Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


MaNGAshop.ro

 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Someone New


Tanum
post Nov 28 2007, 07:56 PM
Post #1


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 38
Joined: 21-November 07
Member No.: 5.605
Points: 77
Gender:



Hello minna :D
Uite ca am picat si eu pe aici si incerc sa-i dau de cap intr-u totu' ^_^ ca ma simt un pic cam pierduta. Este cam printre primele dati cand postez prin forumuri (mai ales romanesti) dar ideea acestui forum este pur si simplu geniala :D. Mai ales ca sunt o fana anime-urilor si manga-urilor (chiar daca sunt si aici o novice :D ).
Ca sa revin la subiect, ma numesc Emma, sunt din Bucuresti (temporar) si am o gramada de timp liber ca sa ma uit la animeuri (si de la un timp am inceput chiar sa invat un pic de japoneza :D din cauza lor).
Anime-urile mele preferate sunt: xxxHolic(cel mai recent vazut-azi l-am terminat), School Rumble(1 si 2nd temr) - daca nu am ras la el, il recomand ;) , Bleach (nu am reusit sa-l termin inca) , Gravitation, Nana, Paradise Kiss, Chobits, Death Note si nu-mi mai aduc aminte acuma. Dar, am in lista de asteptare o gramada sa ma uit la ele (in plus ca am dat de niste site-uri care pot sa urmaresc anime-uri online, fara sa le mai download-ez *gigleing*.
Well, looking forward to meet lots of you!! ^_^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Love-chan
post Nov 29 2007, 09:53 AM
Post #2


~Yaoi supporter~
****

Group: Members+
Posts: 393
Joined: 25-May 07
From: Iasi
Member No.: 4.354
Points: 756
Gender:



>:D< Welcomeeeeeeee ^_^

Bine ai venit printre noi, te primim cu bratele deschise si-ti oferim imbratisari calduroase ca asta e super oferta sezonului :P Ai sa descoperi ca acesta este un loc minunat plin de oameni deosebiti :) Sper ca o sa te simti bine aici.

Happy posting and I'm looking forward too see your next posts ;)

Take care...

P.S. Btw, ce muzica asculti? :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Tanum
post Nov 29 2007, 11:24 AM
Post #3


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 38
Joined: 21-November 07
Member No.: 5.605
Points: 77
Gender:



:D Uuu, multumesc de primirea calduroasa, si asa imi era "frig" :lol: *hugs*

Pana acuma pot sa spun ca imi place aici, dar imi cam da bataie de cap ca nu stiu "regulile" , nescrise ma refer (ca pe cele scise le-am citit ieri pe toate ^_^)

Well, m-ai intrebat de, ce muzica ascult... "Grea" intrebarea :lol: ptr ca ascult dintre cele mai diverse..mai nou m-am bagat pe rock-ul japonez, dar sunt inca in cercetare, downloadez o gramada si l ascult, iar cele care imi plac l pastrez. Dar de regula ascult rock (simplu, balade) electro (gen Depeche Mode :P ), soundtrack-uri, cateodata si muzica de relaxare...dar regula generala este ca muzica sa fie "vesela" in care instrumentele se aud clar (mai ales chitara, sunt innebunita dupa "sunetele" ei :D )

Mi-ar placea sa stiu si despre tine mai multe *giggleing* dar cred ca este scris p undeva p-aici (oricum ma apuc de citit acuma :P )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Love-chan
post Nov 29 2007, 11:43 AM
Post #4


~Yaoi supporter~
****

Group: Members+
Posts: 393
Joined: 25-May 07
From: Iasi
Member No.: 4.354
Points: 756
Gender:



Daca vrei sa afli ceva despre mine just ask...sau imi gasesti la profil ID-ul de mess :D In rest poti afla despre mine cam tot ca nu pot sa nu postez fara sa bag si un amanunt despre mine :lol: ...pe la Diverse ma gasesti filosofand :P

E bine sa intrebi acum la inceput ce nu intelegi la reguli sau ce reguli nescrise ar fi. Intreaba tot ce vrei ca sigur ti se va raspunde ;) nu te lasam singurica :)

Take care & happy posting & *hug* of course :P

Later edit: OMG OMG OMG ^_^ a fost ziua ta de curand...Well, un calduros si intarziat "La multi ani si la mai multe anime-uri!" si sa fii cat mai fericita alaturi de noi :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

sailorcorvus
post Nov 29 2007, 03:10 PM
Post #5


Class Member
****

Group: Members+
Posts: 436
Joined: 25-November 06
From: Cluj-Napoca
Member No.: 3.338
Points: 716
Gender:



Welcome Tanum.
Iti urez un calduros " bine ai venit " si iti spun ca in nu ai gresit ca ai picat aici.
Spor la postat si la vizionat serii anime.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

frosty
post Dec 3 2007, 11:19 AM
Post #6


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 69
Joined: 12-November 07
From: Targoviste
Member No.: 5.552
Points: 158
Gender:



Salut am vazut din intamplare ca esti noua pe aici, ca si mine dealtfel :P , si am obsrevat ca pe langa faptul ca esti o "devoratoare de animeuri" mai asculti si rock ( n-o lua in nume de rau dar sunt tare bucuroasa ca esti de-amea :D ). Eu sunt de putin timp pe aici si ma distrez de minune :P asa ca iti urez distractie placuta in continuatre, papa mai vorbim :D .
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

frosty
post Dec 4 2007, 11:23 AM
Post #7


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 69
Joined: 12-November 07
From: Targoviste
Member No.: 5.552
Points: 158
Gender:



Saluti, hai ca inloc sa postez pe pag ta am raspuns tot la mine <_< , penibil nu? Pt k tot nu am ce face momentan am sa scriu again. EU stau in Targoviste ( la niste rude)............. pe cine pacalesc eu mi-e lene sa scr again.......... nu-i asa ca o sa intri pe pag mea sa citesti continuarea? :D, pls, in rest I can not wait sa mai talk cu tine ( apropo ma scris can not pt ca un zapaug a facut tastele vraiste si nu mai am ghilimicile si apostroful, eu scr de la fac.) papa.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

frosty
post Dec 6 2007, 08:40 AM
Post #8


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 69
Joined: 12-November 07
From: Targoviste
Member No.: 5.552
Points: 158
Gender:



Sluti, ce dimineata grozava..........nu? am mintit ... ploua :D . In legatura cu Inuyasha, cred ca este preferatul meu, sunt mai mult ca sigura ca o sa-ti placa. Este o combinatie de aventura-actiune si of course.......love ( :wub: )......... e super ce mai, aaaaaaaaaaa si sa mai iei daca nu ai apucat sa te uiti Witch hunter Robin. Abia astept sa comentam........ ca doar la asta ne pricepem cal mai bine :D . Apropo, eu in urmatoarele doua saptamani nu o sa mai intru pe forum k voi lucra. :( daaaaa, am gasit un job si nu o sa mai fiu able sa intru pe net. Daca stau sa fac socoteala cred ca o sa mai vb abia dupa sarbatori k zappu meu nu se mai conecteaza la net :( . Pana atunci o sa poti sa vezi destule episoade ca sa avem ce vb :D . Si ca sa-ti raspund si la intrebarea cum sa-mi trimiti animeu, am sa-ti dau adresa mea p PM( sa-mi trimiti un DVD prin posta si eu o sa-ti trmit unul inapoi k sa nu iesi in paguba :D ), dar acum nu stiu daca il ai activat, cal putin asa am inteles ca trebuie sa faci ca sa poti sa vb p PM, hai ca-ti dau si nr meu de tel k sa ne trimitem sms-uri :D , mai vorbim papa.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

frosty
post Dec 6 2007, 09:01 AM
Post #9


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 69
Joined: 12-November 07
From: Targoviste
Member No.: 5.552
Points: 158
Gender:



Am incercat sa-ti trimit un mesaj prin PM dar nu am putut :( pt k nu il ai activat si nici nu stiu cum sa-l activez :( . Daca stii tu cumva atunci o sa astept un mesaj de la tine :) , papa.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Daianara
post Dec 6 2007, 12:54 PM
Post #10


Class Member
****

Group: Members+
Posts: 352
Joined: 22-March 07
Member No.: 3.995
Points: 864
Gender:



Frosty, nici tu nici Tanum nu aveti activata optiunea de PM pentru ca nu ati ajuns inca la 30 de posturi. :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

zeri
post Dec 6 2007, 07:12 PM
Post #11


Dreamer
Group Icon

Group: Admin
Posts: 2.498
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 14
Points: 807
Gender:



Acum are si Tanum activata mesageria privata, frosty o avea deja. Nu cred ca exista pericolul sa faca spam pe PM :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

ady
post Dec 8 2007, 06:00 PM
Post #12


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 36
Joined: 21-October 07
Member No.: 5.396
Points: 95
Gender:



Pai...iti urez bun venit si cat mai multe posturi, sper sa stai cat mai mult printre noi. Welcome
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Tanum
post Dec 8 2007, 11:08 PM
Post #13


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 38
Joined: 21-November 07
Member No.: 5.605
Points: 77
Gender:



Wow, multumesc mult de tot ^_^ . Nu ma asteptam, its great to met u all *hugs* *hugs* *hugs* *hugs* *hugs*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Closed TopicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 05:59 PM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |