Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


bakemonotoyz.ro

5 Pages « < 2 3 4 5 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Propunere de intalnire cu proiectii anime

Sunteti interesati sa participati la o intalnire cu proiectii anime?
 
[ 19 ] ** [61.29%]
[ 10 ] ** [32.26%]
[ 2 ] ** [6.45%]
Total Votes: 31
Guests cannot vote 

Sidonix
post Nov 24 2004, 02:34 PM
Post #61


Burning Soul
**********

Group: Members+
Posts: 2.890
Joined: --
Member No.: 37
Points: 3.770
Gender:



aham...si voi discutati asta aici ?...fii tu atent...aici e vb de cei din buc...daca vreti zona voastra fa topic separat...cum este cel "club piatra neamtz"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

DMonk
post Nov 25 2004, 04:09 AM
Post #62


Vaporous Member
***

Group: Members+
Posts: 285
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 15
Points: 389
Gender:



Amm... stii Sid... tu postezi destul de mult aici. Defapt s-ar putea sa ai cele mai multe posturi de la topicul asta. Dar pacat ca toate sunt... cum sa spun... non productive?... Si.. de curiozitate, tu cand te-ai mutat in Bucuresti?

Eu am o idee si mai buna! Dl. Presedinte sa posteze aici, pentru ca topicul se cheama "Propunere de intalnire cu proiectii anime" si posturile lui sunt "la subiect", iar tu poate ar trebui sa cauti zona ta, topicul ala vechi facut de axi la diverse.. hmm... se chema... SPAM! :kahaha:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Sidonix
post Nov 25 2004, 11:53 AM
Post #63


Burning Soul
**********

Group: Members+
Posts: 2.890
Joined: --
Member No.: 37
Points: 3.770
Gender:



bei...pot sa ma implic in discutie chiar daca nu sunt din buc si in plus polul e adresat si celor din provincie...pur si simplu am atras atentia la indiferenta voastra si la un fapt real fara bani si fara organizare nu se face nimic...crezi ca gresesc cind spun asta?.
Ps: te rog abtine-tzi indicatziile si curiozitatea pt tine...mercy pt intelegere.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

APoKLips
post Nov 25 2004, 06:44 PM
Post #64


Magic of Rebuilding
******

Group: Members+
Posts: 862
Joined: 21-May 07
From: Cluj-Napoca
Member No.: 4.333
Points: 2.557
Gender:



eh presedinte sau nu... eu demult incerc sa organizez asa ceva la cluj... daca nu se poate la cluj pt mine e ok si la alba iulia
plus ca pot sa vina destui pe acolo
io zic sa dai un termnen... ceva cu prima vacantza a elevilor ... si sa spui un pret ... si se va strange lumea .

Divergentele de opinii nu ma intereseaza... ma intereseaza ceva concret in schimb ! vine doar cine poate... nu e obligat nimeni.
Dmonk : pt ca sutn mai provincial itzi spun ca pot veni cand vreau la bucuresti ... dar de mutat acolo NEVER !
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

zeri
post Nov 26 2004, 04:44 PM
Post #65


Dreamer
Group Icon

Group: Admin
Posts: 2.498
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 14
Points: 807
Gender:



Am dat telefon la Glandale sa intreb daca poate fi inchiriata sala, mi-a raspuns o don'soara, mi-a spus ca nu e in masura sa-mi spuna si m-a pus pe asteptare. A urmat un ton de asteptare imbesil timp de 2-3 min, dupa care a incetat si a inceput sa sune ocupat :? :x :cry:


Later Edit: - am dat mail si la Cinemagia, si mi-au raspuns prompt ca de obicei. Am aflat ca sali de inchiriat in Bucuresti sunt cea de la Studio Glandale si de la Baneasa in cadrul multiplexului din Jolie Ville, iar persoana care se ocupa de treburile astea este aceeasi si pentru Glandale si pentru Baneasa. Nu am aflat insa mai multe detalii, trebuie intrebat la fata locului cred.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

DMonk
post Nov 27 2004, 12:11 AM
Post #66


Vaporous Member
***

Group: Members+
Posts: 285
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 15
Points: 389
Gender:



Am gasit loc pentru proiectie. Unde am fost joia asta. Pret ZERO. Singura dorinta a omului e sa vina lume.. sa ia o bere, un suc.. Ca referinta consumatia de la intalnire a fost "ok". In rest putem face (aproape) orice. Astea sunt cuvintele lui.

Mai ramane proiectorul... Are cineva relatii la vreo firma si poate sa imprumute unul? Sau se pot inchiria?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

bogdan
post Nov 27 2004, 12:44 AM
Post #67


High Class Member
*****

Group: Members+
Posts: 684
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 366
Points: 1.182
Gender:



warnning this is :spam1: da nu pot sa ma abtin :weee: in sfarsit se misca lume ...hehe pt toti carcotasi de pe forum :hammering: :twak: .......
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

axi
post Nov 27 2004, 12:59 AM
Post #68


Sempai?!
**********

Group: Members+
Posts: 2.481
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 244
Points: 2.193
Gender:



lasa bre carcotasii ... mai bine cauta un proiector de inchiriat :P
de cumparat ... hmmm ... e pe undeva pe la 1000 $ ...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

presedintele
post Nov 27 2004, 02:01 AM
Post #69


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 45
Joined: --
From: Alba Iulia
Member No.: 564
Points: 2



Ok! Haideti sa lamurim un pic situatia! numele meu de user se trage la lka faptul ca sunt presedintele Ligii Studentilor din Universitatea noastra. Nu am pus acest nume de user pt. a iesi in evidenta ci pentru ca acesta a fost primul lucru care mi-a venit in minte! OK? S-a inteles acest lucru? Daca da ma bucur foarte mult! Daca NU asta e! Si acum in legatura cu intalnirea:
A) bani pt. inchirierea unui spatiu NU trebuie( se poate folosi spatiul organizatiei al carei presedinte sunt- Liga Studentilor din Univ. " 1 Decembrie 1918" Alba Iulia.
B) bani pt. videoprioector si ecran de proiectie NU trebuie. Pot sa fac rost de ele de la Universitate.
C) AR TREBUI bani pentru o bere, un suc, sau ce doriti sa aveti pentru intalnire. ATAT.
Sper ca s-a inteles tot ceea ce am dorit eu sa spun.
P.S.: poate veni cine vrea, indiferent daca este din Jud. Alba, de langa, SAU de pe luna!
Apropo, daca, pana la urma vrea lumea sa vina, as avea nevoie de ajutor in ceea ce priveste C.D.-uri cu anime. Am mai spus acest lucru, eu nu am nici unul. /!
Aurelian "presedintele"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

presedintele
post Nov 27 2004, 02:48 AM
Post #70


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 45
Joined: --
From: Alba Iulia
Member No.: 564
Points: 2



Ceea ce doream sa spun prin toate aceste este faptul ca nu costa mult organizarea unei astfel de intalniri (cel putin pt. mine).

Apropo, nu stiu la alte intalniri cati au venit, dar la sediul L.S.U.A. (Liga), incap pana la 30-40 de persoane(maxim). - Da' stiu ca sunt optimist ! /smile
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

axi
post Nov 27 2004, 09:00 AM
Post #71


Sempai?!
**********

Group: Members+
Posts: 2.481
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 244
Points: 2.193
Gender:



toate bune si frumoase nene presedinte :P
cei din zona ... luati aminte si legatura cu presedintele :P ... si organizati-va daca vreti proiectii anime ... bafta!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

zeri
post Nov 27 2004, 10:38 AM
Post #72


Dreamer
Group Icon

Group: Admin
Posts: 2.498
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 14
Points: 807
Gender:



Stiam eu ca mai trebuia sa stau mai mult la intalnire joi, poate vedeam cum mananca bataie Axi la GO :D Deci, sala aia de acolo e chiar perfecta, si daca omu' nu vrea decat sa consumam ceva e si mai bine, asha ca, care are bah eu proiector sa ne scoata si pe noi din kko?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

axi
post Nov 27 2004, 12:38 PM
Post #73


Sempai?!
**********

Group: Members+
Posts: 2.481
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 244
Points: 2.193
Gender:



tehehehe ...zeri ... la go inca sunt sigur ca te cam bat :P
cat despre sala ... sala nu era mare lucru ... normal ca omului ii convine sa aiba clienti ... mai ales in timpul saptaminii cand nu misca nimic ...
so ... cu proiectorul ramine de vazut
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Scorpio
post Nov 30 2004, 01:22 PM
Post #74


Gold Saint
**********

Group: Members+
Posts: 2.862
Joined: --
From: Bucuresti ( Death Valley )
Member No.: 8
Points: 3.964
Gender:



Proiectorul este o problema majora...si chiar daca cineva ar avea....nu stiu cati s-ar risca sa-l aduca, pt ca imi este mai greu sa concep ca este unul personal si mai degraba este unul de la servici. Inchiriatul (daca se poate asa ceva) este f. costisitor, costul unei inchirieri de acest gen..de-obicei semnificand in cel mai bun caz un sfert din valoarea initiala. Eu am cautat preturi de proiectoare pe net, si am gasit pe un site de firma necunoscuta cel mai ieftin proiector la vro 963 euro.......rotunjim si spunem 1000.....calculand sfertul acestei sume este vro 250.....nici nu vreau sa vad suma asta in lei.

Deci sa vad de unde sare un proiector......
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Miko
post Dec 5 2004, 07:25 PM
Post #75


soultaker
***

Group: Members+
Posts: 281
Joined: --
From: land of confusion
Member No.: 391
Points: 148
Gender:



eu in nici un caz nu as putea face rost de asa ceva...dar vin cu placere daca se tine candva! /^_^ . Poate totusi este cineva care sa poata face rost de un proiector! :?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

alucard_969
post Dec 7 2004, 03:39 PM
Post #76


Incepator
**

Group: Members
Posts: 15
Joined: --
From: bucuresti
Member No.: 178
Points: 2



eu personal o sa vin sigur daca se face ceva /^_^ e chiar o ideie buna

a si tot nu sa zis lista finala de animeuri si timpu proiectiei
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Ranma-kun
post Dec 9 2004, 12:52 AM
Post #77


Hagane no Hakase
Group Icon

Group: Root Admin
Posts: 2.379
Joined: --
From: Berlin
Member No.: 4
Points: 9.177
Gender:



Pana la urma cum ramane cu proiectiile in bucureshti, se mai face ceva sau a ajuns totul la un standstill... eu personal sper sa reushiti sa rezolvati cumva si sa faceti rost de un proiector and all...., ar fi super :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Scorpio
post Dec 9 2004, 10:22 AM
Post #78


Gold Saint
**********

Group: Members+
Posts: 2.862
Joined: --
From: Bucuresti ( Death Valley )
Member No.: 8
Points: 3.964
Gender:



Ranma......momentant a ramas in plop.....teoretic avem locatie......dar nu avem proiector....ceea ce era ceva mai important.......si nici nu vad pe nimeni sarind cu un proiector.....si nici nu cred c-o sa sara careva.......ce pesimist sunt :twisted: /gg
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Ranma-kun
post Dec 9 2004, 04:22 PM
Post #79


Hagane no Hakase
Group Icon

Group: Root Admin
Posts: 2.379
Joined: --
From: Berlin
Member No.: 4
Points: 9.177
Gender:



Hai Scorpio, fi si tu mai optimist, cine-stie poate cashtigi chiar tu un proiector la loto :D , totul este posibil, sau poate face cineva de-o data rost de o groaza de bani, si ishi ia si un proiector si-l aduce sa va uitati si voi :D , sau poate cade un proiector din cer :D cine stie... :wink:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

mitii
post Dec 9 2004, 05:49 PM
Post #80


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 63
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 332
Points: 36



mhey.....adevaru e ca nu prea stiu eu cum sta treaba da ma gandeam asa....daca sala se poate inchiria de ce nu se poate inchiria cu tot cu proiector....adica....ar putea sa stea un om al lor acolo sa se asigure ca nu-i facem nimic la sarmanu proiector:) oricum...cred ca e stupid question....probabil s-au gandit si cei care s-au dus sa pune intrebari pe ici si pe colo....in rest...am incercat sa gasesc proiector da nu am de unde...fratello m-a facut nebuna cand a auzit /^_^ ....oricum sa speram....cine stie....
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

5 Pages « < 2 3 4 5 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 03:59 AM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |