Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


bakemonotoyz.ro

 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Welcome Home ?, Short presentation


Int3r
post Nov 16 2007, 10:28 PM
Post #1


Incepator
**

Group: Members
Posts: 14
Joined: 11-July 07
Member No.: 4.690
Points: 35
Gender:



Buna sunt Inter dupa nickname dupa nume Milan ... ce sa zic poate sunt aici cativa care ma cunosc sau paote nu ? ^_^

Nu pot zice ca-s chiar nou venit ca contul mi din iulie dar nu am prea prins "curaj" sa scriu ? probabil ^_^ in fine

Am 19 ani sunt din Oradea , vizionez anime de cand ma stiu .... canalul preferat cand eram copil era RTL 2 ... vizionam anime acolo .... am vazut si anime de fete :P si nu mi rusine sa zic ca daca naveam altceva mai interesant ce sa fac ... am vazut da Sailor Moon, Rose of Versailes, Candy Candy, Sindibell, etc xD

Printre preferatele mele se numara FMA , DNAngel , X-TV , Kaze no Stigma, One Piece etc .. . in principal Fantasy and magic stuff.

Naruto = boring la inceput ceva poveste interesanta but nu is fan sry pentur restu sper sa nu ma puneti la perete

DBZ = evergreen dar aia nu inseamna ca va ramane preferatul meu ever ... l-am vazut de peste 5 ori dar am fost si eu copil eu presupun ca am crescut peste fithing ... dar am trecut pe magic deci tot copil is :)

Daca mai aveti itnrebari spune-ti eu zic ca am spus deja destule ^_^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

sailorcorvus
post Nov 16 2007, 11:21 PM
Post #2


Class Member
****

Group: Members+
Posts: 436
Joined: 25-November 06
From: Cluj-Napoca
Member No.: 3.338
Points: 716
Gender:



Bine ai venit intre noi Inter si sper sa te simti cat mai bine .
Gusturile tale in materie de anime sunt interesante si cu unele chesti spuse de tine sunt de acord .
Distractie placuta si happy posting.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Int3r
post Nov 17 2007, 09:46 PM
Post #3


Incepator
**

Group: Members
Posts: 14
Joined: 11-July 07
Member No.: 4.690
Points: 35
Gender:



Scuze coyotee dar eu chiar vroiam sa incep si eu sa "Stau" pe un forum ca sa nu ma plicti dar se pare ca aici membri cu multe posturi sunt foarte politicosi cu omul si mam decis ca mai bine sa zic ca ies ;) ... oricum multumesc lui sailorcorvus pentru welcomul lui.
Dupa ce am citit 70% din forum am zis ca de maine is instare sa incep dar se pare ca nu mai bine o las balta ... voi gasi altu ... din partea mea puteti sa-mi stergeti toate posturile si useru ... ja
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

zeri
post Nov 17 2007, 10:19 PM
Post #4


Dreamer
Group Icon

Group: Admin
Posts: 2.498
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 14
Points: 807
Gender:



Bre unde fugi asa? Ai citit doua pareri mai 'critice' si te dai batut? Asteapta si raspunsuri pozitive ca sigur o sa vina...

Eu iti urez un bun venit pe forum si sper sa treci peste aparente si sa te simti bine aici ;)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

frosty
post Nov 26 2007, 11:29 AM
Post #5


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 69
Joined: 12-November 07
From: Targoviste
Member No.: 5.552
Points: 158
Gender:



hai hello, am vazut k vrei sa pleci, nu fa asta...... sa sti k eu am intrat aici de curand si am sp o gogoasa f mare si am fost luata rau peste picior dar nu m-am dat batuta. Pe mine abia d k ma baga cineva in seama( noroc k ma vazut zeri si ma ajuta in misiunea mea), dar oricum dude nu ne parasi, papa.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Int3r
post Nov 26 2007, 04:54 PM
Post #6


Incepator
**

Group: Members
Posts: 14
Joined: 11-July 07
Member No.: 4.690
Points: 35
Gender:



Thx :) ... is aici numa mai greu cu postatu :) dar rezolv si aia :) be sure coz life is unsure
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

frosty
post Nov 27 2007, 12:11 PM
Post #7


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 69
Joined: 12-November 07
From: Targoviste
Member No.: 5.552
Points: 158
Gender:



Deci pana la urma te-ai hotarat sa ni te alaturi :D , ce bine ca nu te-ai lasat batut :P . Apropo, ce animeuri ai vazut pana acum? SI mai ales ce genuri iti plac mai mult?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Int3r
post Nov 27 2007, 12:54 PM
Post #8


Incepator
**

Group: Members
Posts: 14
Joined: 11-July 07
Member No.: 4.690
Points: 35
Gender:



Am scris chiar in primul post :) animeurile dar mai am de adaugat pe langa cele de sus inca unul: Kenichi (shijou saikyou no deshi kenichi)

E o serie cu foarte multe intorsaturi :D si e aacolo o tipa de care m-am indragostit :X:X o cheama Kisara Nanjō mai numita si Valkyrie din Shijou Saikyou no Deshi Kenichi .... i love that gal :X
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

frosty
post Nov 27 2007, 01:11 PM
Post #9


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 69
Joined: 12-November 07
From: Targoviste
Member No.: 5.552
Points: 158
Gender:



m-ai facut curioasa, vreau sa-l vad si eu. asa ca daca vrei intra pe pag. mea si o sa vezi motivul si poate vei fi deacord cu propunerea mea. tre' sa plec acum ca in 5 min intru la curs papa.

am vazut mesajul tau si am incercat sa-ti trimit un mesaj prin pm darrrrrrr nu am putu pt ca e ful cred, mi-au mi-ai fost date niste potentiale probleme inafara de asta, cat despre metodele de comunicare pe care mi-leai enumerat sa-mi trag palme daca stiu cum sa intru. Dupa ce am citit alea aratam cam asa :wacko:, am nevoie de ceva indrumare. Stii, e prima data cand intru pe un forum, pana sa devin o devoratoare de animeuri nu ma interesau treburile astea............... oups cred ca am vb prea mult papa.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

frosty
post Dec 6 2007, 09:06 AM
Post #10


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 69
Joined: 12-November 07
From: Targoviste
Member No.: 5.552
Points: 158
Gender:



Hei........... e cineva acolo??? :huh: Mai my friend nu am putu sa-ti trimit mesaj prin PM, mai intra si tu pe forum pls.................... nu vad nici un raspuns :( , dar tot o sa mi astept. Apropo, nu este frumos sa lasi o fata sa astepe................ am glumit :) , mai vb, papa.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Closed TopicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 19th April 2024 - 02:08 AM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |