Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


bakemonotoyz.ro

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Coyote Ragtime Show


Sidonix
post Oct 6 2006, 10:38 PM
Post #1


Burning Soul
**********

Group: Members+
Posts: 2.890
Joined: --
Member No.: 37
Points: 3.770
Gender:



Pirati spatiali, mafie, razboi inter-planetar intr-un cuvint actiune intr-un ritm alert... interesanta ideea insa pe final m-a dezamagit... the good guys always win...yak... nu expun story pt nu a face spoilere... aici infolink
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

axi
post Oct 7 2006, 01:17 PM
Post #2


Sempai?!
**********

Group: Members+
Posts: 2.481
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 244
Points: 2.193
Gender:



mah eram pe undeva pe la episodul 7 acum vreo luna sau asa ceva, insa nu am mai urmarit ... probabil constiinta lucrului lasat neterminat ma va urmari, deci il voi termina vreodata.
povestea e destul de banala si americanizata ... cum zicea si sid in putine cuvinte, si chiar nu prea ai ce sa adaugi in plus.
nu m-a atras nici un personaj in mod deosebit ...singura chestie ce mi s-a parut simpatica era "mama" cu cele 12 "luni" ale ei :P ... da si aia si-a pierdut farmecul dupa 2-3 eps.
ca recomandari ... a mea ar fi sa nu va grabiti la vizionat, gasiti in mod sigur ceva mai bun.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

shoppy
post Oct 7 2006, 08:08 PM
Post #3


railwayfan
***

Group: Members+
Posts: 239
Joined: --
From: Bucuresti, s.1
Member No.: 1.501
Points: 505
Gender:



In lipsa de ceva mai bun merge si asta. Dar nu inteleg ce li s-a pus pata si subberilor de la gg si celorlalti sa foloseasca un codec nasol care imi tine proc la 100%. Si asta cu ultima versunea de CCCP, cu alea mai vechi aparea un rand de subtitrare odata la 5min.
Violenta tot mi se pare exagerata in primele episoade, poate o nimeresc mai bine pe parcurs.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Sidonix
post Oct 7 2006, 09:18 PM
Post #4


Burning Soul
**********

Group: Members+
Posts: 2.890
Joined: --
Member No.: 37
Points: 3.770
Gender:



well... Coyote are originalitate si asta e un lucru ce m-a determinat sa-l urmaresc... actiunea e fluenta si se leaga ca story... o combinatie inedita care din pacate sufera de un scenariu solid... Urmarirea Mister - Madame Marciano e ceea ce retine atentia per ansamblu... mi-au placut the 12 sisters... cute cyborg killers :)... Franka catalizeaza desfasurarea story-ului insa ramane in umbra... la fel si dom'soara Angelica... pacat... probabil de asta sufera Coyote ragtime show... emphasized main caracters... actiunea ia locul personajelor... eu il recomand pt iubitorii de actiune...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Narumi
post Jan 13 2008, 08:19 PM
Post #5


Class Member
****

Group: Members+
Posts: 337
Joined: 5-December 06
Member No.: 3.387
Points: 394
Gender:



La final, nu mi-a prea placut!! Dar pentru cineva carre vrea sa vada multa actiune si :bla-bla-bla e ok.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 11:02 AM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |