Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


bakemonotoyz.ro

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Imaginatie Anime-un Vis Frumos


minamino_sayuri1990
post Nov 21 2007, 07:01 PM
Post #1


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 31
Joined: 27-June 07
From: Bucuresti,Romania
Member No.: 4.567
Points: 117
Gender:



da titlul e cam bizar si nu are mai nici un sens,dar ce voiam sa zic e : cum va iaginati viata ,dak am fi trait in stil anime...adik dak am fi fost anime si am fi trait cu pers anime existente..p unde va imaginat?facand ce?cum ?cu cine?etc...eu ma imaginez k fiind persnajul meu sayuri cu puterile de demon...fiind alaturi de yyh gang si luptand alaturi de ei,la scoala as fi cu yusuke in clasa(care e fratimiu)...as vizita seireitei-ul pt al vedea p fratimiu toushirou...si as fi cu hades sama ,as kick but alaturi de yusuke si prietena mea kre are k personaj p amami(kre e sora lui hiei)...las tortura putin p hiei...si as incerca sai cuplez p botan cu yusuke(se potrvesc mai bine)as demonstra k hiei si kurama nu sunt gay......las bate p koenma pt k nu respecta lumea...and poate as incerca sa o fac p amami sa nul ucida p kuwabara p kre are atata boala...(cam idiot topicul,dar voiam sa stiu cum isi imagineaza ceilalti viata dak am fi anime) :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

alcyndore
post Nov 26 2007, 12:35 AM
Post #2


...
**

Group: Members+
Posts: 74
Joined: 19-November 07
Member No.: 5.595
Points: 743
Gender:



Pai eu de cate ori ma uite la un serial anime sunt atat de absorbita si am impresia ca intamplarile prin care trec personajele fac parte din viata mea.
Daca e liniste si nu ma deranjeaza nimeni parca visez cu ochii deschisi. Cand se termina episodul ma trezesc la realitate. Ce dezamagire!
Chiar daca este banal eu prefer happy end-urile. Sunt destule lucruri naspa in viata de zi cu zi ca sa fie si aici la fel.
La fel mi se intampla si cand citesc.
Si in legatura cu Yusuke si eu cred ca se potriveste mai bine cu Botan, iar despre Kurama mereu mi-a venit greu sa cred ca e baiat... seamana prea mult cu o fata.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

minamino_sayuri1990
post Nov 30 2007, 09:04 PM
Post #3


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 31
Joined: 27-June 07
From: Bucuresti,Romania
Member No.: 4.567
Points: 117
Gender:



pai da yusuke se potriveste cu botan,dar nu ma insulta in fata te rog cu kurama(he's my best friend)...:D....si nu ma refeream la asta,ma refrream ce fel de viata iti imaginezi k ai avea dak ai fi anime,alcyndore...asta era intrebarea defapt ...poate nu am fost inteleasa din cauza k nu stiu sa ma exprim prea bine?:P(a,da si eu simt la fel knd ma iut la anime apropo)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Sakura-star
post Feb 3 2008, 10:06 PM
Post #4


Newbie
*

Group: Members
Posts: 9
Joined: 31-January 08
From: alba iulia
Member No.: 6.096
Points: 24
Gender:



pai,eu ma imaginez in doua locuri :)
primul al fii in cardcaptors sakura,ca find un ajutor al sakurei si ajutand-o sa gaseasca toate cartile claw :)
al doilea ar fii in shaman king,mergand cu ei impreuna si ajutandul putin pe yoh sa descurce unele enigme :)
ce super ar fi!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Moonsparkle
post Feb 3 2008, 11:45 PM
Post #5


Horrific Member
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 1.839
Joined: 17-March 06
From: The Great Indoors
Member No.: 2.295
Points: 4.059
Gender:



R.O.D. TV ... innebunita dupa carti. ^_^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Arien
post Feb 4 2008, 12:03 AM
Post #6


Cleverly disguised as a responsible adult
***

Group: Validating
Posts: 147
Joined: 19-October 06
From: beyond the Looking Glass
Member No.: 3.143
Points: 233
Gender:



Hmm, fie as fi unul dintre gemenii psihopati din Black Lagoon...or a wolf searching for a pack in Wolf's Rain (although my daimon is a snow leopard, pentru cei care stiu The Northern Lights/The Golden Compass :rolleyes: )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

blue-chan
post Feb 4 2008, 12:41 AM
Post #7


Incepator
**

Group: Members
Posts: 23
Joined: 3-February 08
From: Bucuresti
Member No.: 6.127
Points: 66
Gender:



Ma imaginez calatorind din lume in lume, alaturi de Kino, din Kino no Tabi sau Edward Elric din Fullmetal Alchemist. As purta mereu haine loligoth si as intalni pe drum personaje variate - de la Rushuna din Grenadier la Lain din Serial Experiments Lain. ^_^ Nu m-as putea opri niciodata, mi-as trai viata calatorind mereu, schimbandu-mi constant partenerul de calatorie. Probabil ca mi-as forma un scop de genul - gasirea universului din Angel's Egg. Si cum as face salturi din lume in lume, prin timp si spatiu? As avea o nuca magica la fel ca cea din Toki wo Kakeru Shoujo, care ar avea proprietati usor diferite de cele din anime. XD

Si la un moment dat in timpul calatoriei mi-as lua o vacanta alaturi de Nozomu Itoshiki din Sayonara Zetsubou Sensei.
Yoshi~ ^_^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 07:50 PM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |