Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


MaNGAshop.ro

 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Down Strange Avenue, despre mine


downstrangeavenue
post Aug 17 2008, 10:15 PM
Post #1


Newbie
*

Group: Members
Posts: 9
Joined: 17-August 08
From: Satu Mare
Member No.: 7.405
Points: -33
Gender:



Mania anime-urilor abia incepe sa se infiripe in mine sincer ... si asta pentru ca anul acesta am citit Shogun (mai mult ca sigur k si tu ai acasa volumele alea doua imense) ... cartea asta mi-a deschis ochii catre cultura japoneza si m-a fascinat pur si simplu ... M-a facut sa-mi doresc sa merg la faculta sau master inJaponia (mai este pana atunci , dar deja incep sa invat japoneza) and what better way to start learning a language is there than actually hearing it ? O colega mi-a dat un anime super cute : Elfen lied si I was hooked ... Momentan ma uit din nou la Sailor Moon si dupa aceea voi vedea ce urmeaza ...


Alte lucruri care imi plac : sa citesc , recent am inceput sa invat pian (again) , sa desenez (in special schite si portrete mai nou) , sa ma plimb cu bicicleta , sa ascult muzica (in principiu rock) , sa ma uit la filme etc ...

Recent mi-am facut si un blog ... cine vrea cu adevarat sa walk down strange avenue , read my blog si vorbim dupa aceea :-p

http://downstrangeavenue.blogspot.com/
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

saeko
post Aug 19 2008, 02:30 PM
Post #2


member
***

Group: Members+
Posts: 126
Joined: 6-July 08
From: bucuresti
Member No.: 7.160
Points: 347
Gender:



buna; si eu ma uit la animeuri de nu foarte mult timp (de 2 ani aproape) ; numai ca la mine ideea de a citi shogun a venit dupa ce am inceput sa ma uit la animeuri; cred ca vei fi o prezenta destul de activa pe forum avand in vedere si blogul; chiar iti place sa scrii
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

downstrangeavenue
post Aug 23 2008, 07:36 PM
Post #3


Newbie
*

Group: Members
Posts: 9
Joined: 17-August 08
From: Satu Mare
Member No.: 7.405
Points: -33
Gender:



QUOTE(saeko @ Aug 19 2008, 10:30 AM)
cred ca vei fi o prezenta destul de activa pe forum avand in vedere si blogul; chiar iti place sa scrii
*



nu-s sigura cat de activa voi fi pe forum sincer ... deocamdata am vazut cam putine anime ca sa pot purta cine stie ce conversatie despre ele
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Closed TopicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 04:40 PM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |