Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


MaNGAshop.ro

4 Pages < 1 2 3 4 > 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Peste 10 ani...


Tenshi
post Mar 5 2005, 01:33 PM
Post #21


Fanart MOD-nya
Group Icon

Group: V.I.P.
Posts: 1.173
Joined: 9-January 04
From: Arad
Member No.: 168
Points: 1.152
Gender:



Thanx, Axi...

Se vorbea mai sus de posibilitatea ca forumul sa nu mai existe peste 10 ani... Eu sunt sigura ca va exista, cu conditia sa nu ne lasam noi pe tanjala. It's up to us!! Guys, SUNTEM PIONIERI!! Fiti mandri de asta!!! Chibimox, u too!! /^_^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Tr0tineTa
post Mar 5 2005, 10:57 PM
Post #22


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 210
Joined: --
From: Deep in your Nightmares
Member No.: 586
Points: 18



lol deci chestia cu existenta forumului tine doar de noi! userii! in fond asta conteaza pe forum! daca nu ar fii useri nu ar fii nici forum
si uite asa comunitatile anime s-ar duce :( bine ca suntem uniti :)
daca o sa fim tot asa uniti si peste 1-2 ani nu vad de ce nu o sa fim si
peste 10 ani :) its now or never , they count on us :) :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

redleaf
post Mar 8 2005, 11:23 AM
Post #23


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 174
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 390
Points: 2
Gender:



/^_^ Pentru mine acest forum a insemnat si inseamna mult... Printre membrii acestei comunitati anime am intalnit oameni deosebiti si mi-am facut noi prieteni... Daca nu existau faimoasele intruniri de joi cred ca si acum imi petreceam fiecare saptamana fara nici o iesire prin oras, stand si ascultand muzica, invatand, citind... Rezistenta mea la bautura creste cu fiecare bere pe care o savurez la intrunirea de joi... Iar intelepciunea pe care mi-o doresc se materializeaza un pic mai mult cu fiecare discutie serioasa si sincera pe care o am cu noii mei prieteni.... 8) Da, sper din tot sufletul ca si peste 10 ani acest forum si aceasta comunitate sa fie la fel de puternice si legatura dintre membrii acestei comunitati sa se fortifice intr-atat incat sa vrem sa ne mai intalnim in fiecare joi si atunci cand vom avea copii de carat dupa noi... :P I say Amin to that ! Si multumesc pentru tot.... :oops:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

EXODIA
post Mar 8 2005, 11:55 AM
Post #24


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 291
Joined: --
From: PESTE TOT SI NICAIERI
Member No.: 506
Points: 67



peste 10 ani cred ca voi fi un mare .... "nu stiu". Stati sa ajung acolo si cand ajung ma intorc in acum si va spun :D :D :D. Dar vazand evolutia mea pana acum , si prevazand putin pe baza datelor deja existente nu vad un viitor foarte frumos. Dar pana nu ajung acolo nu stiu exact cum va fi :D :D :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

chipicao
post Mar 8 2005, 12:54 PM
Post #25


colorblind
**

Group: Members+
Posts: 32
Joined: --
From: Acasa
Member No.: 907
Points: 40
Gender:



Ma nu stiu ce sa zic ,dar cred ca peste 10 ani o sa fiu mai batrana .si probabil tot or sa-mi placa anime-urile ,care cu siguranta vor ramane si peste 10 ani ,si peste 1000,atata timp cat exista OAMENI CA VOI. PE NICAIERI N-AM INTALNIT PERSOANE ASA "DISPERATE" DUPA ANIME-URI .cred ca o sa ma molipsiti.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

transe
post Mar 8 2005, 07:35 PM
Post #26


poison gurl
***

Group: Members+
Posts: 282
Joined: --
From: in my mind
Member No.: 333
Points: 154
Gender:



...hmm...buna intrebare...Nu imi imaginam niciodata sa trec de varsta de 23 de ani deci nu mi-am facut planuri...Varianta A : o sa fiu la 3 metri sub pamant (sau sub apa, depinde cum mor). Varianta B : O sa fiu mai batrana ca acum...hmm...shi probabil nu o sa mai fiu "trance"...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

bogdan
post Mar 8 2005, 08:05 PM
Post #27


High Class Member
*****

Group: Members+
Posts: 684
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 366
Points: 1.182
Gender:



10 ani ohh boy that`s a looong time nu cred ca cei care zic ca o sa fim tot aicea realizeaza ce mult inseamna incercati sa va aduceti minte cine erati si ce faceati acum 10 ani si observati diferenta poate ca cei mai "nebuni" sa urmareasca inca anime si dupa 10 ani poate ca se vor gasi si uni care sa duca forumul in spate io personal il vad pe Ranma-kun pe aicea si peste 10 ani but then again what do i know


despre mine .... habar nu am ce voi face peste 10 ani la cum merg io pe burta nici nu cred ca voi afla prea curand .... dar cred ca si comunitatea se va schimba si ea ma uit la intrunirile de joi si imi aduc aminte ca acum 2 ani cand s-a organizat prima intrunire doar 2..3 din cei prezenti joia au fost si acolo si atuncea parerea mea e ca nu vom mai fi aicea intr-un termen muuult mai scurt decat cei 10 ani propusi de Tenshi .... sper ca cei care am apucat sa ne cunoastem mai bine personal vom mai pastra o legatura oarecare dar si asta e o posibilitate redusa imo :roll:



PS Amen :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Demona
post Mar 8 2005, 08:25 PM
Post #28


your Worst Nightmare
******

Group: Members+
Posts: 832
Joined: --
From: Hell
Member No.: 306
Points: 647
Gender:



... Uh, buna topica. Sa vedem... that would make me 33 years old. O varsta la care multzi se considera maturi. Well, not me. Probabil ca la 33 de ani inca o sa ma catzar pe peretzi sa atarn postere sau pe muntzi cu alpinismu` sau ma arunc cu coarda elastica sau alte chestii. Da` sigur la 33 de ani o sa am tot spatele tatuat asha cum visez shi singura schimbare care o vreau pana la varsta aia in viatza mea e sa cashtig ceva mai bine, intr-un domeniu de activitate care imi place... So... let's put on the list what we want now and fulfill them in the next 10 freakin` years... Sau mai e varainta ca se rupe coarda elastica shi ma fac zob de stanci... :D :roll:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

wicked
post Mar 8 2005, 08:39 PM
Post #29


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 117
Joined: --
Member No.: 887
Points: 172
Gender:



Dupa cum am mai spus, eu nu o sa renunt niciodata la anime!!!!!!Nici peste 10 ani, nici peste 50...Si o sa stau sa ma uit la noile anime impreuna cu copiii mei,care bineinteles vor fi la fel de fanatici ca mine :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

usagy
post Mar 9 2005, 07:51 AM
Post #30


mad bunny
****

Group: Members+
Posts: 347
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 326
Points: 453
Gender:



Peste 10 ani, hmmmm, ar fi 2 variante :
1. ma vad managerul unei banci internationale, cu mii de angajati in subordine, mai slaba ca acum din cauza stresului, cu multe riduri, fara timp liber, cu un sotz la fel de ocupat, stresat shi stresant care vrea un copil......buuuuuuuuuuuuuuuuuu :boo: ;

2. a loser (adik fara cele de mai sus) :wb:

Ma intreb oare ce e mai bine!? :nemui:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Demona
post Mar 10 2005, 12:54 PM
Post #31


your Worst Nightmare
******

Group: Members+
Posts: 832
Joined: --
From: Hell
Member No.: 306
Points: 647
Gender:



QUOTE(usagy)
2. a loser (adik fara cele de mai sus) :wb:


Okey usagy, lumineaza-ma. Why havin` a kind makes you NOT A LOSER?!?!?! What's wrong with NOT HAVIN` KINDS!?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

CyBeR
post Mar 10 2005, 03:15 PM
Post #32


Sick of this world
**********

Group: Members+
Posts: 1.341
Joined: --
From: Eternal Purgatory
Member No.: 35
Points: 1.030
Gender:



Abia astept sa se mai intample si pe aici ceva gen animenfo unde pleaca membri dintre cei mia vechi...vreau sa vad cum visele optimiste se duc dracului putin. :twisted: :twisted:
Then again...people here will be closer then those on animenfo...deci totul e posibil in viitor...numai stelele stiu!

P.s>Trance > you're not going under before I go...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

cilu
post Mar 10 2005, 10:08 PM
Post #33


Nea Puiu
*****

Group: Members+
Posts: 598
Joined: --
From: Behind the teacher's desk
Member No.: 357
Points: 207
Gender:



Mah....dupa ce am vazut posturile astea........mi-am adus aminte de primul forum pe acre am intrat......animwmusicvideos acolo tocmai se facea schimbul de generatie....... adik adminul ce o creat forumul tocmai se retragea pt a avea grja de familie si de viata personala (smb ring any bell) si numea altii admini care sa aiba grija sa mearga totu bine....
Well, nush ce va fi, cum va fi..... dar personal..cat timp o sa fiu asa mai retras fata de comunitate...si o sa raman la stadiu de interactiune virtuala... tot ce e posibil k sa fiu uitat dupa o vreme de eventuala inactivitate....sa mai stiu eu ce......cu toate ca am intalnit persoane grozave, singurul meu of e ca nu am reusit inca sa le intalnesc si pe viu....iar temeraritate astea precum a demonei...parca nu ma prea inghesuie din comoditatea locurilor natale......deci daca o sa fie ceva prin imprejurimi, count me in.......... dar totushi........numai cu o ocazie exceptionala cred ca o sa ajung in bucuresti...si cu atat mai mult la o intalnire de joia seara........la care sincer mi-ar place mult de tot sa iau parte......
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Tenshi
post Mar 11 2005, 08:59 AM
Post #34


Fanart MOD-nya
Group Icon

Group: V.I.P.
Posts: 1.173
Joined: 9-January 04
From: Arad
Member No.: 168
Points: 1.152
Gender:



Cilu wrote:
QUOTE
animwmusicvideos acolo tocmai se facea schimbul de generatie....... adik adminul ce o creat forumul tocmai se retragea pt a avea grja de familie si de viata personala (smb ring any bell) si numea altii admini care sa aiba grija sa mearga totu bine....

Well, e ceva normal... S-ar putea sa se intample asta si aici. Dar nu as vrea sa se retraga cineva forever...



Demona wrote:
QUOTE
Why havin` a kind makes you NOT A LOSER?!?!?! What's wrong with NOT HAVIN` KINDS!?

E vorba de realizarile din viata unui om. Te asigur ca la 60 de ani vei gandi CU TOTUL ALTFEL decat acum. We're humans, si nu suntem aici la intamplare. We're not an accident!!

... hai ca deviez prea mult de la subiect... :roll: Anyways, kids are cute!! I want some. :tere:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

APoKLips
post Mar 11 2005, 09:49 AM
Post #35


Magic of Rebuilding
******

Group: Members+
Posts: 862
Joined: 21-May 07
From: Cluj-Napoca
Member No.: 4.333
Points: 2.557
Gender:



Acum sunt sigur ca se vor schimba multe. Ceea ce vad la mine : desi momentan nu am nici cea mai vaga intentie de a intemeia o familie, incep sa devin din ce in ce mai ocupat, dupa cum s'a vazut la altii, timpul nu le mai permite. Pana la urma e un hobby in care ne punem foarte mult timp. Cu toate astea mie mi'ar placea sa ajungem sa avem un loc unde sa facem proiectii , unde sa putem sta si sa discutam... si alte cele.



:wink: Hoooooooooreeey for Tenshi :weee: :gooood:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

usagy
post Mar 11 2005, 03:17 PM
Post #36


mad bunny
****

Group: Members+
Posts: 347
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 326
Points: 453
Gender:



Sa lamurim o chestie. Nu am spus ca peste 10 ani o sa am un copil, am spus, citez
"cu un sotz la fel de ocupat, stresat shi stresant care vrea un copil......buuuuuuuuuuuuuuuuuu ". Probabilitatea foarte mare ar fi aceea ca peste 10 ani sa nu am inca un copil. Sincer, nu iubesc asha mult copii. Shi nici perioada aia ingrozitoare de 9 luni cand ti se umfla tot corpul, itzi e rau, samd (de aici "buuuuu", adik i'm not too happy about that).

Dar nu exclud nimik. Viitorul nu-l cunosc ca nu-s Mama Omida :guru:

Iar decizia de a avea sau nu copii va apartzine! Eu nu judec pe nimeni, dar va rog, cititzi cu atentie postul inainte de a va arunca cu capul inainte. S-ar putea sa va lovitzi de un zid, ceva :ninmali:


Shi Cilu, in cei zece ani, sper sa apucam sa ne vedem totushi face to face. Ar ieshi un super fight :kisskiss:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Vebby
post Mar 11 2005, 04:16 PM
Post #37


Loaza absoluta
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 1.529
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 857
Points: 2.776
Gender:



brrr zece ani? multi nu segandesc nici la ce vor face inseara asta da poi peset zece ani..dar nu ne ramne decan sa visam nu? in zece ani imi doresc sa fi vazut cat mai multe anime si cum s-a mai zis nu cred ca voi renunta vreodata sa privesc(avand in vedere ca abia au inceput sa dau de gustul lor). iar forumu cines tie..dar cred ca va fi greu de [astart zece ani d ezile..anyway..cine stie..peste 10a ni...poate vom fi mari si cu gretusi(fetele..)sau singuri , bantuind pe strazi..
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Immortality
post Mar 11 2005, 04:40 PM
Post #38


Neko no Miko
Group Icon

Group: Members+
Posts: 611
Joined: --
From: In your heart
Member No.: 354
Points: 219
Gender:



10 ani?????Pai.....sa vedem.....o sa ajung probabil la 2-3 pachete de tzigari/zi....mertzanu la scara.....vila....piscina.....:P :P :P Ya right!
De parca mai rezist atat!:P
Ei,lasand gluma la o parte.....sper ca peste 10 ani sa fiu realizata pe deplin.Si mai sper sa ramanem uniti ca si pana acum(DOH!).Slabe sanse anyway.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

K9
post Mar 15 2005, 09:57 PM
Post #39


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 25
Joined: --
From: Oradea
Member No.: 932
Points: 2
Gender:



Daca ne place anime...vom fi inca aici...Well I will...so ... /^_^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

LordMethos
post Mar 23 2005, 04:17 PM
Post #40


wandering shade
**********

Group: V.I.P.
Posts: 1.163
Joined: --
From: Iron Tower of Zebdora
Member No.: 364
Points: 2.120
Gender:



mdea.. eu ma rezum doar la
ce a fost a fost
ce este acum este acum
ce va fi va fi
nus tii cetzi rezerva viitorul .. cat ai incerca sal modelezi si sal il ai sub control nu vei putea ... asa ca ... live today and dont think about tomorrow

Remember Yesterday
and think about tomorrow
But you have to live today
Oh, lonely yesterday
don?t leave me with the sorrow
Cause I have to live today
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Pages < 1 2 3 4 >
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 11:47 PM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |