Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


MaNGAshop.ro

10 Pages  1 2 3 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Muzica


Demona
post Sep 11 2004, 08:19 PM
Post #1


your Worst Nightmare
******

Group: Members+
Posts: 832
Joined: --
From: Hell
Member No.: 306
Points: 647
Gender:



Pentru ca azi ma plictiseam shi dupa multa vreme m-am incumetat sa aprind televizorul shi sa dau pe MTV Romania(de obicei cand e aprins sta pe MTV 2 sau Viva sau cand era Cartoon Network, dar nu mai e), am avut surpriza sa vad ca telespectatorii ajunsesera sa se dueleze in SMS-uri de genul: "JOS ROCKERII. EI SUNT COMUNISHTI! SUS MANELE, BAGATZI MANELE!" sau altele "HUOO MANELE, VREM HIP-HOP!" etc etc etc... Eu personal am o inclinatzie spre rock, din punctul meu de vedere KoRn, Vast, DredG, Slipknot, Tool sau A Perfect Cicle shi muuuuuuuuuultzi altzii, fiind "genii". Asta e muzica mea...

A vostra care e? Care credetzi ca merita sa fie ascultatzi? Ce atzi recomanda? Pentru ca nu cred ca suntem atat de incuiatzi sa nu acceptam shi gusturile sau opinia cuiva. Atzi vazut vre-un videoclip nou care va captat atentzia sau nishte lyrics-uri? Scrietzi aici...

Daca vretzi... Bineintzeles...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Balthasar
post Sep 11 2004, 08:37 PM
Post #2


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 180
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 61
Points: 32
Gender:



Eu nu spun ca sunt rocker convins dar totusi majoritatea pieselor de pe comp sunt rock.Restul house/tehno/trance.Manelele bleah,cel mai nasol gen muzical,parerea mea.Motivele au fost enumerate in alt thread ce trata muzica.Decat manele mai bine ascult populara :)Am avut (si inca am) conflicte cu manelisti,in general cei ce afirma fraze gen jos rock-ul vb in necunostiinta de cauza.
BTW,cateodata imi place sa dau share la rock iar apoi sa pun titluri de manele ca sa le ia manelistii din retea...how cute:P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Demona
post Sep 11 2004, 08:45 PM
Post #3


your Worst Nightmare
******

Group: Members+
Posts: 832
Joined: --
From: Hell
Member No.: 306
Points: 647
Gender:



Vezi, uhmm o chestie. Eu una nu ii suport pe manelishti. Dar cum eu sau altul nu ii suporta, asha nu se suporta ei pe noi. Cum noi nu intzelegem ce naiba le place la muzica aia, asha nu intzeleg nici ei cum putem asculta muzica rock, hip-hop sau alt gen. Eu cand eram mica shi ascultam Bobby McFerrin sau dreq mai shtie ce era pe atunci la moda, nu intzelegeam cum naiba alte fete(mai mari ca mine) din bloc, puteau asculta, cred ca Scorpions, erau pe atunci... Anyway...

Cat despre faza cu "tzeapa la manele", good idea. Thx for sharin` with us... Metoda principala to eradicate the virus... :twisted:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Balthasar
post Sep 11 2004, 08:47 PM
Post #4


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 180
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 61
Points: 32
Gender:



Rockerii si manelistii parca sunt cainele si pisica :) Nu se inghit unul pe celalalt desi mai sunt unele exceptii.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

zeri
post Sep 11 2004, 10:18 PM
Post #5


Dreamer
Group Icon

Group: Admin
Posts: 2.498
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 14
Points: 807
Gender:



Eu stiam ca toti roackerii sunt satanisti, acum vad ca au devenit si comunisti, e bine, tot asha :D Eu personal nu am nimic cu manelistii, dar as prefera sa plece toti cu primu tren spre India, impreuna cu toti romulanii din tara...

Din pacate, sau din fericire :? , traiesc intr-un cartier in care oamenii nu dau manelele la maxim, oferind astfel concerte gratis de a le lui Adrian Pigmeu' Minune sau Costi Costitza. Daca aveam specimene de astea atunci aveam si eu placerea sa le programez la ora 5 dimineatza Concert Lacrimosa, cum a facut un prieten :D

Trecand mai departe...in ultima vreme m-a atras videoclipul melodiei Nemo de la Nightwish, si am revazut Sonne de la Rammstein (betonat)...iar ca versuri uitati aici Crematory (desi melodia cu pricina nu e cine stie ce):
QUOTE
The powers of darkness in battle with the humane
Your soul forever caught in Hell
But I saw the angel fly
The good will triumph
The angel of death send to do evil
Army of hell
The danger of the darkside
Angel of wisdom and faith protects your soul




PS: acuma mi-am dat seama de ce nu ma mai uit la televizor...au scos astia Cartoon Network :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

axi
post Sep 12 2004, 05:17 AM
Post #6


Sempai?!
**********

Group: Members+
Posts: 2.481
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 244
Points: 2.193
Gender:



hehehe zeri ... ar trebui sa asisti la concertele rock pe care le ofer eu vecinilor nevinovati in weekend, le cam tremura lustrele de la bass :D
si sa-mi dai si mie clipul de la nightwish, nemo /love
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

redleaf
post Sep 12 2004, 02:11 PM
Post #7


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 174
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 390
Points: 2
Gender:



Mai, eu recunosc ca la domeniul rock sunt cam copil mic.... Adica nu am ascultat prea mult.... Imi plac baladele rock (poate o sa radeti), adica Scorpions, Guns'n Roses, Metallica (in principal)... In rest, de la rock.... Hehehehehe (acum o sa radeti sigur).... QUEEN.... Da, se numara printre favoritii mei.... Freddy Mercury este un artist de exceptie.... Ce altceva mai ascult legat de stilul asta? Alternative Rock! Asta imi place tare mult.... Adica formatii gen Cranberries, Garbage, The Cardigans... Muse... dar, pe langa asta, pot sa spun ca ma pricep foarte bine la muzica clasica.... (adica tot ce intra in domeniul asta). Am crescut cu placi de pick-up numai cu muzica clasica (da' de la cap la coada: adica incepand cu muzica bizantina, preclasica, clasica....etc pana in clipa in care a inceput jazz-ul si restul - care sunt alta mancare de peste). Dupa jazz nu prea ma omor... nu suntem compatibili, la asta ma refer...ca daca vine vorba, pot sa apreciez creatia artistica din pct de vedere obiectiv....dar atat. Ce altceva imi place? Tori Amos, Mylene Farmer (super femei, super artiste), Bjork (o ciudatenie care ma atrage), muzica anilor '60, '70 cam in proportie de 40% din ce s-a compus in perioada respectiva, anii '80, cam in proportie de 60% din ce s-a compus in perioada respectiva.... Din anii '90 cel mai mult imi plac cele mentionate mai sus.... In rest... nu prea ascult (adica nu ascult hip-hop, house, tehno, pop, rap sau mai stiu eu ce altceva). Trip-hop-ul in schimb este mishto: formatii gen Portishead, Massive Attack, Tricky, Sneaker Pimps, sau artiste ca Morcheeba.... da.... Cam atat deocamdata.... Astept sa vad ce se mai scrie... :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Demona
post Sep 12 2004, 02:31 PM
Post #8


your Worst Nightmare
******

Group: Members+
Posts: 832
Joined: --
From: Hell
Member No.: 306
Points: 647
Gender:



QUOTE(zeri)
Eu stiam ca toti roackerii sunt satanisti


Sa vezi ce satanishti vezi tu peste ochi mey zeri! :twisted: Anyway, cel putzin eu nu sunt. Nu sacrific animale, nu le mananc creierul etc. sau toate alea-alea care tzin de satanishti shi multzi le shtiu. Am asistat la nishte chesti de genul asta totushi. Cand eram mica, in cartierul in care stateam era o trupa de satanishti. In perioada aia, nimeni nu shi-a mai luat animal de casa ca ashta faceau razie la asha ceva. Cum duceai cainele afara, cum doi te tzineau shi altu` il lua. Clar ca intr-un fel le-am fost recunoscatoare. M-au scapat de nishte pechinezi enervantzi, dar totushi... Ishi aveau tabara in curtea shcolii, din spatele blocului, intr-un cort. Shi acolo omorau animalele, apoi le mancau, creaniile de obicei le prindeau de panza cortului. De unde shtiu? Pai ii pandeam din tufishuri cu restu` copiilor din curte.

QUOTE(zeri)
Trecand mai departe...in ultima vreme m-a atras videoclipul melodiei Nemo de la Nightwish, si am revazut Sonne de la Rammstein (betonat)...


Totally nishte videoclipuri super nice. Iar daca te intereseaza, Rammstein au scos single nou shi la fel shi videoclip. Se numeshte America. Versurile sunt ceva de genu`: We are livin` in America, America, America, so wunderbar...America, we love Coca-Cola and sometimes War.... Asha ca itzi dai seama cam despre ce e vorba. Iar videoclipul e "filmat", pe luna. Ei sunt astrounautzi shi fac primii pashi pe luna shi danseaza in jurul steagului american. :)

QUOTE(zeri)
PS: acuma mi-am dat seama de ce nu ma mai uit la televizor...au scos astia Cartoon Network :D


Asha-i ca e nashpa ca l-au scos? Those Bastards!!! :evil: :evil: :evil:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Demona
post Sep 12 2004, 02:42 PM
Post #9


your Worst Nightmare
******

Group: Members+
Posts: 832
Joined: --
From: Hell
Member No.: 306
Points: 647
Gender:



QUOTE(redleaf)
Trip-hop-ul in schimb este mishto: formatii gen Portishead, Massive Attack, Tricky, Sneaker Pimps, sau artiste ca Morcheeba.... da.... Cam atat deocamdata.... Astept sa vad ce se mai scrie...  :D


redleaf... welcome to zee forum! ;) Ah, and no worry ca nu ascultzi rock. Nu e topic de rock exclusiv, e de muzica. Free to post whatever you wish for. Intradevar. Portishead, Massive Attack shi Tricky sunt shi printre favoritzii mei. Pe Tricky am avut ocazia sa il vad anul trecut in Germania in concert, la fel shi pe Garbage. Bine atunci am vazt shi chestii dupa care nu ma dau in vant ca Scooter sau Paul van Dyk sau Kelly Rowland, dar am reshit sa vad shi o gramada dintre favoritzii mei, ca shi KoRn (!!!) . Din pacate pana ajung la DredG sau A Perfect Circle sau Tool mai este. Jazz, ascult foarte rar shi aia doar cand sunt intr-un local de genul ala shi care promoveaza asemenea muzica. Sa stau acasa shi sa ascult jazz, "ca ma relaxeaza" e imposibil. Mai bine ascult coloana sonora de la Lord of te Rings(which I totally adore) sau un Mozart cu o Lacrymosa ... :roll:

And here are some lyrics which I love. Ascult melodia asta de doua zile, ma hipnotizez cu ea... Pe langa altele, dar asta predomina... /sweat You'll get just a taste of it...

A Perfect Circle - The Nurse Who Loved Me

Say hello to all the apples on the ground
They were once in your eyes but you sneezed them out while sleeping
Say hello to everything you've left behind
It's even more a part of your life now that you can't touch it.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

zeri
post Sep 12 2004, 02:45 PM
Post #10


Dreamer
Group Icon

Group: Admin
Posts: 2.498
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 14
Points: 807
Gender:



Oau...ce copilarie frumoasa ai avut /gg Wish I was there too /^_^ /^_^

Rammstein - Amerika...download in progress...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Demona
post Sep 12 2004, 02:49 PM
Post #11


your Worst Nightmare
******

Group: Members+
Posts: 832
Joined: --
From: Hell
Member No.: 306
Points: 647
Gender:



QUOTE(zeri)
Oau...ce copilarie frumoasa ai avut  /gg Wish I was there too  /^_^  /^_^  

Rammstein - Amerika...download in progress...


Hahahahahahahahahahaha!!!! :D That is just a little little little tiny part of it... Believe me! I was always in trouble... But look at my nick, what else can you expecte more? :twisted:

Fa downloadu` ca merita. :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

CAT_woman
post Sep 12 2004, 04:53 PM
Post #12


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 84
Joined: --
From: Timisoara
Member No.: 344
Points: 14
Gender:



am sa revin asupra acestui subiect as fast as i can..
i'm kinda on a rush now..
in general i like trip-hop...muzica ambientala(ex:oliver shanti)...
muzica electronica..hardstile,goa...hardcore...etc
aaa

ce doream sa zis....era pt "redleaf"...Morcheeba...nu e "artista"...e o formatie!
din care mai fac parte inca 2 baietii...
i'll get back to u all with more details about what music i like...and listen to...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Balthasar
post Sep 12 2004, 05:39 PM
Post #13


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 180
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 61
Points: 32
Gender:



Amerika..hm,dragut dar tot nu trece de Mein Teil :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Demona
post Sep 12 2004, 05:58 PM
Post #14


your Worst Nightmare
******

Group: Members+
Posts: 832
Joined: --
From: Hell
Member No.: 306
Points: 647
Gender:



QUOTE(CAT_woman)
am sa revin asupra acestui subiect as fast as i can..
i'm kinda on a rush now..
in general i like trip-hop...muzica ambientala(ex:oliver shanti)...
muzica electronica..hardstile,goa...hardcore...etc
aaa

ce doream sa zis....era pt \"redleaf\"...Morcheeba...nu e \"artista\"...e o formatie!
din care mai fac parte inca 2 baietii...
i'll get back to u all with more details about what music i like...and listen to...


CAT_woman, chiar te rugam sa revi. Uhmmm... By the wa, I like your signature. Imi aduce aminte de un song cantat de Massive Attack, binecunoscutul Teardrop ...Love, love is a verb.... Totally nice :D

Balthasar, nu am zis ca noul videoclip Rammstein il intrece pe altul de-al lor. Am zis doar ca e nice. :) De obicei ei au videoclipuri faine...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Lumpy
post Sep 12 2004, 06:57 PM
Post #15


High Class Member
*****

Group: Members+
Posts: 572
Joined: --
From: Iasi/Focsani
Member No.: 5
Points: 794
Gender:



Stiu ca asta-i oleaca offtopic dar cea mai tare melodie de la Rammstein e Adios nimic nu se compara cu ea ... stiu nu-i videoclip... but it doesn't matter :D . Ultimul videoclip misto pe care l-am vazut e de la KoRn Y'all Want A Single ... say f*** that ! :D . Versuri preferate ... hmmm dupa ce tocmai mi s-a sters partitia pe care aveam toata muzica /omg as putea incepe de la Hells Bells, continuand cu Amorphis - Black Winter's Day, Bloodhound Gang - Mope, Crematory - The Fallen pana la Judas Priest - Breacking The Law si Tiamat - Brighter Than The Sun dar cred ca o sa raman la Cradlle of Filth - Hallowed Be Thy Name. Nothing compares to it dar si un System Of A Down nu strica niciodata :D


Satanisti hmmm lolz am vazut pe site-ul bisericii sataniste romane poze din Angel Sanctury ... asta iti cam da de gandit.... comunishti i thought rock was about sticking it to The Man!!(pt cei care au vazut School Of Rock :D ). Toate conceptiile astea despre "noi" sunt intotdeauna denaturate spre a influenta o anumita clasa din "public"...poate uniii din noi sunt sadici dar cam atat ne limitam la asta :twisted:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Demona
post Sep 12 2004, 07:24 PM
Post #16


your Worst Nightmare
******

Group: Members+
Posts: 832
Joined: --
From: Hell
Member No.: 306
Points: 647
Gender:



QUOTE(Lumpy)
Stiu ca asta-i oleaca offtopic dar cea mai tare melodie de la Rammstein e Adios nimic nu se compara cu ea ... stiu nu-i videoclip... but it doesn't matter :D . Ultimul videoclip misto pe care l-am vazut e de la KoRn Y'all Want A Single ... say f*** that ! :D . Versuri preferate ... hmmm dupa ce tocmai mi s-a sters partitia pe care aveam toata muzica  /omg as putea incepe de la Hells Bells, continuand cu Amorphis - Black Winter's Day, Bloodhound Gang - Mope, Crematory - The Fallen pana la Judas Priest - Breacking The Law si Tiamat - Brighter Than The Sun dar cred ca o sa raman la Cradlle of Filth - Hallowed Be Thy Name. Nothing compares to it dar si un System Of A Down nu strica niciodata :D


Dude, System of a Down nu strica niciodata! :) Iar KoRn, ce sa mai zic? THEY FREAKIN` ROCK!


QUOTE(Lumpy)
Satanisti hmmm lolz am vazut pe site-ul bisericii sataniste romane poze din Angel Sanctury ... asta iti cam da de gandit.... comunishti i thought rock was about sticking it to The Man!!(pt cei care au vazut School Of Rock :D ). Toate conceptiile astea despre \"noi\" sunt intotdeauna denaturate spre a influenta o anumita clasa din \"public\"...poate uniii din noi sunt sadici dar cam atat ne limitam la asta :twisted:


School of Rock rulzzz! Faza e ca am vazut filmu` la cinema. Dupa, l-am cautat pe CD, pentru ca vreau faza aia cand le facuse copiilor schema aia pe tabla, cum se imparte muzica. Dau un print screen shi scot frumos la imprimanta shi fac tablou! :D Lumpy, vad ca eshti familiar cu Happy Tree Friends . :wink:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

CyBeR
post Sep 13 2004, 09:06 AM
Post #17


Sick of this world
**********

Group: Members+
Posts: 1.341
Joined: --
From: Eternal Purgatory
Member No.: 35
Points: 1.030
Gender:



Personala scult cam tot ce-mi place...am aprx 1500 de melodii pe hard din care majoritatea rock...am mai avut o gramada de hardcore dar nu m-am omorat dupa el asa ca shift-delete.
Am auzit cum ca rockerii sunt satanisti dar comunisti niciodata.. :roll: ignoranta umana.

Versuri preferate:
System of a Down cu Chop Suey
Nightwish - End of all hope
QUOTE
Here it is, the end of all hope
To lose the child, the feeling
To end all the innocence, to be someone like me

Hammerfall - Destined for glory
QUOTE
Once upon a time in a forlorn land,
a man on a mission was left at fates hand
In his eyes you could see the whites turn red
Surrounded by evil, abandoned for dead

Born on the run by the sign of the sun
A mail-clad warrior, the chosen one
His name's been cursed, he is bound to fail
A wandering spirit with the will to prevail

By the sign of the moon,
he swore the oath to fight alone

Fight with your heart, and you're Destined For
Glory
But fight without honor, and you're destined to
fall
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Demona
post Sep 13 2004, 09:46 AM
Post #18


your Worst Nightmare
******

Group: Members+
Posts: 832
Joined: --
From: Hell
Member No.: 306
Points: 647
Gender:



Here are some lyrics that I like. Cred ca e una din cele mai memorabile scene din Lord of the Rings, atunci cand Pippin ii canta lui Denethor shi in acelashi timp, Faramir... moare... :cry: scene...

Home is behind the world ahead
And there are many paths to thread
Through shadow to the age of night
Until the start are all alight
Mist and shadow,
Cloud and shade
All shall fade
Hope shall... fade


Asta mi-a venit, dupa ce aseara am ascultat iar coloana sonora de la Lord of the Rings shi clar ca asta e melodia preferata shi acum tot asta ascult...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

CAT_woman
post Sep 13 2004, 04:34 PM
Post #19


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 84
Joined: --
From: Timisoara
Member No.: 344
Points: 14
Gender:



back...
hm...nici nu stiu cu ce sa incep...I like so many things...

in primul rand...vreau sa afirm inca de la inceput ca mostly my music(sa se inteleaga..muzica pe care o ascult) este non-comercial.Asta pt ca am observat cum muzica "popular" started to stinck up(asta se intampla acum 5 ani....)...si-a pierdut calitatea in consecinta m-a pierdut si pe mine ca fan...
asa...
well...I listen mostly la muzica electronica...my fav styles are..of course hardstyle si hardcore...si trance I like...insa nu ma refer la trance-ul la care credeti voi ,probabil...(perhaps some of u know what the hell I'm talking about ..when I refer to "not-trance"..dar care e confundat cu trance)..nu-mi place prea mult techno..prea...instrumental...too instrumental..I like versuri...:P
my fav' elecronica music dj is...Rexanthony...pe langa el...i like a lot mixurile celor de la Hybrid(le recomand!!!)...altii:Berlin Lounge,Autechre,Involution,Mouse on Mars,Krust,Protein,Recoil...Blumhen(happy hardcore).
I like Goa too...insa ma doare capul after I liste to it...acest stil muzica a fost facut mostly 4 people who use...narcotics..si cum..I don't..effectul nu e acelasi...I think...
I like trip-hop...is one of the greatest genuri muzicale ever...has the best lirics in the world...Jay Jay Johanson,Morcheeba,Massive attack,Portished,Hooverphonics etc...
My new fav' gen(imi schimb gusturile often enough...asta pt ca I usualy ma plictisesc repede..but after a while revin asupra lor...)...asa era vorba de Acid Jazz!!!people...really!!u should really try it!...am sa enumar cativa:Jazzanova,De-Phazz,Saint Germain...
oh yeah...a aparut un nou stil...downbeat..."sunday people"...really good stuff...
Si a mai ramas muzica ambientala...I like compilatiile Cafe del Mar si Buddha Bar(except cele mixate de David Visan..he kinda sux)...
I like Gentle Waves,Emiliana Torinni,Air,Oliver Santi,Sacred Spirit,Enigma,Enia,Deep Forest...
that does not cover everything that I listen too/nor everything that I like...but at this time..can't remember what I forget... /smile
cam atat...
and yes "Demona"...versurile are really nice... :wink:
apartin celor de la "the Gentle Waves"...melodia "Falling from grace"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Sidonix
post Sep 13 2004, 04:49 PM
Post #20


Burning Soul
**********

Group: Members+
Posts: 2.890
Joined: --
Member No.: 37
Points: 3.770
Gender:



hehe...ce de lume sensibila...i don't give to much thought to lirycs......oricum cam din ce ascult io...reiese clar i quote" Fuck u and die" sau "die madarfuckrz"...insa sunt mesaje adinci probabil dar nu ma chinui sa le studiez...ritmu e f important pt mine....oricum cam toata lumea e suparata pe viata ce sa-i faci...pina si aia din tribu bingzi bangzi deep in africa bat dur din drums...uga uga...me kill u :twisted:
ambiental...da...imi place si mie...ma cinta greierii din fata blocului all night...ascult whale songs...dorm bine pe ele.....
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

10 Pages  1 2 3 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 18th April 2024 - 02:23 PM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |