Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


bakemonotoyz.ro

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Yu-gi-oh Vanzari/schimburi, Un top


rauldbz
post Feb 9 2010, 02:06 PM
Post #1


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 61
Joined: 4-January 10
From: Namek
Member No.: 9.351
Points: 358
Gender:



Salut,am facut acest topic pentu cei ce sunt interesati de trade sau vanzari de carti Yu-Gi-Oh.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

NOTORIOUS
post Feb 9 2010, 03:08 PM
Post #2


High Class Member
*****

Group: Members+
Posts: 517
Joined: --
From: Your disgusting imagination
Member No.: 1.002
Points: 1.156
Gender:



L-ai facut exact cand trebuie fiindca mi-am luat ieri niste boostere random si nu sunt multumit de ce am ... o sa postez mai incolo ce am pt schimb. In mare vreau sa-mi fac deck de dragoni deci orice ai din categoria asta ar fi ceva bun pt schimb.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Demon Spirit
post Feb 9 2010, 08:18 PM
Post #3


The shadow lurker....
***

Group: Members+
Posts: 165
Joined: 5-October 07
From: Hell's control tower
Member No.: 5.280
Points: 399
Gender:



Nu credeam k o sa mai aud pe cineva vorbind despre Ygo pt ceva vreme.

@rauldbz : am mai ramas cu ceva din fosta mea coletie de carti si caut de cam jumatate de an sa le vand cuiva care le vrea.Nu accept schimburi pt k nu mai am ce face cu ele,dar le vand in functie de preferinte si cantitate la preturi rezonabile (de ex 20 de carti printre care 1 pana la 5 rare ar costa cam 10 RON).Daca vrei aranjam o intalnire si cu Notorious si asa te faci cu mai multe carti deodata :)

@Notorious: ahem,ii mai tii minte pe ciudatii aia cu care e prieten Hitoki? Aia care sunt "obsedati" WoW,si care inainte erau obsedati de YuGi? You could have asked us :lol: On to the topic,eu mai am 2 carti legate de dragoni,so daca vi si tu cand o sa ne mai vedem cu Hitoki (which is sometime this week,pana in weekend) ti le donez atunci.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Bebe
post Feb 9 2010, 10:33 PM
Post #4


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 45
Joined: 21-July 06
From: Bucuresti
Member No.: 2.780
Points: 105
Gender:



Vleau si eu ~_~ Chiar azi am inteles ca Ioana i-a dat lui Cobra niste carti si eu n-am fost pe faza T^T Dar vreau si eu. Cand ne putem intalni? Eventual sa incercam sa dam si de "obsedatii" aia :lol:

PS: But yeah, ca au inceput astia cu MTG-ul pe la meeturile A-Club, and since YGO kicks ass... -_-

Edit: Chiar, veniti si voi joi la TNB la meet si rezolvam atunci :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

NOTORIOUS
post Feb 10 2010, 08:34 AM
Post #5


High Class Member
*****

Group: Members+
Posts: 517
Joined: --
From: Your disgusting imagination
Member No.: 1.002
Points: 1.156
Gender:



Da stiu dar m-am reapucat de Ygo acum 2-3 zile, poti fi sigur ca m-am gandit la "ciudatii aia cu care e prieten Hitoki" :lol: . Adica am fost si eu la vreo 2 meetings-uri de ygo cand se juca (in Cismigiu :P). Faza tare... dupa ziua de ieri cand m-am intalnit cu Ioana si m-am ales cu f. multe carti de apa incep sa iau in considerare un deck de apa in loc de unul de dragoni mai ales ca am Legendary Ocean si un Terraforming :] . Ma rog, deja intru in detalii :lol: .Incerc sa ajung saptamana asta... daca nu oricum ne mai vedem si poate iti pastrezi cartile de la cel mai bun deck, doar asa sa mai joci din cand in cand cu mine si varmiu, poate si Ioana fiindca am inteles ca isi pastreaza deckul de Zombie :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Bebe
post Feb 10 2010, 10:04 AM
Post #6


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 45
Joined: 21-July 06
From: Bucuresti
Member No.: 2.780
Points: 105
Gender:



Goddamyoupeople ~_~ I wanted a water deck T^T How come I missed all the free cards? :unsure: Can we work something out? *puppy eyes*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

NOTORIOUS
post Feb 10 2010, 10:28 AM
Post #7


High Class Member
*****

Group: Members+
Posts: 517
Joined: --
From: Your disgusting imagination
Member No.: 1.002
Points: 1.156
Gender:



Aaaa... what did you have in mind? Btw ai idee ce boostere pt apa sunt. De o ora ma uit pe Ygo wikia si mi-am prins urechile. Multe boostere din 5D si nimic mai vechi. Ca ma interesa sa iau Gogiga Gagagigo si altii f. tari de apa dar nu stiu in ce boostere pica. Plus carti de fuziune... gaaah... need halp with that :lol:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

rauldbz
post Feb 10 2010, 01:48 PM
Post #8


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 61
Joined: 4-January 10
From: Namek
Member No.: 9.351
Points: 358
Gender:



Ok.Deci vad ca mai sunt oameni interesati de ygo.

Demon Spirit: Nu cred ca putem sa ne intalnim pt ca sunt din Lupeni,Hunedoara.Dar daca vrei spune-mi ce carti ai iti spun ce imi trebuie ,si le trimiti prin posta.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Demon Spirit
post Feb 10 2010, 06:58 PM
Post #9


The shadow lurker....
***

Group: Members+
Posts: 165
Joined: 5-October 07
From: Hell's control tower
Member No.: 5.280
Points: 399
Gender:



@raul: Ok,no problem,dar va trebui sa mai astepti putin pana iti dau lista,pt k trebuie sa o fac si avand in vedere cate am o sa-mi ia cam 1-2 zile,pt k mai am cate ceva de rezolvat intre timp.

@ Bebe & Notorious: eu o sa incerc sa vin la meeting,si astfel o sa fiu plecata toata ziua,sa va arat ce mi-au mai ramas mie din fishies si poate sa dau jos praful de pe deck-ul de Dark World (a.k.a Fiend rush),provided I still know all the rules.O sa vb si cu Hitoki si Ioana si cu cine mai era into YGO si poate o sa iasa ceva ca pe vremuri :D

P.S: Notorious,bad news,boosterele vechi nu se mai gasesc decat pe cateva site-uri,dak ai noroc,iar la noi nu aduc prea des asa ceva sau nu mai aduc deloc,din cate tin minte Hobbystore-ul se desfiinta :huh:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

rauldbz
post Feb 10 2010, 08:47 PM
Post #10


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 61
Joined: 4-January 10
From: Namek
Member No.: 9.351
Points: 358
Gender:



@Demon Spirit: ok,pai atunci imi trimiti lista pe mess?
adresa: raul_starcz

@NOTORIOUS: scuze ca nu ti-am raspuns,nu am deloc carti tip dragon sau spell/trap legate de acest tip.

Mai e cineva aici?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 04:29 AM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |