Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


bakemonotoyz.ro

5 Pages < 1 2 3 4 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Forum Mare Si Frumos, Useri Activi Putini


Mumusan
post Jul 29 2011, 05:26 PM
Post #21


Lone Wolf
******

Group: Members+
Posts: 789
Joined: 2-February 08
From: Winter Night
Member No.: 6.124
Points: 1.063
Gender:



QUOTE(Nagisa-chan @ Jul 28 2011, 06:51 PM)
De meet-uri nu stiu ce sa zic. In fata monitorului oricine  e fan anime de treaba, in realitate nu stiu care mai e de treaba si care nu.
*


Da asa e, cine stie ce fel persoana e cu adevarat, for example: me = i wanna make people suffer, :twisted: to feel the pain, specially those who show a high amount of stupidity (cum sunt cocalari) or sometimes just because. Oh well ... like D. McReary sed "At least i'm honest, about me demons".


QUOTE(Moonsparkle @ Jul 28 2011, 09:52 PM)
Dar da, activitatea a scazut in comparatie cu ce era in trecut. Change is change.
*



Mda ... tin minte ce frenezie era, postasem pe vsocial niste amv-uri care le gasisem pe dc++, si dupa cateva zile erau pline de comentari si avea multe vizionari, acum nu mai e asa parca nici nu mai au asa farmec amv-urile, de la unele amv-uri am ajuns sa ma uit la unele anime-uri precum Naruto, care mi se parea aiurea inainte, dar pana la urma a devenit atractiv, are el acolo niste elemente anume (poveste dezvoltata cu multe caractere, actiune, comedie, etc). Oricum si gusturiile vad ca s-au schimbat pe primu loc pe ANN apre exemplu e (The) Disappearance of Haruhi Suzumiya (movie), aiurea, dar acestea sunt gusturiile din ziua de azi, some Barbie shit or something.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Baka man
post Jul 29 2011, 06:12 PM
Post #22


The Baka man ^^
*****

Group: Members+
Posts: 667
Joined: 21-March 07
From: Ploiesti
Member No.: 3.986
Points: 1.803
Gender:



Eu ma refer strict la forumurile romanesti.
Cu cele straine e alta poveste.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Moonsparkle
post Jul 30 2011, 02:11 PM
Post #23


Horrific Member
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 1.839
Joined: 17-March 06
From: The Great Indoors
Member No.: 2.295
Points: 4.059
Gender:



Oh. That I wouldn't know, nu umblu pe altceva decat a-c, dar am impresia ca destul de multi de pe a-c frecventeaza si comunitati straine, asa ca nu vad in mod special de ce ar fi vreo diferenta.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Nagisa-chan
post Jul 30 2011, 05:33 PM
Post #24


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 230
Joined: 1-June 11
From: Nicaieri
Member No.: 10.518
Points: 431
Gender:



http://i51.tinypic.com/34rzo5k.jpg
-cea mai mare dovada de frustrare.
Apropo de frecusuri, vad o gramada de useri de pe a-c pe aici
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

IceJack
post Jul 31 2011, 01:29 AM
Post #25


Palora, inactivist de partid
******

Group: Members+
Posts: 726
Joined: --
From: here, dreaming of elsewhere
Member No.: 563
Points: 399
Gender:



Wut? Au interzis GO-ul :lol: ! Asa va trebuie, sa luati cu paine ca si pe vremea mea numai pe GO erati, de era Niji-ul jumate ocupat cu mese de go cu 2 oameni concentrati la fiecare masa, 2 pe langa care stiau ce se intampla si vro 6-7 curiosi care nu intelegeau nimic dar totusi credeau ca daca sta poate se prind. :twisted:

On topic, am citit mai in sarite asa ca nu am prins tot, dar am impresia ca era o sugestie cu stersul topicelor/mesajelor vechi pentru a permite reinvierea lor, and I AM FOR IT! BURN IT ALL!
Anticipez o mai mare dorinta de la juniori sa posteze daca nu sunt n-spe mii de pagini de citit la anime-ul pe care il vor, si mai multa vointa de la strabunici (chiar asa am ajuns sa fiu chemat strabunic, pft) daca pot sa spuna mai mult decat "cum am zis acum X pagini".
Acum ca avem o Nagisa-chan care sa zburde pe forum si sa atraga atentia ar fii momentul potrivit pentru o curatenie si reinviere. (ca voi mosii si noi inactivistii suntem comozi)

P.S. Also restart "Ultimul anime vizionat" si daca lui Ranma nu ii place ca se discuta anime-urile acolo atunci sa faca pe mod-ul: sa dea warn-uri, sa stearga (si sa anunte ca asters) off-topice, sa asigure curatenia nu sa inchida toata cladirea ca lumea nu nimereste cosul. :rolleyes: <_<
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Nagisa-chan
post Jul 31 2011, 10:48 AM
Post #26


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 230
Joined: 1-June 11
From: Nicaieri
Member No.: 10.518
Points: 431
Gender:



QUOTE
Acum ca avem o Nagisa-chan care sa zburde pe forum si sa atraga atentia ar fii momentul potrivit pentru o curatenie si reinviere. (ca voi mosii si noi inactivistii suntem comozi)

Adica? /:)

Cat despre GO, pagina aia e un troll. :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Kuro_Inu
post Aug 1 2011, 05:05 PM
Post #27


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 41
Joined: 10-February 11
From: Baia Mare Romania
Member No.: 10.360
Points: 98
Gender:



eu ma declar lurker , intru pe forum , ma uit la diverse topicuri care mi se par mai interesante apoi ies shi fac alceva (gaming , filme , ma uit la anime) nu postez pentru ca ori mie lene ori nu stiu ce sa postez
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

IceJack
post Aug 1 2011, 06:18 PM
Post #28


Palora, inactivist de partid
******

Group: Members+
Posts: 726
Joined: --
From: here, dreaming of elsewhere
Member No.: 563
Points: 399
Gender:



QUOTE(Nagisa-chan @ Jul 31 2011, 10:48 AM)
Adica? /:)

*



Adica esti cea mai activa de pe forum, din cate pot eu sa observ. :P So shall we start over? Yay or Nay?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

zeri
post Aug 1 2011, 06:30 PM
Post #29


Dreamer
Group Icon

Group: Admin
Posts: 2.498
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 14
Points: 807
Gender:



Nay! Nu cred ca stergerea topicurilor va revitaliza forumul.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

IceJack
post Aug 1 2011, 06:57 PM
Post #30


Palora, inactivist de partid
******

Group: Members+
Posts: 726
Joined: --
From: here, dreaming of elsewhere
Member No.: 563
Points: 399
Gender:



Nu am zis steregerea topicurilor, well am zis dar ma refeream mai mult la mesajele vechi, cu exceptia OP, pentru a improspata forumul (echivalent cu filtrarea apei la acvarii).

Eventual si o desfintare/contopire a unor sub-forumuri (cele mai neutilizate), eventual doar temporara pana (daca) va creste activitatea. Ma gandesc in special la "Detaliat" (sub-forum pentru un singur anime e cam mult IMO, mai ales unul care nu e on-going) si la Japan/Asia TV.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Moonsparkle
post Aug 1 2011, 08:51 PM
Post #31


Horrific Member
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 1.839
Joined: 17-March 06
From: The Great Indoors
Member No.: 2.295
Points: 4.059
Gender:



Nu stergere, mutare la Arhive.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Fili
post Aug 1 2011, 10:26 PM
Post #32


Si eu p-aici...
***

Group: Members+
Posts: 287
Joined: 24-October 10
From: Bucuresti
Member No.: 10.135
Points: 644
Gender:



Dadada, arhivarea ar fi buna, sa nu se piarda totusi munca tuturor de atatia ani :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

IceJack
post Aug 3 2011, 05:07 AM
Post #33


Palora, inactivist de partid
******

Group: Members+
Posts: 726
Joined: --
From: here, dreaming of elsewhere
Member No.: 563
Points: 399
Gender:



Poate ne trebuie un Poll pentru a vedea cati vor, ce vor dar mai ales pentru a atrage atentie asupra optiunilor.

In opinia mea tot asa nu o sa mai mearga mult, nici macar scartait cum merge acum, forumul abia se mai tine pe picioare sprijinit de nostalgie, o mana de fantome si ocazionalii noi veniti care dispar dupa cateva luni daca nu saptamani.

Forumul inca are avantajul ca nu e pagina unuia sau altuia de facebook & co, teren neutru de discutii generale si nu numai, trebuie reamenajat, restructurat si poate chiar restrans o vreme (Da-le oamenilor toata padurea si se vor pierde in ea).
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

BlackHand
post Aug 3 2011, 12:54 PM
Post #34


They see me (t)rollin'... They hatin'
***

Group: Members+
Posts: 187
Joined: 25-October 05
From: Cluj
Member No.: 1.897
Points: 210
Gender:



Eu sufar in tacere. Cand vad si eu cate un episod pe gustul meu (odata la 3 luni) vad pe forum tot felul de persoane care sar la beregata celor care au apreciat, in orice fel, respectiva serie. Cred ca sunt oameni care isi iau asupra lor misiunea sfanta de a converti pe toata lumea inspre gusturile lor. Subiectivitatea este subiectiva si ar trebui sa fie mai clar lucrul asta. Asta e motivul aparent pentru care eu ma limitez la sectiunea Diverse de mult timp. Poate doar mi s-a parut, dar nu mai am vointa sau dorinta sa ma razgandesc.

I'm old and set in my ways to the point that I'd rather watch again a series that I liked in the past rather then taking a chance on some new piece of s..omething.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Nagisa-chan
post Aug 3 2011, 04:25 PM
Post #35


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 230
Joined: 1-June 11
From: Nicaieri
Member No.: 10.518
Points: 431
Gender:



Ma gandeam...intram in randul lunii, a-c isi face cont si...se promoveaza mai usor site-ul...Oircum, toata ziua sta in ziua de azi pe "feisbuc".
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

BlackHand
post Aug 3 2011, 06:11 PM
Post #36


They see me (t)rollin'... They hatin'
***

Group: Members+
Posts: 187
Joined: 25-October 05
From: Cluj
Member No.: 1.897
Points: 210
Gender:



QUOTE(Nagisa-chan @ Aug 3 2011, 04:25 PM)
Ma gandeam...intram in randul lunii, a-c isi face cont si...se promoveaza mai usor site-ul...Oircum, toata ziua sta in ziua de azi pe "feisbuc".
*



Corecteaza-ma daca ma insel, dar cred ca ai vrut sa spui:
"Ma gandeam sa intram in randul lumii. A-C isi face cont (in banca?) si se promoveaza mai usor site-ul. Oircum, toata lumea (?) sta in ziua de azi pe "feisbuc".

P.S.: Don't drink and post. Also, poate nu ar fi rau dar pana la urma userii interesati au stiut oricum sa gaseasca forumul.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Mumusan
post Aug 3 2011, 06:39 PM
Post #37


Lone Wolf
******

Group: Members+
Posts: 789
Joined: 2-February 08
From: Winter Night
Member No.: 6.124
Points: 1.063
Gender:



QUOTE(BlackHand @ Aug 3 2011, 07:11 PM)
Corecteaza-ma daca ma insel, dar cred ca ai vrut sa spui:
"Ma gandeam sa intram in randul lumii. A-C isi face cont (in banca?) si se promoveaza mai usor site-ul. Oircum, toata lumea (?) sta in ziua de azi pe "feisbuc".

P.S.:  Don't drink and post. Also, poate nu ar fi rau dar pana la urma userii interesati au stiut oricum sa gaseasca forumul.
*



Yeah just type, in "goagal", anime Romania sau anime club si iti apare primu ... so i don't think that was so hard, si nu toata lumea sta pe feisbuc sau ori ce alta dracie dintr-asta, eu unu nu intru zilnic pe fb si cand intru pun un link la un clip de pe yt si gata yes

O da si Kuro_ino, poza ta sau link-ul, de la semnatura e virusat, asa ca schimbati semnatura. <_< Bine momentan site-ul Deviant, e distrus.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

zeri
post Aug 3 2011, 07:03 PM
Post #38


Dreamer
Group Icon

Group: Admin
Posts: 2.498
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 14
Points: 807
Gender:



User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

IceJack
post Aug 3 2011, 07:23 PM
Post #39


Palora, inactivist de partid
******

Group: Members+
Posts: 726
Joined: --
From: here, dreaming of elsewhere
Member No.: 563
Points: 399
Gender:



Zeri, mai bine un Screenshot, unii din noi nu au facebook (shocking i know), si nu au de cand sa isi faca doar ca sa vada ce e acolo.

Also Walti, ce rau esti, zi proasta? :lol:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Nagisa-chan
post Aug 3 2011, 08:29 PM
Post #40


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 230
Joined: 1-June 11
From: Nicaieri
Member No.: 10.518
Points: 431
Gender:



Mda, scuze pentru felul in care am scris. :) Se mai intampla sa te grabesti...Am vazut, multumesc. :) Sunt Simona Radu, am facut cerere sa ma alatur grupului.
"Intram in randul lunii", " toata ziua sta in ziua de azi pe feisbuc". LOL That's not good.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

5 Pages < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 01:30 PM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |