Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


MaNGAshop.ro

2 Pages < 1 2 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> CERF - A doua intalnire nationala. CONCLUZII.


Lumpy
post Apr 25 2005, 10:52 AM
Post #21


High Class Member
*****

Group: Members+
Posts: 572
Joined: --
From: Iasi/Focsani
Member No.: 5
Points: 794
Gender:



Am plecat de dimineata de la ora 6 din Focsani si am ajunjs pe la vreo 8:30 - 9:00 la TNb ne-am despartit am lasart bagajele, dupa care am mers la locul de intalnire. Am facut cunostiinta cu IceJack, Demona, Chimera and other people(scuze memoria mea pe termen scurt sucks) am vazut CERF-ul, dar al dracului sa fiu daca am gasit migiile alea din burete, galbene si cun un smilley face pe ele, they're so good for stress relief.
Am fost am mancat dupa care am plecat la petrecere la Axi si acolo am gasit inca un headbanging partener pe langa scufi, Demona you rock girl!!!
si cele mai tari replici au fost IceJack :"Hello my name is IceJack and I'm an idiot!" Exodia:"Eu sunt..buna!" si desigur everybodies favorite Maoooo!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

EXODIA
post Apr 25 2005, 11:47 AM
Post #22


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 291
Joined: --
From: PESTE TOT SI NICAIERI
Member No.: 506
Points: 67



Mersi Scorp pt corectie ... O asteptam ... dar melodia trebuia rescrisa ca "EXO doesn;t know" :))).... Iar lumpy: HAHAHAHAHAHA .... Multi s-au prapadit de ras la faza aia asa ca mersi ... O sa raman in memoria tuturor ca
QUOTE
\"Eu sunt..buna!\"
...Cea mai tare faza a fost ..... Hmmm .... MAJORITATEA au fost tari ....
Cel putin orele cu bancuri au fost criminale .... traiasca BANCUITORII forumului ... si sa se pregateasca pt data viitoare ... ca vor avea concurentza serioasa (MEEEE)...

Una peste alta ... SPER SA MAI FIE CERF-UL DE INCA VREO 3 ORI (CEL PUTIN ) VARA ASTA :))))))))
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Sidonix
post Apr 25 2005, 12:19 PM
Post #23


Burning Soul
**********

Group: Members+
Posts: 2.890
Joined: --
Member No.: 37
Points: 3.770
Gender:



o fost un uichend interesant...cunoscut Demi cu care vazuram tehnologie cu fustitza /^_^ ...petrecere interesanta...si acum munca stimulata prin bonusuri grase ...asa ca continui postu' peste 2 zile
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

IceJack
post Apr 25 2005, 07:35 PM
Post #24


Palora, inactivist de partid
******

Group: Members+
Posts: 726
Joined: --
From: here, dreaming of elsewhere
Member No.: 563
Points: 399
Gender:



Stati sa ajung eu acasa...adica la Cluj...ca acum sunt la axi(home away from home...nr 2) si o sa postez 'The tale of CERF' <--inspirata din fapte reale(CERF-before-after,and Mao) by Baka-Jack :)

Apropo doar pt ca nikul meu eu ICE-Jack nu inseamna ca nu inghetz cand temperatura e undeva in jurul a 0 grade celsius...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

cioby2k
post Apr 25 2005, 09:33 PM
Post #25


pantsu?
***

Group: Members+
Posts: 212
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 1.051
Points: 107
Gender:



mai una peste alta a fost super belea. si ziua si noaptea. foarte interesante reprizele de atins tavanul (faza cu kata am nu vazut-o). scorp a fost in mijlocul fetelor (ceea ce era de asteptat), axi a simulat o cantare la chitara cu ajutorul... da mai bine o sa vedeti pozele... zeri a fost f pasnic. baronuvaleus si phoboss au fost de nedespartit. immortalaty a renuntat destul de repede (si se ameteste repede).

ps: axi, pozele cu un anume blond "dotat" cu anumite obiecte din bucatarie la camuflezi si tu...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Demona
post Apr 25 2005, 09:45 PM
Post #26


your Worst Nightmare
******

Group: Members+
Posts: 832
Joined: --
From: Hell
Member No.: 306
Points: 647
Gender:



A fost mishto, mai ales ca am avut ocazia sa cunosc personaje noi. Surpriza a fost sa descopar ca for real many users nu sunt asha annoyin` ca pe YM sau forum and then... got the chance to be with my gf again... :twisted: 8)

As for Scorp he haded comin`... Nu cred ca se facea asha mare caz pe poza aia Scorpule daca shtiai sa faci macar pe diplomatu`... As for jory, nu`sh care din voi e "mort" la faza asta... That makes u wonder, why everybody is so happy to see you mocked!? /? :barf:

Animal... sorry dude... Am uitat ca precizia mea la "balls" e inca buna, even if I don't pay much attention to that part of the male... :roll: :wink:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Scorpio
post Apr 26 2005, 10:22 AM
Post #27


Gold Saint
**********

Group: Members+
Posts: 2.862
Joined: --
From: Bucuresti ( Death Valley )
Member No.: 8
Points: 3.964
Gender:



Cum se zice demona?.....Momentele de bucurie sunt scurte si rare....nu?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Diana
post Apr 27 2005, 07:58 AM
Post #28


High Class Member
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 568
Joined: --
Member No.: 7
Points: 510
Gender:



Adica fost-a nice ... si s-a terminat cam prea repede ..dar cu prima ocazie o luam de la capat ca ne sta bine :).
Eu ma bucur ca am avut reusit sa mai vad lumea la ochisori (chiar imi era dor de unii dintre ei ) si ca am mai cunsocut forumisti ^_^.
Multam axi pt ca esti o gazda buna.

PS: next CERF o sa ma pregatesc ca pt o expozitie de fetite imbracate /dezbracate in piele si pe motociclete..ca de calculatoare nu prea mai e vorba pe acolo :D.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Lumpy
post Apr 27 2005, 08:46 AM
Post #29


High Class Member
*****

Group: Members+
Posts: 572
Joined: --
From: Iasi/Focsani
Member No.: 5
Points: 794
Gender:



Mah toate bune si frumoase dar niste poze un album ceva hai ca vreau sa me vad :D Si o parte din poze sunt pe apartul lui Scufi si o se le uploadeze el daca-i dati un link
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Chris
post Apr 27 2005, 09:08 AM
Post #30


Rogue
******

Group: Members+
Posts: 806
Joined: --
From: Dragon Eden
Member No.: 6
Points: 554
Gender:



A fost super, dar Hex-o avea dreptate, mai trebuiau cateva fete... :P dar data viitoare sper sa fiu deja in bucuresti ca sa nu mai fiu mort de oboseala si stres...

Axi -> PLEASE lipeste lama de la un cutit, sau macar ascunde-l ca Musashi e periculos cu ala in mana, din greseala ia sarit lama cand se juca cu el exact in my balls... /angry

I got to be called a hundred times bitch and dog by the same person... it ain't that bad... :twisted: HeIl Demona !!! :wink:

Killer (IceJack) -> eu am invatat oamenii prost in ce priveste chestia cu gheata... live up to your name, dude !
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

axi
post Apr 27 2005, 03:02 PM
Post #31


Sempai?!
**********

Group: Members+
Posts: 2.481
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 244
Points: 2.193
Gender:



ok ok ... mi-e asa o lene sa uploadez pozele ... moama moama ... nu aveti idee ... sunt doar vreo 220 /angry ... da ma sacrific pentru voi ... cat de curind :P ... comentariile pe poze tot aici sau la fatza locului :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Kataracta
post Apr 27 2005, 04:45 PM
Post #32


Forever dreaming, forever searching, forever waiting
Group Icon

Group: Admin
Posts: 627
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 21
Points: 76
Gender:



Axi, vorbeste cu vre-un admin sa le puna ei ca ei au dreptul sa puna un calup intreg de poze. Eventual joi la intalnire adu pozele pe un cd (pt Chibi sau Coyotee, daca vin)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Scorpio
post Apr 27 2005, 04:53 PM
Post #33


Gold Saint
**********

Group: Members+
Posts: 2.862
Joined: --
From: Bucuresti ( Death Valley )
Member No.: 8
Points: 3.964
Gender:



Daca nu mi-e lene le pun eu in seara asta...ca le iau de la axi......daca pana maine nu apare nimic inseamna ca mi-a fost lene...sau pur si simplu nu am avut chef
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

ICE
post Apr 27 2005, 05:22 PM
Post #34


pipiru piru piru pipiru pi
***

Group: Members+
Posts: 121
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 815
Points: 148
Gender:



party-ul a fost ok... adica avand in vedere ca e primul la care apuc sa particip a fost just perfect.
am avut ocazia sa cunosc lumea de pe forum, care de altfel este foarte de treaba si sper sa se repete astfel de party-uri cat mai des :D

am ramas cu multe amintiri frumoase... dar una care mia ramas imprimata pe creier (fara sa vreau)... era cu un anume "blond "dotat" cu anumite obiecte din bucatarie"... ahh the horror
data viitoare lasati instrumentele ascutite bucatarului sef, care nu este phoboss :)... chiar daca arata.

sper numai ca data viitoare sa vina mai multa lume din toate colturile tarii...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Vebby
post Apr 28 2005, 07:48 AM
Post #35


Loaza absoluta
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 1.529
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 857
Points: 2.776
Gender:



gata m-am suparat pe voi!!! nici macar o poza, mah?....nu v-a fost lene sa va duceti la petrecere si sa va dstrati si sa FACETI poze, dar va e lene sa le puneti pe un amnarat de forum!!!gata, imi iau jucariile si plec acasa!! :evil:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Scorpio
post Apr 28 2005, 09:58 AM
Post #36


Gold Saint
**********

Group: Members+
Posts: 2.862
Joined: --
From: Bucuresti ( Death Valley )
Member No.: 8
Points: 3.964
Gender:



Te conduc eu :D.....si din moment ce nu-s poze.....e calr ca nu am avut chef sa le pun :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Lillith
post Apr 29 2005, 08:28 PM
Post #37


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 161
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 717
Points: 37
Gender:



Si mie mi-a placut foarte mult...mai putin faza cu lipitu' de tavan...I was the first :( one ...si am mai dat si un cap...God.Anyways,arigato kaoru...I try,I try...hope every1 liked my drawings for them.I made a lot.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Style_Ripper
post Apr 29 2005, 09:34 PM
Post #38


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 65
Joined: --
Member No.: 1.203
Points: 19
Gender:



spunetzi-mi shi mie din moment ce vad ca nu avetzi sa postatzi pozele alea pt cei care nu au fost... cand se va organiza urmatoare intalnire.. pt ca sunt din iasi.. shi ash vrea sa stiu din timp :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

axi
post Apr 30 2005, 06:45 AM
Post #39


Sempai?!
**********

Group: Members+
Posts: 2.481
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 244
Points: 2.193
Gender:



in principiu ... la anu :D ... desi daca ar fi dupa mine ar fi binevenita si maine :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages < 1 2
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 19th March 2024 - 06:47 AM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |