Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


MaNGAshop.ro

20 Pages < 1 2 3 4 5 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Dear diary..., CONFESII PENTRU CINE ARE CHEF


Sidonix
post Jun 23 2004, 08:22 PM
Post #41


Burning Soul
**********

Group: Members+
Posts: 2.890
Joined: --
Member No.: 37
Points: 3.770
Gender:



azi nu am facut nimic....am frecat menta toata ziulica....noroc de vecinele astea ca ramin fara malai...ce sa fac!? le imprumut cu dobinda :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Scorpio
post Jun 24 2004, 09:45 PM
Post #42


Gold Saint
**********

Group: Members+
Posts: 2.862
Joined: --
From: Bucuresti ( Death Valley )
Member No.: 8
Points: 3.964
Gender:



Kata...sunt..sunt :twisted: :twisted: sunt f. fericit :twisted: imi da noi motive sa iau BAC-ul si admiterea :twisted: Si mai ales daca facem si ce-am vorbit noi..cu invatatul java & co.......... :twisted: :twisted: nici nu pot sa ma gandesc fara sa am un zambet sadic si plin de satisfactie pana la urechi :twisted:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

CyBeR
post Jun 25 2004, 11:11 AM
Post #43


Sick of this world
**********

Group: Members+
Posts: 1.341
Joined: --
From: Eternal Purgatory
Member No.: 35
Points: 1.030
Gender:



Offtopic:
Daca careva secrede sadic in adevaratul sens al cuvantului il sfatuiesc sa intre pe adresa
www.happytreefriends.com
si sa urmareasca episdoadele.Scorps>acolo poti sa-ti testezi sedismul inascut daca te tine stomacdul sa vezi alea.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Kaori.Night
post Jun 25 2004, 12:02 PM
Post #44


Incepator
**

Group: Members
Posts: 19
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 299
Points: 2



Bey, ce lume ocupata pe phorumu' asta!!! Voi cand mai aveti timp sa mancati, sa dormiti, sa stati? :twisted: Yo vorbeam...
La mine ieri a fost o zi tipica. Am inceput-o dimineata, cand a sunat ceasul (nu MI-a sunat ceasul. Inca) si l-am oprit cand am vazut ce ora indecenta era: cum :evil: sa ma trezesc eu la 8.30??????????? Ce-a fost in mintea mea sa il pun la ora aia? (Raspuns: NIMIC!) Urmeaza trezirea propriu-zisa. Deschisu' geamului, dusu'(ph**k, e apa in revizie!!! + cateva injuraturi de mama apei, mama radetului si mamele celor care au oprit apa si alte mame pe care nu mi le mai amintesc), echipatu', spalatu' pe dinti si vizita in bucatarie unde deschid frigideru', vad ca nu e nimic pe gustul meu acolo si plecatu' in dormitor. In dormitor avui activitate: m-am aruncat in pat, am insfacat manualul de Logica, manualul de sinteze si alea doua cursuri pe care m-am deranjat sa le scriu si am inceput sa.... numar tavanul. Am ajuns pe la 3000 si ceva cand m-am plictisit si m-am dus in sufragerie, unde am deschis televizorul, am deschis teletextul pe un anumit post si la o anumita pagina, unde, pe chat se injuaru aia ca idiotii. Am inchis televizorul, am deschis calculatoru' unde am bagat muzica la greu, am jucat ca idioata carti cu el (si am luat bataie de nu mai stiam de mine). Printre picaturi am mai dat si vre-o trei telefoane (de cate 30 de minute minim) sa intreb daca avem de invatat si ultimele 3 capitole din manual si inca 2 telefoane sa intreb lumea ce mai face. In final a venit mama, care m-a gasit in dormitor, invatand "la greu" dupa ce am dormit putin (de la 2 la 5; mama a venit la 5.20 :roll: ), ca obosisem, m-am reechipat (dupa ce am urmat traseul descris la capitolul "trezirea" si am iesit afara, sa ma plimb sub clar de luna (si sa nu mai ascult manelele puse de tiganii din fata blocului). Am ajuns acasa si m-am culcat.
De azi va trebui sa schimb scenariul. Asta necesita un efort de imaginatie. Hmmm... Chiar merita?
:idea: Diana, daca respectiva cota din incasari e destul de mare incat sa acopere costul fustei si sa-ti mai si ramana, go 4 it! (Da' fi fata desteapta si nu te lasa doar pe atat: daca iti ofera mai putin de 50% refuza-le oferta. In fond, tu esti aia care le face lor cadou restul din incasari, nu? Daca ma gandesc mai bine ar trebui sa le lasi exact atat cat sa acopere costul tiparirii biletelor + un bonus sa aiba de-un covrig.. Le ajunge. Parerea mea. Acum, daca tu esti mai darnica... (Don't be. :twisted: )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Scorpio
post Jun 25 2004, 09:41 PM
Post #45


Gold Saint
**********

Group: Members+
Posts: 2.862
Joined: --
From: Bucuresti ( Death Valley )
Member No.: 8
Points: 3.964
Gender:



Cyber......acuma ai aflat de el??? :lol: :lol: :lol: Am niste ep-uri si un joc..cu Petunia....pe care eu am botezat-o Diana :twisted: La ce suferinte e supusa....... :twisted: :twisted: Oricum desenele sunt superbe..sadice....mama lor
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

zeri
post Jun 25 2004, 11:30 PM
Post #46


Dreamer
Group Icon

Group: Admin
Posts: 2.498
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 14
Points: 807
Gender:



Kaori, mi-a placut faza cu numaratul tavanului...se pare ca tie ti-au iesit mai multe decat mie :)

Oricum...cum se petrece ziua unui student in sesiune care are examen luni pe scurt: ma scol cat mai devreme pot ca sa invat, adica pe la 11:00, mananc ceva si plec la facultate, daca stau acasa clar nu invat nimic. 30 de min imi fac curaj si chef sa incep sa invat, iar cand soseste momentul propriu-zis sa arunc un ochi pe seminarii, vad toate imbecilitatile alea hielogrifice de la materia aia de tot kktul numita SCS si imi piere tot cheful si de invatat si de viata. Asha ca dupa 3-4 ore de calculat serii Fourier si transformate Laplace imi dau seama ca nu stiu nimic si s-a mai dus o zi pana la examen :cry: Ma intorc acasa, ma arunc in pat si ma gandesc cu drag ca o sa mai am de dat un examen in plus la toamna.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

CyBeR
post Jun 26 2004, 11:11 AM
Post #47


Sick of this world
**********

Group: Members+
Posts: 1.341
Joined: --
From: Eternal Purgatory
Member No.: 35
Points: 1.030
Gender:



Scorp...vreau si yo jocu ala.Am 32 de episoade pe un cd pierdut prin oras si nu,nu am aflat abia acum de ele.

Baieti...mai lasati-o moarta cu examenele...incep sa fac riduri de atat ras/ganduri de viitor.Unii inca mai avem ceva ani inainte sa dam Bac-ul/orice alt tip de examen si vrem sa ne bucuram de ei.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Scorpio
post Jul 10 2004, 09:41 PM
Post #48


Gold Saint
**********

Group: Members+
Posts: 2.862
Joined: --
From: Bucuresti ( Death Valley )
Member No.: 8
Points: 3.964
Gender:



Cyber o sa ti-l dau..da are cativa kb.....nici nu stiu daca are 1 mb......si ai 32 de ep???? pai ai mai multe ca mine.......poate it igasesti cd-ul si mi-l trimiti si mie
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Duncan
post Jul 12 2004, 07:54 AM
Post #49


Technical Oni
***

Group: Members+
Posts: 208
Joined: --
From: Dobrojea
Member No.: 167
Points: 78
Gender:



dear diary ... unde mi-e pantalonii ?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Lumpy
post Jul 12 2004, 09:03 PM
Post #50


High Class Member
*****

Group: Members+
Posts: 572
Joined: --
From: Iasi/Focsani
Member No.: 5
Points: 794
Gender:



LOGIN PLEASE:Lumpy.....PASSWORD ******
Dear ...ohh dear my computer's crashing again.....nu o sa am timp niciodata sa o mai intreb pe Diana care-i aroma ei preferata de inghetata...ieri am facut rost de The Best APOCALYPTICA Inquisition Symphony...aahhhh 18 tracks of pure bliss
LOGING OFF ..ohh shit it's crashing...please be gentle...
phew it didn't crash ohh yeah Sid wicked avatar an signature :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Diana
post Jul 13 2004, 08:22 AM
Post #51


High Class Member
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 568
Joined: --
Member No.: 7
Points: 510
Gender:



gasit casuta stop. gasit colega de casuta foarte simpaticuta stop. caut inca un locatar in casuta aia stop. lasat casa masa si job si schimbat pe altele in bucuresti stop. sa fie intr-un ceas bun :)
PS: devenit fata de cartier ... damn .. si odata ceream lectii ... acum o sa le primesc gratis :D.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Scorpio
post Jul 13 2004, 09:23 PM
Post #52


Gold Saint
**********

Group: Members+
Posts: 2.862
Joined: --
From: Bucuresti ( Death Valley )
Member No.: 8
Points: 3.964
Gender:



Diana......ma ofer eu voluntar....ce zici......merge? :twisted: Nu stiu ce peace & quaiet o sa fie in cartier.......da stiu ce show o sa fie in casa :twisted:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Diana
post Jul 14 2004, 10:02 AM
Post #53


High Class Member
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 568
Joined: --
Member No.: 7
Points: 510
Gender:



Scorp .. daca iti permiti sa platesti chiria si intretinerea ..adica exact cat e normal .. si intelegi niste reguli normale n-ar fi problema :D ..dah ... posibil sa te lovesti de niste obiectii puternice cand o sa spui la altii ca stai cu 2 fete dragute in aceeasi casa .. si eu una auzisem de niste zvonuri interesante ..cum ca tu vrei la camin :D
PS: va trebui sa treci de proba de foc .. coleguta mea :D .. vei fi programat la un interviu :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Scorpio
post Jul 14 2004, 11:01 AM
Post #54


Gold Saint
**********

Group: Members+
Posts: 2.862
Joined: --
From: Bucuresti ( Death Valley )
Member No.: 8
Points: 3.964
Gender:



Pai planul asta ar fi fost sa stau la camin...da daca nu prind loc?.....nu tre sa stau undeva(nu ca n-as avea da aia e pe la capatul bucalelor :? )

Si nu vad ce obiectii ar putea fi...din experienta mea sa spui asa ceva inseamna ca esti tare....din toate pct de vedere :twisted: Cat despre reguli..Diana...nimic despre tine nu e normal :twisted:

Cu colega cred c-o sa ma descurc de minune..deja avem un lucru f. important in comun. :D

Da dupa cum stii........mai tre sa cer si voie...si nu ma refer la parinti :D :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

ruxi
post Jul 14 2004, 11:25 AM
Post #55


Spam Police Reloaded... where the case, of course :)
Group Icon

Group: Members+
Posts: 885
Joined: --
From: Bucharest
Member No.: 233
Points: 1.392
Gender:



daca intentionezi sa faci ravagii in stilul scorp, s-ar putea sa ti se dea si voie. you never know... ;)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Lumpy
post Jul 14 2004, 03:07 PM
Post #56


High Class Member
*****

Group: Members+
Posts: 572
Joined: --
From: Iasi/Focsani
Member No.: 5
Points: 794
Gender:



Jurnal log miercuri 14 iulie 2004 ora...ahhh in fine
Fac crima tre sa-mi vina coletul ala cu o gramada de filme si aia de la posta freaca menta ... astazi trebuia sa ajunga si n-a venit :kaioken: daca nu ajunge nici maine .... intrerupem programul pentru o stire f. importanta astazi la oficiul postal din focsani un criminal nemilos a facut masacru printre lucratorii postali.. si acum revenim la programul normal...
o sa-i omor pa aia. well that's all lot's a luck in your new appartment diana
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Kataracta
post Jul 14 2004, 04:11 PM
Post #57


Forever dreaming, forever searching, forever waiting
Group Icon

Group: Admin
Posts: 627
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 21
Points: 76
Gender:



Mult noroc si multi gandaci Diana :P Daca nu ai sa imi zici mie ca iti aduc eu :twisted:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Diana
post Jul 16 2004, 08:49 AM
Post #58


High Class Member
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 568
Joined: --
Member No.: 7
Points: 510
Gender:



Dear diary ...sau dear forum ... parca e mai potrivit asa
Azi e ultima mea zi de munca. Nu stiu cand voi mai avea acces la net. Nu stiu nici ce voi face in continuare prea bine. Dar eu incerc. De fapt eu vreau sa va spun "La revedere!" pentru ceva timp. Si multumesc mult.
Byeeeee ... oricum ma intorc eu ..dar ..nu se stie cand :(. Nr de celular a ramas acelasi :D.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Sidonix
post Jul 16 2004, 10:58 AM
Post #59


Burning Soul
**********

Group: Members+
Posts: 2.890
Joined: --
Member No.: 37
Points: 3.770
Gender:



o evadare in necunoscut nu dauneaza grav sanatatii...viitoru e deschis...cel putin teoretic...spor Diana...ai grija la forumishtii bucurestenii ...mai ales Kata..."chinuitorul" :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Zink
post Aug 10 2004, 11:42 PM
Post #60


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 129
Joined: --
From: Bucharest -shadowcity...follow the sounds of anime::
Member No.: 259
Points: 2



Dear diary, its good to be back /smile
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

20 Pages < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 08:25 AM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |