Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


MaNGAshop.ro

10 Pages < 1 2 3 4 5 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Naruto!, my LUV


ptz
post Mar 4 2004, 07:55 AM
Post #41


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 50
Joined: --
Member No.: 223
Points: 2



a aparut deja 73 raw...tre sa apara acum versiunea bakasan si in cateva ore anbu-aone ... YEY !!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

encount3r
post Mar 5 2004, 12:32 AM
Post #42


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 24
Joined: --
From: Bucharest
Member No.: 205
Points: 2



misto misto, uite vesti bune in sfarsit, in afara de asteptarea asta super prelungita de la o saptamana la alta dupa episoade oh boy mai bine il terminau pe tot odata.. Sincer deja naruto nu prea mai are rival.. nu mai e nici un anime care sa se ridice la inaltimea lui..
Mangaul e dragut, imi plac la nebunie efectele de miscare din poze dar nu se compara cu animeul.. sincer nu au nici in chin nici in maneca un a cu alta.. e totul prea rezumat in manga.. intr-adevar face bine lectura lui ca sa intelegi unele chestii mai bine dar lipseste viataaaaa
Astept Anbu si AnimeOne releaseul pare mult mai bun decat a lui baka, baka nu inseamna idiot? :) well inca nu am vazut nimik cu 73 astept astept..
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

chibimox
post Mar 5 2004, 01:35 PM
Post #43


otosan
Group Icon

Group: Root Admin
Posts: 753
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 16
Points: 36
Gender:



yey .. am ajuns si eu "la zi" cu Naruto 10x to Kata si Seby. La zi insemnand ca am vazut pana la eps 71, ieri am carat 72 si az dimineatza am vazut ceva pe canalu animeOne de 73. Da nu l-am vazut prea bine ca :
QUOTE
--- You have been kicked from #animeone by den628 (No @find during the first 24 hours after release or on unreleased episodes, one hour ban.)
asa ca astept cu nerabdare sa-l iau.

Despre serie : am zis-o de la inceput ca mi se pare o combinatie foarte reusita intre actiune si comedie cu o coloana sonora care imi place foarte mult si cu o grafica placuta. Altfel zis e un DBZ mai bun :D:D:D:D .. Partea buna proasta e cu asteptatu :D:D .. e primu anime la care ma uit si la care tre sa astept sa picure episoade .. si ma macina incet incet

PS .. bine ne-ai gasit Ptz
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

ptz
post Mar 26 2004, 05:56 PM
Post #44


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 50
Joined: --
Member No.: 223
Points: 2



a cam lancezit topicul asta :)
Well azi am vazut ep 76 ... flashbackuri si se pare ca actiunea incepe ep urmator cant wait ...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

naruto2004
post Apr 4 2004, 11:34 AM
Post #45


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 255
Joined: --
From: hiden leef
Member No.: 49
Points: 2



@ptz nici in ep77 nu e multa lupta pe cum sperai tu. Tocmai l-am vazut si pot spune ca Naruto se incalzeste greu dar si cind o face e bestial.
S-ar parea ca ceva lupta va fi doar in ep78.
Oricum au cam inceput sa traga de par actiunea, lupta dintre Hokage e mult prea mult prelungita, cred ca suntem la acelasi moment de vreo citeva episoade, ar fi timpul sa se termine odata momentul ala.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

ptz
post Apr 4 2004, 04:46 PM
Post #46


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 50
Joined: --
Member No.: 223
Points: 2



Pai totul se intampla simultan sunt mai multe batai care au loc in ac. timp...cred ca dak vezi episoadele unul dupa altul si nu din sapt in sapt nici nu iti dai seama ca e tras de par :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

naruto2004
post Apr 11 2004, 10:07 AM
Post #47


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 255
Joined: --
From: hiden leef
Member No.: 49
Points: 2



Un nou intro si ending, sound goooooood !
Hm din pacate nu am gasit inca un release al Anbu asa ca am scos bakasan si pot sa spun ca de data asta au cam dat-o in bara, vreau sa zic la encodare. Calitatea imaginii nu e tocmai buna si nu de putine ori apar o gramada de cubulete pe ecran.
Cei ce vor sa-l descarce le recomand sa astepte ANBU release.
Si acum despre episod. In sfirsit vedem o lupta calumea. Insa ce se anunta pentru episodul 79 e chiar mai interesant. Nu vreau sa va spun prea multe celor care inca nu l-ati vazut insa vreau sa va zic ca a sosit mometul in care Naruto si Gara mai fac si altceva nu doar sa vrobeasca.
Sfirsitu episodului 78 va aduce in atentia tuturor un personaj pe care l-am vazut doar in primul episod.
Va las pe voi sa ghiciti despre cine e vorba.

Ps: Hristos a inviat !
Va doresc sarbatori fericite la toti.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

CS-LAND
post Apr 12 2004, 02:32 PM
Post #48


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 69
Joined: --
Member No.: 55
Points: 11



Yep naruto rulez...Am vazut pana la ep 35 deoarece nu mai am de unde sa le dld... daca are cineva ep 36+(inclusiv 36) ANBU AONE nu Bakasan sau alte prostii.. plz vreau si eu. Stau in BUC
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

ptz
post Apr 13 2004, 01:20 AM
Post #49


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 50
Joined: --
Member No.: 223
Points: 2



am io naruto 1-51 toriyama si restul anbu...intra pe hubul romanesc de anime si acolo sunt mai multi care au naruto la zi.
Cat despre episodul 78 in sfarsit ceva actiune...openingul si endingul reusite imo...iar personajul a mai aparut si in alte ep. nu doar in 1.
Totusi este doar o transformare nu personajul in sine ;)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

naruto2004
post Apr 13 2004, 09:13 AM
Post #50


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 255
Joined: --
From: hiden leef
Member No.: 49
Points: 2



ai deptate ptz dar in primul episod era prezent mai mult, in celelalte i se facea dor o amintire. Oricum ce va urma proabil va fi o lupta intre titani. Dupa cum ai vazut pina si Sasuke era mirat de progresele facute de Naruto. Am impresia ca Naruto dezvolta multe din technicile lui chiar in timpul bataliilor, incercind tot felul de combouri. Ma intreb oare ceva aduce nou jocul cind va iesi. Daca o tine tot asa are sanse sa depasesca pina si FF.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

ptz
post Apr 16 2004, 01:17 PM
Post #51


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 50
Joined: --
Member No.: 223
Points: 2



Luati repede 79 ca e o nebunie !!! Super tare episodu!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

naruto2004
post Apr 16 2004, 02:04 PM
Post #52


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 255
Joined: --
From: hiden leef
Member No.: 49
Points: 2



Am inceput deja downloadul dar nu cred sa-l termin pina diseara. Cum e calitatea ? Ai luat varianta Bakasan? E tot asa de proasta ca si in episodul precedent? Vad ca astia de la ANBU au cam ramas in urma.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

ptz
post Apr 16 2004, 08:02 PM
Post #53


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 50
Joined: --
Member No.: 223
Points: 2



Pai anbu intarzie din cauza noului opening/ending ... tre sa faca varianta de karaoke.Deocamdata tot bakasan.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

naruto2004
post Apr 16 2004, 10:50 PM
Post #54


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 255
Joined: --
From: hiden leef
Member No.: 49
Points: 2



Nu stiam ca intro/ending ii tine pe ei in loc atita timp. Credeam ca e pur si simplu o problema cu baietzi care se ocupau de aceasta serie. La cite au de facut nu cred ca lucreza doar citive ci mai degraba sunt impartiti in echipe la fiecare serie citiva insi.
In sfirsit l-am terminat si eu de vazut. Un lucru bun la bakasan e faptul ca si-a mai corectat din erori, cel putin eu am fost cam dezamagit saptamina trecuta , episodul ala l-a cam fusarit, partea video cam lasa de dorit. Saptamina asta cred ca si-a luat o portie de dritici si si-a facut temele cum trebuie.
Apropo acu ca tot s-a [spoiler:5799a72781]terminat razbelu [/spoiler:5799a72781] ce parere ai va devenii Naruto o serie gen DB unde vom avea parte de generatii de urmasi? Ce crezi cu cine se va combina Naruto? dar ceilalti?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

ptz
post Apr 17 2004, 06:51 PM
Post #55


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 50
Joined: --
Member No.: 223
Points: 2



pai nu sa terminat si nu va deveni cel putin in viitorul apropiat...adik pana unde a ajuns manga ...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

naruto2004
post Apr 17 2004, 07:54 PM
Post #56


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 255
Joined: --
From: hiden leef
Member No.: 49
Points: 2



Nu stiu pina unde a ajuns deocamdata eu o am la zi dar nu ma uit peste ea sa nu-mi stric placerea sa vad si animeul. A-m s-o citesc la final.
Oricum la numarul mare de capitole scoase si rata cu care apar ma fac sa ma gindesc ca vom mai avea inca mult de vazut din Naruto. Numa sa nu se sature ei si sa intrerupa subit. Totusi cred ca deja are un succes mult prea mare ca sa fie oprit , dar "never say never".
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Bawmwolle
post May 7 2004, 09:29 PM
Post #57


Unregistered









Am vazut pana la episodul 69.Este superb.Dovedeste ca Toriyama este cel mai bun.
Go to the top of the page
+Quote Post

naruto2004
post May 7 2004, 10:55 PM
Post #58


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 255
Joined: --
From: hiden leef
Member No.: 49
Points: 2



Ce ma surprinde pe mine e ca la fiecare noua confruntare sau batalie majora apar noi tenici noi jutsu-uri. Cel putin in ep 81 nu credeam ca il voi vedea pe Kakashi ca fiind atit de bun. Din acest episod in continuare prevad ca vom avea parte de si mai multa actiune. Si de ce nu, poate chiar a bataie intre frati???!!!

Ps: Nu am citit manga.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

naruto2004
post May 12 2004, 04:35 PM
Post #59


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 255
Joined: --
From: hiden leef
Member No.: 49
Points: 2



hm ... De plictiseala m-am apucat de citit maga. Si mare mirarea, la urmeaza sa se intimple. in chapterul 214 unde am ajuns si se pare ca pina aici s-a ajuns deocamdata cu releasurile, urmeaza sa se intimple multe chestii, transformari majore. in Cele din urma va zpun doar atit nu va asteptati sa-i vedeti pe cei doi amici luptinduse asa cum asteapta multi.
In curind veti vedea cine urmeaza sa devina hockage si alte chestii de genul asta. Bineinteles luptele si umorul nu lipsesc in continuare.
Si o chestie care apare doar de citeva chapteruri incoace se pare ca adversarii devin aliati.
Oricum nu va astepati sa vedeti asta prea curind. Poate anul viitor se ava ajunge la a vedea episoadele astea.
Oricum magaul e bun si cine-l are e pacat sa-l tina fara sa-l citeasca. Daca va apucati de el nu-l mai lasati pina ce nu cititi tot ce aveti.
I realy hate Black & White manga !!!
Stie cineva de unde pot downloada Naruto manga color?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

LArSON
post May 13 2004, 06:29 AM
Post #60


High Class Member
*****

Group: Members+
Posts: 513
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 26
Points: 290
Gender:



Nu prea am văzut manga color... Naruto cu at?t mai puţin... cred că nu există
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

10 Pages < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 19th March 2024 - 05:24 AM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |