Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


bakemonotoyz.ro

4 Pages < 1 2 3 4 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Dragon Age : Origins


PhoeniX
post Sep 10 2010, 07:54 PM
Post #41


On crack
***

Group: Members+
Posts: 286
Joined: 27-January 07
From: Timisoara
Member No.: 3.667
Points: 572
Gender:



1. Dragon Age 2
Daca va avea o clasa Battlemage voi fi cel mai fericit. Nothin' is more ausum thant blade-wielding, armor-wearing, bad-ass mages.
Also, sper sa apara cat mai curand, poate vor termina cu DLC-urile de la DA.

2. Dragon Age
Ziceam ca-l rejoc zilele acestea, dar am zis ca-mi bag ceva in el cand cei de la EA + Bio = LUV scot DLC-uri in prostie.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Majin
post Sep 14 2010, 02:57 AM
Post #42


<< 魔神 Senpai >>
**********

Group: Members+
Posts: 1.138
Joined: --
From: << Above you ! >>
Member No.: 28
Points: 505
Gender:



mi se pare de super porc faptul ca nu o sa mai poti da zoom out in DA2 .
"For budgetary reasons, we focused our work on a 3rd person view, that asks for very detailed and nice textures so that the player can admire the game with a close-up view. With an aerial view [isometric] we should cover much more ground and so create other textures. Now, the game mainly sold on console, so we're going the way of the audience."

astia cu consolele lor sa se tot duca dra****i ! se intampla fix ca la mass effect. primu joc genial, al doilea rebut !
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Moonsparkle
post Sep 14 2010, 07:47 AM
Post #43


Horrific Member
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 1.839
Joined: 17-March 06
From: The Great Indoors
Member No.: 2.295
Points: 4.059
Gender:



mass effect 2 rebut? now from what i've heard :P

nu stiu cum li s-a vandut lor jocul pe consola cand toata lumea zicea ca e foarte aiurea de jucat asa...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Majin
post Sep 15 2010, 02:32 AM
Post #44


<< 魔神 Senpai >>
**********

Group: Members+
Posts: 1.138
Joined: --
From: << Above you ! >>
Member No.: 28
Points: 505
Gender:



orice joc care devine de`odata prea " user friendly " se duce pe p**a rapid. asa e si in cazul lui ME2. primul a fost f bun...al doilea a iesit un fel de ME2 pt baietii mai "slow"...un fel de "hai sa`l facem accesibil oricarui idiot care a jucat gears of war pe easy " !
daca primul ME mi s`a parut liniar in draci, ME 2 are poza in dex in dreptul termenului "liniar".cand am aterizat pe Citadel, ma gandeam cu groaza la toate straturile pe care le voi avea de strabatut pentru diferitele misiuni… cand colo, 3 etaje cu cate 2 magazine si 2 misiuni.. pe deasupra, exista alte 3 lumi tot la fel de mici sau si mai mici, fiecare cu cate 2 – 3 misiuni si cam atat.
c`mon ! in Mass Effect cand intram intr-un oras simteam ca-am intrat intr-un oras nu intr-o hala de 100 pe 100. lume peste lume, etaje peste etaje…
deci la capitolu` atmosfera / zona = BS
combatu` simplificat si transformat intr`un fel de GoW pa easy...= BS
atentia este pusa pe actiune, miscarea este limitata… lucru care m-a dezamagit, sincer… pe deasupra, level up.urile mult inferioare (pentru tot prostu’ care se crede RPGist), mai ales ca ma asteptam din moment in moment sa apara un ecran nou cu un sistem mai detaliat de dezvoltare, si lipsa de sistematizare a upgrade.urilor navei, armelor, bioticelor, scuturilor, armurilor etc. fac din acest joc un RPG lamentabil.ori ME2 este RPG , nu 3rd person shooter , da ?

revenind la DA2....sa speram ca BioWare nu a luat`o de tot pe ulei...pt ca mai ramane sa fie adaptat si pt Wii ca sa poata fi jucat de orice casnica impatimita de RPG-uri.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

PhoeniX
post Sep 19 2010, 05:29 PM
Post #45


On crack
***

Group: Members+
Posts: 286
Joined: 27-January 07
From: Timisoara
Member No.: 3.667
Points: 572
Gender:



Hai sa nu bagam Mass Effect in discutia asta. Mass Effect a fost prima tentativa a Bioware de a face un shooter (yea' un shooter, nu un RPG). A iesit un shooter cu probleme grave de mecanica. Dar avea in spate un univers bine conturat si o poveste foarte buna. Si niste decizii importante pe ici-colo care se resimteau in ME2 data era importat save-ul.
Mass Effect 2 are deja o mecanica buna de joc cand vine vorba de un shooter. Isi face treaba cu brio. Dar in comparatie cu majoritatea shooterelor de pe piata, Mass Effect integreaza bine niste elemente RPG si o poveste destul de buna. Iar faza cu echipa din ME2 a fost destul de bine gandita, mai ales ca erau unii membri de care te atasai (Garrus, Legion, Miranda). Din pacate, se vede ca Bio e sub mana EA, DLC-uri dupa DLC-uri, motiv pentru care mi-am bagat ceva atat in DA cat si in ME2. Le voi rejucat cand stiu ca nu vor mai scoate DLC-uri pe banda rulanta.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Moonsparkle
post Sep 19 2010, 06:15 PM
Post #46


Horrific Member
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 1.839
Joined: 17-March 06
From: The Great Indoors
Member No.: 2.295
Points: 4.059
Gender:



eu tot nu inteleg de ce ii o problema pentru tine ca scot dlc-uri...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

IceJack
post Sep 19 2010, 07:53 PM
Post #47


Palora, inactivist de partid
******

Group: Members+
Posts: 726
Joined: --
From: here, dreaming of elsewhere
Member No.: 563
Points: 399
Gender:



DLC-urile sunt o prostie conceputa sa scoata bani de la idiotii cu console care nu au stiu ca arme, harti si alte mici chichite vin gratis, nu cumparate.

Mai rau majoritatea dlc-urile de la bio sunt prostii integrate prost, armuri si arme pe care le primesti din start, fara sa faci nimic, de ex in ME 2 iti da arma si armura de colectori imediat dupa misiunea de tutorial cand habar nu ai ce se intampla, ce face inamicul si cine e inamicul.

Si mai rau, au renuntat aproape complet la a patchuit jocul ca sa faca dlc-uri, atat ME2 cat si DAO nu au primit decat vreo 1-2 mici patchuri care nu rezolva mare lucru, rezultatul e simplu, ambele jocuri au probleme serioase pt multi useri.

So DLC are evil. Iar Mass Effect 2 e ceea mai mare dezamagire de la filmul Dungeons and Dragons incoace. Au scos matele RPG-ist si au facut din el un cover-shooter cu dialog si quick time events, sa nu vorbim de multitudinea de bug-uri si inconsistente logice (De ce o mama care traieste pe statia cea mai infama din universe, plina cu criminali, drogati,etc, se asteapta ca cineva sa il prinda pe criminalul copilului ei?) .

Aceasi problema si cu DAO dar macar DAO e inca un RPG, chiar daca mult prea simplist si asta.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Megiddo
post Sep 20 2010, 12:00 PM
Post #48


Awesome Member
***

Group: Members+
Posts: 201
Joined: 17-October 08
From: Bucuresti
Member No.: 7.761
Points: 413
Gender:



Mi-a placut foarte mult Mass Effect 2 asa "cover-shooter cu dialog si quick time events" cum a fost. I really don't get this hate. Mi s-a parut cel mai imersiv joc care l-am jucat vreodata, eram prea concentrat pe story si personaje ca sa-mi pese de detalii si chichitze erpegeistice "adevarate".
Cat despre dlc-uri, majoritatea de la DAO au fost destul de misto exceptand ultima la care chiar au dat pe langa grav, that witch hunt crap where you finally go after Morrighan.
Dlc-urile de la ME2 sunt foarte tari ex. Lair of the shadow broker.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Moonsparkle
post Sep 20 2010, 12:08 PM
Post #49


Horrific Member
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 1.839
Joined: 17-March 06
From: The Great Indoors
Member No.: 2.295
Points: 4.059
Gender:



asa, megiddo, show them! :D I don't get all the hate either ^^; but I think you really hit the spot with "chichitze erpegeistice "adevarate"". sometimes it seems to me that some guys keep focusing only on labels and compare everything with some "pure" idea about what an rpg/adventure/action/shooter game should be like. instead of actually enjoying the game :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

PhoeniX
post Sep 20 2010, 12:56 PM
Post #50


On crack
***

Group: Members+
Posts: 286
Joined: 27-January 07
From: Timisoara
Member No.: 3.667
Points: 572
Gender:



DLC-urile sunt cea mai idioata metoda de a mai stoarce bani dupa ceva. Mai demult, guess what? Se numeau expansion-uri si uneori erau reconcepute inca de la baza, aducand nenumarate imbunatatiri, elemente noi si o alta poveste. Si costau jumatate din pretul jocului, rareouri cat jocul in sine. Acum, hai sa scoatem o arma noua sub forma de DLC si sa-i punem un price tag de 7.99$. Cumpara prostii.
Mai grav e strategia pe care o folosesc sa bage DLC-uri pe gaturile jucatorile si anume, sa lanseze jocul cu jumatate de poveste si apoi cate un DLC care sa contina un fragment (cel mai bine se observa la Mafia II, o alta mare dezamagire din ultima vreme). La ME2 Kasumi si Zaeed puteau fi inclusi din start in joc, cu misiunile aferente, iar DLC-ul cu Shadow Broker la fel, mai ales ca are radacini in comicul ME Redemption, dar why bother, exista prosti pe lume. La fel si weapon packul si cu prostia aia de hover tank, care se vedea din start ca trebuia inclus in joc.
Nici DA:O nu e mai breaz la capitolul DLC. Leliana's Song? Putea fi inclus din start, ca un side-story.
Ultimul DLC cu Morrigan? Putea fi inclus foarte lejer in main story.
Darkspawn Chronicles? Complet inutil. Si restul, cam la fel.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Moonsparkle
post Sep 20 2010, 03:00 PM
Post #51


Horrific Member
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 1.839
Joined: 17-March 06
From: The Great Indoors
Member No.: 2.295
Points: 4.059
Gender:



mai oamenilor, sorry s-o zic, dar nu sunteti cam ipocriti? care din voi a cumparat DA in the first place? ah nu vreti sa jucati din "principiu"? lol at that. adica e extra content. si cum vrei sa fie extra content-ul? sau sa aiba poveste sau sa nu aiba poveste? ca nicicum nu e bine. ca asa tot timpul poti argumenta ca si expansionul ala face parte din poveste, doar ca nu e cliffhanger. nush, mie imi pareti doar ca niste mosi acri care se tot plang aici de struguri, no offence :P

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

PhoeniX
post Sep 20 2010, 05:29 PM
Post #52


On crack
***

Group: Members+
Posts: 286
Joined: 27-January 07
From: Timisoara
Member No.: 3.667
Points: 572
Gender:



Dupa cum am zis, DLC-ul e "scuza" producatorilor sa scoata un joc pe jumatate terminat la un pret de 59.99$ si pe urma sa scoata in prostie, o data la 2 secunde cate un DLC la un pret de 7.99$ fiecare, ca pana peste 10 ani, dupa vreo 5000000000 de DLC-uri si cateva milioane de dolari aruncati pe geam, jocul sa fie ceea ce ar fi trebuit sa fie.

Ideea e ca toate prostiile de DLC-uri puteau fi din start integrate in jocul respectiv fara nici o problema. Dar atunci cum sa mai mulga vaca de bani?

Thanks Bethesda for your frikin' Horse Armor for Oblivion.....
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Moonsparkle
post Sep 20 2010, 07:55 PM
Post #53


Horrific Member
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 1.839
Joined: 17-March 06
From: The Great Indoors
Member No.: 2.295
Points: 4.059
Gender:



ah si ce te pisca asta la buzunarul de leecher :lol:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

PhoeniX
post Sep 20 2010, 10:52 PM
Post #54


On crack
***

Group: Members+
Posts: 286
Joined: 27-January 07
From: Timisoara
Member No.: 3.667
Points: 572
Gender:



Care parte din "scot pe piata un joc doar pe jumatate" nu o intelegi?
Pe DA:O nu voi da nici un banut cat timp nu va exista o editie completa cu toate DLC-urile incluse. Pana atunci sa si-l vare Bio undeva. Si EA, mai ales, la fel.
Fallout 3 a venit cu o editie GOTY care a inclus toate DLC-urile (care macar mai aduceau niste side-story-uri interesante, dar si acelea puteau fi incluse in joc din start), dar macar a meritat.
The Witcher, iar am dat banii pe editia de colectie. Si ca tot venii vorba de The Witcher, cand au scos versiunea revizuita, guess what? Cei care au cumparat jocul initial nu trebuiau sa faca altceva decat sa downloadeze un patch consistent PE GRATIS. Si cine nu a cumparat editia anterioara, puteau cumpara noua editia la acelasi pret.
Pe Mass Effect iar am dat banii fara ezitare. A meritat. La ME2 ma gandesc sa nu, desi merita ca atmosfera.
Fallout 1, 2 si Tacticts, un chilipir pe GoG. Mai ales Fallout 1 si 2, si-au meritat aia 5.99$ fiecare, la pretul unui rahat de DLC care contine o sabie, dar inafara de grafica izometrica, e net superior la DA:O din toate punctele de vedere. CU MULT inca.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

IceJack
post Sep 21 2010, 12:26 AM
Post #55


Palora, inactivist de partid
******

Group: Members+
Posts: 726
Joined: --
From: here, dreaming of elsewhere
Member No.: 563
Points: 399
Gender:



+1 PhoeniX

:P Si cum am mai zis, scot DLC-uri in prostie si nici vorba de un patch. ME2 are probleme cu 'use'-ul de la launch si tot nu l-au rezolvat. DAO are scurgeri de memorie in draci si la fel. Dar lasa domne sa scoatem noi DLC-uri. Si apropo pt fiecare quest DLC au scos cel putin 3 item-uri prost integrate in story line dar mai bune decat ce poti gasi in joc vanilla. (unde e farmecul sa ai cel mai tare echipament din start?)

EX: Dragon Armor (DAO/ME2), Collector Rifle + Armor (ME2), The Lucky Stone, Embri's Many Pockets, etc check HERE (inele, bratari, si alte aiureli ori lasate din vanilla intentionat ori facute doar ca sa stoarca bani).

ME2 a meritat doar pt atmosfera in rest zici ca l-au facut altii, atat de diferit de ME1 e. Resource Mining, fara module pt arme, clasa de soldat avand ca skilluri munitie diferita. Zici ca e Rambo 3 vs Rambo 1. Sau pt astia mai tinerei Matrix 3 vs Matrix 1.

Did i mention the gigantic BUGS both games have? BUGS!!! Fuck this shit, Come on Witcher 2, macar producatorii astuia sunt oameni cu bun simt.

Ura nu e pt jocuri ci pt producatori, cum te-ai simti daca la un restaurant ti-ar aduce mancarea si apoi ti-ar zice ca nu au pus sare si daca vrei o linguritaa de sare trebuie sa platesti cat un sfert din masa?
(si nu e vorba de bani e vorba de nesimtire)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Moonsparkle
post Sep 21 2010, 07:43 AM
Post #56


Horrific Member
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 1.839
Joined: 17-March 06
From: The Great Indoors
Member No.: 2.295
Points: 4.059
Gender:



ma, eu inteleg ce ziceti, but why you keep bitching about it? asta e produsul, take it or leave it. te duci la alt restaurant :P if you think you can do a better job, do it yourself.

oh and I don't buy the "jumate de poveste" thingie. tu singur ai argumentat, PhoeniX, ca side-stories puteai fi bagate in joc de la inceput. pai atunci unde mai e extra content-ul daca nu e freaking extra?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Megiddo
post Sep 21 2010, 08:38 AM
Post #57


Awesome Member
***

Group: Members+
Posts: 201
Joined: 17-October 08
From: Bucuresti
Member No.: 7.761
Points: 413
Gender:



Candva demult cand industria video game-urilor era inca in formare si jocuri vandute in cantitati de milioane erau idei absurde, producatorii erau nevoiti sa includa cat mai mult content si de calitate maxima pentru a prinde ceva cumparatori insa guess what???
Suntem in 2010! Sunt sute si mii de companii care scot sute si mii de jocuri anual. Industria jocurilor a devenit un monstru ce produce venituri almost on par cu filmul si muzica. Gigantii industriei( EA, Bioware, Activision-Blizztard) s-au infipt bine de tot pe pozitii si chiar nu le mai pasa pur si simplu de parerea unei minoritati de jucatori care nu mai vor sa cumpere jocul cand exista alte cateva milioane care il vor cumpara si vor asigura alte profituri astronomice. Totul a devenit un business. Interesul marilor producatori nu e sa-si satisfaca cat mai bine player base-ul vechi care vrea jocuri excelente, complete etc. ci sa atraga cat mai multi newcomeri cu flashy trailers. Majoritatea banilor cheltuiti intr-un joc sunt sparti pe advertising si trailere "periculoase" care sa prinda ochiu pe utube si mai putin pe actual game developing. This is the world we live in si asta e viitorul. Si eu daca as fi in locul lor as face la fel, pentru ca ma atrag mai mult cateva mil. $ in buzunar decat sa fac un joc oldschool complet cu un expansion peste un an care e foarte improbabil sa mai aibe la fel de mult succes.
Daca tie un dlc de dao ti se pare absurd, you should check the celestial steed story din wow.
Un mount very flashy si awesome pus la vanzare cu 20$ la care un designer a lucrat mai putin de 5 min. In 4 ore se vandusera cam 300-400000 si inca se faceau cozi interminabile la comenzi pana le-a sucombat site-ul. Din cativa shiny pixels au facut mai multi bani decat un joc complet al unui alt producator.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

PhoeniX
post Sep 21 2010, 09:27 AM
Post #58


On crack
***

Group: Members+
Posts: 286
Joined: 27-January 07
From: Timisoara
Member No.: 3.667
Points: 572
Gender:



Care sute si mii de companii? Cum apare un developer care scoate ceva ce atrage atentia, imediat e cumparat de EA, Activision, Ubisoft, Microsoft, sau Square Enix (cei mai noi in moda "let's buy'em and then screw'em).
Si sa nu uitam, ca Bioware = EA, mai e doar o perioada de timp pana cand e desfiintat de tot ca studio separat si asimilat complet de EA.
Singurii care mai stau cat de cat pe picioarele lor e Obsidian (KotOR II, NWN II, Alpha Protocol, Dungeon Siege III) si sovieticii (The Witcher). Ei macar se mai straduiesc sa faca ceva si chiar le reusesc.
Sa nu uit de studio-urile indie, unde o mana de oameni mai scot din cand in cand un rahatel de joc de maxim 1 GB care e net superior la multe capitole fata de jocurile la care se lucreaza mii de de oameni si vin pe 20 de DVD-uri.
Si au si succes, fara campanii de marketing de milioane de $$$.

Cat despre Blizzard cu al lor WoW: Fuck'em. Tot hype-ul cu WoW a inceput inainte sa se anunte porcaria de MMO, dar a avut un fanbase solid datorita celor 3 Warcrafturi anterioare. Fara ele WoW era doar un alt MMO. Unul care a luat niste concepte din Lineage si alte cateva MMO-uri care o duceau cat de cat bine, le-a slefuit putin si a mai introdus 2-3 chestii inutile si.... atat.
Lucru pe care se bazeaza si Lucas Arts si Biowarez cu MMO-ul lor The Old Republic, dar macar ei incearca sa aduca un concept complet nou in lumea MMO-urilor si anume o poveste bine pusa la punct care se schimba dupa actiunilor jucatorilor si se straduiesc sa aiba dialoguri interactive si fully-frickin'-voiced. E un lucru cu doua taisuri MARI, dar daca le iese, Blizzard poate sa-si indese WoW-ul in toate orificiile dorsale.

DA:O are potential, e un joc bun, mai ales in ziua de azi cand toti producatorii dau atentie console 'tarzilor care nu stiu altceva decat "uh-uh-unga-bunga" si sa apese doar un buton. Dar DLC-urile il strica. Mai ales ca sunt unele lucruri introduse de DLC-uri care trebuiau sa exista din start in joc. Dar nuuuu, cumpara prostii Sabia lui' Peste Imputitu' cu 7.99$.
ME2 la fel. E un shooter bun, cu o atmosfera foarte rar intalnita azi prin jocuri. Dar ma trezesc la juma de an dupa aparitie ca mi se vareste in brate hover-tank-thingie-ul si alti team mates. Asta deja ii ipocritie pe fata. Elemente care fara nici o discutie trebuiau introduse din start in joc, mortii de foame de la EA se decid ca trebuie scoase ca DLC-uri? Nu le mai aduce vanzari jocul destinat babuinilor fugatori de mingi si anume FIFA?
Nu le mai aduce vanzari Need For Speed? Sau NBA? Sau NHL? Sau Maiden? Sau Tiger Woods Golf (sau cum mama lor se numeste)? Sau Weee in the Sink 2011?

Iar IceJack are dreptate unde bate: DLC-uri sunt scoase in prostie, dar un amarat de patch care sa indrepte niste probleme de mecanica de joc nu sunt in stare.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Megiddo
post Sep 21 2010, 12:05 PM
Post #59


Awesome Member
***

Group: Members+
Posts: 201
Joined: 17-October 08
From: Bucuresti
Member No.: 7.761
Points: 413
Gender:



Wow e clona de everquest la origine. Si nu, the old republic sau orice alt mmo din viitorii 2-3 ani nu are sanse sa se apropie de wow la nr. de jucatori. La calitatea jocului e altceva, si eu as vrea sa mai am timp de mmo-uri sa pot juca tor.

QUOTE
Nu le mai aduce vanzari jocul destinat babuinilor fugatori de mingi si anume FIFA?

:lol: good one.

Ideea mea era ca din ce in ce mai multe companii vor trece la modelul asta de rip-off business. And theres nothing we can do about it. O sa joci si ME 3 si DA 2-3 cu toate dlc-uri care apar pt. ca tot merita jucate jocurile respective.
Incoming The Witcher 2 dlcs
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

PhoeniX
post Sep 21 2010, 04:27 PM
Post #60


On crack
***

Group: Members+
Posts: 286
Joined: 27-January 07
From: Timisoara
Member No.: 3.667
Points: 572
Gender:



Cum am zis, WoW are atatia jucatori din cauza fanbase-ului solid creat de precedentele Warcrafturi. Star Wars are un fanbase si mai solid in spate, are toate sansele ca sa detroneze WoW si la numarul de jucatori.

Cat despre DLC-uri in The Witcher 2. Doar un zvon, "they're thinking of it", dar mai repede vor scoate DLC-ul ca un expansion complet, nu clasicul "Sword of Fartis +10" la 7.99$.

Also, voi juca ME3 din singurul motiv ca doresc sa vad repercursiunile deciziilor facute in primele 2 ME-uri. Nu ca mi se bage pe gat DLC-uri.
DA2 sunt mari sanse nici sa-l bag in seama daca ceea ce urmaresc e un sword-slashing action cu 3 dialoguri trantite pe acolo. Mai bine astept Devil May Cry 5.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Pages < 1 2 3 4 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 24th April 2024 - 07:58 PM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |