Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


bakemonotoyz.ro

3 Pages < 1 2 3 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Ce ati face daca...


Java-Leen
post Oct 22 2006, 08:00 PM
Post #21


wanna-be kitsune
***

Group: Members+
Posts: 158
Joined: 31-July 06
From: Bucuresti
Member No.: 2.814
Points: 284
Gender:



Hummm... evil ninja...
poi ce n-as face?! Adica, as incepe prin a extermina diverse categorii: mai intai as incepe antrenamentul cu tinte mai usoare, gen hoti, alde malai-mare care nu mi-ar placea cum se uita la mine... Dupa aia as trece la tinte interesante, ca braconieri, politisti...
probabil ca dupa ce as termina si cu exterminarea de carteluri si traficanti as incepe si cu ce-a mai ramas... as distruge orase intregi in expansiune si as nivela zona...
apoi... eheee daca apuc eu sa ma plictisesc, nu-i a buna :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

waste
post Oct 23 2006, 10:53 AM
Post #22


Kira
*****

Group: Members+
Posts: 575
Joined: 16-September 06
From: Galati
Member No.: 2.996
Points: 1.306
Gender:



Un ninja rau...mai bine sa nu stiti. Pentru inceput as cuceri Bucuresti, apoi restul tarii. In final as fi conducatoarea lumii(muhahahaha). E destul de rau? A,era sa uit ca dupa aia distrug o planeta la alegere(poate chiar Terra).:P
SI stiti ceva? Mai inainte glumeam.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

bebelu
post Nov 4 2006, 10:27 PM
Post #23


Newbie
*

Group: Members
Posts: 9
Joined: 26-May 06
Member No.: 2.596
Points: 22
Gender:



nimic neobisnuit dupa ce cuceresc lumea torurez rebeliunea infometez saracii pun taxe insuportabil de mari inventez cateva jutsuri interzise de chinuire si alea alea dupa toata aceasta rutina mi-as exersa rasul malefic pana la perfectiune doar orice geniu malefic are unu nu? :P :twisted: :twisted: :twisted: :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Kingofcartmanland
post Dec 12 2006, 08:20 PM
Post #24


Incepator
**

Group: Members
Posts: 15
Joined: 8-December 06
Member No.: 3.407
Points: 48
Gender:



nu stiu cum fac, dar dau de topicuri tot mai ciudate... ma oameni buni, voi n-aveti ce face? serios acuma... mereti si voi la o betie in oras, nu stati toata ziua sa scrieti in topicuri de astea! deschideti-va si voi betoniera si fiti mai inventivi cu viata asta... daca as putea, acum v-as lua pe toti la o bere...

P.S. daca as fi rau and stuff, n-as mai face teme, n-as mai mere la scoala, nici in cot nu m-ar mai durea de bani, as merge la o bauta in fiecare seara ca as fi depresiv ca n-am ce face ca stau toata ziua pe forum...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Unknown
post Dec 12 2006, 09:19 PM
Post #25


Human 0.9
***

Group: Members+
Posts: 259
Joined: 4-May 06
From: Bucuresti
Member No.: 2.514
Points: 711
Gender:



Interesante refularari....
Trickster parca mi-a luat vorba din gura, cu mentiunea ca m-as duce la un Carlsberg...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

mayteme
post Jan 12 2007, 02:35 PM
Post #26


Incepator
**

Group: Members
Posts: 29
Joined: 14-November 06
Member No.: 3.270
Points: 49
Gender:



QUOTE(blackinque @ Jun 10 2005, 07:10 AM)
>_O
Ce chestii rele, eh? Pai eu nu as face lucruri atat de rele, dar, de dragul topicului, pot sa-mi dau drumul un pic.
O metoda de a omora foarte frumoasa ar fi un el de moarte neagra, ca o combinatie dintre varicela, ciuma buboica, ciuma neagra, dar nu intru in detalii, ar fi prea scarbos. Alta ideee, ar fi ca omul sa cada pe spate, sa-i iasa sange din corp, astfel parand ca a murit.  lumea l-ar lua si l-ar inmormanta, dar culmea e ca el e inconstient, chackra mea exploziva l-a paralizat, si l-a facut sa stea intr-o stare apropiata mortii, la granta dintre ratiune si nebunie, atat cat sa perceapa ca semenii lui il duc la mormant ca sa-l ingroappe de viu :twisted: Acum, alta idee, as poseda oameni, i-as face sa-si omoare rudele & stuff apoi i-as presa mental pana ar ceda psihic pe veci, ar deveni o umbra a lor, apoi i-as folosi pentru a-mi face o trupa de servitori ninja care se vor sacrifica pentru mine, si toti vor avea seal-uri, dar nu blande, ca la sounds five, chestii ce-i vor transforma in monstrii de vor uita ca au fost oameni. O alta putere interesanta ar fi sa pot omora o persoana prin simpla privire in ochi, adica m-as uita fix in ochii lui cateva minute, atat fiind de ajuns ca impulsurile controlate cu chackra sa ajunga la sistemul lui nervos, sa-i iasa bale pe gura si sa i se lichefieze creierul,  :twisted: sa-i iasa prin nas, gura urechi, si culmea sa nu moara, sa se vada pe el insusi in timp ce i se intampla toate astea, urland in agonie, bolborosind si scuipand sange, in timp ce fuge intr-un cerc nebun, parca incercand sa-si prelungeasca viata care i se scurge (la propriu) din corp. o explozie de sange, carne si oase ar fi un final binemeritat. Sau, ceva ce nu poate fi inteles, ar fi sa poti sa controlezi frica unui om, o oribila frica neexplicata, teama absoluta, atat de puternica incat torentul de teroare i-ar face sa innebuneasca, sau sa traiasca in frica pentru restul zilelor. Ok, ultima idee, apropo de sasuke si itachi, cu mangekyou sharingan , ... e pacat sa te rezumi doar la 3 zile, hell, daca esti extrem de priceput, poti sa faci victima sa traiasca intr-o astfel de stare vreo 1000 de ani, dupa care las imaginatia voastra sa decida ce se poate intampla.
ok, gata, nu mai am idei
O_<
*


oo,da...astea chiar sunt foarte evil...si foarte original....:)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Missa-chan
post Mar 26 2007, 05:52 PM
Post #27


~Y U R I~
****

Group: Members+
Posts: 358
Joined: 5-October 06
From: Jud. Hunedoara
Member No.: 3.077
Points: 847
Gender:



Ce as face...? Oooh...multe. Intr-adevar ideile lui blackinque sunt interesante. Eu una insa nu o sa intru in prea multe amanunte. Aceste se descopera in timp ce faci respectivul lucru.
So...in primul rand ca mi-as folosi putere ca sa-mi dezvlot abilitatile si sa-mi descopar alte puteri dupa care sa le manipulez dupa bunul plac. Si anume, sa-i omor pe cei slabi care imi stau in cale si deasemenea toti prostii pe care-i vad nu o sa mai apuce sa vada lumina zilei de maine. Desigur ca stilul meu de a omori nu va fi simplu. Voi folosi si abilitatea de invizibilitate uneori ca inamicul sa nu ma vada si deasemenea sa nu poata gasi vinovatul. Si cel mai bine e sa poti face victima sa sufere in fata ta. Sunt destule tehnici si puteri care m-ar ajuta la asta, dar pe unele poate chiar le-as inventa eu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Wind Slayer
post Mar 31 2007, 08:54 PM
Post #28


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 86
Joined: 31-March 07
Member No.: 4.048
Points: 221
Gender:



Hmm...pai, intai as gasi pe cinava mai puternic ca mine si l-as bate...si apoi m-as antrena ca sa devin si mai puternic si tot asa pana as fi cel mai tare...si apoi mai vedem. :twisted:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Furorina_Yakushi
post Jun 3 2007, 02:13 PM
Post #29


Incepator
**

Group: Members
Posts: 14
Joined: 3-June 07
Member No.: 4.406
Points: 42
Gender:



Ce aş face dacă aş avea puterea celor mai răi ninja <_<
O să dureze u secol pînă mă gîndesc eu...
Gta ştiu cred că m-aş alătura Grupului Akatsuki în care e şi Itachi :lol: . Şi aş fii un fel de mesager care mă infiltrez <_< în sat sub un alt nume altă identitate şi culeg informaţii pt. organuzaie :huh: . Asta aş face dacă aş fii rea... :twisted:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Saike
post Jun 18 2007, 02:45 PM
Post #30


Incepator
**

Group: Members
Posts: 27
Joined: 18-June 07
Member No.: 4.482
Points: 86
Gender:



daca as avea puterile lui orochimaru si ale clanului uchiha...
pai gandeste ce chestii rele vrea sa faca orochimaru si chestii rele vrea sa faca itachi..
asta e raspnusul meu!
<_< mi-as dori sa fiu fiica lui orochimaru si iubita lui itachi si sasuke
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Culy
post Jun 18 2007, 02:57 PM
Post #31


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 39
Joined: 13-June 07
Member No.: 4.456
Points: 98
Gender:



hmm....nu ar fi amuzant daca as fi cel mai tare....dar tot as vrea ^_^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Saike
post Jun 18 2007, 03:42 PM
Post #32


Incepator
**

Group: Members
Posts: 27
Joined: 18-June 07
Member No.: 4.482
Points: 86
Gender:



QUOTE(Culy @ Jun 18 2007, 01:57 PM)
hmm....nu ar fi amuzant daca as fi cel mai tare....dar tot as vrea ^_^
*


cine n-ar vrea...? ^_^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Botan
post Jul 28 2007, 01:27 AM
Post #33


Ten no Ryuu, Bishie Fan Forever :p
**********

Group: Members+
Posts: 1.818
Joined: 18-June 07
From: land of idiots (just moved)
Member No.: 4.485
Points: 4.127
Gender:



Pai..nu stiu sigur daca as avea intentii rele.
Dar daca da, cred ca singurul lucru pe care l-a face ar fi sa merg la fani si sa le fur episoadele anime (cum a spus si Tr0tineTa)

si as castiga la handball de fiecare data (:lol:)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Sacred
post Jun 11 2008, 03:17 PM
Post #34


Newbie
*

Group: Members
Posts: 2
Joined: 4-March 08
Member No.: 6.320
Points: 5
Gender:



naruto+first hokage

mi'as infiinta propria mea tzara shi mi'ar ajunge :rolleyes:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

PurpleButterfly
post Jun 11 2008, 11:58 PM
Post #35


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 109
Joined: 8-June 08
Member No.: 6.980
Points: 128
Gender:



Sa vedem.........hhh.....pai pentru inceput le-as face in ciuda dusmanilor, iar apoi i-as chinui pana mi-ar spune stapuna si pana mi se vor supune. I-as taia cu sabia si as pune sare pe ranile lor, etc. etc....... :rolleyes:
I-as sili pe profi sa-mi puna numai note mari (note de 10) ;) , as fura cel mai tare motor si la final, pentru a fi ceva cu adevarat rauuu, I kill my family...


****
Dar bineinteles k nu sunt rea asa k nu voi face asta. Mi-am dat doar putin drumul imaginatiei.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

FreePC321
post Aug 14 2008, 01:26 PM
Post #36


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 33
Joined: 9-July 08
From: Craiova
Member No.: 7.176
Points: 46
Gender:



Eu as modifica toate notele mele din catalog prin genjtutsu, astfel toata lumea va crede ca eu am anumite note mai mari decat ce am eu logic. :D :D :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Akasuna Lynn
post Aug 15 2008, 03:11 PM
Post #37


Newbie
*

Group: Members
Posts: 9
Joined: 15-August 08
Member No.: 7.393
Points: 23
Gender:



pai..avand in vedere ca sunt noua, mi-am permis sa-mi lasa imaginatia sa zboare departe.. :P pai ce as face...In primul rand as distruge scolile pentru a nu mai chinui elevii, apoi as merge si as fonda o organizatie terorista,mai grandioasa decat akatsuki si l-as forta pe itachi uchih sa mi se alature dar il mai vreau si pe deidara si kisame si hida.Cu aceasta organizatie, as cucerii cateva teritorii si bineinteles i-as lua cu mine si pe orochimaru si kabuto.Kabuto sa culeaga informatii din sate si orochimaru sa il transform in senseiul meu si al armei mele....acesta fiind Itachi Uchiha.Si as mai vedea ce rau as mai face exemplu...sa fur cu ajutorul lui deidara acadelele din magazine. :twisted:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Yaiba
post Aug 16 2008, 11:29 AM
Post #38


Incepator
**

Group: Members
Posts: 29
Joined: 16-August 08
Member No.: 7.399
Points: 90
Gender:



Orochimaru/Itachi/Jirayia

deas avea puterile astea,pff,as incerca sa creez o noua lume,o lume fara rau facatori,(intrun fel cum a vrut light),o lume pe care eu sa o conduc...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

the_death_goodies
post Apr 14 2009, 10:09 PM
Post #39


Incepator
**

Group: Members
Posts: 21
Joined: 20-January 09
Member No.: 8.233
Points: 60
Gender:



as face lumea mai interesanta. Fara monotonie si chestii stupide. As scapa de colegii mei de clasa si kteva persoane. :lol:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

IchigoDemon
post May 27 2009, 05:23 PM
Post #40


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 51
Joined: 23-May 09
Member No.: 8.663
Points: 0
Gender:



Hmm..i-as obliga pe profi sa ne lase mai repede,as fura de prin magazine toate lucrurile anime pe care pun mana :D si niste jocuri+niste Cola :D ,as lua banii de la cei bogati si i-as da la saraci dar mi-as pastra putintel si pentru mine...si nu prea mai am idei
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages < 1 2 3 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 12:00 AM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |