Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


bakemonotoyz.ro

6 Pages < 1 2 3 4 > »  
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> CERF - intalnirea nationala (part 2) - pregatiri

Veniti?
 
[ 19 ] ** [57.58%]
[ 10 ] ** [30.30%]
[ 4 ] ** [12.12%]
Total Votes: 33
  

Sidonix
post Mar 19 2004, 09:22 PM
Post #21


Burning Soul
**********

Group: Members+
Posts: 2.890
Joined: --
Member No.: 37
Points: 3.770
Gender:



Bun deci dupa cite vad ati inteles mesaju meu sau cel putin vad ca va doare in cot.....ok....cam atat fiind spuse bye i'm out of here...ne vedem la Cerf...sa zicem....calculatoare si iarasi calculatoare....bleah...deja mi se face greata...o sa-mi aduc multe lamai...Sid's out for summer and KAput.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Bawmwolle
post Mar 20 2004, 11:24 PM
Post #22


Unregistered









Depinde ce ce ora va fi sambata.In pricipiu, eu sunt de acord, dar nu stiu programul de la teatru. :P
Go to the top of the page
+Quote Post

Scorpio
post Mar 24 2004, 07:35 AM
Post #23


Gold Saint
**********

Group: Members+
Posts: 2.862
Joined: --
From: Bucuresti ( Death Valley )
Member No.: 8
Points: 3.964
Gender:



Pai ora la care ajungem noi(gasca) ar terbui sa fie intre 10-11. Voi in bucuresti va intalniti la cat vreti, da r sa ajungeti in jurul orei aleia pe acolo. Am intrat pe site-ul oficial CERF (www.cerf.ro) i am vazut ca sambata e deschis intre 10-16...timp berechet pt. a-l vizita.....de fapt cam 2-3 h dureaza o vizita asta daca de duci pe la toate standurile
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

DMonk
post Mar 26 2004, 01:37 AM
Post #24


Vaporous Member
***

Group: Members+
Posts: 285
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 15
Points: 389
Gender:



Cred ca ar trebui sa ne intalnim dupa ce vizitam, pe la ora 13 sau 14. Un grup de cateva zeci de persoane (sa speram!) e cam greu sa se plimbe printre standurile alea.

Si mai e o problema. Sambata e ultima zi, si pentru ca oamenii nu mai au servici/scoala/etc. o sa fie mai multi vizitatori decat in zilele precedente. Imi vine greu a crede ca o sa fie doua-trei mese libere la o terasa din romexpo. Cerf e locul de intalnire, dar cred ca ar trebui sa avem in vedere e destinatie precisa din afara Cerf.

Hmm.. da.. cei din Bucuresti.. sa vorbim si sa organizam ceva pentru "oaspetii" nostri! Cand ne vedem.... si o facem cum zice chibimox.. transparent pentru "utilizatori"! :o
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Bawmwolle
post Mar 27 2004, 10:16 PM
Post #25


Unregistered









Scorpio, sunt de acord cu tine, cum da in 3 ore termini cam tot ce e de vazut,Dar daca vrei sa mai stai si la concursuri, sa ma joci ceva, timpul trece.Eu unul prefer sa fim acolo cat mai devreme, pt ca se aglomereaza repede si nu mai e asa misto.
Go to the top of the page
+Quote Post

Scorpio
post Mar 30 2004, 10:51 AM
Post #26


Gold Saint
**********

Group: Members+
Posts: 2.862
Joined: --
From: Bucuresti ( Death Valley )
Member No.: 8
Points: 3.964
Gender:



Dmonk.....nu-i buna ideea dupa CERF.....toata faza asta era sa fim impreuna cat mai mult..nu cat mai putin....deic cel mai bine vizitam impreuna.....eventual ne impartim in 2 grupe .....vedem noi.

Sethi...mai devreme nu se poate pt. ca CERF-ul se deschide la 10.

Acuma am un avertisment de facut (altul decat cel facut de sid) :


Limita de ras a lui Frost

Limita de ras a lui Frost a fost descoperita de cei 2 oameni de stiinta Scorpio si Lumpy in timpul vizionarii unui film de comedie. LRF se manifesta prin crize de ras ale purtatorului (Frost) crize ce sunt f. contagioase si se transmit pe cale auditiva si vizuala. Infectatii sufera de ras continuu....necontrolat....dureri abdominale.....si veselie nelimitata. Desi limita se atinge relativ greu odata atinsa numai e cale de intoarcere.Cercetatori au descoperit ca subiectul are 2 limite :

- prima se poate suporta de toti..rasul se pastreaza intr-o oare care limita a posibilitatilor fiecaruia de suportare...si chair este recomandata

- a doua..eee....ai numai cei care stiu ca tin la ras sunt sfatuiti sa intre....daca nu sunteti antrenati pt. asa ceva intrarea in zona LRF 2 este pe risc propiu

Nu s-a descoperit inca tratament....si cercetatori decalra ca nici nu vor....ei cauta metode noi de a gasi o alta limita....dar sunt ingrijorati ca aceasta poate pune in pericol viata subiectului.

Sfatul nostru este ca daca nu aveti antrenament....NU-L FACETI CA RADA PE FROST LA CERF.....IT WILL BE THE END OF US ALL :D ...sau ma rog....noi avem antrenament.... :P

P.s: nici nu va imagianti ce pofta de ras poate sa aiba Frost.....si ce contagioasa e......antrenati-va :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Thor
post Apr 2 2004, 09:40 PM
Post #27


Soul Wanderer
****

Group: Members+
Posts: 356
Joined: --
From: Bucuresti/Hamunaptra-City of the Dead
Member No.: 142
Points: 404
Gender:



Vad ca toata lumea si-a anuntat prezenta, asa ca de ce sa nu fac si eu acelasi lucru: I'm game...My first CERF ever...I'm so nervous... :oops: ...Apropo, se zicea pe undeva prin topic de organizare...rezervarii...Care-i treaba...Ar fi marfa, daca ar avea cine sa se ocupe de chestia asta.Un mic get together...asa ca intre prieteni... :wink: Si by the by Scorpio...sper ca n-am facut spam :wink: See you at CERF k?
:arrow:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Scorpio
post Apr 2 2004, 10:07 PM
Post #28


Gold Saint
**********

Group: Members+
Posts: 2.862
Joined: --
From: Bucuresti ( Death Valley )
Member No.: 8
Points: 3.964
Gender:



Lol..anuntarea nu e spam...ca daca era Seby lua premiu :twisted:

Rezervari nu stiu unde sa faceti.....da intalnirea o sa fie sigur....cu sau fara....ca pana la urma putem sa luam berea-n mana.....ne punem in fund si am terminat povestea :D . Deci daca e ceva de rezervat s-o faceti voi da vedeti sa nu fie vrun pat in vro celula :D ..........decat daca e al uneia din fete :twisted:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

shepte
post Apr 5 2004, 10:45 PM
Post #29


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 31
Joined: --
From: Arad
Member No.: 256
Points: 2
Gender:



tzzz ..as veni shi io ..mai e careva din Arad sau macar Timi care merge ?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Chim3ra
post Apr 9 2004, 06:27 PM
Post #30


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 142
Joined: --
Member No.: 241
Points: 69
Gender:



partea cu examenele la mine s-a rezolvat :) am ex in 21 si 27 cumva cumva ma scot singura problema ar ramane banii...sa speram ca se strang si aia incetu cu incetu...apropo daca aveti relatii la cei care fac curse poate puteti ajuta unii oameni care au nevoie...sa putem ajunge la un acord cu soferu si sa platim mai putin decat cat ar fii biletul intreg cu trenul...cine stie poate unul dintre voi cunoaste pe cineva...ca dupa cum ma gandesc eu ar fii cel mai misto sa fim cu cat mai multi la intalnire...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Scorpio
post Apr 10 2004, 09:55 PM
Post #31


Gold Saint
**********

Group: Members+
Posts: 2.862
Joined: --
From: Bucuresti ( Death Valley )
Member No.: 8
Points: 3.964
Gender:



De pe 18 april ar trebui sa postam un mic "plan de bataie" si eventual cei care vin si au si mobil sa posteze nr-ul......am si eu....sper ca aveti si "coi" (voi.....dedicatie speciala pt. Apok...de la BloodPack....fara nuamr :D ). Eu zic ca cei din Bucuresti sa face eventual niste rezervari la un local din apropiere....puneti mana de la "mine" (mana....dedicatie speciala pt. Urfe....tot de la BloodPack.....fara numar :D )......ca nu cred ca o sa aiba astia destule "scune"(scaune.....dedicatie tot pt. Urfe :D )

P.s : BloodPack = gasca din focsani
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Sidonix
post Apr 10 2004, 10:25 PM
Post #32


Burning Soul
**********

Group: Members+
Posts: 2.890
Joined: --
Member No.: 37
Points: 3.770
Gender:



tot mai pierd timpu pe aci...am observat ca ce am intuit se pare un vitor sigur...apropo daca cine este sigur ca nu vine sa nu mai posteze ca vina...sa stim si noi daca vom fi mai mult de 5 :arrow:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

axi
post Apr 12 2004, 09:28 PM
Post #33


Sempai?!
**********

Group: Members+
Posts: 2.481
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 244
Points: 2.193
Gender:



sidonix ar trebui sa ai mai multa incredere in oameni...chiar cand te dezamagesc.
cat despre CERF eu cred ca o sa vina destula lume si o sa iasa ceva misto si la poze ne vom uita multa vreme cu placere. :D
in ceea ce priveste planul de bataie scorp are dreptate. eu as mai propune ca o idee poate ar fi bine sa spuna fiecare din cei ce vin ce ar vrea ei sa faca in acea zi... cum si-ar petrece ei ziua incepand cu sosirea in bucuresti si pana la plecare. asa am putea incerca sa multumim pe toata lumea printr-un plan mai flexibil si corelat la dorintele voastre 8)
yeak...am inceput sa vb ca profesorii mei din facultate :lol:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Diana
post Apr 13 2004, 06:47 AM
Post #34


High Class Member
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 568
Joined: --
Member No.: 7
Points: 510
Gender:



Eu vin sigur. Am facut deja unele promisiuni si aranjamente. Nu mai am pe unde scapa.
Sid, garantat vor fi mai mult de 5 ... gandeste-te numai la cati sunt din Buc.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Balthasar
post Apr 13 2004, 09:45 AM
Post #35


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 180
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 61
Points: 32
Gender:



Si eu vin garantat. Ajung joi sau vineri si plec sambata seara sau duminica dimineata, in functie de ce trenuri sunt.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

ruxi
post Apr 13 2004, 10:31 AM
Post #36


Spam Police Reloaded... where the case, of course :)
Group Icon

Group: Members+
Posts: 885
Joined: --
From: Bucharest
Member No.: 233
Points: 1.392
Gender:



cred ca si noi cei din Bucuresti ar trebui sa ne organizam cumva. sa fim niste super-gazde, nu?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

axi
post Apr 13 2004, 12:58 PM
Post #37


Sempai?!
**********

Group: Members+
Posts: 2.481
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 244
Points: 2.193
Gender:



ruxi are dreptate, tre sa transpunem proverbiala ospitalitate romaneasca in practica ... propun ori intalnire tematica :D, sau o conferinta pe yahoo...da cu mai multi de 5 oameni si la o ora stabilita
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Scorpio
post Apr 14 2004, 10:01 PM
Post #38


Gold Saint
**********

Group: Members+
Posts: 2.862
Joined: --
From: Bucuresti ( Death Valley )
Member No.: 8
Points: 3.964
Gender:



Axi...stim noi ce vorbim..stai tu calm...stim prea bine cum merg treburile pe aici.

Diana...nu uita ca si Kata si-a luat un angajament fata de mine...care te implica :twisted: vii pe riscul propriu...si vezi ca am mai vb cu Kata intre timo asa ca........ :twisted:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Diana
post Apr 15 2004, 06:42 AM
Post #39


High Class Member
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 568
Joined: --
Member No.: 7
Points: 510
Gender:



Aha ... si eu deja am inceput sa tremur de frica ingrozitoare a maltratarii. Nenea Scorp ai fi tu mare si rau da nu cu mine.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Kataracta
post Apr 15 2004, 08:44 AM
Post #40


Forever dreaming, forever searching, forever waiting
Group Icon

Group: Admin
Posts: 627
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 21
Points: 76
Gender:



He he he, Diana, eu mi-am luat angajamentul, asa ca am sa am grija sa ma tin de cuvant :D Poate ca nu tremuri tu de frica, dar gandeste-te ca am sa fiu si eu acolo :D:D:D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

6 Pages < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 03:29 PM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |