Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


bakemonotoyz.ro

3 Pages < 1 2 3 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> A-camp/tabara Anime/manga/cosplay/j-rock/j-pop


Reactive
post Mar 31 2008, 08:26 AM
Post #21


Cristian Botea
******

Group: Members+
Posts: 773
Joined: 21-November 06
From: Bucuresti
Member No.: 3.307
Points: 2.021
Gender:



QUOTE(trust_no_more @ Mar 30 2008, 11:43 PM)
vreau si eu, vreau si eu...
pot sa mai vin cu cineva? e tot fan anime, dar nu un fan al forumurilor... :D
*



doooh :rolleyes:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

trust_no_more
post Mar 31 2008, 11:42 AM
Post #22


Paranoid
****

Group: Members+
Posts: 499
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 193
Points: 708
Gender:



bun, bun.
I`m in :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Alexander
post Mar 31 2008, 12:25 PM
Post #23


Class Member
****

Group: Members+
Posts: 340
Joined: --
From: Iasi
Member No.: 1.182
Points: 514



Nu conteaza daca esti inregistrat pe vreun forum sau nu, tabara e pentru fanii de anime, oameni fascinati de curent si de Japonia. Asa ca poti sa l/o aduci fara probleme.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Tessa
post Mar 31 2008, 01:03 PM
Post #24


Jan-itor
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 2.042
Joined: 4-September 06
From: Bucuresti/Oradea
Member No.: 2.948
Points: 5.819
Gender:



QUOTE(Maximus @ Mar 29 2008, 10:23 PM)
Sounds fun.. si mi se pare unic in Romania.. de acea merita toti bani.
Daca sunt in tara.. count me in. ^_^
Anyone from Oradea.. sau Ardeal?  :blink:
*


Am mai spus asta si pe mania, o spun si aici:
Toti cei care sunt din Oradea si vor sa nu ajunga intr-un loc unde nu cunosc pe nimeni pot sa imi trimita un pm. Stabilim un loc, ne cunoastem, va fac cunostinta si cu alti fani din Oradea pe care ii cunosc, iar pana in aprilie o sa avem timp sa ne cunoastem. sa stabilim cati mergem si cu ce mergem ^^.
Deci...informatii de contact:
ID: codruta_hyd. Te rog sa te prezinti altfel nu dau add. Nu vreau sa mai imi umplu lista de necunoscuti (cum s-a intamplat cu ID-ul vechi).
Ja! ^^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Alexander
post Mar 31 2008, 08:21 PM
Post #25


Class Member
****

Group: Members+
Posts: 340
Joined: --
From: Iasi
Member No.: 1.182
Points: 514



Tess, ne bucuram ca ne ajuti, organizand doritorii si iti raman dator cu un suc cand e sa ne vedem in tabara :)
Cam asa vrem sa facem pt fiecare oras cu o persona care sa ii contacteze pe cei care vin din orasul respectiv. Astfel trasnportul devine o placere pt ca sunteti cu altii pe tren :)

Alti doritori?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

trust_no_more
post Mar 31 2008, 11:41 PM
Post #26


Paranoid
****

Group: Members+
Posts: 499
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 193
Points: 708
Gender:



QUOTE(Alexander @ Mar 31 2008, 12:25 PM)
Nu conteaza daca esti inregistrat pe vreun forum sau nu, tabara e pentru fanii de anime, oameni fascinati de curent si de Japonia. Asa ca poti sa l/o aduci fara probleme.
*



yay!
domo arigatou! :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

frosty
post Apr 1 2008, 11:07 AM
Post #27


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 69
Joined: 12-November 07
From: Targoviste
Member No.: 5.552
Points: 158
Gender:



e tare vrem si noi... adica eu cu fratimiu :D (nu e fan forum nici el da e fan anime) :P .....deci cand dam banii??
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Tanum
post Apr 1 2008, 02:02 PM
Post #28


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 38
Joined: 21-November 07
Member No.: 5.605
Points: 77
Gender:



m-as baga si eu, :D ,cand trebuie sa dam raspunsul final?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Alexander
post Apr 9 2008, 12:30 AM
Post #29


Class Member
****

Group: Members+
Posts: 340
Joined: --
From: Iasi
Member No.: 1.182
Points: 514



A-CAMP CALL FOR OTAKU APPLICATIONS


In perioada 18-24 august 140 de tineri se vor intrece in activitati care de care mai inedite, vor participa la concursuri cu premii extraordinare, vor discuta liber unii cu altii, vor invata lucruri noi si inedite despre anime-uri si cultura japoneza, impreuna vom crea amintiri.
Vom fi cazati la Centrul de agrement "Vanatorul", localizat la 9 km de Pietrosita - in Judetul Dambovita.

Fii sigur ca esti printre ei, inscrie-te acum in A-CAMP, e usor, ieftin si garantat!!! Intra acum pe www.otakucamp.com pentru a afla mai multe informatii despre acest eveniment fantastic.

Pentru mai mult informatii YM: anime.camp
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

dana2006
post Apr 9 2008, 08:19 AM
Post #30


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 212
Joined: 17-September 06
From: Targoviste
Member No.: 3.002
Points: 553
Gender:



S-a mutat de la Caprioara la Vanatorul? Si vad ca si data s-a schimbat...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Alexander
post Apr 9 2008, 01:39 PM
Post #31


Class Member
****

Group: Members+
Posts: 340
Joined: --
From: Iasi
Member No.: 1.182
Points: 514



Da, dar Vanatorul e tot in aceeasi zona ca si Caprioara, asa ca nu e tocmai semnificant, ba chiar am auzit de la cineva ca e mai bun.

Iar data, am fost rugati sa mutam totul o saptamana mai tarziu de cei de la ANT, pentru ca aveau deja niste oameni in perioada 11-17, si am zis sa luam una unde sa fim numai noi.

PENTRU INFORMATII SAU ORICE ALTCEVA: anime.camp @ yahoo.com
www.otakucamp.com
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Just_Deea
post Apr 12 2008, 07:11 PM
Post #32


Newbie
*

Group: Members
Posts: 4
Joined: 12-April 08
From: Timisoara
Member No.: 6.583
Points: 10
Gender:



[FONT=Times][SIZE=1][COLOR=purple] Hello :) sunt noua pe aici. Am aflat de la un prieten de a-camp si mi`a placut la nebunie ideea :D sunt fana anime si imi place cultura japoneza deci nu as vrea sa ratez evenimentul. Mai sunt doritori din Timisoara? :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

red_rose_knight
post Apr 14 2008, 12:10 AM
Post #33


Newbie
*

Group: Members
Posts: 4
Joined: 14-April 08
Member No.: 6.598
Points: 10
Gender:



B) hmm am vorbit eu azi cu lumpy,si pot sa va dau cam ultimile detalii :


Dragă participant,

Ne bucuram de initiativa ta de a participa la prima tabara cu tematica ANIME de o asemenea amploare din tara, A-CAMP, activitatile careia se vor tine in Judetul Dambovita, la Centrul de agrement “VĂNATORUL”, localizat la 9 km de Pietrosita si 30 km de Sinaia, in perioada 18-24 august 2008.

Credem că te vei integra bine ξn grupul celor 140 de fani anime, oameni pe care ii stii deja de pe forumuri, alaturi de care, vei invata lucruri noi si placute, te vei distra si in compania carora vei petrece o perioada de 6 zile excelente.

Sperăm că eşti dornic/ă de a afla lucruri noi despre anime, cultura japoneza, istoria Japoniei, traditiile japoneze si alte lucruri interesante care nu trebuie sa fie omise din cultura generala a unui otaku. Nu vom ignora nici mediul in care vom sta, deoarece si Romania are minunatii pe care vrem sa le exploram, asa ca vom face excursii prin padurile si muntii din zona, ca sa vedem frumusetea adevarata a naturii.

Facem cunoscute toate aceste informatii despre tabara “A-CAMP”, despre program, activitati, mod de desfasurare, costuri, pentru a-l studia singur(sau ξmpreună cu părinţii tăi) şi a ne transmite telefonic sau prin email (anime.camp@yahoo.com), pβnă ξn data de 20 Mai 2008, ora 10:00 răspunsul dacă vei participa la această tabără. Dacă pβnă la data menţionată, tu (sau părinţii tăi) nu ne vor anunţa prezenţa ta ξn tabără, noi vom ξnţelege că nu vei putea să vii şi vom anunţa pastra locul liber pentru un alt fan.

A-Camp, va ofera posibilitatea sa petreceti o saptamana in compania altor oameni implicati si sustinatori ai culturii japoneze si a curentelor manga, anime, cosplay, j-rock, j-pop, j-movies. Aici veti cunoaste artisti profesionisti si oamenii care pana acum au dezvoltat, au ajutat la dezvoltarea curentului manga, anime si au contribuit la informarea maselor despre cultura japoneza in Romania.

Despre proiect: A fost inceput in decursul lunii ianuarie al anului 2008 si s-a plecat de la premiza ca pana si otacii simt nevoia sa socializeze. Tabara are ca scop informarea participantilor cu privire la diferite aspecte ce tin de cultura japoneza, anime sau manga, eficientizarea relatiilor dintre comunitatile anime din Romania, crearea a noi relatii si prietenii si de ce nu, a unei traditii anuale!











IMPORTANT PENTRU PARTICIPANŢI!


I. Ce vi se oferă
Cazarea se va face la Centrul de agrement VĂNATORUL. Costurile pentru cazare/mβncare/activitati sunt de 365 lei noi pentru 6 zile.
Pe toată perioada taberei, veţi colabora cu membrii A.L.O., cu liderii de squad şi cu restul participantilor. Ca să nu fie nici un fel de probleme, participanţii vor respecta cu stricteţe regulamentul taberei.
Participanţii vor fi informati din data de 20 iulie 2008, de trenurile/ruta pe care au sa o urmeze pentru a ajunge la Centrul de agrement “VĂNATORUL” si vor fi informati si de cei care vin pe aceeasi ruta pentru a se grupa daca doresc acest lucru. Vor fi numiti lideri de grup pentru un drum cat mai bine coordonat,.
La ξntoarcere, ξn data de 24 august 2008, veti fi informati de trenurile/ruta pe care trebuie sa o urmati. La fel ca la sosire va vom grupa.


II. Ce trebuie să trimiteţi/aduceţi la organizatori pβnă ξn data de 20 Mai 2008:
II.1. Cererea tip de ξnscriere (formularul anexat) completată de voi sau de părinţi (pentru cei sub 18ani). Copie după cartea de identitate sau după actul de identitate al părintelui care completează cererea(in cazul in care ai sub 18 ani).
II. Avansul de 100 RON trebuie platit pana pe 20 Mai 2008. Si pana la data de 20 iulie 2008 restul de 265 RON.

Varianta de plata:
- ordin de plata/transfer bancar in contul Otaku Entertainment: RO81BRDE080SV49712750800 deschis la BRD Brasov,

- prin mandat postal in contul Otaku Entertainment, RO81BRDE080SV49712750800, BRD BRASOV

- online pe http://www.otakucamp.com prin credit card (Visa, Mastercard, PayPal )



Va rugam sa mentionati pe ordinul de plata/mandat postal “plata partiala (sau integrala)
Tabara A-CAMP 2008. “

ATENTIE AVANSUL NU SE RAMBURSEAZA DACA VA RAZGANDITI.













III. Ce trebuie să aveţi la voi la plecare:

III.1. Acte:
III.1.1 Acord scris, de ξngrijire medicală, din partea părinţilor, buletin.
III.1.2. Aviz/adeverinţă medicală eliberată de către medicul de familie, cu specificaţia “apt pentru efort fizic”
III.2. Echipament:
III.2.1. Imbracaminte(aceste liste sunt doar indrumatoare, fiecare facandu-si bagajul dupa propriile nevoi):
6 tricouri/bluze sau mai putine(este la latitudinea fiecaruia, tineti cont ca le mai murdariti);
Articole de imbracaminte intima (din nou la latitudinea fiecaruia);
6 perchi de ciorapi sau mai putine;
o sa va trebuiasca un trening;
1-2 hanorace;
O pereche de blugi, si una de pantaloni de trening;
1-2 perchi pantaloni scurti sau 3 sferturi;
1 prosop de baie, 1 de maini;

III.2.2. Produse pentru igiena personală: 1 sapun ;
1 sampon;
1 periuta si o pasta de dinti;
1 deodorant/stcik-uri
2 suluri de hartie igienica;

Optional: Detergent pt cei care vor sa isi spele hainele acolo.


III.2.3. Opţional: 1.Aparat foto
2. Camera video
3. Laptop
4. Casetofon/cd-player/mp3 player(pt toti cei care vor si pot numai sa aveti grija la greutate si sonor);

Contraindicatii: La capitolul electronice aveti grija pentru ca sunt responsabilitatea voastra, deci daca va aduceti lucruri valoroase va trebui sa aveti grija de ele.

III.3. Bani pentru suveniruri sau alte nevoi personale.


















III.4. Reguli de conduita si buna purtare:



1. Regulile sunt respectate de toti si sunt universal valabile.


2. Tineti cont ca suntem toti aici ca sa ne relaxam deci tratati restul oamenilor cum ati dori sa fiti tratati.


Nu intreceti limita la capitolele: zgomot, alimentatie(mancat si baut). Daca nu sunteti capabili sa va stabiliti singuri o limita ea vi se va impune, pentru a se evita eventualele neplaceri.


Igiena corporala este importanta si aveti grija, nu impartiti prosoapele si periuta de dinti.


Nu va uitati acasa simtul civic, strangeti dupa voi ca sa evitam neplaceri.


Aveti grija de bunurile personale, in cazul pierderii, deteriorarii, furtului singurile persoanele responsabile sunteti voi. Nu dorim sa facem pe politistii fiindca voi nu stiti unde va puneti avutiile.


Nu va aventurati singuri nicaieri, nu plecati din incinta taberei fara sa anuntati un organizator/shef de grupa.




III. 5. VOIE BUNĂ!
Aşteptăm veşti de la tine.
Alexander, Lumpy, Otaku
















CERERE DE ΞNSCRIERE

(se va trimite pe anime.camp@yahoo.com si offline la adresa Otaku Entertainment, Horia 485, Purcareni, Brasov, 507222 pana la data de 20 Mai 2008 si va fi luat in considerare din momentul platii avansului)

Tabăra A-CAMP

Subsemnatul/a ………………………………………………………, domiciliat/ă ξn loc. …………………, str……………………………….., nr. ….., bl. ………, ap. …………, jud. ………………………, tel. ……………………………….. .… ………………………………………………………………………………… …… ……………………………………………………………………………… avβnd act de identitate seria ……….., nr. ………………., eliberat de Poliţia ………………… …………………………………., la data de ……………………………………….,
solicit ca EU/fiul/fiica mea să fie/fiu admis/ă să particip/e la tabăra “ A-CAMP”, ξn perioada 18-24 August 2008.
Declar pe propria răspundere că EU/fiul/fiica mea sufer/ă de următoarele boli: …… … ………………………………………………………………………………….. …… …………………………………………………………………………….. ………… ………………………………………………………………………….. ………….. . care necesită următoarele ξngrijiri medicale ………………………………………… ………………………………………………………………………………….. …… ………………………………………………………………………………….. …… …………………………………………………………………………….. …………
Declar că mi-a fost adus la cunoştinţă programul taberei şi sunt de acord ca EU/fiul/fiica mea să particip/e la activităţile propuse, cu excepţia ………………………………… ………………………………………………………………… deoarece (daţi detalii) ………………………………………………………………………………….. .…… …………………………………………………………………………….. ………… …………………………………………………………………………………………
Alte precizări de care rugăm organizatorii să ţină cont ……………………………… ………………………………………………………………………………….. …….



Localitatea…………………………

Data ………………………………. Semnătura imputernicitului

………………………….











Program:


Zi/perioadă Activitate* Cine răspunde/ ξnsoţeşte grupul
Ziua 1 11.08.2008 Sosire. Prezentarea taberei, a regulilor si a imprejurimilor apropiate. Ξmpărţirea pe squaduri(echipe) şi stabilirea liderilor de squad. Meet and Greet. Organizatorii liderii de squad, moderatorii si echipa de security.
Ziua 2
12.08.2008 09:30 – 12:00 Planificarea proiectelor de squad pe ziua respectiva. Atelierele de squad. Activităţi cu squadul.
14:30-17:00 Reluarea activitatilor de squad.
09:30 – 12:00 Squadurile Comedy si Sci-fi
pleaca in explorarea zonei. Organizatorii liderii de squad, moderatorii si echipa de security.
Ziua 3
13.08.2008 09:30 – 12:00- Planificarea proiectelor de squad pe ziua respectiva. Atelierele de squad. Activităţi cu squadul.
14:30-17:00 Reluarea activitatilor de squad.
09:30 – 12:00 Squadurile Action si Romantic pleaca in explorarea zonei. Organizatorii liderii de squad, moderatorii si echipa de security.
Ziua 4
14.08.2008 09:30 – 12:00- Planificarea proiectelor de squad pe ziua respectiva. Atelierele de squad. Activităţi cu squadul.
14:30-17:00 Reluarea activitatilor de squad.
09:30 – 12:00 Squadurile Horror si Fantasy pleaca in explorarea zonei. Organizatorii liderii de squad, moderatorii si echipa de security.
Ziua 5
15.08.2008

Ziua libera!
Concerte, proiectii, petrecere, etc.
Organizatorii liderii de squad, moderatorii si echipa de security.
Ziua 6
16.08.2008

Prezentarea proiectelor de squad. Decernarea premiilor.
Concerte, petrecere. Organizatorii liderii de squad, moderatorii si echipa de security.
Ziua 7
17.08.2008 Deznodamantul.
Plecarea organizata. Organizatorii liderii de squad, moderatorii si echipa de security.

*Se pot face schimbări ξn ordinea de desfăşurare a activităţilor, ξn funcţie de condiţiile meteorologice









PROGRAM (aproape) zilnic:

8:00 - 8:30 Trezirea
8:30 - 9:30 Mic dejun
9:30 - 12:00 Asamblarea squadurilor Inceperea activitatilor de squad
12:00 - 13:00 Pauza de relaxare
13:00- 14:00 Masa
14:30 - 17:00 Reluarea activitatilor de squad
17:00 – 18:00 Pauza de relaxare
18:00 - 19:00 Cina
19:30 Activitatile de seara (proiectii, jocuri, karaoke...)/Program liber
23:00 Se trage linia, cei mici in camere cu voi! B)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Alexander
post Apr 14 2008, 01:25 AM
Post #34


Class Member
****

Group: Members+
Posts: 340
Joined: --
From: Iasi
Member No.: 1.182
Points: 514



Am preferat sa nu punem astea pe forum fiindca e asa de lunga... Dar multumesc ca l ai pus totusi. Oricum este si pe site la noi( www.otakucamp.com ) pusa. Acolo gasiti mai tot.

Care mai e interesat?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Potteritza
post Apr 14 2008, 06:41 AM
Post #35


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 128
Joined: 20-May 07
From: Piatra-Neamt
Member No.: 4.325
Points: 310
Gender:



Oferta e ispititoare, imi place mult cum suna. Totusi, nu vreau sa ma pronunt de pe acum. Pana pe 20 mai este timp suficient, daca se poate bine, daca nu, ... asta este >.< Sunt curioasa sa aflu cine ar mai fi interesat sa vina din Piatra-Neamt. In orasul asta uitat de toti, nu s-au mai facut meetinguri de aproape 2 ani >.<
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Probably me
post Apr 15 2008, 12:15 AM
Post #36


Honorific Member
******

Group: Members+
Posts: 720
Joined: 25-September 05
Member No.: 1.823
Points: 1.793
Gender:



Ai uitat să pui chiloţii ξn lista cu recomandări pentru bagaj... :lol: Serios acum, nu vorbim de copii de 5 ani, nu? Ξnţeleg să atragi atenţia că vor exista activităţi sportive sau că poate fi frig sau că gazdele nu oferă nici un fel de produse de toaletă, dar cred că putem trage linie la un moment dat.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Alexander
post Apr 15 2008, 05:19 AM
Post #37


Class Member
****

Group: Members+
Posts: 340
Joined: --
From: Iasi
Member No.: 1.182
Points: 514



@ Potteritza, majin vine din Piatra Neamt, parca atat momentan. Am sa ma uit exact sa iti zic. :D

@ Probably me - am facut anuntul 'tard proof. Ca sa fie, ca desi va dati voi mari ca "vai am 20 de ani, si stiu ce sa imi iau" tot uitati ceva. Am destula experienta incat sa pot paria o mana ca o sa fie careva care tot isi uita ceva(deobicei ceva important) acasa, si apoi se plesnesc singuri pe drum ca de ce nu l au luat.

LIMITA DE VARSTA E DE 16+!!! Deci nu mai intrebati de "kids".


PENTRU LAMURIRI DE ORICE FEL: anime.camp @yahoo.com - eu sunt online tot timpul pe IDul asta... Deci ori mail ori ID. We will answer!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Sakura Kiss
post Apr 15 2008, 11:43 AM
Post #38


Newbie
*

Group: Members
Posts: 8
Joined: 14-April 08
From: Targoviste
Member No.: 6.604
Points: 15
Gender:



super tare ideea de a organiza o tabara pt fanii anime , manga , Japonia ...

Mi-a placut lista pt bagaj , a fost foarte amuzanta , mai ales ca unele lucruri nu sunt obligatorii :P Oare ?

Cine stie , poate ne vedem pe acolo :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Sidonix
post Apr 17 2008, 10:36 AM
Post #39


Burning Soul
**********

Group: Members+
Posts: 2.890
Joined: --
Member No.: 37
Points: 3.770
Gender:



... desi cu o lacrima in coltzul sting al ochiului anunt ca nu voi putea participa la aceasta minunata adunare vreau sa dedic otacilor care vor vana la centrul de super agremet Vanatorul un sincer vanatoresc cintec „Corul vβnătorilor”, interpretat de Formaţia „Record”, ξn care trompeta de aur a profesorului Cristi Ruscior va vibra ξn spaţiul larg al localului acestei minutate pensiuni sau mai bine nu... va propun o compozitie de Carl Maria von Weber - Corul vanatorilor http://audio.neogen.ro/user/mijloacele/y2r...gc9wyl8tr7hhkf/ .... la la la la la la la la laaa la laaa :lol: ...


User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Thor
post Apr 17 2008, 10:44 AM
Post #40


Soul Wanderer
****

Group: Members+
Posts: 356
Joined: --
From: Bucuresti/Hamunaptra-City of the Dead
Member No.: 142
Points: 404
Gender:



Offtopic: lol Sid.

That is all. Carry on!

L.E.: Ca sa nu ma acuze lumea, o sa dau cu un clasic "Felicitari pentru initiativa" si "Distractie Placuta!".
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages < 1 2 3 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 02:05 PM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |