Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


MaNGAshop.ro

2 Pages < 1 2 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> DOOM 3


CyBeR
post Aug 20 2004, 07:50 PM
Post #21


Sick of this world
**********

Group: Members+
Posts: 1.341
Joined: --
From: Eternal Purgatory
Member No.: 35
Points: 1.030
Gender:



Am terminat Doom 3 mai usor decat am dat gata Far Cry.Jocul a fost bun dar nu piatra de hotar cu o lege pe ea in materie de FPS-uri.Undying e mult mai bun la multe capitole dar oare cum o sa fie Call of Cthulhu?Grafica mi s-a parut mai buna decat in Far Cry in principal din cauza faptului ca aici corpurile nu sunt unse cu ulei.Daca iesea mai devreme ar fi fost mai bine.

Mi-a placut felul in care moare bossul final si lupta cu el chiar daca-i jenant de usoara.

La ce au facut astia cu Half Life 2 si la cat l-au anulat pe mine nici nu ma mai intereseaza jocul ala.Nici nu-s mare fan HL dar 2-ul mi s-a parut ca o sa aduca ceva calumea.

F.E.A.R.,Quake 4,Unreal 3,Call of Ctulhu & Halo 2 where are you?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

SebyTheDragon
post Aug 23 2004, 09:11 PM
Post #22


Veteran
**********

Group: Members+
Posts: 1.143
Joined: --
From: Heavenly Land of the Dragons
Member No.: 19
Points: 2



Jenant de usoara.......ia incearca ultima dificultate ...cand viata maxima e de 25% ...Un zombi iti da o chiara si ai picat....sa nu mai vb de mitraliera ...2 gloante si mort......Iar la chaingun....te dai cu capu de pereti....
Save dupa fiecare monstru.logic.....si ar fi bine sa stii unde apar toti monstri...ca daca nu ...ai patit-o...nu de altceva...dar singura salvare ...e soul cubul...pe care il ai de la inceput!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Scorpio
post Aug 25 2004, 09:45 PM
Post #23


Gold Saint
**********

Group: Members+
Posts: 2.862
Joined: --
From: Bucuresti ( Death Valley )
Member No.: 8
Points: 3.964
Gender:



M-am apucat si eu de el....asta e pana acuma nu ma tinea placa video (G2 Ti)..............mi se pare f. reusit.....grafica asa de buna n-am mai vazut.....AI-ul e f. bun.........tensiunea si gameplay-ul e f. bun.........mi se pare mai bun ca in Undying.......pt ca acolo toata atmosfera se crea cat timp erai in casa....dupa aceea era normala...aici nu stiu daca o sa ai vro camera cu lumina in care nu tre sa mergi cu lanterna mai peste tot...dar sincer sper sa nu

Cyber.....Far Cry a avut avantajul ca a aparut inainte......dar sincer mi se pare mai slab ca Doom 3.....n-am vazut detaliere personajelor asa de buna in FC
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

CyBeR
post Aug 26 2004, 10:22 AM
Post #24


Sick of this world
**********

Group: Members+
Posts: 1.341
Joined: --
From: Eternal Purgatory
Member No.: 35
Points: 1.030
Gender:



La capitolul asta ai dreptate Seby...ar trebui sa termini jocul pe celelalte 3 dificcultati ca sa ai o sansa de supravietuire acolo.COOL!Poate gasesti mai multe bunatatti cum cum ar fi power-upul in care ucizi orice cu pumnul.

Undying ce-i drept pierde mult dupa ce pararsesti casa.Mai e misto in catacombe dar restul zonelor nu-s prea distractive...ultima...YUK!

Far Cry a fost bine construit nu genial...si cam aceeasi chestie o pot spune si de Doom 3.De asta am zis ca Doom 3 e mai bun la grafica...personajele arata uman nu culturisti amatori cu folosire excesiva de ulei de corp ca aia din Far Cry.Dar armele din Doom 3 nu mi-au placut deoarece rapaie ca o jucarie...mai bine suna mitraliera din Halo.Doar Shotgun-ul mi-a placut cu adevarat.A...si cu Soul Cube-ul!

/hmm /hmm Mi-ar fi placut cateva nivele outdoor mai largi dar unde sa ai naibii o casca.O plimbare prin terenul stancos de pe Marte pe mine m-ar tenta...sa auzi sunetul vantului cum urla cu o viteza uluitoare...sa nu poti tinti calumea din cauza lui...vizibilitatea aproape zero...sunete care nu pot fi diferentiate de cele naturale.Eu zic ca engine-ul ar fi avut puterea sa faca asa ceva dar producatorii au vrut sa creeze o atmosfera mai claustrofobica.Eh...poate Quake 4 sau Doom 4 /gg /gg

Tot Halo 2 are sperantele mele...macar jumatate din primul sa fie.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

SebyTheDragon
post Aug 26 2004, 11:33 AM
Post #25


Veteran
**********

Group: Members+
Posts: 1.143
Joined: --
From: Heavenly Land of the Dragons
Member No.: 19
Points: 2



Dupa mine ..shooterele care au avut cel mai mare impact au fost pe rand...

Wolf,Q1,Unreal/Half Life, UT1/Q3

Mare impact l-au avut Unrealul si Half Liful ....cand au aparut....Au dat peste cap tot ce era in domeniu....Unrealul dpdv al gafici iar HL dpdv al gameplayului!

Asa ceva nu se va mai reedita ...mai mult ca sigur...Asa ....ca ne punem sperante cam degeaba...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

CyBeR
post Aug 27 2004, 06:56 PM
Post #26


Sick of this world
**********

Group: Members+
Posts: 1.341
Joined: --
From: Eternal Purgatory
Member No.: 35
Points: 1.030
Gender:



Sa stii ca se poate...in momentul in care se va juca in cyberspace...primul ar fi automat revolutionar :D :D :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

sagga
post Oct 20 2006, 12:04 PM
Post #27


say what?
**

Group: Members+
Posts: 33
Joined: 24-September 06
From: terra :))
Member No.: 3.037
Points: -1
Gender:



Producatorii au avut o buna idee sa faca jocul cu mai putina lumina. Asa este mult mai misterios. Grafica este foarte buna si monstii sunt bine detaliati. Iar muzica... :twisted: te face sa te astepti la multe suprize...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Xristina
post Nov 25 2006, 02:35 PM
Post #28


Lady
***

Group: Members+
Posts: 159
Joined: 5-June 06
Member No.: 2.629
Points: 350
Gender:



Doom 3 este un joc care a incercat sa exploateze un concept vechi de cand a aparut primul shooter pe PC, anume frica. Insa este un esec deoarece o data terminate cateva misiuni te astepti sa iasa de sub o platforma ceva, ca in spatele tau e o creatura hidoasa and all that, asa ca nu poate fi considerat un horror. :D

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Jok_16
post Sep 4 2007, 04:12 AM
Post #29


Incepator
**

Group: Members
Posts: 11
Joined: 4-September 07
Member No.: 5.076
Points: 24
Gender:



Nu stiu daca e un joc mai infricosator dar asta ma facut sa stau departe de el...nici macar un sfert din joc nu am reusit sa trec deoarece am renuntat usor cand vedeam ca se sting luminile si apare o creatura hidoasa sau se mai scoala unu mort de pe masa de operatie si te priveste cu o privire care te ingheata...cel putin la mine a mers...las tate acestea la oparte si spun ca e un joc fenomenal si se vede clar diferenta dintre precedentele care erau penibile si frumusetea asta de joc cu o grafica de invidiat si gamplay alert!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Makutta
post Sep 10 2008, 03:28 AM
Post #30


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 70
Joined: 2-September 08
Member No.: 7.497
Points: 149
Gender:



Cool jocu' B) , l-am jukat de ceva vreme.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

tycaaa
post Jan 13 2009, 04:35 PM
Post #31


Newbie
*

Group: Members
Posts: 7
Joined: 9-January 09
From: www.jocuri-ty.com
Member No.: 8.165
Points: 1
Gender:



DOOM 3 am auzit multe despre el, cred ca am sal dwd si eu :X



~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
(IMG:http://www.urbanlive.org/img/urbanlive.gif)
UrbanLive
Jocuri-Ty Online
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

SlaytallicXerx
post Apr 20 2009, 11:13 AM
Post #32


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 30
Joined: 19-April 09
From: Ruginoasa
Member No.: 8.579
Points: 63
Gender:



Unul dintre cele mai bune FPS-uri horror ever pentru mine (sta acolo sus cu F.E.A.R.). Grafica este excelenta pentru anul de gratie 2004, dar s-a cam departat de seria originala. Well, changes are sometimes needed. Great game! Inca nu pot sa trec peste easter-ul cu Satan's Rectum!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Patrunjelu'
post May 28 2010, 10:10 PM
Post #33


Incepator
**

Group: Members
Posts: 10
Joined: 28-May 10
Member No.: 9.741
Points: 18
Gender:



Terminat alaltaieri pe Xbox. 9/10 pentru atmosfera si fun. Am scazut un punct pentru ca e prea scurt. Review detaliat de-ndata ce este aprobat pe mobygames.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

PhoeniX
post Jun 29 2010, 08:47 AM
Post #34


On crack
***

Group: Members+
Posts: 286
Joined: 27-January 07
From: Timisoara
Member No.: 3.667
Points: 572
Gender:



Face it, DOOM 3 sucks. Atmosfera horror care inceteaza sa isi mai faca treaba dupa primele 5 minute de joc, aparitie foarte previzibila a monstrilor, specia umana devine din ce in ce mai cretina - ai crede ca s-au invatat minte sa nu se mai joace cu porti transdimensionale aparute la nimerelea pe alte planete despre care nu stiu mai nimic decat ca e rosie si ca la blestemata aia de mitraliera automata i se poate atasa o lanterna (sau macar lipi cu banda izolatoare). Dar neee', ei inca se joaca cu chestii in nisipul altora dupa ce o gasca de caini turbati de la Cernobil si-au facut nevoile acolo.

Also, toata plictiseala asta de joc era mai mult un tech-demo pt. motorul grafic pe care-l avea in spate. Macar Quake 4 a reusit sa se foloseasca cat de cat de el.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages < 1 2
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 09:13 AM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |