci de ce?
Nu a vut motivatie?
Nu cumva dorinta instinctiva a oricarui sayan e sa devina cel mai puternic?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

6 Pages < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 11:56 AM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |