Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


MaNGAshop.ro

14 Pages < 1 2 3 4 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Kaleido Star, Never give up !!!


k1ll3r
post Apr 3 2006, 07:34 AM
Post #21


C3r3al K!ll3r
**

Group: Members+
Posts: 35
Joined: 9-March 06
From: Focsangeles
Member No.: 2.247
Points: 185
Gender:



eu acum sunt confuz.ep d joi si vineri au fost in ordine inversa?
deci c a fost joi e mom unde ramane actiunea si azi vedem ultimu spectacol d la kaleido stage(cel putin din cate ziceau toti in ep joi)?sau cine ma lamureste si p mine pana diseara :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Rezo The Red Priest
post Apr 3 2006, 03:28 PM
Post #22


Grand Cardinal
******

Group: Members+
Posts: 937
Joined: 18-August 05
From: Bucuresti
Member No.: 1.746
Points: 2.024
Gender:




Kaleido BIG fan here de serviciu. Ep de joi arata deja succesul piesei facute de Mia si preluarea circului de Yuri. Ep de vineri prezinta momentul imediat urmator ep-ului de miercuri (la sf acestuia Kalos e de acord ca Mia sa faca piesa) adik Mia se apuca de treaba. Scrie piesa ajutata de negrul propus de Layla si la sf incepe rularea piesei. Acest ep de vineri are ca urmare ep de joi.

Astazi ar trebui sa fie intradevar ultimul (?!?!) specatcol. Nu poate fi ult dar o sa fie interesant sa vedem cum salveaza faza. Sper ca am fost de folos.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

selen_dom
post Apr 10 2006, 07:43 AM
Post #23


Class Member
****

Group: Members+
Posts: 308
Joined: 9-February 06
From: on a book of mistery
Member No.: 2.159
Points: 752
Gender:



Din cate observ incurcatura asta de ep a bagat pe multi in ceata. Lucky me ca nu am vazut ep de joia trecuta nici reluare. Anyway eu am venit sa aici sa laud ep de vineri care a fost sssssssssssss tare! De mult n-am mai stat asa de incordata la un anime, iar cand sa terminat am avut impresia ca trecut doar o clipa. Abia astept ep urmator si sper ca Sora sa reuseasca sa prinda a cea minge(ghiulea mai degraba). Si trebuie sa mai precizez ca am ramas profund marcata de sprijinul pe care il acorda Ken Sorei. I can whait the next.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Rezo The Red Priest
post Apr 11 2006, 09:56 PM
Post #24


Grand Cardinal
******

Group: Members+
Posts: 937
Joined: 18-August 05
From: Bucuresti
Member No.: 1.746
Points: 2.024
Gender:




Cu sufletul la gura sau cum sa vizionezi ep curente din Kaleido Star. Nu ai cum altfel. Marea manevra (suna cam nasol traducerea) ramane inca un mister care se va afla maine (can't wait for it). Totusi incepe sa ma dezamageasca un pic. Nu prea cred eu ca poti sa sari asa de sus impingandu-te in mana ca Layla <_<. Eh de aia e anime..dream on. Chiar sunt curios ce o sa faca. Si oare Kaleido va reveni lui Kalos? Oare se va vindeca Layla.....trebuie :P

Relatia Sorei cu Layla devine din ce in ce mai apropiata iar cea cu Ken...cred ca o sa fie ceva intre ei pana la urma. Kalos revine si el cu mutra lui simpatica si eternii pantaloni scurti! Btw tipu chiar se pricepe la caractere si stie cand sa vb si cand sa nu.

Super super super si in continuare sa fie la fel. Astept next ep :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

anakagome
post Apr 12 2006, 11:12 AM
Post #25


Incepator
**

Group: Members
Posts: 12
Joined: 13-March 06
Member No.: 2.273
Points: 7
Gender:



Imi place. Pers meu preferat este Rosetta si Mia.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Coyotee
post Apr 12 2006, 11:24 AM
Post #26


The guy in the shadows
Group Icon

Group: Root Admin
Posts: 1.317
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 2
Points: 4.347
Gender:



QUOTE(Rezo The Red Priest @ Apr 11 2006, 09:56 PM)
Cu sufletul la gura sau cum sa vizionezi ep curente din Kaleido Star. Nu ai cum altfel. Marea manevra (suna cam nasol traducerea) ramane inca un mister care se va afla maine (can't wait for it). Totusi incepe sa ma dezamageasca un pic. Nu prea cred eu ca poti sa sari asa de sus impingandu-te in mana ca Layla <_<. Eh de aia e anime..dream on. Chiar sunt curios ce o sa faca. Si oare Kaleido va reveni lui Kalos? Oare se va vindeca Layla.....trebuie :P

Relatia Sorei cu Layla devine din ce in ce mai apropiata iar cea cu Ken...cred ca o sa fie ceva intre ei pana la urma. Kalos revine si el cu mutra lui simpatica si eternii pantaloni scurti! Btw tipu chiar se pricepe la caractere si stie cand sa vb si cand sa nu.

Super super super si in continuare sa fie la fel. Astept next ep :D


Eu am vazut pana la ep-ul 26 de vineri (nu aveam chef sa astept).

"Marea manevra" (nume corect: The Legendary Move) va fi efectuata cu succes.

In legatura cu Layla, zic in continuare, dar voi folosi [ spoiler ] pentru cine nu vrea sa afle:
Acest spectacol in care prezinta "marea manevra" este ultimul pentru layla, rana de la umarul ei nepermitandu-i sa continue. Astfel ea va renunta la Kaleido Stage, dar ii incredinteaza Sorei visul ei.
Kalos primeste inapoi Kaieido Stage si Sora devine no.1


Mai mult nu zic :) (nu de alta dar nu m-am uitat mai departe :P )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Rezo The Red Priest
post Apr 12 2006, 10:22 PM
Post #27


Grand Cardinal
******

Group: Members+
Posts: 937
Joined: 18-August 05
From: Bucuresti
Member No.: 1.746
Points: 2.024
Gender:



They're walking in the air
They're floating in the midnight sky
And everyone who sees them greets them as they fly

sugoi sugoi sugoi Sugoi SUGOI SUGOIIIII!!!!!!!!! sau cum sa descrii ep 26..........

Oaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa it was soooooooooooooooooooo cool and nice also ca nici nu stie eu de unde sa incep. Au pregatit atat de bine mood-ul si atmosfera ptr The Legendary Move (si asta suna ciudat) ca abia o asteptam. Nu am mai avut asa emotii de nu stiu caaand. Si toata lumea era pregatita si toti in fata tele-urilor abia asteptau si eu eram ca pe ace si atunci....it began....aoleu parca tot timpul s-a oprit, ma uitam inmarmurit acolo la ele la ce fac (nu stiam ce o sa faca) si asteptam sa ma uimeasca.....si inca cum au mai facut-o. Ma gandeam eu ca o sa bata mainile reciproc dar mai incolo nu m-am gandit ce or putea sa faca asa ca am ramas literalmente O_O chiar foarte O_O.....liber acum: mamaaaa cum au sarit si swooooshhhh prin aer pana s-au intalnit dupa care big grip si au inceput sa se roteasca impreuna cu mintea mea sper cer (poetic nu?); le urmaream asa intr-o stare de visare cum zburau; eram uimit de ceea ce au realizat, toata lumea din sala era; and they kept on flying pana cand a venit momentul sa se desparta; big push, schimba locul intre ele la trapez si inca un zbor pana la safety si pana la revenirea mea inapoi pe canapea :P cuprins de un sentiment de usurare si uimire. Totul a iesit cum a trebuit si a fost fantastic. THEY DID IT !!!

Sfarsitul ep a fost si el la mare inaltime...ideea de a prezenta scene din ep vechi la final a fost f buna...m-a cuprins nostalgia....super finalul...nici nu ma asteptam la mai putin. Un final de sezon, daca pot spune, foarte placut.

Acum sa revenim si noi un pic pe pamant si sa vb de chestii mai putin spectaculoase. Cel mai mult ma intereseaza sa aflu opinia voastra in leg cu miscarea. Mi-am batut eu creierii si am ajuns la concl ca d.p.d.v. fizic s-ar putea ca datorita fortei cu care au sarit una spre cealalta sa poata sa faca niste rotatii in aer dupa care prin impingere puternica sa aiba destula energie sa revina la trapeze. Prbl care se iveste este ca nu pot face prea multe si in nici un caz nu pot schimba pozitia. In ep a parut ca se invarteau 5 min si mai si schimbau poz. Eu m-am gandit (aici vreau sa stiu daca esteti de acord) ca alea 5 min sunt de fapt simbolice iar miscarile nu au fost facute intradevar ci au fost doar imagini din mintile lor in timp ce pluteau (cred si eu ca te gandesti la lucruri misto cand plutesti) deci ele de fapt s-au invartit putin dupa care au revenit totul nedurand prea mult. Ideas?

Si ca incheiere: de ce credeti ca Sora a plans asa de puternic? Opinia mea la sf (selectati cu mouseul ca sa vedeti).

Astfel se incheie un sezon de emotii, trairi intense si bucurie care merita nota 10 cu felicitari. Asteptam sa vedem ce ne mai rezerva in continuare (oare ce s-o mai intampla?).

Eu zic ptr ca si-a dat seama ca daca Layla nu mai poate evolua at nu mai are cu cine sa faca miscarea. Sora a spus clar in timpul executiei ca nu vrea sa se termine si ca ar face-o la nesfarsit. E de inteles......saraca.....saraca Layla mi-e mila de amandoua. Dar macar Layla s-a retras in plina glorie and i mean PLINA.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

lumiere_ina_2005
post Apr 14 2006, 09:55 PM
Post #28


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 49
Joined: 7-April 06
From: Bucuresti
Member No.: 2.391
Points: 109
Gender:



Shi p mn m-a km prins anime-ul asta!!! :) Cred k la toate acrobatziile lor am stat k p ace.Chiar sper k Sora shi Layla sa devina best friends. :) Parca se completeaza una p cealalta.O singura curiozitate am:cine a fost faimoasa echipa kre a facut ultima data the Triple Illusion.Abia astept sa vad shi urmatoarele episoade.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Inu-Yasha
post Apr 14 2006, 10:19 PM
Post #29


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 29
Joined: 28-July 05
Member No.: 1.695
Points: 66
Gender:



Si mie mi-a placut la nebunie dar au cam exagerat in ultima parte :D
Totusi ma intreb ce-i cu retrospectiva facuta de Fool ?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Odango Atama
post Apr 15 2006, 07:42 PM
Post #30


Frozen Rose
***

Group: Members+
Posts: 107
Joined: 5-October 05
Member No.: 1.858
Points: 297
Gender:



Whooo se pare ca e un mare fan KS aici :D am urmarit cred ca un sfert din primu episod la momentu respectiv dar m -am lasat apoi pt ca la ora 8 se intampla sa fiu ocupata mai mereu :(

Marti m-am uitat din nou si wow nu am mai pierdut nici un episod ( nu ca ar fi fost multe de atunci) Pur si simplu m-a captivat ! Prezinta viata de pe scena dar si din spatele ei - un subiect de nota 10 in opinia mea- si toate acestea te tin cu sufletul la gura. Cand au facut " legendara manevra " deja eram ca pe ghimpi si m-am surprins tinand pumnii stransi :D Iar momentul cu Sora plangand a fost touching pt mine pentru ca si eu , ca si Sora, am realizat ca Layla nu va mai putea aparea pe scena ca partenera a Sorei ; oare Layla nu va mai aparea deloc in urmatoarele episoade ? :huh: Si cele mai recente doua episoade au fost super super super mai ales ca eu nu am mai vazut momentele/secventele/episoadele respective !

Acum abia astept sa vad ce se va mai intampla cu Sora ! Promit sa nu mai pierd niciun episod !
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Rezo The Red Priest
post Apr 16 2006, 08:31 PM
Post #31


Grand Cardinal
******

Group: Members+
Posts: 937
Joined: 18-August 05
From: Bucuresti
Member No.: 1.746
Points: 2.024
Gender:



Odango Atama me have big surprise for you :P.

Asa rasp la o intrebare mai din urma ptr lumiere_ina_2005: e cam neclar ce ai zis tu dar o sa incerc sa fac tot ce pot. Triple Illusion: miscare conceputa de Mia in ep Fire it up! Amazing Mia (lol se potriv nu?:P) ptr ca nu aveau ce sa puna pe scena. Astfel Kalos i-a incredintat ei misiunea de a face o noua piesa...misiune dusa la bun sfarsit. Acest numar nu este dificil si a fost facut doar de cele trei: Sora, Mia si Ana.

The Legendary Move sau Miscarea Legendara (amandoua nu suna prea impunator) este o miscare invaluita in mister (poetic nu?:)) pe care Fool le-a dezvaluit-o Sorei si Laylei dupa antrenamentul pe care l-au facut. Ultima data a fost facuta de Arlon, tatal lui Yuri si partenerul sau, tatal lui Yuri pierzandu-si viata intrucat nu a avut destula incredere. Cred ca la aceasta miscare te-ai referit tu.

Retrospectiva lui Fool este binevenita. Daca nu ai vaz primul sezon poti sa afli repede cam ce s-a intamplat. Dak ne gandim ca la ei (jap)a aparut mai incolo at e si mai bine ca si-au mai adus aminte. La noi le-au dat repede unul dupa altul.

Btw....post important cu nr 400 la un topic imp ptr mine yeeey :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Morrigan
post Apr 17 2006, 08:10 PM
Post #32


Incepator
**

Group: Members
Posts: 11
Joined: 17-April 06
Member No.: 2.439
Points: 29
Gender:



sunt de acord cu Rezo, desi pare cam shoujo la inceput ( si nu e nici ogreseala, chiar e shoujo anime, dar nu foarte) este completely adorable ^^ (the guys are even more adorable though =))...Yuri and Leon that is...i don't like Ken too much)

ahahahaha, ce coincidenta - m-am uitat adineauri la WATTS Crazy pe Eurosport shi era un tip who performed Diabolo :lol:

deci, in continuare......in fara de faptul ca cei de la A+ seem to have a major hangover (mai intai a inceput ep fara subtitrare, dupa 5 min l-au luat de la inceput cu subs, iar acum il dau din nou o__O) ep de azi a fost foarte foarte nice :D.......prima aparitie al lui Leon - very hot bishie - care shtiu ca nu mi se pare ca este sort of Sephiroth lookalike ^^. Ceea ce este foarte okay, being Speh lookalike and all, named Leon (respectiv cum il cheama pe Squall in Kingdom Hearts) and having a bad attitude...yeah, this is what makes a villain be a bishie. And besides, almost all bishies are bound to be villains, and almost all villains are bound to be bishies. Dar exista shi exceptii ^^

err..ma rog, and to sum up: Kaleido Star really is cute.....it may not have a very unusual story, but on the whole it sure is catchy :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

selen_dom
post Apr 18 2006, 08:02 AM
Post #33


Class Member
****

Group: Members+
Posts: 308
Joined: 9-February 06
From: on a book of mistery
Member No.: 2.159
Points: 752
Gender:



A+ s-a facut de ras rau de tot aseara, pacat de eoisid :( , care a fost superb.Si asa cum a zis Kallos:''Un nou Kaleido Stage incepe"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Rezo The Red Priest
post Apr 19 2006, 09:20 AM
Post #34


Grand Cardinal
******

Group: Members+
Posts: 937
Joined: 18-August 05
From: Bucuresti
Member No.: 1.746
Points: 2.024
Gender:



Eu nu am vazut ep de luni :( si cel de marti m-a luat astfel cam pe nepregatite. Aoleu cine-i chinezoaica? In afara de scenele cand latra nu-mi place. Sincer sper sa nu devina prietena cu Sora dar cred ca asta se va intampla. Besides aceste chestii mai am ceva de reprosat: totusi.....nu prea e continuitate. Se vede ca incepe ceva nou. Brusc apar 2 pers noi puse cam brusc (ma repet) tocmai pentru a asigura niste episoade. Sper ca o sa fie in continuare la fel de interesant. Gambate Sora :D!

Dupa ep de luni vaz miercuri se cere un edit.....chinezoaica aia ma scoate din sarite....cat de rea si increzuta e. Sincer sper ca Sora sa nu devina prietena cu ea.....desi are un talent sa fie prietena cu cei ce ii doresc raul la inceput <_< Layla a fost si ea rea la inceput dar nici chiar asa....si Leon O_O din ce groapa l-au scos si pe asta??? Si el e cu nasu' pe suuuuuussss rau de tot. O sa rezolve ca de obicei dar acu pare fff greu si mi se pare enervant sa suport situatia pana cand in sfarsit totul se va intoarce in favoarea Sorei.

Btw Rosetta arata mai bine ca de obicei sau mi se pare mie? :P

Sora trebuie sa reuseasca...trebuie, trebuie, TREBUIE !!! (s-a prins si de mine :D)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Odango Atama
post Apr 20 2006, 05:41 PM
Post #35


Frozen Rose
***

Group: Members+
Posts: 107
Joined: 5-October 05
Member No.: 1.858
Points: 297
Gender:



A inceput o noua serie , au aparut alti "dusmani" pt Sora...Asa am aflat si eu ca Sora e sagetator :D ( the best sign ever :-P ).Tipa asta May cand o vad imi vine sa lovesc ecranu' tv-ului :huh: Si ce reprezinta scenele alea cu ea latrand( amuzante de altfel )? saraca fata .. si da! sunt sigura ca ea si Sora vor deveni prietene pt ca va realiza si Mya ce inseamna o vedeta Kaleido adevarata si va invata ca perfectiunea nu conteaza intotdeauna, zic eu :P Leon lol .. the guy is pi$$ing me off grrr :angry: Dar probabil va ajunge s-o recunoasca pe Sora partenera lui :rolleyes: Pana atunci tre' sa-i suport aerele de vedeta <_<

Si Rosetta..hmm si mie mi s-a parut ca arata mai bine dar...eu o stiu din cele doua review-uri deci n-am vazut prea multe episoade cu ea :huh: A fost draguta scena din episodul in care a aparut Rosetta la SoRA in camera..de fapt la ea in dush si Fool...mare pervers ! :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Coyotee
post Apr 20 2006, 06:20 PM
Post #36


The guy in the shadows
Group Icon

Group: Root Admin
Posts: 1.317
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 2
Points: 4.347
Gender:



Well... tocmai am terminat de vazut TOT Kaleido Star (pana la epul 51 inclusiv).

Nu o sa zic mare lucru, dar desi primele episoade din noul sezon in care apar Leon and the rest nu sunt stralucite, isi revine repede cateva episoade mai tarziu.

Leon are un motiv pentru felul in care se comporta (o sa-l aflati mai tarziu (ep-ul 45 cu aproximatie).

O sa aveti si o mica supriza despre un personaj pe care nu credeati ca o sa-l mai vedeti (nu zic ca strica).

Anyway... restul le veti descoperi singuri urmarind seria.

Daca vreti spoilere mai mari... just PM me :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

lizzuka
post Apr 20 2006, 10:01 PM
Post #37


Incepator
**

Group: Members
Posts: 28
Joined: 18-April 06
Member No.: 2.446
Points: 61
Gender:



Am si eu o intrebare: Este adevarat ca Sora se va indragosti de Leon sau va crede ca il iubeste? Am citit pe un forum si ma intreb daca este sau nu adevarat, fiindca nu am vazut tot anime-ul. Coyotee, ai putea sa imi raspunzi, daca l-ai vazut pe tot? multumesc anticipat! :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Odango Atama
post Apr 20 2006, 11:00 PM
Post #38


Frozen Rose
***

Group: Members+
Posts: 107
Joined: 5-October 05
Member No.: 1.858
Points: 297
Gender:



Am auzit si eu de ceva intre Sora si Leon da' nu stiu prea multe si nici nu vreau sa stiu :P


Coyotee...Cand vorbeai despre personajul surpriza pe care nu ne gandeam sa-l mai vedem vreodata :D o fi cine cred eu ca e ? adica
Layla
? zi-mi ca da te rog :D :D :D ma duc cu gandul si la Rezo cu "his big surprise for me" :rolleyes:

Episodul de azi l-am vazut printre picaturi pt ca o multime de oameni se plimbau prin fata tv-ului :angry: Imi explica si mie cineva pls de ce a ales-o Leon pe May ca partenera ?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

lumiere_ina_2005
post Apr 20 2006, 11:22 PM
Post #39


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 49
Joined: 7-April 06
From: Bucuresti
Member No.: 2.391
Points: 109
Gender:



QUOTE(Rezo The Red Priest @ Apr 16 2006, 08:31 PM)
Odango Atama me have big surprise for you :P.

Asa rasp la o intrebare mai din urma ptr lumiere_ina_2005: e cam neclar ce ai zis tu dar o sa incerc sa fac tot ce pot. Triple Illusion: miscare conceputa de Mia in ep Fire it up! Amazing Mia (lol se potriv nu?:P) ptr ca nu aveau ce sa puna pe scena. Astfel Kalos i-a incredintat ei misiunea de a face o noua piesa...misiune dusa la bun sfarsit. Acest numar nu este dificil si a fost facut doar de cele trei: Sora, Mia si Ana.

The Legendary Move sau Miscarea Legendara (amandoua nu suna prea impunator) este o miscare invaluita in mister (poetic nu?:)) pe care Fool le-a dezvaluit-o Sorei si Laylei dupa antrenamentul pe care l-au facut. Ultima data a fost facuta de Arlon, tatal lui Yuri si partenerul sau, tatal lui Yuri pierzandu-si viata intrucat nu a avut destula incredere. Cred ca la aceasta miscare te-ai referit tu.

Retrospectiva lui Fool este binevenita. Daca nu ai vaz primul sezon poti sa afli repede cam ce s-a intamplat. Dak ne gandim ca la ei (jap)a aparut mai incolo at e si mai bine ca si-au mai adus aminte. La noi le-au dat repede unul dupa altul.

Btw....post important cu nr 400 la un topic imp ptr mine yeeey :D
*


Scuzele mele....se pare k t-am bagat in ceatza!!Intrebarea mea era greshita(d fapt,ultimele 2 cuv.).Evident,eram q mintea in alta parte.Asta e...graba strik treaba!Kome masai ink o data!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Coyotee
post Apr 21 2006, 07:36 AM
Post #40


The guy in the shadows
Group Icon

Group: Root Admin
Posts: 1.317
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 2
Points: 4.347
Gender:



QUOTE(lizzuka @ Apr 20 2006, 10:01 PM)
Am si eu o intrebare: Este adevarat ca Sora se va indragosti de Leon sau va crede ca il iubeste? Am citit pe un forum si ma intreb daca este sau nu adevarat, fiindca nu am vazut tot anime-ul. Coyotee, ai putea sa imi raspunzi, daca l-ai vazut pe tot? multumesc anticipat! :)


Sora nu se va indragosti de Leon ( pana cand nu afla trecutul lui, nici macar nu-l suporta ). Sora iubeste un singur lucru. Si acest lucru e scena. (din pacate pentru Ken)


QUOTE(Odango Atama @ Apr 20 2006, 11:00 PM)
Am auzit si eu de ceva intre Sora si Leon da' nu stiu prea multe si nici nu vreau sa stiu  :P
Coyotee...Cand vorbeai despre personajul surpriza pe care nu ne gandeam sa-l mai vedem vreodata  :D o fi cine cred eu ca e ? adica
Layla
? zi-mi ca da te rog  :D  :D  :D ma duc cu gandul si la Rezo cu "his big surprise for me"  :rolleyes:

Episodul de azi l-am vazut printre picaturi pt ca o multime de oameni se plimbau prin fata tv-ului  :angry: Imi explica si mie cineva pls de ce a ales-o Leon pe May ca partenera ?


Ok, daca kiar vrei... uite spoiler:

Da, era vorba de Layla, care o sa apara de mai multe ori (dar nu zic ce o sa faca).
Dar tot la fel ma puteam referi si la Yuri. O sa apara.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

14 Pages < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 04:58 PM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |