Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


MaNGAshop.ro

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Muzica Japoneza, despre muzica din Japonia


biangel
post Apr 11 2006, 10:59 AM
Post #1


Newbie
*

Group: Members
Posts: 2
Joined: 4-April 06
Member No.: 2.382
Points: 7
Gender:



][I]Buna la toata lumea...eu sint un nou membru al acestei comunitati si tot ce pot sa spun este ca ma bucur foarte mult ca exista si la noi in tara asa ceva...multumesc celor care l-au creat...Despre mine:pai....mda...sint o"ea", ..am 45 ani[poate nu va vine sa credeti ...asta e..}si sint indragostita de muzica japoneza J-Rock si J-Pop mai ales sau si mai exact:Gackt:Hyde:Miyavi...Pentru asta trebuie sa-i multumesc fetei mele care are 19 ani si care va dati si voi seama este la fel de indragostita de aceasta muzica....Eu nu stiu citi de la noi stiu de existenta ei si de aceea m-am gindit sa dau "o mina de ajutor" celor care ar mai vrea sa afle cite ceva fiindca detin foarte multe informatiii....am stat fff mult pe NET sa le adun.Ca o prima informatie asi vrea sa va spun[celor care nu stiu deja] ca Gackt si Hyde au facut un film impreuna"Moon Child" pe care eu il am deja.Este un film absolut superb si cu un subiect foarte interesant, mai exact o viziune a existentei unui vampir mai rar intilnita.Sa nu va ginditi la acele filme americane cu vampiri care isi arata coltii in miez de noapte ca nu e asa ceva....e ceva total,total deferit si un punct de vedere incredibil asi putea spune....daca cineva vrea filmul ...cu multa placere din partea mea, doar sa-mi spuneti...ei, cred ca ajunge pentru prima data! Salut la toata lumea si numai bine...http://s18.photobucket.com/albums/b147/angelstale/Moonchild/?action=view&current=c71875fb.jpg aici puteti vedea imagini din acest film Bay <_<
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Sweet_ayu28
post Feb 6 2007, 08:49 AM
Post #2


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 51
Joined: 30-December 06
From: Oradea
Member No.: 3.521
Points: 135
Gender:



Muzica in gen Ayumi Hamasaki sau Utada Hikaru iti place? ;)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

darkstar
post Feb 7 2007, 09:48 AM
Post #3


Newbie
*

Group: Members
Posts: 3
Joined: 7-February 07
Member No.: 3.741
Points: 11
Gender:



nu are nici o importanta cati ani ai Biangel,important este k iti pplac animeurile si k te vei simtii bine aici.cat despre musica pei cred k muzica din Japonia este superba ,in rest am aceeasi intrebare ca si Sweet_ayu28.:D :))
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 07:49 AM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |