Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


bakemonotoyz.ro

2 Pages  1 2 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Ce Membru Din Akatzuki Esti?


sweet_vl08
post Sep 9 2008, 05:25 PM
Post #1


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 55
Joined: 29-August 08
From: judetzul Valcea,Dragasani
Member No.: 7.471
Points: -91
Gender:



Ce membru Akatsuki sunteti? Rezultatul meu a fost: "Esti Itachi. Multi te cunosc ca si fratele mai mare si malefic al lui Sasuke, dar ceea ce doar cativa stiu este ca tu nu ai macelarit clanul pentru a-ti masura puterea, ci pentru ca asa ti-au ordonat superiorii tai. Pe cand clanul inca mai exista, tu erai un geniu, devenind Chuunin la o varsta frageda si intrand in gruparea ANBU, unde erai un \"agent dublu\". Nu l-ai ucis pe Sasuke si te-ai lasat omorat de el doar pentru ca il iubeai extrem de mult." Al tau care este? Click aici si afla! ;) ;)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reactive
post Sep 9 2008, 07:26 PM
Post #2


Cristian Botea
******

Group: Members+
Posts: 773
Joined: 21-November 06
From: Bucuresti
Member No.: 3.307
Points: 2.021
Gender:



mie mi-a iesit: "Tu esti Reactive (un troll). Fata de altii, ai realizat ca Naruto este un anime naspa care scade IQ-ul celor mici. Recomanzi lui sweet_vl08 sa se uite la altceva inafara de Naruto si o rogi frumos sa nu mai posteze topicuri idioate legate de Naruto pe forum."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Fr0sty
post Sep 14 2008, 09:19 AM
Post #3


Incepator
**

Group: Members
Posts: 15
Joined: 13-September 08
Member No.: 7.588
Points: 1
Gender:



Ce membru Akatsuki sunteti? Rezultatul meu a fost: "Esti Deidara. Partenerul lui Sasori si un artist in clei, principiile tale despre arta difera fata de cele ale lui Sasori, dar cu toate astea il respecti. " Al tau care este? Click aici si afla!

Nu pricep ce este deidara chiar daca ma uit la naruto.....da oricum e tare testu!! :D :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

~Nemesis~
post Sep 16 2008, 06:05 PM
Post #4


Newbie
*

Group: Members
Posts: 1
Joined: 16-September 08
Member No.: 7.603
Points: 5
Gender:



Ce membru Akatsuki sunteti? Rezultatul meu a fost: "Esti Pein. Tu esti liderul Akatsuki si conducatorul satului Amegakure, unde toti te cred un \"Zeu\". Toti membrii Akatsuki si satenii ti se supun. Esti atat de puternic incat l-ai ucis pe Jiraiya."
asta cine-i? :huh:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

PurpleButterfly
post Sep 16 2008, 10:00 PM
Post #5


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 109
Joined: 8-June 08
Member No.: 6.980
Points: 128
Gender:



Ce membru Akatsuki sunteti? Rezultatul meu a fost: "Esti Pein. Tu esti liderul Akatsuki si conducatorul satului Amegakure, unde toti te cred un \"Zeu\". Toti membrii Akatsuki si satenii ti se supun. Esti atat de puternic incat l-ai ucis pe Jiraiya." Al tau care este? Click aici si afla!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

spyderverr
post Sep 16 2008, 11:30 PM
Post #6


Honorific Member
******

Group: Members+
Posts: 734
Joined: 20-September 06
Member No.: 3.019
Points: 1.832
Gender:



voi sunteti chiar asa de NOOBI incat sa nu va dati seama ca astea's spoilere?

WTF? adminii dorm?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Sasuke_yo203
post Dec 2 2008, 11:02 AM
Post #7


Incepator
**

Group: Members
Posts: 22
Joined: 30-April 08
Member No.: 6.726
Points: 5
Gender:



Ce membru Akatsuki sunteti? Rezultatul meu a fost: "Esti Itachi. Multi te cunosc ca si fratele mai mare si malefic al lui Sasuke, dar ceea ce doar cativa stiu este ca tu nu ai macelarit clanul pentru a-ti masura puterea, ci pentru ca asa ti-au ordonat superiorii tai. Pe cand clanul inca mai exista, tu erai un geniu, devenind Chuunin la o varsta frageda si intrand in gruparea ANBU, unde erai un \"agent dublu\". Nu l-ai ucis pe Sasuke si te-ai lasat omorat de el doar pentru ca il iubeai extrem de mult." Al tau care este? Click aici si afla!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Desire
post Dec 22 2008, 11:34 AM
Post #8


Incepator
**

Group: Members
Posts: 17
Joined: 24-November 08
Member No.: 7.950
Points: 0
Gender:



Ce membru Akatsuki sunteti? Rezultatul meu a fost: "Esti Kisame. Ai trasaturi fizice de rechin si esti partenerul lui Itachi. Sabia ta, pe care o porti peste tot, Samehada, poate absorbi chakra."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Alan90
post Dec 22 2008, 12:48 PM
Post #9


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 53
Joined: 19-December 08
Member No.: 8.071
Points: 159
Gender:



Avand in vedere ca inca nu cunoastem toti membrii sar putea sa ma mai razgandesc pe parcurs, dar pana acum as spune ca sunt Itachi
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

the best Sasuke
post Jan 15 2009, 09:23 PM
Post #10


Incepator
**

Group: Members
Posts: 13
Joined: 11-January 09
Member No.: 8.182
Points: 41
Gender:



Ce membru Akatsuki sunteti? Rezultatul meu a fost: "Esti Itachi. Multi te cunosc ca si fratele mai mare si malefic al lui Sasuke, dar ceea ce doar cativa stiu este ca tu nu ai macelarit clanul pentru a-ti masura puterea, ci pentru ca asa ti-au ordonat superiorii tai. Pe cand clanul inca mai exista, tu erai un geniu, devenind Chuunin la o varsta frageda si intrand in gruparea ANBU, unde erai un \"agent dublu\". Nu l-ai ucis pe Sasuke si te-ai lasat omorat de el doar pentru ca il iubeai extrem de mult." Al tau care este? Click aici si afla!



e chiar tare asta.............
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

miha_lovely_girl
post Jan 30 2009, 07:44 PM
Post #11


Newbie
*

Group: Members
Posts: 4
Joined: 30-January 09
Member No.: 8.281
Points: 14
Gender:



[quote=the best Sasuke,Jan 16 2009, 03:23 AM]
Ce membru Akatsuki sunteti? Rezultatul meu a fost: "Esti Itachi. Multi te cunosc ca si fratele mai mare si malefic al lui Sasuke, dar ceea ce doar cativa stiu este ca tu nu ai macelarit clanul pentru a-ti masura puterea, ci pentru ca asa ti-au ordonat superiorii tai. Pe cand clanul inca mai exista, tu erai un geniu, devenind Chuunin la o varsta frageda si intrand in gruparea ANBU, unde erai un \"agent dublu\". Nu l-ai ucis pe Sasuke si te-ai lasat omorat de el doar pentru ca il iubeai extrem de mult." Al tau care este? Click aici si afla!
[COLOR=blue][/COLOR][/SIZE][/I][/B][B][I]
:D
ce tare e!!!!!!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

yugi
post Jan 31 2009, 11:16 AM
Post #12


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 34
Joined: 13-December 08
Member No.: 8.038
Points: 83
Gender:



Ce membru Akatsuki sunteti? Rezultatul meu a fost: "Esti Sasori. Maestru papusar si fost membru al satului Sunagakure, tu esti de fapt o papusa umana, singura parte in viata din tine fiind inima. Nu mai ai sentimente si dupa ce ucizi oamenii ii transformi in papusi umane, la fel ca si tine." Al tau care este? Click aici si afla!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

CorinuTzZa
post Apr 3 2009, 03:32 PM
Post #13


Newbie
*

Group: Members
Posts: 4
Joined: 3-April 09
From: Bucuresti
Member No.: 8.540
Points: 12
Gender:



Rezultatul meu este:
Esti Itachi. Multi te cunosc ca si fratele mai mare si malefic al lui Sasuke, dar ceea ce doar cativa stiu este ca tu nu ai macelarit clanul pentru a-ti masura puterea, ci pentru ca asa ti-au ordonat superiorii tai. Pe cand clanul inca mai exista, tu erai un geniu, devenind Chuunin la o varsta frageda si intrand in gruparea ANBU, unde erai un \"agent dublu\". Nu l-ai ucis pe Sasuke si te-ai lasat omorat de el doar pentru ca il iubeai extrem de mult.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

IchigoDemon
post May 27 2009, 05:35 PM
Post #14


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 51
Joined: 23-May 09
Member No.: 8.663
Points: 0
Gender:



Ce membru Akatsuki sunteti? Rezultatul meu a fost: "Esti Itachi. Multi te cunosc ca si fratele mai mare si malefic al lui Sasuke, dar ceea ce doar cativa stiu este ca tu nu ai macelarit clanul pentru a-ti masura puterea, ci pentru ca asa ti-au ordonat superiorii tai. Pe cand clanul inca mai exista, tu erai un geniu, devenind Chuunin la o varsta frageda si intrand in gruparea ANBU, unde erai un \"agent dublu\". Nu l-ai ucis pe Sasuke si te-ai lasat omorat de el doar pentru ca il iubeai extrem de mult." Al tau care este? Click aici si afla!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

ryu
post Jun 3 2009, 09:21 AM
Post #15


Newbie
*

Group: Members
Posts: 3
Joined: 30-May 09
Member No.: 8.685
Points: 0
Gender:



Ce membru Akatsuki sunteti? Rezultatul meu a fost: "Esti Pein. Tu esti liderul Akatsuki si conducatorul satului Amegakure, unde toti te cred un \"Zeu\". Toti membrii Akatsuki si satenii ti se supun. Esti atat de puternic incat l-ai ucis pe Jiraiya." Al tau care este? Click aici si afla!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

edinaa
post Jun 3 2009, 01:04 PM
Post #16


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 100
Joined: 26-September 06
Member No.: 3.043
Points: 106
Gender:



Rezultatul este - Esti Pein. Tu esti liderul Akatsuki si conducatorul satului Amegakure, unde toti te cred un \"Zeu\". Toti membrii Akatsuki si satenii ti se supun. Esti atat de puternic incat l-ai ucis pe Jiraiya. :rolleyes: :(
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Deus
post Jun 3 2009, 01:25 PM
Post #17


Whatevah!
***

Group: Members+
Posts: 188
Joined: 19-April 08
From: Bucuresti
Member No.: 6.629
Points: 494
Gender:



Mi-a iesit ala jmecheru' de loveste cu din alea de fac *BRRWWWRAGGGHH*,are si rochia aia cu norisori pe ea.
:-?

Try not to spoil people <_< geeeezzzzz...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Botan
post Jun 3 2009, 07:10 PM
Post #18


Ten no Ryuu, Bishie Fan Forever :p
**********

Group: Members+
Posts: 1.818
Joined: 18-June 07
From: land of idiots (just moved)
Member No.: 4.485
Points: 4.127
Gender:



Pfiu..mi-era frica sa nu dau de vreun spoiler ca stiu destule :lol:
Oricum, quizz-ul asta e destul de evident, pentru personajele pe care le-am vazut si eu in anime sau despre care am mai gasit spoilere (si sunt dfoarte multe dintr-astea, nici nu citeam tot sa nu dau de vreunul) sunt foarte usor de recunoscut pe-acolo.
Citind cateva posturi am mai gasit niste spoilere..aveti grija cei ce nu vreti sa dati de asa ceva

Ce membru Akatsuki sunteti? Rezultatul meu a fost: "Esti Deidara. Partenerul lui Sasori si un artist in clei, principiile tale despre arta difera fata de cele ale lui Sasori, dar cu toate astea il respecti. " Al tau care este? Click aici si afla!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Hikikomori?
post Jun 3 2009, 07:54 PM
Post #19


Class Member
****

Group: Members+
Posts: 429
Joined: 17-March 09
From: Tg-Mures
Member No.: 8.491
Points: 1.159
Gender:



Ce membru Akatsuki sunteti? Rezultatul meu a fost: "Esti Tobi...(restul l-am sters ca sa nu fiu un spoiler :) ) Al tau care este? Click aici si afla!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Botan
post Jun 3 2009, 10:00 PM
Post #20


Ten no Ryuu, Bishie Fan Forever :p
**********

Group: Members+
Posts: 1.818
Joined: 18-June 07
From: land of idiots (just moved)
Member No.: 4.485
Points: 4.127
Gender:



Nu stiu daca e nevoie sa stergi restul, oricum cred ca am mai fost :lol: si cine nu vrea nu intra :D (doar ca eu sunt prea curioasa asa ca nu gandesc de doua ori :lol )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages  1 2 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 19th March 2024 - 02:07 PM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |