Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


bakemonotoyz.ro

3 Pages < 1 2 3 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Care E Cel Mai Tare Baiat Din Inuyasha?????

The best boy
 
[ 28 ] ** [32.56%]
[ 41 ] ** [47.67%]
[ 5 ] ** [5.81%]
[ 9 ] ** [10.47%]
[ 2 ] ** [2.33%]
[ 0 ] ** [0.00%]
[ 0 ] ** [0.00%]
[ 1 ] ** [1.16%]
[ 0 ] ** [0.00%]
[ 0 ] ** [0.00%]
[ 0 ] ** [0.00%]
Total Votes: 86
Guests cannot vote 

yumi
post Apr 17 2006, 09:47 PM
Post #21


Unregistered









Eu l-am votat pe inu! :P (Desi imi place si sessy la fel de mult)...Inu are farmecul lui! Si e cel mai funny personaj din ''Inuyasha'' :P (Hmm...n-ar fi rau sa se decida intre kikio si agome...ca sa nu imi mai fac sperante degeaba...lol :lol: )
Go to the top of the page
+Quote Post

L@dy D@rkness
post Jun 13 2006, 09:56 PM
Post #22


Yinyang mistress
**

Group: Members+
Posts: 50
Joined: 28-October 05
From: Yin tranquillity
Member No.: 1.902
Points: 122
Gender:



Of course k SESSHOMARU E CEL MIA HOT!!!!!!!!!!!!!!!!sa recunoastem SESSY is THE BEST!!!!!!!!!!!! :D :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Tenshi no Yume
post Jun 27 2006, 10:37 AM
Post #23


Incepator
**

Group: Members
Posts: 16
Joined: 18-June 06
Member No.: 2.682
Points: 40
Gender:



Dupa mult timp de gandit...pe cine sa aleg:Inuyasha sau Sesshoumaru ?!....m-am hotarat asupra lui Seshy.
Imi place si de Inuyasha , pentru ca e prostut , loial , comic , are un par superb si de urechiuse nici nu mai vorbim! Chiar mi-ar placea sa dresez un inu asa de kawaii :lol: . Imi mai place la el faptul ca roseste :lol: ! E kirei lucrul asta. Cred ca daca as avea vreodata onoarea sa-l imbratisez si sa-l pup , s-ar face rosu ca ceapa :lol: ....am vrut sa zic ca sangele :twisted: ....

DAR , imi place si de Sesshy. Pentru ca , dupa cum au mai spus multi pe aici , e misterios , tacut ,puternic, are o privire care te ingheata. El nu e nicidecum un bad guy , pt ca el a salvat-o pe Rin , si i-a crutat viata lui Kohaku si a lui Jaken de multe ori :lol: . Multe prostii a mai spus Jaken :lol: . Singura pe care mi-o amintesc acum , e cea in care ii zice lui Rin ca Sesshoumaru-sama pare linistit , tacut , calm pe dinafara , dar in inauntrul lui clocoteste un vulcan nebunatic , plin de furie :lol:...si a spus toate astea in spatele domnului Sesshy..va dati seama ca s-a ales cu un pumn peste cap. Putin pt ce strambe a bagat. Si imi mai place de Sesshy pentru ca e tipul de baiat(demon) care imi place mie... :rolleyes: . Adica destept , calculat , puternic , si sunt sigur ca daca ar avea o prietena , ar fi si romantic . El pare rece, dar asta e doar o aparenta. Eu sunt sigura ca el e un demon cat de cat bun , dar faptul ca a calatorit atata timp singur , l-a transformat intr-un demon inchis , rece , nepasator,indiferent fata de orice. Dar se observa destul de clar schimbarea ce are loc cand incepe sa calatoreasca cu Rin. Nu mai omoara oameni , protejeaza o fetita umana obisnuita, nu mai are privirea plina de ura , nu se mai transforma un dog demon , probabil ca sa nu o sperie pe Rin , habar nu am de ce. Oricum , Rin l-a facut sa isi scoata la suprafata adevarata lui personalitate, si reuseste sa sparga incepul cu incepul armura lui de gheata, ajungand la un suflet cald , bland , si loial persoanelor care merita. Ca doar el are grija de Rin .

Wow.. :blink:..ajunge..as putea scrie un roman despre Sesshy :lol: . Dar ma opresc aici , cred ca v-am innebunit de cap. Eu zic ca am dat destule motive pt care m-am hotarat cu greu sa-l votez pe Sesshy in loc de Inuyasha. Insa metionez inca o data ca imi place mult si de Inu :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Kagome-chan
post Jun 27 2006, 01:07 PM
Post #24


ArTiStiK FuSi0n
****

Group: Members+
Posts: 450
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 1.174
Points: 675
Gender:



N-am stat mult pe ganduri ! Sessh is my favourite! :P :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

layla_kagome
post Aug 4 2006, 09:00 AM
Post #25


Incepator
**

Group: Members
Posts: 12
Joined: 3-August 06
From: galati
Member No.: 2.825
Points: 40
Gender:



100% inuyasha este cel mai tare :D [COLOR=red]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Adela
post Oct 7 2006, 04:37 PM
Post #26


Black angel
****

Group: Members+
Posts: 429
Joined: 29-August 06
From: Dry Bone Canyon
Member No.: 2.918
Points: 606
Gender:



depinde si ce intelegi prin cel mai tare...inuyasha kred k e dak am inteles yo bn la ce ai vrut sa te referi prin cel mai tare.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Java-Leen
post Oct 7 2006, 06:32 PM
Post #27


wanna-be kitsune
***

Group: Members+
Posts: 158
Joined: 31-July 06
From: Bucuresti
Member No.: 2.814
Points: 284
Gender:



Seshomaru e cel mai cool din toti!

E misterios, e aparent rece si insensibil, e superb desenat, il are pe Ai si Un, mai detine o intelepciune si o rabdare de invidiat, e mult mai agreeabil decat Innuyasha... mai zic?

Seshomaru rulz, ppl! (si se pare ca nu numai eu cred asta :P)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Mir_San 4ever love
post Oct 8 2006, 06:07 PM
Post #28


Incepator
**

Group: Members
Posts: 21
Joined: 5-October 06
From: Braila
Member No.: 3.081
Points: 66
Gender:



Moah.Shessy rulzzzzzzzzz!E perfectiunea insasi si apoi urmeaza Miroku (chiar daca e pervers)e simpatic,intelept,frumos si atunci cand nu sunt femei frumoasa prin preajma o iubeste enorm pe Sango :lol:
PS:Nici Inu nu e rau,dar ii lipseste ceva......inteligenta :lol:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Kikyo_Hannya
post Oct 14 2006, 07:03 PM
Post #29


Incepator
**

Group: Members
Posts: 11
Joined: 14-October 06
From: Taramul de Nicaieri
Member No.: 3.118
Points: -47
Gender:



Personajul meu preferat din inuyasha este Sesshomaru deoarece este mai distant , pastreaza un oarecare mister in jurul lui si tocmai de-aia imi place. :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

pretty_sango
post Oct 22 2006, 08:16 PM
Post #30


Incepator
**

Group: Members
Posts: 14
Joined: 23-September 06
From: Everywhere XDD
Member No.: 3.034
Points: 24
Gender:



a fost destul de greu sa aleg(majoritatea is dragutzi :P )....si am eliminat baieti pana am ajuns la fluffy,kouga,inu si miroku....apoi a trebuit sa aleg intre inu si miroku (dap,ati auzit bine,miroku!! B) ).......si m-am gandit:inuyasha e un scumpel cu urechile alea,iar miroku e un cuceritor :wub: insa m-am gandit si la defecte(ca sunt destule....... <_< ) miroku e afemeiat iar inuyasha e .....mai bine nu zic...ei bine...e prostut si badaran...am zis-o :P :D .....tot pe inu l-am ales(nush cum)...........mie nu imi prea plac personajele gen fluffy(seshy),deoarece,ei bine,el e prea perfect,nush cum sa zic....nu pare capabil sa aiba sentimente si se considera cel mai tare si demn de admiratie...pt mine fluffy e un fitzos :lol: sorry pt fani ;)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Autumn Shadow
post Oct 22 2006, 08:53 PM
Post #31


Incepator
**

Group: Members
Posts: 27
Joined: 18-October 06
From: Giurgiu
Member No.: 3.141
Points: 65
Gender:



Nu prea stiu ce sa zic...

Nu as opta pentru Fluffy-sama, pentru ca e prea ingamfat...nici pentru Inu...isi ascunde mereu sentimentele si asta nu e deloc ceva frumos...iar de Miroku...sa nu mai spun...

Deci...nu optez pentru niciunul... :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

blue_moonlight_angel
post Oct 23 2006, 06:59 AM
Post #32


angel_ana_anutza
**

Group: Members+
Posts: 62
Joined: 6-September 06
Member No.: 2.962
Points: 92
Gender:



pai cum sa va spun Miroku park ar fi opusu lu Inuyasha :Miroku ishi arata sentimentele exprimandushi afectziunea prin pounerea mainii pe fundul unei fete frumoase pa cand Inuyasha park ii este frik sa puna mana pe Kagome sa nu cumva sal omoare dar totushi Inuyasha pare mult mai romantic cateodata decat Miroku decat Sesshomaru(asta nu are inima de loc nu poate iubi pe nimeni sorry pt fani dar cam asha este) shi Naraku iubirea lui pt Kikyo ink mai traieshte dar se pare k el a fost creat numai ca sa ucida
deci votul meu :INUYASHA :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

caroline
post Oct 26 2006, 10:53 PM
Post #33


~ forever dreaming... ~
***

Group: Members+
Posts: 224
Joined: 25-August 06
From: Bucuresti
Member No.: 2.903
Points: 279
Gender:



Eu am votat pentru Sesshomaru. Mi se pare cel mai matur dintre toti. Inuyasha e prea "baby" pentru gustul meu. :P Si arata si cel mai bine dintre toti, cu toate ca in filme, l-as alege pe tatal lui Inuyasha si Sesshomaru.
Dar dupa Sesshomaru pe lista mea ar veni totusi Inuyasha.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Moonsparkle
post Oct 26 2006, 11:21 PM
Post #34


Horrific Member
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 1.839
Joined: 17-March 06
From: The Great Indoors
Member No.: 2.295
Points: 4.059
Gender:



De ce nu este varianta "nici unul"? :mellow: Discriminare! :angry: :lol: De ce se presupune ca la toata lumea ii place Inuyasha? :P

and btw, macar numele personajelor putea fi corect scris... Sesshy? <_<
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Karin_Aoi
post Oct 27 2006, 10:48 AM
Post #35


Newbie
*

Group: Members
Posts: 6
Joined: 26-October 06
From: Arad
Member No.: 3.187
Points: 18
Gender:



Pfffuuaiii!!! Nimeni n-a pomenit nimic de Bankotsu?!! :angry:
Ok...Ok.. Inuyasha si Sesshy... sunt beton, dar pe Inu il vedem in fiecare ep. si pe Sesshy destul de des (thank God...)...dar fratilor,voi v-ati uitat atent la BANKOTSU?!! :rolleyes:
He's HOT HOT HOT!!! Ce imbracaminte cool are, parul este "to die for" si in plus... (fetelor!) avem o scena cu el si naked :P Mai vreti si altceva??!!
Si sa nu uit... HE'S a "KILLER" :twisted: la propriu dar si la figurat ( the killer of my heart... :lol: )
Shichinin-tai 4 ever!!! E cel mai tare sezon din InuYasha!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

lutzuu
post Dec 14 2006, 05:40 PM
Post #36


Gomu Gomu no Baka
**

Group: Members+
Posts: 97
Joined: 10-December 06
From: Bucuresti
Member No.: 3.419
Points: 273
Gender:



Dupa parerea mea cel mai tare baiat din inuyasha este fratele acestuia sesshomaru :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Akimoto Kumiko
post Jan 20 2007, 07:49 PM
Post #37


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 38
Joined: 15-January 07
Member No.: 3.613
Points: 6
Gender:



Pai eu il aleg pe Inuyasha pt ca e preferatul meu si e personajul principal, in cele din urma el va fi cel mai puternic
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Inu-Daiyokai
post Apr 2 2007, 12:21 PM
Post #38


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 32
Joined: 2-April 07
From: Tg-Jiu
Member No.: 4.067
Points: 47
Gender:



Desi nu apare decat in the 3rd movie personajul meu favorit este Inu no Taisho(Inutaisho pe limba fanilor :D) care este tatal celor 2 yokai neastamparati Inuyasha si Sesshy,el fiind the greatest demon of the all un adevarat daiyokai B)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Hitomi
post May 31 2007, 11:57 PM
Post #39


Incepator
**

Group: Members
Posts: 23
Joined: 30-May 07
From: Bucuresti
Member No.: 4.378
Points: 61
Gender:



Eu una l-am votat pe Kouga ..este tipul cel mai tare ....este salbatic si stie ce vrea ...si nu renunta....tare,cel mai tare :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Inuyasha and Kagome for ever
post Jun 24 2007, 08:14 AM
Post #40


Newbie
*

Group: Members
Posts: 5
Joined: 24-June 07
Member No.: 4.542
Points: 16
Gender:



Parerea mea este ca cel mai tare este Sesshomaru. Pe el l-am votat. :D E drept nici Inuyasha nu arata rau doar ca Sesshomaru este mult mai elegant si arata mult mai bine in plus este si youkai autentic. :D :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages < 1 2 3 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 16th April 2024 - 11:18 PM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |